SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Slike iz Sjenice (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=9)
-   -   U novinama o Sjenici! (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=56)

unnamed 27-01-2008 11:51

upisi u 'google': 'sjenicak pao sa drogom' i vidjet ces sta ce ti naci! a to sam nasao na stranici: www.zabranjeno-reklamiranje-te-stranice.com

p.s. UNNAMED nikad ne izmislja!!!

Crni Gruja 27-01-2008 13:56

Unnamed, ta je stranica jedna od rijetkih cije je reklamiranje zabranjeno na ovom forumu, isto kao sto smo mi kod njih na sajtu, sbog toga ti je post izmijenjen.

iSelektor 27-01-2008 15:41

ahahaha on ne izmislja, ali koristi opciju CRTL C - CTRL V, za to treba biti mastovit... dal to utice voda na tebe, ili onaj sajt, sa debelim sto ne moze ni patike da zapertla a zna da laje u njima!

Pozzz 8)

Ako mislite da je informacija ne tacna, brisite je, zasto bi nekoga tamo bezveze drzali na sajtu sa laznom vesti!!!

STRANAC 27-01-2008 16:04

SA OVIM SLIKAMA U OVOJ TEMI JA SAM ZAVRSIO SA UPLOADOM SVIH SLIKA KOJE SAM POKUPIO BIO SA STARE SKRIPTE...
NAMERNO-NIJE NI JEDNA SLIKA IZOSTAVLJENA,AKO JE I NEKA IZOSTAVLJENA,ONDA JE TO NENAMERNO ILI STVAR TEHNICKE GRESKE,TE SHODNO TOME NEKA AUTORI NE ZAMERE...
svako dobro i sve najbolje..
STRANAC

Tahirovce 27-01-2008 22:16

prekiporirao je vest neznam i ne zanima me odakle,ali je napisao ispod izvor blic,za tu vest culo bi se po gradu,a i proverio sam navedeni izvor -blic i nije imalo nista o tome,i obrisao post.....

halilce 28-01-2008 00:22

Quote:

Originally Posted by unnamed (Post 41038)
upisi u 'google': 'sjenicak pao sa drogom' i vidjet ces sta ce ti naci! a to sam nasao na stranici: www.zabranjeno-reklamiranje-te-stranice.com

p.s. UNNAMED nikad ne izmislja!!!


Tačno je,da kad se ukuca ovo gore što si napisao,izbaci tu stranicu,ali informaciju te vrste,i u vremenu pre 21.01.a i posle,nema ni na toj stranici!
To sa sigurnošću tvrdim,jer svaka vest koja se postavi,ostaje za duži vremenski period!


Elvis-Eko 29-01-2008 08:13

Za vijesti takve vrste nam ne treba Blic niti bilo koji casopis jer se obicno tako nesto odmah cuje po gradu i neko od clanova foruma bi nam to preneo, prema tome suvisan je bilo kakav razgovor.
A sta je ovaj unnamed htjeo da postigne sa ovim ?

Rarica 29-01-2008 09:26

I ja se pitam?!

iSelektor 30-01-2008 00:30

Evo ja cu ti reci Elvise, hoce da reklamira tamo onaj drugi sajt... to je sve sto hoce...
Neki njihov anonimus kojih ovde ima ogromno, svi imaju drugi nick, i pokusavaju pometnju da unesu ovde... to je ta filozofija, koju nalaze ramiz i kompanija!

GREENEYES 30-01-2008 14:17

koji ramiz????

iSelektor 30-01-2008 16:51

Suvisno je pricati o tome...
Kraj price i tebe!!!
Onaj sto sebe naziva tako zlatnim imenom, najljepsim imenom... koje ne zasluszuje ni kad spava!

