SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Skole (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=19)
-   -   Gimnazija "Jezdimir Lovic" (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=11)

Redzi 02-02-2006 17:58

fox,puela,vitez koja,mlata,zvonimir bokser ....

Tahirovce 02-02-2006 19:35

hahahahahaha praznik hahahahahahhahahahhahahahhahah

nahla 02-02-2006 23:05

eh ja imam isto nesto reci u vezi kako rekoste FOXa mada tek cujem da ga tako zovu ...

jednom na casu jedna drugarica upita: profesore mogu li izaci?

kaze on: Gdje?

kaze ona:u wc

a on: nema potrebe

tek ce ona ljutito : ma otkud vi znate ima li potrebe ili ne



a tek sa ekskurzije..,,...ma moze covek pricat dugooo

nedim 04-02-2006 19:15

A sto ga zovu Fox? Inace on mi sada predaje.

Pita on ucenika: ko je bio Alexandar Makedonski. On je bio najveci vojskovodja svojevremeno. Na to ce Fox: ne svojevremeno vec u starom veku!!!

edin_mangas 05-02-2006 11:42

Jaka ekipa na slici

:)

edin_mangas 05-02-2006 11:45

Ova slika nema nista sa jezdimirom Lovicem :)

asko 11-03-2006 20:46

:lol:

Na slici je generacija 69-te.Mislim da im je Miro bio razredni.Dobro poznajem tu sliku jer je na njoj i moja sestra Aida Gracic ona najljepsa u sredini :lol:

.Davno je to bilo mislim 86-te.Miro je dobar profa predavao je i meni matematiku.

Pozdrav

amlA 11-03-2006 22:02

Najlepshi je Ekoooooooooooooooo! :mrgreen:

sead ljumic 11-03-2006 22:42

Najljepsa je Aidaaaaaaaaaaaa! :mrgreen:

frcko 12-03-2006 08:50

eee nezna niko sto su zaima zvali FOX,,kako se ovde kaze,,vec zato sto je voleo fudbal i igrao za profesore davnih 1988,,ili neke,,onako plav bio ko berti fox,,onaj nemac,,pa smo ga tako prozvali,,,fiko hamidovic,,eko hodzic,,dinko korac i ostala generacija iz tih godina koji smo igrali fudbal u SLOGI,,,davno proslo vreme,,,seloam za sve u sjenici i diaspori iz australije od frcka,,,seca me se generacija od 1960 pa do 1965

Crni Gruja 12-03-2006 11:47

hehehhe "napred Hase, napred FOX", cuveni citat :)

amlA 12-03-2006 12:51

"svi su ljudi jednaci"

"Hodzicu,gledaj ispred sJebe"( to je onda kad je pochela jekavica uvelike da se koristi kod nas,pa se profesor Hasic snalazio kako zna i ume) :wink:

p.s.Eko ima najbolju frizuru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

aldin 12-03-2006 14:42

sto jes jes

Fatima 12-07-2006 21:14

Ja sam maturirala 1994 i te iste godine se udala i odselila iz Sjenice. Profesor kojeg se i danas rado sjetim je Rasim Graca. Zanima me kako to da jos niko od nase generacije nije organizovao ponovno okupljanje. Mali broj mojih vrsnjaka sretnem svakog leta a o vecini nikada nista nisam cula???

kasmir 01-08-2006 19:40

Fatima drago mi je da je i neko pomenuo i mog rahmetli oca.Znam da je kao profesor i kao covek bio dobar ali nije moje da sudim o tome.U svakom slucaju hvala ti.On je otiso `92 zbog bolesti tako da ga mladje generacije ne poznaju.

Dzenan 01-08-2006 20:33

Rahmetli Rasim je bio jedan divan covek i profesor .Nazalost nije mi mnogo predavao,ali sam ga u privatnom zivotu sreo nekoliko puta i ostavio je na mene veoma pozitivan utisak.To je najmanje sto mogu reci.Secam se jednog susreta na aerodrumu u Bonu kada nas je bio okupio kao decu u skoli i toliko llijepih stvari o zivotu nam ispricao.Aida mozes da se ponosis sto si imala takvog oca

halilce 02-08-2006 04:07

E,milo mi je da se uključim,ovako rano,dok VI spavate!!

Što se tiče matematike,od 82~86 predavali su mi i Miro i Ivo Grebović,

Mišo,ali i dvojica rahmetlija.U prvoj rahm.Dacić Idriz(žena mu je dir.OŠ‚‚Svetozar Marković‚‚ Mejra),fin čovek i dobar pedagog.

U drugoj,a zbog njega sam zavoleo geometriju i uvijek radio domaći,rahm.Rasim Gracić.

Aida,tvoj rahmetli babo,živi još u srcima njegovih učenika,i znaj da treba da budeš ponosna na njega i njegov mezar,jer,svarno bio

NEPONOVLJIV!!!!



Selam,Aidi!

djina 02-08-2006 09:39

Rahmetli Rasim je bio divan covek. Nije mi stalno predavao, povremeno bi menjao Mira. Secam se, jednom na kontrolnom, ja kod prof. Rasima dobijem 4+, a kod Mira se borila za 2-3. Kamo srece da mi je uvek predavao, mozda bih nesto i naucila.

kasmir 02-08-2006 21:07

Cilj svakog dobrog profesora(govorio bi moj rahmetli otac)je da svoje znanje prenese na ucenika a ujedno bude i pravi prijatelj.Po vasim postovima vidim da je uspeo u tome.Hvala vam na ovako divnim rijecima.Lijepo je znati da on i dalje zivi u srcima svojih ucenika.Govorio je uvijek:;Sve su to moja deca:To je nesto najlepse sto moze cuti dijete jednog prosvetnog radnika .Ponosna jesam(a sada jos vise)sto sam imala srecu da takvog coveka imam za roditelja.Hvala vam jos jednom svima.

asko 12-08-2006 20:34

I ja bih se htio pridruziti mojoj dragoj sestri Aidi i zahvaliti se svima koji mojeg rahmetli oca imaju u lijepom sjecanju kao covjeka i kao prosvetnog radnika.Mislim da je svima bio dobar profesor a istovremeno i drug,prijatelj.Ponosan sam sto sam imao takvog oca i vidim da on i dalje zivi u srcima ne samo nas familije vec i njegovih bivsih ucenika.

Hvala vam...


All times are GMT +2. The time now is 13:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com