SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Predstavljanje članova (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=14)
-   -   predstavljanje clanova (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=48)

iSelektor 10-01-2010 03:00

ja ti rekoh, mi ne brisemo tek tako... a i ne banujemo
ali nemoj provocirati samo i sve ce biti u najboljem redu!

Pozzz

hanuma 10-01-2010 14:10

Evo da i ja napisem par redaka.Pazljivo sam procitala sve sto se pisalo i dosla do zakljucka ko se zapravo krije iza nicka fatih.Moderatori, pogledjte malo stil pisanja i postove i bit ce vam sve jasno :).Eto ja nebih vise ni rjec na ovu temu .Veliki pozdrav za sve vas...

p.s adnane u potpunosti si upravu

fatih 10-01-2010 14:36

Quote:

Originally Posted by hanuma (Post 201410)
Evo da i ja napisem par redaka.Pazljivo sam procitala sve sto se pisalo i dosla do zakljucka ko se zapravo krije iza nicka fatih.Moderatori, pogledjte malo stil pisanja i postove i bit ce vam sve jasno :).Eto ja nebih vise ni rjec na ovu temu .Veliki pozdrav za sve vas...

p.s adnane u potpunosti si upravu

Hanuma kako god okrenes znas manje od mene . ....o meni ....:lmao:

Nego sada...:mislim:

Odricem se
Sam od sebe
Davim nagone
Svakodnevice

I evo nestaje me
Na zamjerke
Idem u kosture
Na dietu mumije

Zapravo to jedino
I pomaze
Skinuti terete
Sa sebe

Skinuti oklope
Sa iskre vodilje
I preseliti u sne
Protivgrijesene

Bjezi, prognanice,
Od krive sudbine
Ne slusaj izazove
Ovdje si poslan
Po grijehove

(I evo opet
Drzim sebi predavanje
Nagli zaokret
Pred umiranje)


:tralala:



:moli:


Lahko ces se ti mene kutarisati no ostaje teret nesavjesti tvoj koji mozda nekad ugleda svjetlost dana i dalje nebih s obzirom na sami tvoj Nick..

jah...negoo



u cemu je ovdje uopce i zapelo :tongue:

fatih 10-01-2010 14:37

idem malo na frisak zrak :put:

adnan 10-01-2010 17:16

Fatihe ili Safete ocigledno me nisi razumeo. Ne volim provokacije na nacionalnoj osnovi a ti si u tvom predstavljanju provocirao i to si radio u ime svih clanova ovog foruma. Ja sam hteo da se ogradim od toga i da pokazem da ne delim tvoje misljenje po tom pitanju. Mi smo u Sjenici od pamtivijeka ziveli u multietnickoj zajednici i nikada sebi ne bih dozvolio da nekoga proviciram samo zbog nacionalne pripadnosti. Malo me je zacudilo sto se vise clanova nije ogradilo od sirenja mrznje ali svako ima svoje.

Ne moras da me podsecas na pokolje iz rata u Bosni jer ih nisam zaboravio i osudjujem sve ratne zlocine bez obzira ko ih je pocinio. Mozda su Bosnjaci najgore prosli i to i tebe i mene kao Bosnjake boli ali ne moras da provociras i osudjujes ceo narod za to.

Kazes da zivis i radis u Becu a bas u Becu ima dosta Srba i velika je verovatnoca da imas kontakta sa njima a mozda cak i zajedno radis sa nekim od njih. Selamis li i njih ili se samo proseravas po forumu?

Ovaj nas forum prvenstveno okuplja Sjenicane i prijatelje Sjenice. Ovde se svi znamo i cesto se srecemo na skupovima forumasa. Velika vecina clanova stoji iza onoga sto pise (osim pojedinih anonimusa) i sve sto napisu bi sutra javno rekli na javnoj govornici na gradskom trgu.

Nadam se da ces nesto nauciti od tolerantnih i pravednih Sjenicana. Dobrodosao.

