PDA

View Full Version : ::::Šok Soba::::


Chupka_
07-05-2008, 22:04
:tuca::samar: :evilwait:


Evo da ne kvarimo ostale teme:evilwait:....
sve rasprave mozemo ovde da vodimo....
naravno ako se slazete..
ako ne onda administracijo...brisite je........

Musko
07-05-2008, 22:45
ja sam za chupka baš dobra zamisao

tmusa
07-05-2008, 23:35
Odlicno...poslo sam ti poruku ali evo i ovde t epitam da ti meni objasnis sablon pisanja tamo na ono KALADONT,....ja samo posmatram i pisem...neznam koja se tem aprati...kake veze ima kaladont za vozom,sa ritmom...objasni ti meni...ja lupam

Tahirovce
07-05-2008, 23:38
:bravo:.....

Chupka_
07-05-2008, 23:53
eeeeeeee bas mi je drago da se slazete....

ovako tmusa...jos nisam primila tu tvoju pp. pa nisam ni odg...

bit Kaladonta je opisana u prvom postu autora teme...kao i svaka tema koja je postavljena....
ali evo objasnit cu ti...
ako ja napisem rijec
RItAM-nadovezala sam se na predhodnu rijec koja se zavrsila na RI
ti treba da se nadovezes na moju rijec i napises neku koja pocinje sa AM...
npr. AMbasaDA...dalje ide riječ sa DA....... itd itd...

Eh kada se dodje do rijeci kaladont odn rijeci koja se zavrsava na NT...idemo novu rijec jer rijec sa NT ne postoji....:biggrin:
Nadam se da si skuzio....
Kaladont3 se igra po slicnom sistemu ali biras bilo koja tri susjedna slova iz prosle rijeci....npr.
ADMinistracija.....
TRAmvaj....
RAMovi.... itd....
pozzz tmusaaaaaaaaaaaaaaaaaa:)

hurmasica
08-05-2008, 07:57
Zamolila bih administratore u svoje ime a i ako mi dozvolite u ime svih clanova

forumske porodice koji su zainteresirani za kvalitet a ne kvantitet postova

da infantilno mentalne ejakulate Prijepoljke brisu sa tema kojima ocito nije

dorasla.Ne radi manjka intelegencije pomenutog clana(ne bih da sebe definiram kao

kompetentno bice)vec rad nepoznavanja elementarnog fundamenta zdrave

konstruktivne komunikacije.Vise je nego zalosno kad nestane argumenata koristiti

ruralni rjecnik,biti primarno konfuzan samom sebi a ktome ekvivalentno i ostalim

sudionicima u komunikaciji.

Prijepoljka ja sam vise nego pocastvovana (bez ironije) tvojim interesovanjem za

moje postove ali sam iskreno malkice razocarana da svoju nesposobnost citanja

mojih postova pokusas da definiras u kako ti kazes filozofiranju u mojim

postovima.Ne zelim ti dijeliti savjete jer je to tesko ciniti nekome ko samog sebe

definira pametnim pa cu ipak riskirati.

Ucini primarno uslugu sebi time sto se neces oglasavati na temama na kojim se kako ti kazes filozofira.:)

Iskreno nisi me podigla a nisi ni spustila u okviru foruma jer sam misljenja da jedino

mi sami mozemo kroz svoje postove deklasirati sebe na primitivni ili zadrzati

civilizacijski nivo pismene konverzacije.Na tebi je da odlucis gdje ces sebe plasirati.

Iskreno nisi uspjela ni da me pomjeris sa 0km/h.:)





Chupka:010:za shok sobicu!

Crni Gruja
08-05-2008, 10:41
:bravo::bravo::bravo::bravo: Klasican primer "kuliranja". Bravo hurmasice. Sad neka sedne malo p neka razmisli.

mersija
08-05-2008, 10:54
Hurmasica,treba ohrabriti ONE koji stoje na granici "brisanog prostora".Tako ima >>nas<< dosta koji znamo da ronimo u masi gluposti, disemo na slamku, ali nemamo snage ni hrabrosti da se otisnemo prema povrsini.Dakle, zao mi je ljudi koji zive od intelektualnog,kako ti rece Hurmasica" nepoznavanja elementarnog fundamenta konstruktivne komunikacije".
Ponosan na nerazumijevanje necega ili nekoga moze imati vise znacenja, ali je najcesce ono kad se ljudi smatraju boljima od drugih. :)Takvi stavovi se sukobljavaju sa univerzalnom tezom da konkurencija ne postoji,niti dozvoljavaju da emocija koja takve osobe cine nesretnim zato sto nemaju ono sto drugi posjeduju, ali ne ZELE ni "drugi" to imaju.

Veliki poz za tebe i naravno svaka cast za gore napisani post,samo nastavi dalje tako kao sto si i do sada:)

Chupka_
08-05-2008, 11:04
Prijepoljka ako zelis da imas dugačak jezik....i svakm loncu poklopac{sto Grujan rece:biggrin:}onda moras da imas JAK I VELIK FOND RIJEČI.....sve do tad...nisi na istom levelu komunikacije...pa se nakad malo i povuci...

:evilwait:

Prijepoljka
08-05-2008, 16:19
Prijepoljka ako zelis da imas dugačak jezik....i svakm loncu poklopac{sto Grujan rece:biggrin:}onda moras da imas JAK I VELIK FOND RIJEČI.....sve do tad...nisi na istom levelu komunikacije...pa se nakad malo i povuci...

:evilwait:

Hm... Fond reci?! ZNA SE GDE TREBA DA SE PAMETUJE! Forum sluzi za opustenciju, i zezanje, zato ni necu da se trudim! A ni vremena nemam za pisanje redova i redova...

Chupka_
08-05-2008, 16:31
Hm... Fond reci?! ZNA SE GDE TREBA DA SE PAMETUJE! Forum sluzi za opustenciju, i zezanje, zato ni necu da se trudim! A ni vremena nemam za pisanje redova i redova...
Jak fond rijeci ne znaci pametovanje...
Pisanje u metaforicnom smislu kao sto hurmasica pise je mnogo dobar nacin komunikacije....tj.ispeci pa reci...i poruci nekome nesto bez da ga uvrijedis....
ali kao sto Balaš opjeva....

