SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=8)
-   -   Pomoc za lijecenje male AJŠE BAKOVIC (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=501)

halilce 19-09-2007 22:04

Poslednje informacije koje ja imam su:

Ajša zadnjih nedelju dana,nema temperaturu,takođe i bakterije,koje su je ugrožavale su dosta umanjene!

Najbitnije od svega je,DA SE STANJE SA KRVNOM SLIKOM POPRAVLJA,bez lijekova i terapije trombocitima!

U toku ove nedelje,ili sledeće,će joj raditi još jednu punkciju kosne srži,da se utvrdi da li je ušla u fazu reemisije(da li može stvarati sama krvne ćelije)!



Što se tiče,dopisa iz banke,za gimnaziju i ostale škole,banke nisu obavezne da dostave nikom,a obzirom da je javni oglas koji se emituje na radiju Amaro i AS-radiju,kao i na TV Jedinstvo,svako može da uplati sa svog računa ko hoće!

Valida,ako bude potrebno,obnoviće se akcija u svim školama,i svi će biti obavešteni!

Ovom prilikom se zahvaljujem,na donaciji od 50 eura,administraciji www.sjenica.com!

Novac je prosleđen večeras kući!

Selam i hvala svima!

supergirl 20-09-2007 18:12

Quote:

to se tiče,dopisa iz banke,za gimnaziju i ostale škole,banke nisu obavezne da dostave nikom,a obzirom da je javni oglas koji se emituje na radiju Amaro i AS-radiju,kao i na TV Jedinstvo,svako može da uplati sa svog računa ko hoće!
E,pa, organi gimnazije cekaju dopis! To je najlaksi nacin da se organizuje sa ucenicima,a posto je zabranjeno bilo kakvo javno prikuplajnje novca u skolama,oni cekaju dopis,pa bi ga poslali u ministarstvo ili kako vec!

Ne znam samo kako su u tehnickoj to sredili!

sjenicak1973 06-10-2007 22:34

Sellam svima ja imam predlog kako da pomognete to jeste ponesite para njenom ocu kuci direkno ako ste u inostranstvu neke ponese vasa familija tako sam ja uradio.alahimanet

MajkaMaca 06-10-2007 23:22

ja isto,halilcetu sam pare dala a on je dalje...a ne samo ja svi oni koji nisu mogli iz bilo kojeg razloga dali su na ist nacin...

Tahirovce 10-10-2007 17:08

Halilce imali neka novost vezana za Ajsu?

supergirl 10-10-2007 18:14

Halilce,kako da se organizujemo mi iz gimnazije,kad direktor nece da cuje za to?

feksem 10-10-2007 19:20

Ne treba vama direktor za to,možete i sami po odjeljenjima organizirati akciju i prikupljeni novac direktno dati njenom ocu.

halilce 10-10-2007 23:20

Ovako stoje stvari!

Ajša je ušla u remisiju,još uvijek je pod terapijom trombocitima,tako da niko od lekara ne daje nekakvu prognozu,dali će biti operacije ili ne!

Njen organizam,odnosno,njena srž,nije počela da stvara trombocite!

Više,o njenom zdravstvenom stanju,imaćete za dan ili dva,pošto je Neno pošao iz Bgd,da Bajram provede u Sjenici!



Što se akcije tiče,ja sam iznenađen,stvarno,jer mnogo,mnogo ljudi,VITROVE,koji su namjenili za svoje ukućane,daju za Ajšu!!!



Supergirl,kako je mogla da Tehnička škola i 12.decembar,se organizuju bez zahteva,jer postoji zvaničan APEL,koji se emituje putem radija,i sve banke imaju taj apel!?

36310 11-10-2007 07:14

Quote:

Originally Posted by halilce
Što se akcije tiče,ja sam iznenađen,stvarno,jer mnogo,mnogo ljudi,VITROVE,koji su namjenili za svoje ukućane,daju za Ajšu!!!



Hvala Bogu da je tako i veoma mi je drago da to cujem.

Ajsa je trenutno prioritet nad prioritetima i treba sve uciniti da spasimo nasu Ajsu.Naravno konacna odluka je u Bozjim rukama pa s toga ne treba zanemariti DOVU,narocito u ovim mubarek danima.