GREENEYES 30-01-2008 20:59

ne znas o cemu pricam..pozz

Tahirovce 13-02-2008 16:56

Sjenica – Politički život u Sjenici u znaku je međusobnih optužbi predsednika opštine Esada Zornića (kadar Ljajićeve SDP) i predsednika Skupštine Fahrudina Fijuljanina, iz Ugljaninove SDA. Inače, vladajuću skupštinsku većinu u SO Sjenica (20 od 39 odbornika) čine predstavnici SDA, koju potpomažu odbornici DSS-a i Nove Srbije. Takav odnos snaga traje od vanrednih lokalnih izbora i neuspelog opoziva predsednika opštine 2006. godine.
Politička trvenja i nesuglasice rezultirali su neusvajanjem opštinskog budžeta krajem prošle godine, a eskalirali su ekscesima poput zaključavanja kabineta predsednika opštine u koji je on na kraju morao da uđe na silu, pomogavši se, umesto ključem, udarcem ramenom o vrata…
Esad Zornić i Fahrudin Fijuljanin trenutno komuniciraju samo pisanim putem, iako ih deli samo predsoblje. Na našu konstataciju da postoji dvovlašće, predsednik SO Fahrudin Fijuljanin dodaje: „Ne, nego petovlašće“, aludirajući na suprotstavljene interese pojedinaca i stranaka. Zato je i aktuelna nevolja sa (ne)uklanjanjem otpada postala političko, a ne komunalno pitanje. S takvim zaključkom slaže se i predsednik opštine Esad Zornić:
– Vladajuća koalicija ne može da se dogovori ni o pitanju u vezi sa otpadom. Posle negodovanja građana nadležna inspekcija je zabranila odlaganje otpada na obali Uvca, kao i pokušaj otvaranja druge deponije na lokaciji Goveđak. Stoga je dobrodošao finalni planski dokument vlade o upravljanju čvrstim otpadom i izgradnji regionalnih deponija, koji predviđa da Sjenica može da pristupi regionalnoj deponiji u Novoj Varoši, Novom Pazaru ili deponiji koja bi se gradila negde oko Arilja. Pošto je izgradnja regionalne deponije u Novoj Varoši pri kraju, odavde je udaljena 42 kilometra, a druge 90 i 80 kilometara, ja sam prihvatio učešće sa još tri opštine. No, SO nikako da donese odluku o pristupanju toj deponiji. Uz direktive iz Novog Pazara, gde se uklanjanje otpada shvata i kao biznis, oni se zalažu da smeće vozimo tamo, iako u Novom Pazaru gradnja regionalne deponije nije ni započeta, a mi ni sada nemamo gde da odlažemo smeće, pa ga vozimo u Priboj, što mnogo košta – kaže za „Politiku“ Esad Zornić.
Nasuprot tome, a pozivajući se, takođe, na dokument Vlade Srbije, doduše iz 2003. godine, predsednik SO Fahrudin Fijuljanin za naš list kaže:
– Tim dokumentom predviđena je izgradnja regionalne deponije u Novom Pazaru koja bi, osim toj, služila i opštinama Sjenica i Raška. Nije tačno da je deponija u Novoj Varoši udaljena 40, već do nje ima čitavih 60 kilometara, a za svaku odluku gde otpad treba odlagati mora da postoji studija izvodljivosti i opravdanosti. Predsednik opštine u tome treba da učestvuje, umesto što podstiče nezadovoljstvo građana, kako u međuvremenu ne bi koristili ni lokaciju Goveđak a ni neku drugu na ovom prostoru.
Meštani, s kojima smo razgovarali, kažu da se boje da bi, zbog nesloge političara, Sjenica uskoro mogla da izgleda kao nedavno Napulj, gde je kriza u vezi sa otpadom eskalirala do uličnih okršaja. Da do nečeg sličnog ne bi došlo, predsednik SO je formirao krizni štab, a predsednik opštine rukovodi štabom civilne zaštite. Međutim, opet svako radi po svome – ovih dana jedan od komunalaca traži da se otpad vozi za Priboj a drugi na Goveđak. Nije, dakle, lako komunalcima, a još veća nevolja može da zadesi građane.

http://www.politika.co.yu/rubrike/Sr...Napulj.lt.html

sto ovaj novinar sere,auuu kao kad je bio mali :hehe: .........



All times are GMT +2. The time now is 20:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com