SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Ovo i ono (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=18)
-   -   Vozaci - OPREZ, ovo bi morali pogledati svi (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=1300)

Crni Gruja 23-11-2008 14:19

Hehehe, Serlok Holms, nema sta. Jesu letnje, ali me zadesio snijeg kad sam bio u Malmö, pa sam moro kuci da odem da namontiram zimske, ali eto.... :)

Ma ni prednja vuca mi nebi pomogla isto ko sto nije ni ESP, kad te ufati panika.

SEJO31-de 23-11-2008 14:31

Fala bogu Grujane da nikom nista nije bilo, auto ce se sredit...Sreca u nesreci..
drugi put pazi nasta mislis dok vozis...

amlA 23-11-2008 16:15

Aman Jasko,k'o da ti Husko nije komshija...znash kako on vozi pazljivo i polako...a ti po gasu udario!!!!!!!
Hajd' ....neka ste zdravo i metni zimske gume,ne igraj se...:ljuti_kasalj:

sanna72 23-11-2008 16:26

Quote:

Originally Posted by adnan (Post 88075)
O njegovu glavu, nek tebi nista nije bilo.

Sad u vrijeme EPS-a i ostalih zajebancija nema veze prednja i zadnja vuca nego koliko vidim sa slika letnje su ti gume Grujane.

Adnan ne bi bio Adnan da ne primeti,:) al' vazno je da su svi dobro prosli....

halilce 23-11-2008 20:42

Grujane,sve što bilo,hajirli bilo!
Živa glava sve nabavi...
nek si ti nama živ i zdrav

MajkaMaca 23-11-2008 21:18

au ,Grujice,zar se ovo tebi desilo???
Hvala bogu kad tebi i ostalim nije bilo nista,ova steta ce se nadoknadit...a,samo da znas,nije ti opravdano ,to sa "snijeg te zatekao"znas brate kad se gume menjaju...sigurna sam da ti se nece ovo ponovo desit...


@Stranac tema je genijalna,klip poucan i svakodnevan...hvala mnogima ce otvorit oci...

iSelektor 24-11-2008 00:52

Grujoooooo jebote tito...
Opet nisi drzo ruke na volanu kako treba...
Sad mi reci jedno, saltas jel?

Obavezno predji na automatik... ja tog rahatluka...

Nek si ti ziv i zdrav, za auto cemo lako!

CmoX

Crni Gruja 24-11-2008 06:35

>Hehehe, automatik vrate, nije satac. :) A za ruke....jbg, znas kako je :D

MAco, ovamo je zakon da su zimske gume obavezne od 1. decembra, a sve prije toga samo u zimskim uslovima. E, ti zimski uslovi su mene zatekli u gradu u kojem ne zivim, i morao sam sa letnjim gumama da dodjem do kuce da bih namontiro moje zimske. Stacu :)

hanna 24-11-2008 10:11

Hvala Allahu Grujane sto te je sacuvao,sve ostalo se moze nadoknaditi...zivot je nepredvidiv to svi znamo,ponekad ni oprezna voznja nije dovoljna...ali kad covek prodje bez povreda to je sreca...ja sam nazalost primer one druge strane..ali mora se ziveti...

adnan 24-11-2008 17:53

Grujo Grujo, zimske gume su obavezne od 1 decembra ako su zimski uslovi na putu ali su dozvoljene od 1 oktobra. Ja sam moga prezuo pred kraj oktobra. Dobro si prosao ovaj put i nadam se da si naucio nesto iz tog neprijatnog iskustva.

Hoce li da ga poprave ili je totalna steta?

Elvis-Eko 25-11-2008 05:43

Quote:

Originally Posted by Crni Gruja (Post 88064)
Hoce Jale da se kaci sa kamionom, eto sta bude na kraju :)

Pretico ja kamion, i ponese me kleckavica ne jedno msto. Prvo u kamion, pa me okrenu, pa posle u ogradu. Sto kazes ti brojke o njegovu glvu, kad nikom u autu nije bilo ama bas nista.


:evilwait: grrrrrrr, ja ovo tek sad vidjeh.
Covjek ponekad reaguje instiktivno ali ne smijes naglo na kocnicu kad je tako vrijeme
Neka si ti dobro a ubuduce pamet u glavu

Crni Gruja 25-11-2008 06:13

Atko neznam jos. NAdam se da ce ga baciti, jer i ako ga poprave odma cu ga prodati. Nesto mi vise nije merak da ga vozim, razmisljo sam posle AUDI da kupim :mrgreen:

Verujes Eko da se ni ne secam dal sam kocio ili ne. Ako dovoljno oznajem sebe reko bih da nisam, ali opet to je situacija kad covek puno ne razmislja, tako da se moze desiti i da sam zgazio na kocnicu. Ni habera, moglo je biti milion puta gore.

Elvis-Eko 25-11-2008 06:21

Znam Grujane , govorim ti to jer sam bio u istoj situaciji prosle godine. Dok sam preticao kamion naiso sam na djelic puta prekriven kljeckavicom. Auto poce polako da seta ali sam odmah sklonio nogu s papucica , nisam dirao ni gas a ni kocnicu, pogotovu. Da jesam desilo bi se to sto i tebi

Hida 25-11-2008 08:56

Vidis Eko kako ti brat vozi, preseko me je ali hvala dragom Allahu da nikom nista nije bilo. Mi ovdje imamo obuku za led ali mislis da neko se u toj situaciji sjeti ili razmislja sta treba da radi. Samo ne treba razmisljati sta je moglo da bude vec kako se zavrsilo (hvala dragom Allahu).

Ti Adnane moras biti u Upsali spreman jos od oktobra a mi ovdje u Landskroni i nemamo snijega a i kad pada nikad prije januara.

ALMIR- 25-11-2008 12:28

Evo nekih slika koje su istinite i upozoravam GORE nego one sa video snimka!!
ZABRANjENO JE GLEDANjE MLADjIM OD 18 god
http://www.scheurijzer.nl/ Kada tu udjete idite lijevo na Schokkend 18+

supergirl 25-11-2008 13:02

:eek:.:eek:.:eek:.
Sta ti ovo trebade?!

mersija 25-11-2008 13:13

Quote:

Originally Posted by Hida (Post 88437)
mi ovdje u Landskroni i nemamo snijega a i kad pada nikad prije januara.

Ne znam vala Hido ja sam ovih par zadnjih godina imala bas lose iskustvo sa ovim"nepredvidjenim"snijegom ovdje u Landskroni,cak sta vise prosle godine prvi snijeg je pao u Oktobru (ako se sjecas) a od tada, jer sam uvijek na putu,ove godine sam zimske gume stavila krajem oktobra,za svaki slucaj...sto naravno,jeste malo ranije ali ipak je bolje i sigurnije.
Ma hvala dragom Allahu da je sve dobro proslo,...

mersija 25-11-2008 13:14

Quote:

Originally Posted by Crni Gruja (Post 88428)
razmisljo sam posle AUDI da kupim :mrgreen:

Nista drugo.....:)

halilce 25-11-2008 13:29

Quote:

Originally Posted by ALMIR- (Post 88452)
Evo nekih slika koje su istinite i upozoravam GORE nego one sa video snimka!!
ZABRANjENO JE GLEDANjE MLADjIM OD 18 god
http://www.scheurijzer.nl/ Kada tu udjete idite lijevo na Schokkend 18+

Uh,čoveče,želudac mi se prevrnuo!:(

mersija 25-11-2008 13:35

@ALMIRE,aman sto rece @supergirl,sta ti ovo trebade...:(


All times are GMT +2. The time now is 11:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com