SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Slike iz Sjenice (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=9)
-   -   Slike iz Sjenice 2006 (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=90)

Crni Gruja 01-06-2006 12:24

Po meni je bolje da se proda, pa i da se posece, nego da ih g-din predsednik kupi sve redom kad se napije (na racun opstine) i sedne za volan. Tome sam bio svedok. Ovo ne kazem zbog toga sto sam clan sda (jer i nisam) nego da bih dokazao da ni jedni ni drugi nisu maslo za ramazana!

endzika 01-06-2006 14:55

ajojjj janda kad ga ti pozlatis to je onda pravi komentar. Ostavi te farbe tamo i dolazi da izbavis sjenicu iz bede..... pozzz brate

Crni Gruja 01-06-2006 15:13

Hahahahahahh, grebi ga brate, stacu. Nisam clan ni jedne partije, ali ako je da se bira izmedju sda i sdp, uvijek cu sda izabrat. Da mi se nebi daci ljutio opet :)

mujo 01-06-2006 17:42

Ja mislim da je politicarima mesto u skupstini a ne ovde.

Daj ljudi mani te se ove svadje,da ste zeljni Sjenice ko ja onda bi videli da ovde pise SLIKE SJENICE a ne PARTIJE I POLITIKA SJENICE.

Tahirovce 01-06-2006 19:30

Bravo mujo ima tema oko politike ali nisam ja pomenuo to vec Neno je naglasio da je prodato dok je vladala SDA ali nije pomenuo da je plan da se izmesti autobuska iz centra ida ce tu ici obilaznica......

Crni Gruja 01-06-2006 20:51

Haj dobro, nema veze. Svi smo pomalo bili u pravu, hajde da makar jednu temu postedimo boskorisnog prepiranja oko stranki. Sta mislite?

riki 01-06-2006 21:45

samo vas gledam i cudim se glupostima ko deca kad im uzmes lizalicu

svi znamo sta se desava i batalite bre vise politicko prepucavanje

necete dobiti orden za hrabros

tema je slike iz sjenice i molijo bih svija da se pridrzavaju zadate teme

nelibim se svoje politicke opcije al budimo malo tolerantni i razumni

unapre hvala

neno 01-06-2006 23:17

ja nisam stranacki opredeljen samo naglasavam ono sto nije uredu a ako sam nekoga uvredio sa time ja se izvinjavam.Samo sam naglasio da nije uredu da se prodaje zelena povrsina za izgradnju bilo kakvog objekta a neko je napomenuo da je uredu ako ce napraviti neku izglednu zgradu,ja mislim daje park ipak malo lepsi

mujo 02-06-2006 13:29

OK.Znaci nema politike vise.

Hajde neka neko otvori novu temu,jer ja nisam vican tome.

Tema bi bila na polju pravopisa ,mene uzasno boli kad vidim da vecina nas pravi ovoliko gresaka u pravopisu.Jasno mi je za nas tehnicare,ali sta je sa gimnazijalcima.I ti riki NELIBIM se svoje politicke opredeljenosti.

Aman boze hahaha

mujo 02-06-2006 13:30

sala raja vidimo se uskoro,hocete mi doc na svadbu .

Crni Gruja 02-06-2006 14:25

Heheheh, ti posalji pozivnicu..... :)

iSelektor 02-06-2006 15:39

Quote:

Originally Posted by riki
samo vas gledam i cudim se glupostima ko deca kad im uzmes lizalicu

svi znamo sta se desava i batalite bre vise politicko prepucavanje

necete dobiti orden za hrabros

tema je slike iz sjenice i molijo bih svija da se pridrzavaju zadate teme

nelibim se svoje politicke opcije al budimo malo tolerantni i razumni

unapre hvala



Bravo riki, ni ja bolje nebi napisao!

Pozdrav 8)

Crni Gruja 02-06-2006 16:24

Quote:

Originally Posted by Tahirovic
Bravo riki, ni ja bolje nebi napisao!

Heheheh, ima covek 250 postova, moro je jednom nesto da napise da valja :mrgreen:

Tahirovce 02-06-2006 18:46

Mujo treba da pozoves,kad hairli,dje,protiv koga?????

cucak 02-06-2006 20:18

esko
 
hahahahahahahahahahahah

mujo 04-06-2006 18:18

Polako dok stignem pa cemo ,dole sve zavrsit.Neznam tacno kad,ali u Sjenicu sigurno.A protiv koga videces, bitno je da je nasa Sjenicanka.

Resko reci molim te Rikiu da u nasem pravopisu postoje tacke i ostale zajebancije,i nemoj mu rec da sam ti ja reko hahaha

liliput 19-08-2006 08:55

ee mozetel slikat sjenicu za nas koji nismo mogli da dodjemo.uvac ,uvece carsiju i tako to.

Nidica 19-08-2006 14:37

Ja bih ti rado poslala slike,ali sutra se vracam za Sa tako da ne mogu da stignem da slikam.. :cry: A i nistta se bitno nije dogadjalo,pored autobuske se prave novi lokali,jedan deo ulice ispred stare osnovne skole su asfaltirali (ispred glavnog ulaza),bio je neki turnir u fudbalu pored spomenika,valjda jos traje, postavili su reflektore moze se reci da je fino,navece se tu skupi pola carsije.Uvece po gradu nema nista posebno,prazno,stranci i studenti skoro svi otisli... I eto.. Sad ti slike ne trebaju :D

liliput 19-08-2006 14:41

:D mnogo hvala isto kao da sam video slike. 8)

Nidica 19-08-2006 16:13

Nema na cemu :D


All times are GMT +2. The time now is 11:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com