SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Automobili automobili u Sjenici, novosti vezane za automobilizam, oldtimer, vaši ljubimci...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 16-03-2009   #1
Haks
Registrovan
Početnik
 
Haks's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 124
Smile Sta mislite koja Auto marka pravi najbolja auta

Evo ja cu poceti prvi.
Najbolja i najlepsa auta pravi trenutno Audi.
__________________
humor i samo humor,to je ono pravo !!!
Haks is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 16-03-2009   #2
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Svako auto ima neke lijepe detalje, prednosti ali i mane, ma kao i zene ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 16-03-2009   #3
Haks
Registrovan
Početnik
 
Haks's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 124
Default

Slazam se,ali sigurno ima neka koju izdvajas.Tako isto mislim da imas i favorita u vezi auta pa nam reci koi je.
Haks is offline   Reply With Quote
Old 16-03-2009   #4
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Moj favorit je tajna

Salim se, alfa je moj favorit ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 16-03-2009   #5
Haks
Registrovan
Početnik
 
Haks's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 124
Talking

E bas si me prijatno iznenadio sa tvoim izborom.Neces mi verovati ali meni se jako dopadaju nova auta sto pravi Alfa Romeo.Posebno mi se dopada prednji deo auta,izgledaju moderno i privlacno.Imas utisak kad stoi i gledas u njega da ce krenuti na tebe.
Haks is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2009   #6
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Najbolji auto?

Koji bi ste auto zeleli da vozite u velikom gradu sa tijesnim ulicama gde je tesko naci parking? Nissan Micra ili Rolls Royce?

Koji bi ste auto zeleli da vozite kada podjete u ribe ili lov po uskim dzombastim sumskim putevima? Lada Niva ili Ferrari?

Ima puno sapekata iz kojih moze da se oceni funkcionalnost auta. Izbor auta je uvek kompromis.

Da ne preterujem i uzecu sebe kao primer, dvoje odraslih i dvoje male dece.

Veci deo godine auto mi sluzi da ujutru vozim 6 km do posla i 6 km do kuce popodne. Usput ostavim i pokupim decu iz skole i obdanista. Nekoliko puta sedmicno vodim sina na treninge a nekoliko puta mesecno idemo u kupovinu u trzne centre koji su 5- 6 km udaljeni. Znaci tu se vozi do 50 km/h, cesto se staje i polazi i za to je idealan manji auto a i auto srednje velicine bi mogao da prodje ali bi bilo manje ekonomicno.

Nekoliko puta godisnje idemo na putovanja od 200 do 800 km (Svedska je dugacka). Posetimo rodbinu na jugu Svedske ili idemo na skijanje na sever Svedske. Ogranicenje na vecini autoputeva je 110 km/h i toliko se i vozi i tu bi mi bio dovoljan auto srednje velicine a i veliki auto bi mogao da prodje.

Jednom godisnje idemo na odmor za Sjenicu i predjemo 2800 km u jednom pravcu, dole se vozikamo, odemo do mora, Sarajeva i posle nazad 2800 km. Za to je potreban veliki auto ili ogroman auto.

Ako se sve ovo sabere i oduzme za mene bi bio najbolji auto srednje velicine ali ja sam odlucio da sebi i familiji pruzim malo vise komforta i izabrao sam veliki auto iako nam je takav auto potreban samo jednom godisnje. (Ima tu i malo tafre i plus sto stane vise prsute u gepek )

Kad se covek odluci za tip i velicinu auta mnogo je lakse izabrati marku.

Ja volim brzu voznju. Nema veze gde idem ja se uvijek trkam i zato mi je vazno da je motor jak i da auto dobro lezi u krivinima. Za takav nacin voznje je neophodna zadnja vuca.

U danasnje vreme je vazno da auto malo trosi, kako je sve relativno u mom slucaju gleda se potrosnja na 100 km po konjskoj snazi i zadovoljstvu po predjenom kilometru. Kad pominjem ekonomiju da jos pomenem da treba izabrati auto kojem cena ne pada puno i koji je pouzdan tj ne kvari se cesto. Takodje volim tehniku i odlicno se snalazim u tehnici tako da kad se sve uzme u obzir nije ostalo puno modela izmedju kojih treba da se odlucujem.