Skorpija 10-01-2010 17:32

Quote:

Originally Posted by adnan (Post 201481)
Fatihe ili Safete ocigledno me nisi razumeo. Ne volim provokacije na nacionalnoj osnovi a ti si u tvom predstavljanju provocirao i to si radio u ime svih clanova ovog foruma. Ja sam hteo da se ogradim od toga i da pokazem da ne delim tvoje misljenje po tom pitanju. Mi smo u Sjenici od pamtivijeka ziveli u multietnickoj zajednici i nikada sebi ne bih dozvolio da nekoga proviciram samo zbog nacionalne pripadnosti. Malo me je zacudilo sto se vise clanova nije ogradilo od sirenja mrznje ali svako ima svoje.

Ne moras da me podsecas na pokolje iz rata u Bosni jer ih nisam zaboravio i osudjujem sve ratne zlocine bez obzira ko ih je pocinio. Mozda su Bosnjaci najgore prosli i to i tebe i mene kao Bosnjake boli ali ne moras da provociras i osudjujes ceo narod za to.

Kazes da zivis i radis u Becu a bas u Becu ima dosta Srba i velika je verovatnoca da imas kontakta sa njima a mozda cak i zajedno radis sa nekim od njih. Selamis li i njih ili se samo proseravas po forumu?

Ovaj nas forum prvenstveno okuplja Sjenicane i prijatelje Sjenice. Ovde se svi znamo i cesto se srecemo na skupovima forumasa. Velika vecina clanova stoji iza onoga sto pise (osim pojedinih anonimusa) i sve sto napisu bi sutra javno rekli na javnoj govornici na gradskom trgu.

Nadam se da ces nesto nauciti od tolerantnih i pravednih Sjenicana. Dobrodosao.

Aferim :appl[1]::appl[1]::appl[1]:

tidza 10-01-2010 18:07

Kao i obicno svakom novom clanu pozelim dobrodoslicu,a naravno da sam ogradjena od sirenja mrznje,tj ako nekom pozelis dobrodoslicu ne znaci da sam suglasna sa njenim ili njegovim misljenjem Adnane..veliki pozzzz....:(:ne ne:

iSelektor 10-01-2010 18:59

e ne mogu da ne napisem sta mi je sada trn u oku... na prethodnoj strani skorpija dobrodoslicu pozeli, ne citajuci sta se desavalo pre toga, a ovde sad podrzava adnana...
jel iko cita kad jedan dan nije bio tu, sve unazad, odakle je citao zadnje (po datumu ili po secanju) ili uvijek samo zadnju stranu...
Ocigledno uvijek samo zadnja strana....

Skorpija nije protiv tebe, nego da je bilo ko tako reagovao... Ja volim da procitam argumentovano, a ne potvrde samo i mehanicke radnje :)

Pozzz

fatih 10-01-2010 19:04

jahh ...

Tahirovce 10-01-2010 19:12

Ljudi kvarite temu, zamolio bih da se zavrsi na ovome ...

Skorpija 10-01-2010 19:38

Quote:

Originally Posted by Tahirovic (Post 201523)
e ne mogu da ne napisem sta mi je sada trn u oku... na prethodnoj strani skorpija dobrodoslicu pozeli, ne citajuci sta se desavalo pre toga, a ovde sad podrzava adnana...
jel iko cita kad jedan dan nije bio tu, sve unazad, odakle je citao zadnje (po datumu ili po secanju) ili uvijek samo zadnju stranu...
Ocigledno uvijek samo zadnja strana....

Skorpija nije protiv tebe, nego da je bilo ko tako reagovao... Ja volim da procitam argumentovano, a ne potvrde samo i mehanicke radnje :)

Pozzz

Naravno da mu želim dobrodošlicu i stojim iza svojih riječi i nije mehanički i na kraju Atkovog teksta stoji dovrodošao.....ali i podržavam Atkove stavove ....

