SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Hardware - Software - Mobilna telefonija (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=28)
-   -   iGo Primo za iPhone (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=5051)

Tahirovce 12-03-2012 22:19

Jes, pa sam Ensara zaduzio da prati kad ce se naci resenje ...

iSelektor 12-03-2012 22:27

Ja mislim da bi to bilo reseno, kad bi install 5.0.1 iOS

STRANAC 12-03-2012 22:39

ne bi... njemu je iPad-ov basebank 6.15 koji niti moze da se spusti ni podigne sa bilo kojim restore-om.
taj baseband otkljucava tel za sve operatere ali blokira GPS
za sada nema leka i nesto niko ne govori da ce ga uskoro biti.

iSelektor 12-03-2012 23:53

ipak bi ja da on napravi printscreen telefona i infosa iz njega...
nesto mi to ne stima...

STRANAC 13-03-2012 00:03

ne mora slobodno nista da radi. to je problem koji postoji na vise od milion uredjaja i svi se nadaju da ce nekad biti.
ne postoji resenje za sad i ako se sa vremena na vreme pojavljuju prodavci magle koji traze neku lovu za neke alatke kako bi to resili. ima nekoliko momaka iz srbije koji su platili i nista nisu dobili..
znaci,nema sanse trenutno...

iSelektor 13-03-2012 00:20

ok onda... tebi verujem vala brate sto se toga tice 3 miliona posto!
da je neko drugi napisao, sad bi gugl zapalio :)

@Resko... uvij ga onda u 100 eura i baci! jebote telefon, mora da si ga kupio nedje kod kineza jeftino, sto niko nije mogao nista da zapocne sa njim a ti naseo.... :)

Tahirovce 13-03-2012 08:23

Neka mi ga ...

senta 18-03-2012 15:27

ubacio sam navigaciju na fon i mogu da ti kazem da sam prezadovoljan.sve radi extra i bez greske . preporucio bih svima da isprobaju.verujte necete se pokajati. interesuje me samo da li su ovo najnovije mape ili mozda postoje i novije. najvise mi treba Srbija , Crna Gora , Makedonija , Grcka mada nije lose imati i celu evropu za svaki slucaj .(nikad se nezna kad moze da zatreba) . veliki pozzz i hvala na trudu

STRANAC 18-03-2012 15:41

dobices link za najnovije mape drzava koje si pomenu...
veceras ili najkasnije sutra ces dobiti poruku sa linkom za preuzimanje mapa...

ti skini program sa net iFunBox samo ukucaj u google i pojavice ti se...
tim programom ces ubaciti nove mape koje budes skinu...

taj program mozes da isprobas i sada tako sto zakaci iPhone za comp. zatim pokrenes iFuBox, nadjes aplikaciju iGoPrimo,ides u folder CONTENT,zatim u folder MAPS i tu nadjes mape koje vec imas...

sledece mape koje budes ubacivao samo ces misom prevuci u taj folder iz foldera kojeg budes skinuo...

mozda ti izgleda komplikovano ali nije,shvatices samo da pokrenes program a mi smo tu naravno ako bude negde stalo...

senta 18-03-2012 15:48

imam ga vec u kompu i isprobao sam ga . u svakom slucaju hvala na pomoci . strasno koristan programcic . radi kao system explorer

senta 18-03-2012 16:00

i ako ti nije problem ubaci i Bugarsku to sam zaboravio

STRANAC 18-03-2012 21:05

poslao sam ti link na private za torrent fajl.
to su najnovije mape istocne evrope koje rade lokalni provajderi a one su najbolje za taj deo evorpe.
zmaci bolje su nego mape koje rade renomirane firma tipa tom-tom, navteq i ostali...
kad to skines,javi se da ti dam link za mape ostatka evrope i izaberi koje ces od gore pomenutih ili ces obe.
mape su 2012Q4 verija,znaci najnovije sto ima...

senta 19-03-2012 09:51

to je prava stvar druze .isprobacu ove nove mape a ti kad budes imao vremena pusti mi i taj link sa celom evropom da isprobam i njih . i ljudi sta da vam kazem hvala vam svima ,mnogo ste mi pomogli . veliki pozzz za Stranac , Tahirovic i ostatak ekipe na forumu . stvarno ste extra

STRANAC 19-03-2012 11:30

ma samo neka si ti zavrsio posao i da si zadovoljan,ostalo je sve u OK
stigla ti je poruka sa linkom za najnovije Q4 navteq mape evrope sa sve POI tackama...

senta 19-03-2012 12:30

odradio sam sad i Q4 mapa i to je ono sto mi je trebalo.najdetaljnije su od svih. upisane su sve ulice cak i za manja mesta (sela) . imao sam problem sa predhodnim mapama jer nisu bile dovoljno detaljne .recimo za mesto gde ja zivim bila je upisana samo jedna ulica i to ne glavna nego neka sporedna (kaldrma) koja se odavno ne koristi .sa ovim mapama je sve reseno . preporucujem svakom kome treba dobra navigacija neka ubaci ovo radi odlicno . ja sam prezadovoljan 5+ jos jedan veliki pozzzz

dulicm 07-07-2012 23:48

može uputstvo i mape srbije,makedonije,grčke?

STRANAC 08-07-2012 00:39

o problemima uvek pisemo u temama,jer privat nas niko ne vidi i nikome ne pomazemo...
zato cemo ovde korak po korak kako bi i drugima pomogli...

posto znam da ti je iPhone 4, moram da te pitam koja ti je verzija operativnog sistema u njemu, i da li ti je telefon JailBreakovan..??

dulicm 08-07-2012 10:48

os je 5.1.1,nije JailBreakovan

iSelektor 08-07-2012 11:51

e pa prikane, moras ga prvo jailbreakovati... ili ti jedino ostaje da kupis full verziju, preko appstore :)

dulicm 08-07-2012 12:55

pošto sam nov u ovome,može pomoć kako da to odradim?


All times are GMT +2. The time now is 03:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com