Kada sam pogledao u novcanik ostalo je da biram izmedju Mercedesa E320 i BMW 530i. Odlucio sam se za BMW 530i (da je stanje u novcaniku bilo bolje vozio bih BMW M5). Kad ostaram i kad mi refleksi oslabe i kad mi bude trebalo da presaltam iz prve u drugu dok Safet otpeva Djulzulejhu verovatno cu birati MB.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se

Last edited by adnan; 17-03-2009 at 09:01..
adnan is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2009   #7
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Ehhhh, Atko, citam ovaj tvoj post i sve razmisljam kako cu da mu izaplaudiram kad zavrsi. Al onda dodjoh do poslednje recenice....
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2009   #8
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
Najbolji auto?

Koji bi ste auto zeleli da vozite u velikom gradu sa tijesnim ulicama gde je tesko naci parking? Nissan Micra ili Rolls Royce?

Koji bi ste auto zeleli da vozite kada podjete u ribe ili lov po uskim dzombastim sumskim putevima? Lada Niva ili Ferrari?

Ima puno sapekata iz kojih moze da se oceni funkcionalnost auta. Izbor auta je uvek kompromis.

Da ne preterujem i uzecu sebe kao primer, dvoje odraslih i dvoje male dece.

Veci deo godine auto mi sluzi da ujutru vozim 6 km do posla i 6 km do kuce popodne. Usput ostavim i pokupim decu iz skole i obdanista. Nekoliko puta sedmicno vodim sina na treninge a nekoliko puta mesecno idemo u kupovinu u trzne centre koji su 5- 6 km udaljeni. Znaci tu se vozi do 50 km/h, cesto se staje i polazi i za to je idealan manji auto a i auto srednje velicine bi mogao da prodje ali bi bilo manje ekonomicno.

Nekoliko puta godisnje idemo na putovanja od 200 do 800 km (Svedska je dugacka). Posetimo rodbinu na jugu Svedske ili idemo na skijanje na sever Svedske. Ogranicenje na vecini autoputeva je 110 km/h i toliko se i vozi i tu bi mi bio dovoljan auto srednje velicine a i veliki auto bi mogao da prodje.

Jednom godisnje idemo na odmor za Sjenicu i predjemo 2800 km u jednom pravcu, dole se vozikamo, odemo do mora, Sarajeva i posle nazad 2800 km. Za to je potreban veliki auto ili ogroman auto.

Ako se sve ovo sabere i oduzme za mene bi bio najbolji auto srednje velicine ali ja sam odlucio da sebi i familiji pruzim malo vise komforta i izabrao sam veliki auto iako nam je takav auto potreban samo jednom godisnje. (Ima tu i malo tafre i plus sto stane vise prsute u gepek )

Kad se covek odluci za tip i velicinu auta mnogo je lakse izabrati marku.

Ja volim brzu voznju. Nema veze gde idem ja se uvijek trkam i zato mi je vazno da je motor jak i da auto dobro lezi u krivinima. Za takav nacin voznje je neophodna zadnja vuca.

U danasnje vreme je vazno da auto malo trosi, kako je sve relativno u mom slucaju gleda se potrosnja na 100 km po konjskoj snazi i zadovoljstvu po predjenom kilometru. Kad pominjem ekonomiju da jos pomenem da treba izabrati auto kojem cena ne pada puno i koji je pouzdan tj ne kvari se cesto. Takodje volim tehniku i odlicno se snalazim u tehnici tako da kad se sve uzme u obzir nije ostalo puno modela izmedju kojih treba da se odlucujem.

Kada sam pogledao u novcanik ostalo je da biram izmedju Mercedesa E320 i BMW 530i. Odlucio sam se za BMW 530i (da je stanje u novcaniku bilo bolje vozio bih BMW M5). Kad ostaram i kad mi refleksi oslabe i kad mi bude trebalo da presaltam iz prve u drugu dok Safet otpeva Djulzulejhu verovatno cu birati MB.
posle ovoga,sve dalje receno bilo bi suvisno...
ja dugo gotivim Audi,ali BMW serije 5 je nesto sto ce me najverovatnije odvuci kad za to dodje vreme...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
auta, auto, koja, marka, mislite, najbolja, pravi, sta


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Sta mislite o ADMINISTRATORIMA edin_mangas Predstavljanje članova 318 09-01-2010 23:12
Slike auta koje bi jednog dana zeleli da vozite... Bery_babe Automobili 17 30-08-2009 01:06
Dva dzemata,jedan pravi put. Recruit Religija 5 18-04-2009 18:27
Prava Ekipa Za Pravi Trijumf Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 7 27-12-2008 19:09
Korisne informacije vezane za auta adnan Automobili 71 07-05-2008 12:11


All times are GMT +2. The time now is 18:57. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)