SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Automobili (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=25)
-   -   Nemacki trio (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=1669)

Haks 13-04-2009 20:40

Seriska proizvodnja dizel sportaka!!!
 
Najmocniji dizel sportak kao seriska proizvodnja ???

http://www.spiegel.de/auto/aktuell/0...544840,00.html

adnan 13-04-2009 21:35

Quote:

Originally Posted by Haks (Post 119808)
Najmocniji dizel sportak kao seriska proizvodnja ???

http://www.spiegel.de/auto/aktuell/0...544840,00.html

Ja ovo ne bih nazvao serijskom proizvodnjom. Mozda si mislio na aute koji mogu da se voze obicnim putevima a ne samo na trkackoj stazi.

Audi R8 5,2 FSI benzinac je i brzi i startniji. Da ne pominjem ostale superaute.

Haks 13-04-2009 21:45

Quote:

Originally Posted by adnan (Post 119851)
Ja ovo ne bih nazvao serijskom proizvodnjom. Mozda si mislio na aute koji mogu da se voze obicnim putevima a ne samo na trkackoj stazi.

Audi R8 5,2 FSI benzinac je i brzi i startniji. Da ne pominjem ostale superaute.


Ja pricam o najmocnijem Dizelu ti mi pominjes Benzinca....:)
Potpuno normalna serijska proizvodnja ali jos nije 100% upaljeno zeleno svetlo, ostale jos neke sitnice da se rese.

adnan 13-04-2009 22:13

Quote:

Originally Posted by Haks (Post 119852)
Ja pricam o najmocnijem Dizelu ti mi pominjes Benzinca....:)
Potpuno normalna serijska proizvodnja ali jos nije 100% upaljeno zeleno svetlo, ostale jos neke sitnice da se rese.

Najmocniji dizel je puno slabiji od prosecno mocnih benzinaca. Video si kako Mercedes karavan dere benzinca, sta bi tek radio dizelu.

Za taj auto nema trziste, to Audi pravi u reklamne svrhe.

Haks 13-04-2009 22:18

Quote:

Originally Posted by adnan (Post 119870)
Najmocniji dizel je puno slabiji od prosecno mocnih benzinaca. Video si kako Mercedes karavan dere benzinca, sta bi tek radio dizelu.

Za taj auto nema trziste, to Audi pravi u reklamne svrhe.

Nisam bolji i realniji komentar ni ocekivao heheh.Ja bih bar rekao da je BMW u pitanju da je dobar i cestitao ti.....:)

adnan 13-04-2009 22:23

Za BMW se ne brini, Audi je niza liga za BMW.

Ja mogu da kazem za Audi R8 benzinca da je dobar i jeste dobar ali za ovoga dizela stvarno ne mogu. Sta je tu dobro, ni po cemu se ne istice. Mozda manje trosi ali ljudi koji kupuju takva auta ne zanima potrosnja.

Haks 13-04-2009 22:28

Quote:

Originally Posted by adnan (Post 119879)
Za BMW se ne brini, Audi je niza liga za BMW.

Ja mogu da kazem za Audi R8 benzinca da je dobar i jeste dobar ali za ovoga dizela stvarno ne mogu. Sta je tu dobro, ni po cemu se ne istice. Mozda manje trosi ali ljudi koji kupuju takva auta ne zanima potrosnja.

hehehehehehh.:):):):):) koliko je niza liga vidi se po tvoim komentarema....Ne radi se samo o tome da manje trosi vec da Audi ima najbolji dizel motor...dali ti je sad jasno zasto je napravljen super sportak na disel motor?

adnan 13-04-2009 22:36

To je najjaci dizel motor a ne najbolji, zna se koji je normalan dizel motor najbolji. Problem je sto ja mrzim sve dizele ne samo Audija.

Haks 13-04-2009 22:38

Quote:

Originally Posted by adnan (Post 119889)
To je najjaci dizel motor a ne najbolji, zna se koji je normalan dizel motor najbolji. Problem je sto ja mrzim sve dizele ne samo Audija.

Dobro neka ostane na ovom odoh da spavam ranim sutra pa cemo nastavioti ako imas volje:Selam

adnan 13-04-2009 22:41

Vidi se nemas vise sta da kazes, sve si adute odavno ispucao i vrtis se u krug. Selam i tebi.