Svasta se rodi u mutnoj vodi,
lukava mrena i glupavi smudj,
karas i bandar, lopov i dzandar
i ribe sto zive na racun tudj'.

Malene one vecih se klone,
ne pazis i vec te nema za tren.
Gde god da beze stignu u mreze,
neko se rodi da postane plen.

Ja pevam svoj blues bez namere bitne.
I najvece ribe za mene su sitne.
Ja sa strane samo posmatram taj svet.
A budem i ja i smuvan i varan,
pa svakom se desi da ispadne saran,
to je bar rutinska stvar.

Ko zivot vodi u mutnoj vodi
mora sve trikove dobro da zna,
u mutnoj vodi, sto mnogim godi
posebno onim sa vrha i dna.

Svi znaju svrhu, stuka na vrhu,
tu su da kvare i naprave lom,
a dole na dnu, sudbinu jadnu,
mnogima resava nekakav som.

Ja pevam svoj blues bez namere bitne.
I najvece ribe za mene su sitne.
Ja sa strane samo posmatram taj svet.
Ja pevam svoj blues u srcu dubine
i drzim se pretezno zlatne sredine,
to je bar rutinska stvar, rutinska stvar.

Na sta se svodi zivot u vodi?
Pa eto, grabljivci imaju vlast.
Grgec je glupan, ali je krupan,
pa male ribice guta u slast.

U dane gadne, kad voda padne,
plasljive ribe ne vrede ni gros,
naidju krize, drukcije grize,
i samo najbolji plivaju jos.

Ja pevam svoj blues bez namere bitne.
I najvece ribe za mene su sitne.
Ja sa strane samo posmatram taj svet.
Ja pevam svoj blues u vrtlogu gluvom
i pitam se sta rade ribe na suvom,
a to je bar rutinska stvar.

Razmisli sta je poenta.......:cool:.

Prijepoljka
08-05-2008, 16:43
Jak fond rijeci ne znaci pametovanje...
Pisanje u metaforicnom smislu kao sto hurmasica pise je mnogo dobar nacin komunikacije....tj.ispeci pa reci...i poruci nekome nesto bez da ga uvrijedis....
ali kao sto Balaš opjeva....
Razmisli sta je poenta.......:cool:.
Nemam vremena da sedim i citam (trening, skola, setnja, odmor...)...
A jos manje da ovde pisem okolo-unaokolo! Nemam nista protiv metafora, one su sasvim ok, ali pola ovih ovde nostalgicara to ne razume, mozda nece ni da prizna to, pa samo potvrdjuje/cuti! Ja sam pitala sta mi nije jasno, sto je sasvim ok!!! A to sto je shvaceno kao uvreda... Nije do mene!!

Elvis-Eko
08-05-2008, 16:51
Hahhahahaahahahah, hajde zakasnices na trening

Prijepoljka
08-05-2008, 16:57
Hahhahahaahahahah, hajde zakasnices na trening
Ne brini, necu... A i da zakasnim, nista strasno... Hvala sto brines! :)

Crni Gruja
08-05-2008, 17:35
Prijepoljka, nije problem u tome sto ti kazes da ne razumijes. Nije ni sramota pitati za znacenje ponekih rijeci, i ja to radim. Ali reci da neko filozofira, ili jos gore proserava se, ne prilici jednoj curici od 16 godina, pogotovo kada se obraca starijem od sebe. A to ti nije prvi put. Pa ase posle pitas zasto svako na tebe gleda tako kako gleda. Mucni malo glavom, dovoljno si stara za to.

Chupka_
08-05-2008, 17:51
E moj Grujane......SVASTA SE RODI U MUTNOJ VODI....rekoh ja:biggrin:

Prijepoljka
08-05-2008, 18:59
Prijepoljka, nije problem u tome sto ti kazes da ne razumijes. Nije ni sramota pitati za znacenje ponekih rijeci, i ja to radim. Ali reci da neko filozofira, ili jos gore proserava se, ne prilici jednoj curici od 16 godina, pogotovo kada se obraca starijem od sebe. A to ti nije prvi put. Pa ase posle pitas zasto svako na tebe gleda tako kako gleda. Mucni malo glavom, dovoljno si stara za to.

Otkud ti to?! Iskreno, ne zivim za tudje misljenje, ne treba mi! Izgladila sam svoju licnost, i savrseno se osecam! Tudje reci me nikada nisu mogle na neki nacin naterati da se preispitam...
Nisam znala da je osobina "bez dlake na jeziku" ovde nepozeljna... :(
To sto je starija ne treba da znaci da po pitanju mog misljenja trebam da se ustezem, i ne kazem svoje zapazanje...

Crni Gruja
08-05-2008, 19:11
Mozes ti da kazes svoje misljenje, ali nacin na koji ga kazujes pokaazuje kolko si ustvari nezrela. Ili je to mozda manjak kulture, vaspitanja ili cega li vec. Nemogu da shvatim, jer meni moje vaspitanje nikad nije dozvoljavalo da se tako starijem obracam.

Prijepoljka
08-05-2008, 19:28
Mozes ti da kazes svoje misljenje, ali nacin na koji ga kazujes pokaazuje kolko si ustvari nezrela. Ili je to mozda manjak kulture, vaspitanja ili cega li vec. Nemogu da shvatim, jer meni moje vaspitanje nikad nije dozvoljavalo da se tako starijem obracam.

Opusteno covece...

Elvis-Eko
08-05-2008, 19:49
Mozes ti da kazes svoje misljenje, ali nacin na koji ga kazujes pokaazuje kolko si ustvari nezrela. Ili je to mozda manjak kulture, vaspitanja ili cega li vec. Nemogu da shvatim, jer meni moje vaspitanje nikad nije dozvoljavalo da se tako starijem obracam.


