SJENICA.com forum

SJENICA.com forum (http://forum.sjenica.com//index.php)
-   Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice (http://forum.sjenica.com//forumdisplay.php?f=8)
-   -   Zlato u vaterpolu (http://forum.sjenica.com//showthread.php?t=217)

keiselbach 11-09-2006 12:39

Zlato u vaterpolu
 
Sta kazete za ono trece uzastopno zlato u vaterpolu sinoc?Ima li ko jaci? :twisted: :D

Catovic 11-09-2006 19:54

Ima ja!!!



Posdrava od Eme

halilce 11-09-2006 22:40

Drag mi je svaki uspeh reprezentacije Srbije,bio mi je drag i uspehSCG,SRJ,a najdraži SFRJ!

Svaki uspeh reprezentacije ili pojedinca,mislim da je i svih građana zemlje u kojoj živimo!

joku 12-09-2006 11:25

Ma koga zanimaju oni "troprstasi".Oni i dalje igraju samo za srbe, ne vodeci racuna da je Srbija vise nacionalna drzava.



Nekako mi u poslijednje vrijeme vise odgovara da gledam kosarku,e tu me bas obraduju!!!!! :lol:

SEJO31-de 12-09-2006 12:18

Imas pravo Joku.Nije samo u vaterpolu,to gledamo vec duze vremena na svim vecim takmienjima uz kokarde i sajkace slusamo ovacije i pesme o karadzicu i mladicu...Dosli smo u situaciju da se pitamo za kog uopste da navijamo i koga da bodrimo!!!

halilce 12-09-2006 15:56

Mene,burazeru!

SEJO31-de 12-09-2006 15:58

Tebe u svakom slucaju...

halilce 12-09-2006 16:01

Sejo,čujemo se noćas!

SEJO31-de 12-09-2006 16:02

Ok...

keiselbach 12-09-2006 16:18

Glupuost je sto sam nesto tako i pitao.Pojedinci sve gledaju da okrenu u nacionalisticku stranu.Da ovi moderatori ista rade pojedine poruke ne bi u opste ni stigle na ovaj sajt.

Necu dalje da otvaram pricu ali bih da pitam da li je ovo sajt SVIH GRADJANA SJENICE ILI SAMO POJEDINACA?



Srdacan pozdrav! Narocito za HALILCET-A

keiselbach 12-09-2006 16:27

ZABORAVIH DA PREPORUCIM OVIM SA "NEMACKIM ZASTAVAMA" DA IDUCI PUT NAVIJAJU ZA NEMACKU.ILI ZA SJENICU NA SANDZACKIM IGRAMA KAD SE OFORMI VATERPOLO EKIPA. :evil: :P :mrgreen: HAHA

Tahirovce 12-09-2006 16:58

Joku je malo preterao sa onim " koga zanimaju oni",jer ima clanova na forumu kojih zanimaju vaterpolisti(kakvi god da su).

McBarny najlakse je obrisati ali posle se jos vise zaguzva.

To sto ljudi ne vole sportiste koji dizu tri prsta je njihovo pravo,nezalost kod nas se sve gleda kroz nacionalnost i politiku pa i sport.

Sajt je otvoren za sve Sjenicake to smo vise puta ponovili...

Sandzake igre su jedina manifestacija kod nas koja pokusava da spoji ljude svih nacionalnosti iz vise gradova Srbije i Evrope,u sta si se mogao uveriti bas u Sjenici i zato bih te zamolio da ih ne ponizavas-tako mi je zvucao tvoj poslednji post ........

joku 12-09-2006 21:26

McBarny,vidis, ja sam prvi za to, da se iz sporta izbaci politika!!!!



Znam da si dobronamerno postavio ovu temu ali nazalost zbog nacina na koji sportisti Srbije proslavljaju pobede,ne mogu da se indetifikujem sa njima!Necu da ulazim u detalje,uostalom znas i sam,samo zelim da ti kazem da pokusas da se stavis u polozaj ljudi koji nisu Srbi a zive u Srbiji ,a koji moraju da slusaju i gledaju nacionalisticke ispade igraca i navijaca!