>Što kaze resko idemo dalje ....i još jednom dobro nam došao FATIHE i kao što sam i rekla razveselio i živnuo si nam forum...........:p BAŠ-BAŠ

iSelektor 10-01-2010 20:04

E takoooo te volim, kad napises komentar... i nije ga on zivnuo nego ti upravo sada, kad napises nesto, nasta moze da covek odgovori :)

Tu je razlika... a on za mene je samo novi clan, kojem je pozeljena dobrodoslica i koji se malo zagubio u dimenzijama interneta, ali ce se brzo snaci kao i svi mi! :)

Zijadina 10-01-2010 21:21

Sad ispade da ona samo lupeta po tastaturi i da tek sad napisa jedan komentar.
Mislim da je dovoljno bilo sto je Adnan Fatiha napomenuo kakva smo mi raja i kakvi forumashi a vi Administratori objasnili pravila.
Nase je da pozelimo dobrodoshlicu i stim nije niko bio protiv Adnanovog mishljenja, BAR SE ZA TOLIKO OVDE SVI ZNAMO!!!
Da je imala extra tema o tome sigurno bi se vecina nas oglasila a ovako na ovoj....
fatihe, dobrodoshao i dobrosedrzaopravila:biggrin:

iSelektor 10-01-2010 21:47

pogresno si razumela... al nije ti zameriti... (prsti su ti prebrzi :) )
Ali ono gore sto je napisala je pravi komentar :)
aman ispadne skuplja dara no mera, zao mi je, ali ja cu svoje misljenje uvijek reci... isto kao sto sam fatihu cestitao bozic, tako cu i sve ostalo, sto smatram ne ispravnim reci...

Sto ne znaci da je zlonamerno, nego smatram ispravnim i iskrenijim

Pozz i pzai na prstice 8)

fatih 10-01-2010 21:49

Quote:

Originally Posted by hanuma (Post 201410)
Evo da i ja napisem par redaka.Pazljivo sam procitala sve sto se pisalo i dosla do zakljucka ko se zapravo krije iza nicka fatih.Moderatori, pogledjte malo stil pisanja i postove i bit ce vam sve jasno :).Eto ja nebih vise ni rjec na ovu temu .Veliki pozdrav za sve vas...

p.s adnane u potpunosti si upravu

Sad ce to nama Hanuma na tanane samo dok hajvan podmiri, kokosi zatvori u kokosinjac, krave pomuze, nahrani i posalje celjad na spavanje , mandal na kapiju nabaci te fenjer prinese tastaturi a vakta do zore pa i ne zuri i nece preci praga dok ne stigne haber i Haaga :wink:.

A mozda i ferman stigne sabahom donesen sejmenima i iz Stambola te u svakom slucaju...Fatih-pasa dok je jos posjelo, pisi kuci po odjelo , sve ti je presjelo:neznam:

Idem sad a sta mi je drugo ciniti no molitvu obavit i dovit da joj kalem usahne i Alah pamet okrene :/

Zijadina 10-01-2010 21:49

Quote:

Originally Posted by Tahirovic (Post 201572)
pogresno si razumela... al nije ti zameriti... (prsti su ti prebrzi :) )
8)


belaju :icon_cheesygrin:

fatih 10-01-2010 21:52

Crni Milane sto me ojadi ...:confused:

YouTube - MOJ MILANE

Zijadina 10-01-2010 21:52

fatiheeeeee....vatra se vatrom ne gasi....

fatih 10-01-2010 21:59

No čora veliš da ukipim pa šta mi Alah dragi da , ha ..:eek:.

halilce 10-01-2010 22:01

Fatih,raspaši se..raspis'o si se,sem tako...:biggrin:
Da ukapiš nemoj,a pošto si izazvao znatiželju kod većine članova..:biggrin:
Postavi još sliku,heftu će komentarisati!:smeh2:


All times are GMT +2. The time now is 07:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com