Ali ti svoj osnovni odgoj nosis od kuce, dok ga neko nikada nece ni imat

Prijepoljka
08-05-2008, 20:05
Ali ti svoj osnovni odgoj nosis od kuce, dok ga neko nikada nece ni imat
Pa, naravno! Svi ste vi civilizovani, i "odgojeni" dok ja nisam! Super... Konstatacija ti je na mestu... Ti si moj idol!!

mersija
08-05-2008, 20:43
Ako bih samo mogla da se nadovezem na ove predhodne postove i ovo dodam,a da se neshvati "negativnom konstatacijom".Hajde da i mi budemo malo tolerantni...mozda,da krenem od sebe same..i da zavrsimo sa ovim"proganjanjem"Prijepoljke.Takva je kakva je...htjeli mi to ili ne,ipak je ona clanica naseg foruma,jer ako nastavimo ovako,vrijedjanje na vrijedjanje,dosipanje ulja na vatru,kako nas narod kaze,nevodi bas nicemu.Tolerancija je ipak postovanje, prihvatanje i uvazavanje bogatstva razlicitosti , to je ipak nasa forma izrazavanja i nacin da budemo ljudi,to je ono sto zavisi od NAS samih,za OSTALE nemozemo i nemoramo da brinemo jer kad tad ce se izvuci na povrsinu sami.Nadam se.:) jer za svoje postupke ipak jos uvijek vazi ono dobro staro pravilo,ODGOVARAMO SAMI,ma kakvi oni bili.

Crni Gruja
08-05-2008, 21:16
Nismo mi ti koji treba da prestanemo mersija. Ja nebih nista ni progovarao da je ovo prvi put. Ali skoro da nema clana sa kojim se ona nije zakacila, ili dala neki takav komentar. Ne vidite vi pobrisane postove, ali mi moderatori sve to mozemo naknadno da vidimo. Mogu da ti kazem da je i bolje da ne vidis kakvih sve tu stvari ima, i svaki put je Prijepoljka i jos neko drugi. Dokle vise?

mersija
08-05-2008, 21:27
Znam i u redu je,sve su u pravu,ali bas u svakoj temi,ne da se drzimo teme,vec uvijek ali konstantno "takvi"clanovi ovog foruma izgube jednostavno covjeku volju za "druzenje"...pa zar nema lijeka za to?
Pa se na kraju pitamo,gdje je onaj a gdje je ovaj.Cijenim i postujem ovaj forumu kao i svakog clana na njemu,ali vi kao Moderatori morate onda da stavite tacku na to...

Pozzz

hurmasica
08-05-2008, 22:00
Tmusa muko moja:)lijepo je da odgovoris na pitanje al ne bi bilo suvisno kada bi istovremeno i postavio pitanje.

Crni Gruja
09-05-2008, 01:03
Hahahahahahahahahah, vecito isti problem sa njim :)

Perica
09-05-2008, 02:26
da infantilno mentalne ejakulate Prijepoljke brisu sa tema kojima ocito nije

dorasla.Ne radi manjka intelegencije pomenutog clana(ne bih da sebe definiram kao

kompetentno bice)vec rad nepoznavanja elementarnog fundamenta zdrave

konstruktivne komunikacije.Vise je nego zalosno kad nestane argumenata koristiti

ruralni rjecnik,biti primarno konfuzan samom sebi a ktome ekvivalentno i ostalim

sudionicima u komunikaciji.


...uz duzno postovanje tvojeg elementarnog fundamenta, osjecam se duznim da kao muskarac i uvom slucaju gentlmen budem na strani prijepoljke,ne samo zato sto je SVI napadate,vec zato sto je ni priblizno ne poznajete(govorim zato sto je licno znam)
prijepoljka je djevoka bez predrasuda,i neko ko je zaista bezazlen i dobronamjeran stoga mislim da ste prenaglili u osudama,pogotovo @hurmasica.

molio bih da mi odgovovris kako je moguce govoriti "nebi sebe da smatram kao kompetentno bice",a istovremeno dajes sud i to zaista ponizavajuci i krajnje kompromitujuci,zaista nije fer od tebe!

ne mogu a da ne dodam da su tvoji postovi zelja za dokazivanjem nekakve nadprosjecne pismenosti.
jer zaboga mi svi na ovom forumu treba da vidimo sta je to i kako izgleda "ispravan" lingvisticko fundamentalni stil...:eek:.
i ni pod koju cijenu pisati niskokarakterne ejakulate koji su proizvod primarno konfuznih ekvivalenata...:biggrin:,odnosno u njima se prepoznaju elementi i pojmovi koji se inace ne koriste u svakodnevnom komuniciranju,pogotovu ne na forumima...:evilwait:
bez uvrijede @hurmasice,ali kako drugacije objsniti tekstove i nepotrebne lingvisticke pojmove vec kao "filozofiranje", kad sve to sto se napise ovakvim "komplikovanim" stilom moze da se napise u mnogo kracem kontekstu,i sto je meni draze nasim lijepim svakodnevnim bosnjackim dijalektom...

jos jednom moje postovanje prema tebi kao zeni-dami:010:,i prihvati ljude onakve kakvi jesu-ili u protivnom nemoj donositi teske sudove koji mogu da ogroze nekoga,jednostavno zaobidji ga...:pjer i oni tebe prihvataju i uvazavaju koliko vidim svi na ovom forumu naravno i ja sa njima...:cool:.

pozzzz......

mersija
09-05-2008, 06:21
GREENEYES>>Kako li je samo omogucavati interaktivno usvajanje osnovnih vjestina i "teoretskih" znanja u oblasti NEverbalne komunikacije :)i nacina fukcionisanja ovog fenomena,za one koji ga NEMAJU?Licno mislim, da stavrno ima "osoba"sa izvjesnim problemima u socijalnom integrisanju, dijelom zbog nepovoljnog socijalnog okruzenja u kojima sami zive, a vecim dijelom izgleda i zbog svojih PSIHOFIZICKIH karakteristika.Dobro je da nismo svi isti.Covjek mora biti necemu odan da bi bio u stanju da sacuva svoj "ego".
I dalje ipak mislim da je najbolja solucija"ignorisanje".Za mene mozes da smatras "takav"vid komunikacije kakav ti jedino izgleda znas je ZAVRSEN.