P.S.Molio bi Tahirovceta da me vise ne komentarise,u suprotnom bicu prinudjen da mu "diram" Sulja!!!!!! 8)

SEJO31-de 13-09-2006 00:21

McBarny,ove kako ti kazes "NEMACKE ZASTAVE" neznace i to da cemo navijati za nemacku.Radovacu se svakoj pobedi sportista ili reprenzetativaca Srbije isto kao sto se i ti radujes ako ta pobeda bude proslavljena na nacin koji dolikuje i u duhu sporta,a ne kao politicki miting!

Sto se tice Sjenice,Sandzackih igara i Sjenicke vaterpolo ekipe,nebih mnogo da komentarisem,Tahirovce ti je sve rekao a ja bih jos dodao da si i ti Sjenicak

Tahirovce 13-09-2006 17:02

Joku necu vise nikad... :D .............

keiselbach 14-09-2006 08:54

JA O SANDZACKIM IGRAMA U OPSTE NISAM govorio uvredljivo nego ste me pogresno protumacili ali sam samo odgovorio na pitanje" za koga da navijamo" sto neki od vas rece gore a cak sta vise ponosan sam sto sam Sjenicak tako da neki ne mogu ni to da mi prebacuju.



Kada Australijski ragbi igraci(ne znam da li ste gledali) izadju na teren oni

izvedu svoj cuveni ples.To niko ne protumaci nacionalisticki vec narodnim obicajem koji su oni uzekili kao raspoznatljiv simbol.

Kod nas postoje grupe koje jesu orijentisane u losem smeru ali zar su svi od5500 navijaca na Tasmajdanu nacionalisti?





I da ne idem dalje prisetite se samo sta je bilo po Sjenici kada je igrala Turska protiv Brazila u polfinalu svetskog prvenstva u fudbalu 2002god.



POZZZ.....

halilce 14-09-2006 20:55

Ovako ću da odgovorim svima Vama;Ne mogu da zamislim da čovek živi u jednoj zemlji,da je rođen u njoj a da,kada igra njena reprezentacija u bilo kom sportu,NAVIJA PROTIV NJE!!

Takve stvari se dešavaju samo u Srbiji i Bosni!To svi znate!

Ko je tome kriv,zašto igrači provociraju navijače,i obratno,neću da komentarišem!Biće mi mio svaki uspeh države u kojoj sam rođen,pa makar ona bila kolika je Sjenica!

joku 15-09-2006 09:07

Svako ima pravo da navija za koga hoce!!!!!!!



I ovu nasu diskusiju cu staviti u kontekst ovoga sto sam gore napisao.Mada iskreno,nemogu da shvatim da neko,ko se oseca kao Bosnjak moze da navija za ovu i ovakvu Srbiju.Ali kao sto rekoh svako ima pravo izbora!!!!

keiselbach 15-09-2006 09:31

Pa sluzeci se logikom, ili bar zdravim razumom(za one koji nisu ucili lopgiku) dolazi se do zakljucka da se navija za zemlju u kojoj zivis "pa makar ona bila kao i Sjenica" Sto rece Halilce. i ma kako se zvala AMERIKA,BUGARSKA,UGANDA,TURSKA...



Nesto mi ne ide u glavu kako moze neko ko zivi u Srbiji da navija npr za Grcku a tu zemlju zna samo sa geografske karte.

ili da li je normalno da jedan Amerikanac navija za Argentinu npr.?



Ako se takve stvari desavaju zasigurno je problem u navijacima a ne u reprezentaciji.

No i ja se slazem neka navija ko za koga hoce.

keiselbach 15-09-2006 09:33

AH da zaboravio sam da pitam ove "galamdzije i rodoljube" sto mi ne odgovorise na onih gore postavljenih par pitanja?



POZ... :mrgreen: :P


All times are GMT +2. The time now is 14:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
www.SJENICA.com