SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ovo i ono sve što nije našlo mesta u ostalim temama, naćiće mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 18-03-2012   #1
peca
Registrovan
Domaćin
 
peca's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Arnhem Netherlands
Posts: 8,592
Default Zašto žene vole bogate muškarce?

Bogati muškarci se smatraju najpoželjnijim mladoženjama na planeti. Da li je razlog za to samo njihov novac?



Čini se da se damama imućni muškarci ne dopadaju samo zato što njihov kapital mogu da ulože u svoju buduću suprugu. Predstavljamo vam sedam sasvim drugačijih razloga.
1. Stil

Bogati muškarci mogu sebi da priušte da se obuku kako god požele. Naravno, imetak nije garancija ukusa, ali oni koji ga ipak poseduju, mogu ženama zbog odabira garderobe i asesoara izgledati mnogo primamljivije.

Takođe, mogu negovati svoje telo, što je samo plus više.
2. Motivacija

Ako ste deo društva bogatih, sigurno niste osoba koja je mrzovoljna i bezboljna. Bogati muškarci su atraktivni zato što su samouvereni i motivisani da uvek budu što bolji.
3. Samopouzdanje

Samopouzdanje je samo jedan od načina da doprete do ženskog srca, a bogati momci ga imaju na pretek.

Oni govore i ponašaju se drugačije što izuzetno privlači dame.
4. Spontanost




Ne mogu svi muškarci priušiti put u Pariz ili London kako bi voljenu osobu izveli na večeru. Zato se ženama sviđa spontanost bogatih muškaraca koji u trenutku mogu da ostvare neku romantičnu zamisao i prijatno ih iznenade.
5. Darežljivost

Bogatim ljudima ne nedostaje novca i zato ne škrtare. Ako su dobrog srca, mogu da pomognu onima kojima je pomoć potrebna, a ženama se to veoma dopada.
6. Mudrost

Ukoliko je muškarac sam došao do svog bogatstva, obično je reč o izuzetno mudrim i sposobnim osobama. To znači da žena može pored sebe da ima osobu koja će je posavetovati u kriznim situacijama i naučiti kako da raspolaže svojim novcem.
7. Zabavni su

Bogati muškarci znaju kako da se dobro provedu i da uvesele osobe koje su s njima u društvu.
peca is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 18-03-2012   #2
peca
Registrovan
Domaćin
 
peca's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Arnhem Netherlands
Posts: 8,592
Default

....ihhh pitanja!!
peca is offline   Reply With Quote
Old 18-03-2012   #3
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

ima tu necega...
ipak,vecunu onih koje ja poznajem sa "debelim slajpakom" upropasti kad progovore...
sve dok cute ispunjavali bi neke kriterijume odozgo,ali kad progovore ode mast u propast...

sa druge strane znam tipove koji ni za kutiju cigara posteno nisu imali ali su imali bar 90% gore pomenutih pozitiva.
sve je licno,kad ti se neko svidi ne mora nista da ima a moze da ti znaci sve.
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2012   #4
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

eh birvaktile sam uzivao tim parajlijama da skidam zene... sve joj pruzi... al dzaba... naidje klosar... i vozi miskoooooo
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2012   #5
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
eh birvaktile sam uzivao tim parajlijama da skidam zene... sve joj pruzi... al dzaba... naidje klosar... i vozi miskoooooo
Zlatko,nista pamtnije nisi rekao,i neka su im kad su magarci
__________________
superbaka is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2012   #6
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
eh birvaktile sam


e kad se samo setim, al se nekad dobro jelo bas (da me neko ne svati pogresno, samo citiram Balasevica ) ....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
ĺľene, bogate, muskarce, vole, zaĺˇto, zasto, zene


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:02. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)