Ovo napisah ovdje da nekvarim"temu"...:)

Hida
09-05-2008, 07:39
[quote=mersija;
I dalje ipak mislim da je najbolja solucija"ignorisanje".Za mene mozes da smatras "takav"vid komunikacije kakav ti jedino izgleda znas je ZAVRSEN[/quote]


Samo ignorisanje vjeruj mi, ja ima vec duze vrijeme ne citam njegove postove samo ih zaobilazim, niti su vrijedni niti zanivljivi.

sanela
09-05-2008, 11:56
Samo ignorisanje vjeruj mi, ja ima vec duze vrijeme ne citam njegove postove samo ih zaobilazim, niti su vrijedni niti zanivljivi.

Prosto je neverovatno koja koincidencija...:bravo:
Ja potpuno isto mislim,ali identicno znaci uopste ne citam te bolesne postove!

ursuljanka
09-05-2008, 12:26
Slazem se sa Hidim i Sanelom.Odredjene ljude mozete samo da stavite na 'IGNORE'-to je jedino resenje.:zvizdi::)

Prijepoljka
09-05-2008, 20:05
Prosto je neverovatno koja koincidencija...:bravo:
Ja potpuno isto mislim,ali identicno znaci uopste ne citam te bolesne postove!

Pa i nemoj! Ionako nisu pisani za tebe! :D

hurmasica
09-05-2008, 23:59
...uz duzno postovanje tvojeg elementarnog fundamenta, osjecam se duznim da kao muskarac i uvom slucaju gentlmen budem na strani prijepoljke,ne samo zato sto je SVI napadate,vec zato sto je ni priblizno ne poznajete(govorim zato sto je licno znam)
prijepoljka je djevoka bez predrasuda,i neko ko je zaista bezazlen i dobronamjeran stoga mislim da ste prenaglili u osudama,pogotovo @hurmasica.

molio bih da mi odgovovris kako je moguce govoriti "nebi sebe da smatram kao kompetentno bice",a istovremeno dajes sud i to zaista ponizavajuci i krajnje kompromitujuci,zaista nije fer od tebe!

ne mogu a da ne dodam da su tvoji postovi zelja za dokazivanjem nekakve nadprosjecne pismenosti.
jer zaboga mi svi na ovom forumu treba da vidimo sta je to i kako izgleda "ispravan" lingvisticko fundamentalni stil...:eek:.
i ni pod koju cijenu pisati niskokarakterne ejakulate koji su proizvod primarno konfuznih ekvivalenata...:biggrin:,odnosno u njima se prepoznaju elementi i pojmovi koji se inace ne koriste u svakodnevnom komuniciranju,pogotovu ne na forumima...:evilwait:
bez uvrijede @hurmasice,ali kako drugacije objsniti tekstove i nepotrebne lingvisticke pojmove vec kao "filozofiranje", kad sve to sto se napise ovakvim "komplikovanim" stilom moze da se napise u mnogo kracem kontekstu,i sto je meni draze nasim lijepim svakodnevnim bosnjackim dijalektom...

jos jednom moje postovanje prema tebi kao zeni-dami:010:,i prihvati ljude onakve kakvi jesu-ili u protivnom nemoj donositi teske sudove koji mogu da ogroze nekoga,jednostavno zaobidji ga...:pjer i oni tebe prihvataju i uvazavaju koliko vidim svi na ovom forumu naravno i ja sa njima...:cool:.

pozzzz......


Vjerojatno da je adoloscentna impulsivnost i uzrocnik njene brzopletosti koju ti definiras kao bezazlenost i dobronamjernost.
Nisam jurista da bih osudjivala ili presudjivala ali smatram da je moja reakcija na "proseravanje" u mojim postovima(kako ta ista bezazlena i bez predrasuda @prijepoljka znade napisati)i vise nego umjerena.Budi siguran da je nisam ni "dotakla" a kamoli "pozabavila " njom.:)

@perica Kada sam napisala da nisam "kompetentna" odnosilo se na odredjivanje IQ osobe ali da mogu uzeti sebi za pravo na sto i dalje insistiram da su odredjene teme namjenjene bicima koja mnogo intenzivnije percipiraju dunjaluk i zbivanja u njemu.Osobe koje nemaju sto sta napisati iz ovog ili onog razloga nisu prinudjene da razumiju ili da se oglase.
"Nadprosjecna pismenost":)svrstat cu to u svoj fond rijeci u rubrici"hibridi lingvistike".

Ne smatram sebe niti posebnom,niti nadprosjecnom,ne bolujem od egozentricnosti ,nemam potrebe za epicentrom na forumu niti zelim sebe postaviti na pijedestal.Samo prizeljkujem kako sam to negdje u jednom svom postu napisala susresti srodne duse koje vole citati medjuredove,koja vole konverzaciju na malo zreliji nivo nego li ti adoloscentski..
Ja sam samo zaljubljenik metafore!Volim se igrati rijecima onako kako bi se to nas rahmetli Alija Isakovic u svojoj knjizi"Taj covjek" igrati znao.
Nacin pisanja na koji ti apelujes je suhoparno pisanje vijesti.
Na definiranje mojih tekstova kao " filozofiranje" moj bi se uvazeni Profesor.Muhic dusom nasmijao i rekao"Nema gore kazne nego ostaviti insane zivjeti u zabludi" dok ja osobno smatram istu definicuju vise komplimentom nego uvrijedom.:)
@perica ma koliko tesko bilo akceptirati moj "komplikovani stil" pisanja nemam intenzije promjeniti sebe jer onda to vise ne bih bila ja vec ono sto drugima odgovara.Priznat ces uz duzan respekt - da bi to bila prevelika zrtva!

Uz put da potenciram da sam ja zaljubljenik "bosnjackog jezika" i ako si me bez "predrasuda citao" zamjetit ces da ga obilato eksploatisem i da je to meni osobno izuzetna satisfakcija.