Veceras akoBogda pred zadnji ovogodisnji iftar zamolimo Svemoguceg Boga da Ajsi povrati izgubljeno zdravlje,da bude na pomoci njenim roditeljima,rodbini i uopste svima koji su direktno pogodjeni ovim iskusenjem.AMIN.

supergirl 12-10-2007 12:12

Quote:

Ne treba vama direktor za to,možete i sami po odjeljenjima organizirati akciju i prikupljeni novac direktno dati njenom ocu.
Pokusali smo,ali je nemoguce prosiriti medju djacima,jer su nas vec opomenuli da je to zabranjeno i kaznjivo!

MajkaMaca 12-10-2007 22:06

to je meni poznato..ja mislim bez dozvole glavnih, se nikakva donacija ne sme javno skupljati,jedino da nesto probate izmedju sebe,npr.predsednici ili kako se danas zovu,odeljenja,da nesto probaju...sta znam...pa da direktno date familiji ili halilcetu...

halilce 20-10-2007 23:05

NOVE INFORMACIJE,U VEZI LIJEČENJA NAŠE aJŠE SU SLEDEĆE!



JUČE JE NENU NAGOVEŠTENO,DA ĆE AJŠA IMATI OPERCIJU KOŠTANE SRŽI,U DRUGOJ POLOVINI NOVEMBRA,TAČNIJE POSLE 18,KADA BI IZ ITALIJE TREBALI DOĆI DOKTORI,KOJI ĆE VRŠITI OPERACIJU NJOJ I JOŠ JEDNOJ DEVOJČICI!



ZNAČI,OPERACIJA JE NEIZBEŽNA,BIĆE OBAVLJENA U BEOGRADU,NA INSTITUTU,POSLE 18 NOVEMBRA!

OSTALE INFORMACIJE(PROGNOZE LEKARA,CIJENA OPERACIJE,I DA LI ĆE ZAVOD UČESTVOVATI U TROŠKOVIMA OPERACIJE,NEZNAMO!



APELUJEM,JOŠ JEDNOM DA SE UKLJUČE SVI KOJI MOGU I ŽELE DA POMOGNU,DA AJŠA ŠTO PRIJE OZDRAVI!

halilce 23-10-2007 00:08

Ovu poruku sam dobio od našeg člana SJ-FFM!

Prenosim je u celosti,i zahvaljujem u ima Ajše i Nena Bakovića!



Sellam Hallilce.

Brat evo ti imena ovih lljudi sto su dali pare .

Kurtanovic Suad-Tuzinje -20 €

Kurtanovic Mersad -Tuzinje -20 €

Kurtanovic Ramiz-Tuzinje-20 €

Hackovic Nezir-Crnise-5 €

Bogucanin Nafilj-Zitnice-10 €

Dacic Bajram-Cetanovice-20 €

Sejdovic Nafilj-Raskovice 20 €

Masovic Nedzad-Sjenica-50 €

Ljajic Zahir -Buce-100 €

Dzigal Jasmin-Sjenica 135 €

Mulaz Bihorac -Sjenica 50 € - putarina za pare 15 eura

VuCELJ Kenan-Rvatska- 20 e

Vucelj Kemal-Rvatska -20 €

Hrvat - 10 €

Ova su braca dala ja sam im se zahvalio u nenovo ime .a pare je prikupljao Ljajic Zahir.

Brate poselami mi nena ,reci mu neka bude jak u svemu i da mu allah pomogne u svemu ovome.AMMINN:

SELLAM I TEBI ISTO PA SE CUJEMO I VIDIMO AKOBOGDA:SELLAM

MajkaMaca 23-10-2007 06:18

ALLAH da joj bude od pomoci,svi cemo tog dana na nju mislit i Allahu se molit...

supergirl 31-10-2007 23:47

Je l Ajsa u Sjenici?

halilce 01-11-2007 06:25

Ajša je u Sjenici od ponedeljka,do naredne srijede!

Posle toga,odlaze za Beograd,gde će izvršiti sve pripreme,i ona i Neno,za transplataciju koštane srži!

halilce 09-11-2007 06:15

3 Attachment(s)
Operacija Ajše Bakovic,zakazana je za 25.11.2007!

Želim im od srca,da sve prođe u najboljem redu,i da Ajša,inšalah,prije Nove godine,bude u Sjenici,potpuno zdrava!

Nekoliko slika,uz njenu saglasnost!

MajkaMaca 09-11-2007 06:20

Ja i moja familija joj zelimo mnogo srece i da se sve uspesno zavrsi...

adnan 09-11-2007 06:23

Puno srece Ajsa.

Hida 09-11-2007 06:37

I od mene i moje familije puno srece.


All times are GMT +2. The time now is 00:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com