SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Politika Sjenice (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=7)
-   -   Bošnjaci, svi zajedno, bi mogli da imaju poslanički klub (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=851)

Tahirovce 23-09-2008 22:03

pa to sto ti vidis ja ne vidim pa te pitam da mi kazes o cemu se radi, i kako ce to iz Pazara da dodje u Sjenicu,bice postavljena vijest o poslednjoj sednici SO Sjenica....

dj_edy 23-09-2008 22:20

Ne zanima ovaj narod sta vi radite na sednicama, ko koga pljuje, ko koga kritikuje, kakve ko interviju-e daje narod zanima sta je uradljeno i sta se radi, nemoj samo da nam pricaju opstinska vlast planira ovo, planira ono, uradice to i to, a od svega toga nista

Tahirovce 23-09-2008 22:27

koji to vi???
ja nisam odbornik i ne ucestvujem u radu Opstinske vlasti, ja samo postavljam vijesti i posle ih komentarisem kao i ti.
nego osta mi ti duzan odgovor na pitanje...

iSelektor 23-09-2008 22:39

Pa ja mislim da ce to bolje iz pazara stici cim se asfaltira taj novi magistralni put...
znaci nikad...
a to VI i mene interesuje...

Pozzz 8)

dj_edy 24-09-2008 00:58

Ja sam mislio da si ti odbornik, ma sta odbornik mnogo vise od toga koliko si "zagrizen" za tu stranku, u politiku nije pametno ici srcem vec razumom, no valjda ti to znas i bolje od mene...
Bolje je u NP to sto se konacno vlast promenila, pa cak da je prethodna vlast bila najbolja na svijetu dobro je sto se promijenila, a svi znamo kako je radila opstinska vlast u NP, i znamo da je bila daleko od toga da je doba, a najbolja i da ne pricamo. dobro je sto se polako Islamska zajednica stabilizuje, staje na noge i sto ce nas sadasnja opstinska vlast u NP i muftija Zukorlic ponovo ujediniti. a sta je sa onim sto je podelio narod ? sto je zavadio cak i bracu u kuci ? nisam ga video od kako je imenovan za nekog ministra. Toliko ste napadali Rasima da kao ministar nista nije uradio za Sandzak, aj da vidimo sta to sada ovaj drugi ministar radi za Sandzak. U NP se radi, dovode se novi investitori, renoviraju se groblja, putevi, vrlo brzo pocinje i izgradnja zaobilaznice oko Novog Pazara, komunalna sluzba adekvatno radi svoj poso....i jos mnogo mnogo toga, a ne kao sto je recimo prethodna vlast u svakoj kancelariji zgrade opstine postavila po jednu klimu, ejjj pa dje to ima, pa na zgradi vlade Srbije nema toliko klima... ma nije ni bitno, necu da se zamaram time, imam precih stvari u zivotu... sve ce da pokaze vrijeme

iSelektor 24-09-2008 01:03

I znaci sada ide ono tipicno nase sandzacko... imaju oni hocemo i mi...
Mozda nismo zasluzili...
Ne razumijem se bas u politiku i iskreno receno i ne interesuje me... Ali ako je to delo, sto su dobili klime?
Sto jedna obilaznica prdi vec nekoliko godina ne dovrsena???
Hmmm ok...

dj_edy 24-09-2008 01:32

nisi razumeo za klime, PRETHODNA vlast je postavila klime, to samo govori koliko him je stalo do naroda, a koliko do fotelja i udobnih kancelarija. prethodnih godina je bila druga opcija na vlasti, opcija koja nije uradila tu zaobilaznicu, a sada se aktivno poregovara po tom pitanju sa minstrom Mrkonjicem koji je obecao da ce vlada Srbije da finansira taj projekat....

Tahirovce 24-09-2008 08:09

Edy kako se zove i ciji je clan predsednik SO Novi PAzar,bese to ona vlast sto je izdala resenje o rusenju dzamije???
koji investitori su dovedeni u NP?
koje groblje je renovirano?
koji put je uradjen od kako su na vlasti?
zaobilaznica nije pala sa neba vec je neko radio prije nego su ovi dosli ....

halilce 24-09-2008 16:24

Quote:

Originally Posted by Tahirovce (Post 77056)
Edy kako se zove i ciji je clan predsednik SO Novi PAzar,bese to ona vlast sto je izdala resenje o rusenju dzamije???
koji investitori su dovedeni u NP?
koje groblje je renovirano?
koji put je uradjen od kako su na vlasti?
zaobilaznica nije pala sa neba vec je neko radio prije nego su ovi dosli ....

Reško,ja ću ti odgovoriti,pošto svi znamo ponešto o svim dešavanjima u Sandžaku!
Veselinović je predsednik SRS-a u N.pazaru i predsednik skupštine,ali mi nemoj reći samo da on potpisuje rešenja o rušenju bilo kojeg objekta!Možda je onaj iz prethodne vlasti,Bijelić!?
Investitori iz Turske su bili na razgovoru,a dali će nešto praviti videćemo!Uglavnom,Šemko ode iz Tutina,a ne napravi fabriku čokolade!:biggrin:
Groblja se čiste i uređuju,po nalogu opštinske vlasti,Kom.preduzeće"Čistoća" i vojnici u civilnoj službi!
Asvaltira se put oko Gazilara!
U pravu si,obilaznica nije pala sa neba,ali 2 godine ništa se nije radilo oko nje!To je period prethodne vlasti!

Ps.Pogledaj malo Rtv N.pazar,ni ja je nisam gledao dok je Suljo bio na vlasti,samo onako da vidim šta lažu!:zvizdanje:

Tahirovce 24-09-2008 16:44

Ne potpisuje Veselinovic da on potpisuje manja bi bruka bila(Bijelic nije radikal)...
ovo za investicije mi malo nejasno - prevedi...
ciscenje i renoviranje, te dvije rijeci se jako razlikuju.
Rad na putu nije samo asfaltiranje vec i odkupljivanje parcele od fizickih lica kuda ce proci put,raskrcivanje tog dela puta i pripremni zemaljski radovi...
gledam samo kad znam da ima neki prilog iz Sjenice(ako sam kuci) za ostalo tesko da znam dal je laz ili istina....

iSelektor 24-09-2008 19:07

A sto ne uzmete na licu mesta, nazovete i proverite sta je tacno a sta ne...
Snimate razgovor i dovoljnooooo!

Pozzz 8)

Unicknnamed 24-09-2008 19:15

Sto da rade jednostavno,bolje je ovako kad ga zakomplikuju i zamrse pa od Sjenickog radikala stignu do drzavne televizije i Tijanica ;)

Tahirovce 24-09-2008 19:32

pogrijesili ste temu,o tome smo pisali u drugoj temi :)
Brate citas mi misli,odradjeno :) ....

Asim Bajric 13-10-2008 21:53

u ovim rjecima bih se slozio sa vama u svemu


All times are GMT +2. The time now is 20:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com