Tahirovce
20-05-2008, 00:54
deo pp poruke od perice

e pa dobro,reci cu ti kratko necu ti se obracati,ali kloni me se kao najveceg zla,jer ne slutis sta te moze snacu vjeruj mi!!!
ako me prozoves ili banujes doci cu ti u sjenicu i policu te naftom za pocetak!!!

banovo sam ga i nema ga da dodje u Sjenicu,hehehe
e klinjo ja sam popio vise nafte nego sto ti potrosio sa autom...

meil od perice

pokajacas se ljuto kokosaru jedan zazalices sto si ikad dosao na internet.

:confused: e da znas sinko od kad sam ja na internet,davno to bese,mislim da si ti tad bio u osnovnoj skoli,e da na ovaj forum si ti dosao a ja sam domacin,evo sad da ti domacin nesto poruci
ja sam jedan od osnivaca ovog foruma,puno je ljudi doslo na ovaj forum,neki su se zadrzali ,neki odma otisli,neki samo citaju,nebitno u sustini svi su dobro dosli,tebi porucejem da ovde nisi dobro dosao,imas na internetu jos milion foruma pa probaj kod njih,ili napravi svoj forum pa okusaj srecu......

Elvis-Eko
20-05-2008, 05:42
Resko , nista se ne sekiraj . Ako te neko polije naftom ovih dana , znacemo ko je , imamo i dokaz :)

sanela
20-05-2008, 12:01
Inat je pogan zanat!!!

Danas je sve moguce,svakakvih mozgova ima tako da kad jednom belaj bude.... ...kakva je korist od dokaza!

Prijepoljka
20-05-2008, 13:38
deo pp poruke od perice

e pa dobro,reci cu ti kratko necu ti se obracati,ali kloni me se kao najveceg zla,jer ne slutis sta te moze snacu vjeruj mi!!!
ako me prozoves ili banujes doci cu ti u sjenicu i policu te naftom za pocetak!!!

banovo sam ga i nema ga da dodje u Sjenicu,hehehe
e klinjo ja sam popio vise nafte nego sto ti potrosio sa autom...

meil od perice

pokajacas se ljuto kokosaru jedan zazalices sto si ikad dosao na internet.

:confused: e da znas sinko od kad sam ja na internet,davno to bese,mislim da si ti tad bio u osnovnoj skoli,e da na ovaj forum si ti dosao a ja sam domacin,evo sad da ti domacin nesto poruci
ja sam jedan od osnivaca ovog foruma,puno je ljudi doslo na ovaj forum,neki su se zadrzali ,neki odma otisli,neki samo citaju,nebitno u sustini svi su dobro dosli,tebi porucejem da ovde nisi dobro dosao,imas na internetu jos milion foruma pa probaj kod njih,ili napravi svoj forum pa okusaj srecu......

Eh, kad bi samo znao tog KLINJU... Ma, pozeleces da te zapali cim te polije! :D

Sejo
20-05-2008, 15:43
Nemoj te se deco zadijevat, lijepo se igrajte:lmao:

Tahirovce
20-05-2008, 16:29
hahahahaha
Prijepoljka evo sam se usro.
ima sve moje podatke,zna gde radim,izlazim,zivim
ako treba moze i da se najavi kad dolazi,odazvacu se pozivu da se ne muci covek da me trazi..

dobio sam jos jedan preteci meil od njega :

nicim nisam povrijedio pravila,nisam te ni pomenuo...znaci cisto kurcenje...dobro!!!

zgadi ce ti se forum kunem ti se svim na svijetu,e je*** ti familiju moronu jedan bolesni .....slobodno naruci invalidska kolica...trebace ti sok soba al ona prava

povredio je pravila
prvi put posle upozorenja rekao je ako me banujes policu te naftom
na drugi nick nema pravo dok mu ne istekne ban na prvi nik,a i to bi mu dopustio da nisam video prvi preteci meil,posle drugog preteceg meila,banova cu mu svaki naredni nick u naredna 2 meseca..
imam njegov IP i pretece meilove,dovoljno je sve to da prosledim telekomu pa da ostane i bez adsl_a...

Prijepoljka
20-05-2008, 16:36
Strucnjak-IP adresa moze da se pormeni, ako nisi znao...

Tahirovce
20-05-2008, 16:41
prijepoljka nemoj meni o tome,to mi je uza specijalnost,o tome ti mogu pisati kilometarske postove, ali evo ukratko ako je promjenis tj ides preko nekog anonimus sajta ,ili ti je nece uopste pokazati ili ce ti dati IP adresu neke druge zemlje,nikada ti nece dodeliti IP adresu iz zemlje koje se javljas.
probaj i videces...

sanela
20-05-2008, 20:20
hahahahaha
Prijepoljka evo sam se usro.

imam njegov IP i pretece meilove,dovoljno je sve to da prosledim telekomu pa da ostane i bez adsl_a...

Nebih da budem pogresno protumacena ali reci cu ti jedno,ili si previse hrabar ili si ono drugo....
Almira sam licno upoznala,necu ti reci nista dalje o njemu jer nije moje da pisem o tome,niti da nekoga uzdizem,ali veruj mi drugacije ces razmisljati posle susreta sa njim...

Prijepoljka
20-05-2008, 21:21
Nebih da budem pogresno protumacena ali reci cu ti jedno,ili si previse hrabar ili si ono drugo....
Almira sam licno upoznala,necu ti reci nista dalje o njemu jer nije moje da pisem o tome,niti da nekoga uzdizem,ali veruj mi drugacije ces razmisljati posle susreta sa njim...
Takodje! :D

tmusa
20-05-2008, 22:55
Ja ga nisam upozno...Resko ma ti si legenda TEBE TERA INTERPOL...Sta ima to veze...heheehehehe Almir je bre sitan za tebe...hehehehhee samo HRABRO....

Prijepoljka
21-05-2008, 00:47
Ja ga nisam upozno...Resko ma ti si legenda TEBE TERA INTERPOL...Sta ima to veze...heheehehehe Almir je bre sitan za tebe...hehehehhee samo HRABRO....
Xxaxaxax!!!

