SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 11-09-2006   #1
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default Zlato u vaterpolu

Sta kazete za ono trece uzastopno zlato u vaterpolu sinoc?Ima li ko jaci?
keiselbach is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 11-09-2006   #2
Catovic
Gost
 
Posts: n/a
Default

Ima ja!!!



Posdrava od Eme
  Reply With Quote
Old 11-09-2006   #3
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Drag mi je svaki uspeh reprezentacije Srbije,bio mi je drag i uspehSCG,SRJ,a najdraži SFRJ!

Svaki uspeh reprezentacije ili pojedinca,mislim da je i svih građana zemlje u kojoj živimo!
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2006   #4
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Ma koga zanimaju oni "troprstasi".Oni i dalje igraju samo za srbe, ne vodeci racuna da je Srbija vise nacionalna drzava.



Nekako mi u poslijednje vrijeme vise odgovara da gledam kosarku,e tu me bas obraduju!!!!!
joku is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2006   #5
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default

Imas pravo Joku.Nije samo u vaterpolu,to gledamo vec duze vremena na svim vecim takmienjima uz kokarde i sajkace slusamo ovacije i pesme o karadzicu i mladicu...Dosli smo u situaciju da se pitamo za kog uopste da navijamo i koga da bodrimo!!!
__________________
JEL SJENICA DJE JE
NEKAD BILA .... ?
SEJO31-de is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2006   #6
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Mene,burazeru!
halilce is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2006   #7
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default

Tebe u svakom slucaju...
SEJO31-de is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2006   #8
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Sejo,čujemo se noćas!
halilce is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2006   #9
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default

Ok...
SEJO31-de is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2006   #10
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

Glupuost je sto sam nesto tako i pitao.Pojedinci sve gledaju da okrenu u nacionalisticku stranu.Da ovi moderatori ista rade pojedine poruke ne bi u opste ni stigle na ovaj sajt.

Necu dalje da otvaram pricu ali bih da pitam da li je ovo sajt SVIH GRADJANA SJENICE ILI SAMO POJEDINACA?



Srdacan pozdrav! Narocito za HALILCET-A
keiselbach is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2006   #11
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

ZABORAVIH DA PREPORUCIM OVIM SA "NEMACKIM ZASTAVAMA" DA IDUCI PUT NAVIJAJU ZA NEMACKU.ILI ZA SJENICU NA SANDZACKIM IGRAMA KAD SE OFORMI VATERPOLO EKIPA. :P HAHA
keiselbach is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2006   #12
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Joku je malo preterao sa onim " koga zanimaju oni",jer ima clanova na forumu kojih zanimaju vaterpolisti(kakvi god da su).

McBarny najlakse je obrisati ali posle se jos vise zaguzva.

To sto ljudi ne vole sportiste koji dizu tri prsta je njihovo pravo,nezalost kod nas se sve gleda kroz nacionalnost i politiku pa i sport.

Sajt je otvoren za sve Sjenicake to smo vise puta ponovili...

Sandzake igre su jedina manifestacija kod nas koja pokusava da spoji ljude svih nacionalnosti iz vise gradova Srbije i Evrope,u sta si se mogao uveriti bas u Sjenici i zato bih te zamolio da ih ne ponizavas-tako mi je zvucao tvoj poslednji post ........
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2006   #13
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

McBarny,vidis, ja sam prvi za to, da se iz sporta izbaci politika!!!!



Znam da si dobronamerno postavio ovu temu ali nazalost zbog nacina na koji sportisti Srbije proslavljaju pobede,ne mogu da se indetifikujem sa njima!Necu da ulazim u detalje,uostalom znas i sam,samo zelim da ti kazem da pokusas da se stavis u polozaj ljudi koji nisu Srbi a zive u Srbiji ,a koji moraju da slusaju i gledaju nacionalisticke ispade igraca i navijaca!





P.S.Molio bi Tahirovceta da me vise ne komentarise,u suprotnom bicu prinudjen da mu "diram" Sulja!!!!!!
joku is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2006   #14
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default

McBarny,ove kako ti kazes "NEMACKE ZASTAVE" neznace i to da cemo navijati za nemacku.Radovacu se svakoj pobedi sportista ili reprenzetativaca Srbije isto kao sto se i ti radujes ako ta pobeda bude proslavljena na nacin koji dolikuje i u duhu sporta,a ne kao politicki miting!

Sto se tice Sjenice,Sandzackih igara i Sjenicke vaterpolo ekipe,nebih mnogo da komentarisem,Tahirovce ti je sve rekao a ja bih jos dodao da si i ti Sjenicak
SEJO31-de is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2006   #15
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Joku necu vise nikad... .............
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2006   #16
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

JA O SANDZACKIM IGRAMA U OPSTE NISAM govorio uvredljivo nego ste me pogresno protumacili ali sam samo odgovorio na pitanje" za koga da navijamo" sto neki od vas rece gore a cak sta vise ponosan sam sto sam Sjenicak tako da neki ne mogu ni to da mi prebacuju.



Kada Australijski ragbi igraci(ne znam da li ste gledali) izadju na teren oni

izvedu svoj cuveni ples.To niko ne protumaci nacionalisticki vec narodnim obicajem koji su oni uzekili kao raspoznatljiv simbol.

Kod nas postoje grupe koje jesu orijentisane u losem smeru ali zar su svi od5500 navijaca na Tasmajdanu nacionalisti?





I da ne idem dalje prisetite se samo sta je bilo po Sjenici kada je igrala Turska protiv Brazila u polfinalu svetskog prvenstva u fudbalu 2002god.



POZZZ.....
keiselbach is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2006   #17
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Ovako ću da odgovorim svima Vama;Ne mogu da zamislim da čovek živi u jednoj zemlji,da je rođen u njoj a da,kada igra njena reprezentacija u bilo kom sportu,NAVIJA PROTIV NJE!!

Takve stvari se dešavaju samo u Srbiji i Bosni!To svi znate!

Ko je tome kriv,zašto igrači provociraju navijače,i obratno,neću da komentarišem!Biće mi mio svaki uspeh države u kojoj sam rođen,pa makar ona bila kolika je Sjenica!
halilce is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2006   #18
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Svako ima pravo da navija za koga hoce!!!!!!!



I ovu nasu diskusiju cu staviti u kontekst ovoga sto sam gore napisao.Mada iskreno,nemogu da shvatim da neko,ko se oseca kao Bosnjak moze da navija za ovu i ovakvu Srbiju.Ali kao sto rekoh svako ima pravo izbora!!!!
joku is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2006   #19
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

Pa sluzeci se logikom, ili bar zdravim razumom(za one koji nisu ucili lopgiku) dolazi se do zakljucka da se navija za zemlju u kojoj zivis "pa makar ona bila kao i Sjenica" Sto rece Halilce. i ma kako se zvala AMERIKA,BUGARSKA,UGANDA,TURSKA...



Nesto mi ne ide u glavu kako moze neko ko zivi u Srbiji da navija npr za Grcku a tu zemlju zna samo sa geografske karte.

ili da li je normalno da jedan Amerikanac navija za Argentinu npr.?



Ako se takve stvari desavaju zasigurno je problem u navijacima a ne u reprezentaciji.

No i ja se slazem neka navija ko za koga hoce.
keiselbach is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2006   #20
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

AH da zaboravio sam da pitam ove "galamdzije i rodoljube" sto mi ne odgovorise na onih gore postavljenih par pitanja?



POZ... :P
keiselbach is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
vaterpolu, zlato


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:36. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)