Haks 14-04-2009 19:07

Quote:

Originally Posted by adnan (Post 119896)
Vidi se nemas vise sta da kazes, sve si adute odavno ispucao i vrtis se u krug. Selam i tebi.

Nisam potrosio nego rekoh sto idem a ti to iskoristi za koristan materijal heheheh.
Ako te ja ne ubedim ubedicete Audi na putu ima vremena.Dokazacemo ti i prakticno isto kao i usmeno, ako budes verovao svoim ocima.....heheheh

Elvis-Eko 14-04-2009 19:20

Imam jedan predlog za vas trojicu ljubimaca svojih auta :)

Da vas vidim na ljeto sa svojim autima, na Sjenickom aerodromu ( ako je jos uvjek ziv ) pa da vidimo koje je auto najbolje

adnan 14-04-2009 19:22

Quote:

Originally Posted by Haks (Post 120161)
Nisam potrosio nego rekoh sto idem a ti to iskoristi za koristan materijal heheheh.
Ako te ja ne ubedim ubedicete Audi na putu ima vremena.Dokazacemo ti i prakticno isto kao i usmeno, ako budes verovao svoim ocima.....heheheh

Ja sam ti jos na pocetku ove diskusije rekao da sam spreman da se trkam sa tobom i po kisi i po vetru i po krivinama i po autoputu. Rekoh ti isto da bi se osecao kao da otimam bombone od dece, ali ovaj put nema veze samo da te ubedim.

Haks 14-04-2009 19:23

Quote:

Originally Posted by Elvis-Eko (Post 120179)
Imam jedan predlog za vas trojicu ljubimaca svojih auta :)

Da vas vidim na ljeto sa svojim autima, na Sjenickom aerodromu ( ako je jos uvjek ziv ) pa da vidimo koje je auto najbolje

Moze ako budem dolazio letos prolazicu kroz sjenicu pa mozda se i to nekako ugovori.

Haks 14-04-2009 19:26

Quote:

Originally Posted by adnan (Post 120182)
Ja sam ti jos na pocetku ove diskusije rekao da sam spreman da se trkam sa tobom i po kisi i po vetru i po krivinama i po autoputu. Rekoh ti isto da bi se osecao kao da otimam bombone od dece, ali ovaj put nema veze samo da te ubedim.

Adnane ti si kralj za humor tako si me nasmijao da sam ti zahvalan ali stvarno nasmijao ne zbog odgovora vec zbog nacina na koi si ovo napisao.Imao sam osecaj da sedis tu za mom stolu i vidim te ljutog i iznerviranog...heeheeh

adnan 14-04-2009 19:41

Quote:

Originally Posted by Haks (Post 120187)
Adnane ti si kralj za humor tako si me nasmijao da sam ti zahvalan ali stvarno nasmijao ne zbog odgovora vec zbog nacina na koi si ovo napisao.Imao sam osecaj da sedis tu za mom stolu i vidim te ljutog i iznerviranog...heeheeh

Verujes li da sedim sa nogama na stolu i laptopom u krilu i gledam TV, pijem kafu i caskam sa zenom dok se ti trudis da me ubedis da je mlijeko crno.

Haks 14-04-2009 19:44

Quote:

Originally Posted by adnan (Post 120210)
Verujes li da sedim sa nogama na stolu i laptopom u krilu i gledam TV, pijem kafu i caskam sa zenom dok se ti trudis da me ubedis da je mlijeko crno.

Verujem ti jer i sam gledam sad RTS-dnevnik sa zenom a Lep top sam spustio na stomak neka me malo ugrije heheheh.

36310 14-04-2009 20:16

Momci nemojte drzati lap-topove u krilu jer kazu da se to lose odrazava na potenciju...mozete postati prepotentni pa sta bi posle??! ;) :D :zvizdi:

Haks 14-04-2009 20:22

A zato sam ja u zednje vreme....uh braco moja mila!

Crni Gruja 14-04-2009 23:28

Hehehe, brojke, sta ti mislis sto sam ja protiv lap topova. Mila mi ona rabota :mrgreen:


All times are GMT +2. The time now is 14:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com