Elvis-Eko
21-05-2008, 05:55
Ljudi previse ozbiljno shvataju internet i ovaj forum. Nemojte da dozvolite da se nesuglasice ovdje pretvore u puno veci problem

mersija
21-05-2008, 19:17
Neznam kako bih zapocela ovaj post a da se sada to "nezloupotrebi"na pogresan nacin i sa pogresnog stanovnista gledista ovog posta,zato cu da zamolim one koji nerazumiju da se neoglasavaju.Jednostavno nemogu cudom da se nacudim da ima takvih "ljudi"ako se uopste mogu nazvati ljudi kada mogu ovako da nesto pisu nekome.Zato molim sve clanove naseg foruma,ponavljam NASEG zajednickog nije bitno odakle je,dali iz Sjenice ili ne,da se malo prisaberemo.Pa ljudi ovaj sajt je Tahirovce "napravio"radi NASSS,nije sigurno radi sebe,jer on je tu gdje mi godinama zelimo da smo,gdje nam je dusa i srce,makar meni,on se covjek sigurno bori da NAMA bude dusa puna nase carsije,...a niko se nepita koliko to mozda kosta njega, ne sada u materijalnom smislu,vec u ulozi oca,muza jer vrijeme koje "ON"ovdje provedi s nama....gubi na drugoj strani koje nikada nemoze nadoknaditi.Uzmite to u obzir.

Selam i pozdrav .....

Prijepoljka
21-05-2008, 19:42
a niko se nepita koliko to mozda kosta njega, ne sada u materijalnom smislu,vec u ulozi oca,muza jer vrijeme koje "ON" ovdje provedi s nama....gubi na drugoj strani koje nikada nemoze nadoknaditi.Uzmite to u obzir.

Pa, to mu je posao! A i covek radi ono sto voli, zato mu i ide!:cool:.

mersija
21-05-2008, 19:45
Na pocetku napisah nesto,ali eto opet se redovi preskacu izgleda:) ...jel zna neko ovdje dobro da crta na forumu, mozda cemo se bolje razumjeti kroz"crteze":)

Elvis-Eko
21-05-2008, 19:48
Na pocetku napisah nesto,ali eto opet se redovi preskacu izgleda:) ...jel zna neko ovdje dobro da crta na forumu, mozda cemo se bolje razumjeti kroz"crteze":)



:smeh2::smeh2::smeh2::smeh2: Ehh sto se slatko nasmijah, hahahahah . Eto, sad ti je bar jasno zasto mislim da je u pitanju kvantitet a ne kvalitet :)

Prijepoljka
21-05-2008, 19:52
Na pocetku napisah nesto,ali eto opet se redovi preskacu izgleda:) ...jel zna neko ovdje dobro da crta na forumu, mozda cemo se bolje razumjeti kroz"crteze":)

:cool:.:cool:. Yeah, you're the man!! :D
Ako hoces TOLIKU ozbiljnost, idi na forum B92, tamo su sve sami akademici, jer vidim sebe ubrajas u VELIKE!!

mersija
21-05-2008, 19:55
:)aj pa ti tek sada skontala,a ja mislila to znas od samog pocetka:)

Prijepoljka ovdje stavljam tacku,hvala na brizi ako mi bude trebao savjet potrazicu te,obecavam.:)

Prijepoljka
21-05-2008, 20:09
:)aj pa ti tek sada skontala,a ja mislila to znas od samog pocetka:)

Prijepoljka ovdje stavljam tacku,hvala na brizi ako mi bude trebao savjet potrazicu te,obecavam.:)
Vazin, nije problem! Ali, ako hoces ozbiljnu komunikaciju, onda to radi sa svojim vrsnjacima, ima ih na forumu puno...

Chupka_
21-05-2008, 20:20
aman........grrrrrrr...zar ni jedan jedini post ne moze da se iskulira i zaobidje...jednostavno procitajte ga i ako ste ga razumjeli dobro i jeste a ako niste..i tako je dobro...
Ne mora se vala Prijepoljko svakom loncu biti poklopac...
Nije bit biti vrsnjak nekome da bi mogao da razgovaras sa njim, bit je biti na ISTOM LEVELU KOMUNIKACIJE, a ako se nekada nadjes da nisi ne moras da reagujes.......
Kroz tvoje postove svi smo shvatili da branis pericu i da ti je drag...i ja licno a mislim ni drugi clanovi nemaju nista protiv toga ali ne moras zbog jednog koji vise nije tu da se zamjeras sa drugih 10 koji su tu........:cool:.
pozzz

tmusa
21-05-2008, 20:51
Chupka...svaka cast...od sad zovem tebe da ladis ljude...samo se svadjaju...i prepiru...i CITIRAJU...ooooooooo ako vam dodjem pa dovedem chupku da vas malo zamrsi...JESTE CULI...........ALI OPET JE OVO SHOK SOBA...NEKA SE SVADJAJU...CHUPKA NE POSECUJ OVU TEMU I SVOJ POSAO...:zvizdi::zvizdi::zvizdi:

Chupka_
21-05-2008, 21:19
naravno....Chupka je i otvorila ovu temu da bi se raspravljalo u njoj a ne u nekim drugim koje uopste nisu vezane za to........

I da znas nisam ja ovde nikakav faktor za hladjenje:cool:. iznijela sam svoje misljenje...i to direktno u brk što bi narod rekao...ne volim da okolisam i prepricavam okolo...sve sto imam ja kazem...pa tako i ovde...

Chupka_
21-05-2008, 21:23
MUSKO brate pomagaj...opet ne kapiram....gledo sam onu prvu stranu i mos ga je... ja nista ne razumem...A zaljubljen jesam...HVALA NA RAZUMEVANJU

Tmusa u temi NA SLOVO....do skora je bio klasicni nacin postiranja...
rijec na prethodno zadano slovo i naravno novo slovo....medjutim Halilce je unio malo mashte u svoj post i ucinio temu zanimljivijom....tako da...
u recenici vidis slovo koje je crvene boje-e na to treba da nadovezes rijec...ali u smislu da napises recenicu i neko od slova obojis u crveno i to je naredno zadano....kuzis:confused:

tmusa
21-05-2008, 21:26
Tmusa u temi NA SLOVO....do skora je bio klasicni nacin postiranja...
rijec na prethodno zadano slovo i naravno novo slovo....medjutim Halilce je unio malo mashte u svoj post i ucinio temu zanimljivijom....tako da...
u recenici vidis slovo koje je crvene boje-e na to treba da nadovezes rijec...ali u smislu da napises recenicu i neko od slova obojis u crveno i to je naredno zadano....kuzis:confused:

Ne kuzim al nema veze...ne sekiram se puno...to ce meni MUSKO lepo na papir da objasni...

sanela
21-05-2008, 22:55
.Pa ljudi ovaj sajt je Tahirovce "napravio"radi NASSS,nije sigurno radi sebe

Selam i pozdrav .....

