SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=8)
-   -   NA PESTERU U TOKU ZDRUZENA VOJNA VEZBA MODULARNIH SNAGA (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=2609)

Elvis-Eko 18-10-2009 17:15

Quote:

Originally Posted by edis_mumin (Post 178844)
Sviranje... da ne kažem čemu...



Objasni

halilce 18-10-2009 17:29

Quote:

Originally Posted by edis_mumin (Post 178844)
Sviranje... da ne kažem čemu...

Quote:

Originally Posted by Elvis-Eko (Post 178896)
Objasni

.Da nacrta?:icon_cheesygrin:
Sviranje diplomatskom koru u čast
!

dz.biber 18-10-2009 18:05

Sve vojne vjezbe (vezbe) se izvode prema scenariju ko neko napada a ko ovi se brane . A neznam koji scenarijo je ovde u pitanju: 1- Crna Gora napada, 2-Kosovo napada, 3- NATO napada (bilo je), 4-.......... , 5-Vanzemaljci dolaze (Japan radi plan kako da se ponasaju u tom slucaju), 6-:uhhhh:. A u svim vojskama svijeta se ovako pise i analizira, samo koliko je tu istine znaju oni koji su to pisali. A raja (narod) moze da :cekam: na istinu tako je bilo, tako je sad i mislim da ce tako i biti . A ja pokusdavam da pisem (mozda i drugi) o necemu sto :neznam::neznam: .:sadbye::sadbye:

edis_mumin 18-10-2009 19:35

Quote:

Originally Posted by halilce (Post 178903)
.Da nacrta?:icon_cheesygrin:
Sviranje diplomatskom koru u čast
!

Hahahahahaha... sve ti je objašnjeno

rinas 09-12-2009 09:27

Cuo sam da je sva steta koju je vojska napravila narodu tokom vjezbe vec isplacena? Nije to ni lose, da se narod malo opari, oevri ili slicno:-)

STRANAC 09-12-2009 11:32

Quote:

Originally Posted by rinas (Post 194329)
Cuo sam da je sva steta koju je vojska napravila narodu tokom vjezbe vec isplacena? Nije to ni lose, da se narod malo opari, oevri ili slicno:-)

na koju stetu mislis...???
i,odakle ti informacija da je neko dobio pare,imas li izvor ili je samo rekla kazala...

p.s.dobro dosao na nas forum...

dido 09-12-2009 12:19

Ma kakva steta isplacena,odakle ti to.....cisto sumnjam a dobro nam tI dosao RINAS!

rinas 10-12-2009 17:51

Hvala, bolje vas nasao:-)

Mislim na stetu na zemljistu, uginuloj stoci, ostecenim kucama...ja sam cuo da je isplacena. Sad ste me malo zbunili, ja onako krenuo k'o da je to sigurna stvar?!

STRANAC 10-12-2009 17:56

Quote:

Originally Posted by rinas (Post 194528)
Hvala, bolje vas nasao:-)

Mislim na stetu na zemljistu, uginuloj stoci, ostecenim kucama...ja sam cuo da je isplacena. Sad ste me malo zbunili, ja onako krenuo k'o da je to sigurna stvar?!

e,sad si ti nas zbuni,
mi ti poverovali da je bas bilo stete i para,
ono izgleda nista od tvoje price... ;)
nego,ovde je obicaj da se DOBRO ISPECE PA KAZE,
ili da se navede izvrot informacija,ali o tom-po tom,
bitno je da si ti tu,da se druzis sa nama,ostalo ce sve smo doci...
aktiviraj se i pisi malo...
pozz...


All times are GMT +2. The time now is 07:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com