Izvini sto sam izvukla iz konteksta tvog posta samo ovo,ali hocu da ti skrenem paznju na to da niti jedan forum ne postoi samo radi NAS.:ne ne::D
Tvoj post jeste jako lepo zamisljen i dobonameran,ali veruj mi da svaki vlasnik sajta-foruma u prvom planu ima za cilj da sa NECIM privuce paznju potencijalnih posetilaca,a sve u svrhu sto vece posecenosti,sto opet ima za cilj plasiranje razno-raznih reklama koje su cisti profit... ...eto toliko oko toga sta je svrha i bit postojanja SVAKOG foruma.

Istina ovaj jeste specifican po tome sto okuplja uglavnom Sjenicku raju,mada i sve druge Bosnjake Muslimane,i ja sam dosla tu radi toga i ako nisam iz Sjenice...:biggrin:

A tahirovce je prica za sebe...:),svaka cast radi on dosta na ovom forumu i ja mu licno cestitam na pozrtvovanju,ali ima on svojih bubica,itekako,ja pouzdano znam da veliki broj ljudi ne posecuje ovaj forum samo radi njega.
Licno mislim da pored toga sto boluje od stranackog sindroma:),on je i jako provokativan,i nastupa dosta cesto po sistemu kako je neko vec rekao "moja lopta ja kapiten" sto naravno revoltira ljude...

A kad se tice Perice...:biggrin: ..verujte da je momak cista desetka,jako prijatan i komunikativan,a njegovi postovi su bili uglavnom "relaksirajuceg" karaktera, i jako simpa...:biggrin: ...moram priznati da mi nedostaju,ali cinjenica je da ne vidimo svi isto,koliko ljudi toliko cudi.....

Tahirovce
22-05-2008, 12:30
Sanela s obzirom da ne poznajes bas situaciju,evo malo cu ti pojasniti.
ja,Zlatko i Ljiv imamo druge internet prezentacije koje su profitabilne,na kojima ima zavidan broj posetilaca ,tako da se na njima reklamiraju neke od najvecih evropskih kompanija,i kapne po neki euro,a a po neka reklama ako ima na forum i to ima svoje zato,cilj nam je da makar malo sajt pocne da umanjuje nase troskove,jer verovala ili ne,sjenica.com mesecno nas kosta minimalno 150eura,mozda i ne zvuci puno ali kad pomnozis sa 12 izracunaj koliko to izadje godisnje,toliko kesa plus nas trud i rad.
Imamo jos neke ideje vezane za sajt i forum, koje zahtevaju dosta novca i truda,nas ne finansira niko,ovo nije opstinsko niti drzavno vec privatno vlasnistvo tako da neka reklama na sajtu valjda vama ne smeta, a nama ce pomoci u ostvarivanju novih ideja.
Moguce da neki ljudi ne posecuju sajt zbog mene,ali sta da radim?ne mogu svima udovoljiti,zao mi je ja se trudim koliko mogu,meni non stop dolaze PP tipa "ja vise necu da pisem zbog ovoga clana,ili on ili ja sa foruma i sl.".Ja pokusavam koliko mogu da izbalansiram nesporazume,ali samo bog je svemoguc pa pojedini i njega psuju.
Kao administrator i moderator najmanje problema imam sa clanovima iz Sjenice i sa onima sa kojima se licno poznajem,nebitno koliko imaju godina,iz kog su dela grada ili sela,koje su vere i stranacke pripadnosti,dovoljno je da me poznaju i lako nadjemo kompromis.Samo 2 clana na forumu imaju ban i to ne trajni,green mesec dana ,perica 2 meseca, s obzirom koliko forum ima clanova i postova mislim da to i nije puno,evo opet ako se vecina clanova izlasni da im treba maci ban ili nekog dodati na listi banovanih,ja cu poslusati vecinu.
Fer?....

Sejo
22-05-2008, 18:47
Ma Resko ti si :069:

nc.biber
22-05-2008, 21:29
ma u pravu je Sanela nije to nista za nako, za NAS !!!!

Dame i gospodo ovo je zavjera! Iza SVEGA ovoga stoje Vatikan, Amerika a mozda i Cijonisticke Sile!!!!

a nije mi ni Sanelina uloga u svemu ovome jasna?!
kolko sam ja cuo ona radi za onu Dzabahiriju i placaju joj 30dana na mjesec!!!

a jes tacno je partijski "bolesnik" !!! al neka je i neka ga - da nije instruktor vezivali bi mu ruke na ledja u novoj bijeloj kosulji!!!!

:smeh2::smeh2::smeh2:

moj ne da budete djeca! kako kaze Roberto B. : " Zivot je lijep"

vrati nam Pericu on mu dodje ko Viagra za ovaj sajt :biggrin:

tmusa
24-05-2008, 18:20
Neznam sta je perica radio,meni nije nista reko lose,zezo sam se sa svima,zezali su me svi...EXTRA...Sto se mene tice ja bih ga vratio,mako bih taj nan i perici i green-u ako nije nista strasno...Resko potpuno si fer i upravu,neznam sta da se radi...Ako ima jos neko za ZA neka se izjasni pa se mozda Resko predomisli...NEZNAM NISAM PAMETAN

Prijepoljka
26-05-2008, 21:29
Neznam sta je perica radio,meni nije nista reko lose,zezo sam se sa svima,zezali su me svi...EXTRA...Sto se mene tice ja bih ga vratio,mako bih taj nan i perici i green-u ako nije nista strasno...Resko potpuno si fer i upravu,neznam sta da se radi...Ako ima jos neko za ZA neka se izjasni pa se mozda Resko predomisli...NEZNAM NISAM PAMETAN
I ja sam ZA! Mada, mozda Perica nece hteti (danas je bio u PP)... Al' eto, Bilo bi lepo da se otkloni ban!!:predaja:

green eyes
27-05-2008, 15:56
@tahirovce,sto se mog bana tice..svejedno mi je,to znaci da nemam
neku nameru da se vracam ovde..iako na forum dodjoh sasvim slucajno..
videh neke komlexase koje htedoh da dovedem na svoje mesto u cemu i
uspeh..onda pomislih pa zasto im ne priustiti to zadovoljstvo ovde..tako
da bolje im je ovde nego u bolnicama..ili u stvranom drustvu jer ovo ovde
ne smatram drustvom..i nikad ne moze biti druzenje..ma koliko se neko trudio..

..tako da mi nisi bas nista nazao ucineo..jedino sto mozes da uradis to je
da me banujes..mozes ga zadrzati...


..ugodno druzenje na sajtu i veliki pozdrav babama devojkama na sajtu,..
prepoznaju se one..

pozzzz

supergirl
27-05-2008, 16:21
zezo sam se sa svima,zezali su me svi...EXTRA...
:eek:.:eek:.:eek:.:eek:.
NISAM PAMETAN
:eek:.:eek:.:eek:.:eek:.:eek:.
Ne pricaj??!!

sanela
27-05-2008, 16:33
I ja sam ZA! Mada, mozda Perica nece hteti (danas je bio u PP)... Al' eto, Bilo bi lepo da se otkloni ban!!:predaja:

Nezanam zasto su ostali dobili ban,ali Perica je banovan samo zato sto je napisao "@Tahirovce nek ti je zdravo glava,ovi tvoji izgubise"...:biggrin:,i naravno @Tahirovce je to pobrisao i zabranio coveku da se druzi sa nama...:ljuti_kasalj: eto prosudite sami...:evilwait:

Mislim da niti jedan moderator nebi smeo raditi na forumu u skaldu sa svojim privatnim svatanjima i stranackim opredeljenjem,vec realno!!!

Tahirovce
27-05-2008, 16:53
Green zbog tog pozdrava si dobio ban,a i kad dodjes mogu ti pokazati koliko sam dobio privatnih poruka,sa molbom da te upozorim da ne vrijedjas clanove.
Sanela perica nije dobio zbog toga ban nego zbog prijetnji u privatnim porukama i meilu...

iSelektor
29-05-2008, 20:03
Perica se dokazao i perica ce ostati dozivotno banovan sa ovog sajta... a pristalice poput prijepoljke i sanele ako im se ne svidja, mozete mu se pridruziti, takve stvari necemo trpeti i tacka...
A moze biti i od brda odvaljen, ali sta vredi mu kad mu je jezik brzi od mozga!!!
Tema perica je zavrsena... a i green!!!

Crni Gruja
30-05-2008, 13:23
Taaako brate. Nema tu ova ona sto bi Sajo reko. Treba da se znaju granice

sanela
30-05-2008, 15:04
a pristalice poput prijepoljke i sanele ako im se ne svidja, mozete mu se pridruziti, takve stvari necemo trpeti i tacka...


Ja nisam nicija "pristalica"jako lose formulisano sa tvoje strane,ja sam pokusala biti realna i nepristrasna.
Cinjenica je da ovde redovno budu prozvani i izprovocirani svi oni koji bilo sta kazu protiv sda stranke,ili ako nisu iz Sjenice!

Nezaboravi da je ovo samo forum,tj. mesto na kojem ljudi trose svoj "visak" vremena,znaci tu smo da se nasalimo,opustimo ...:biggrin:

Problem je sto pojedini medju kojima si i ti previse ozbiljno i "primitivno" dozivljavaju ovakav nacin komunikacije,sto je samo dokaz balkanskog mentaliteta...

Ako se Perica nasalio na stranacki racun,zasto mu Tahirovce nije odgovorio kulturno salom,ali SDA-men je odgovorio provokativno i preteci(na sto bi svako reagovao,pa i Perica)a onda dodjes i ti sa svojim vredjanjem i ako ti covek nista nije rekao....zaista vas ne razumem!!!

tmusa
30-05-2008, 15:17
Aman sve je ok ama ova SANELA lepo prica...kolkoo je istina neznam...ovde smo da trosimo slobodno vreme i da se zezamo bez pristrasnosti i bez tih kompleksa prema strankama ili slicnome...TOLIKO OD MENE

Tahirovce
30-05-2008, 15:58
Sanela kolko puta da ti kazem zbog cega je dobio ban,i ti si moj stranacki neistomisljenik pa nisi banovana,Halilce je moj stranicki neistomisljenik pa je moderator,to nema nikakve veze sa politikom,vec sa prijetnjama,ja sam mu dao ban na 2 meseca i bio saglasan sa tim da mu sklonim ban ako se tako izjasni vecina,ali eto Zlatko je rekao svoje i tako ostaje...

Hida
30-05-2008, 16:03
Naravno da se ne mice ban jer neki pretjeravaju sa vrijedjanjem i provokacijama. ni green eyes nije smio da se vrati po mom misljenju.

iSelektor
30-05-2008, 21:00
Nego sta si sanela nego pristalica... ili da te nazovem ulizica?
Hoces da te citiram ili da te prepricam svojim rijecima? Biraj? A dok ti ne izaberes, evo ti mojih rijeci...

"I ja sam imala cast da ga upoznam, bogme nebi tako pricao da si ga upoznao?"

To je za mene dovoljno da znam, da si gore navedeno... Jebale vas vise stranke, shvatite da nisam za nijednu stranku, jedina stranka koja mene interesuje jeste moj sin i zene!
A ti ako nisi dosad mogla to da zakljucis, onda si stvarno ko kamen ili ko tocak glupa!!!

Jeste, pogledaj druge moje forume, gde skoro niko nije iz sjenice, dal ih banujem zato sto nisu iz sjenice? Tamo nema cak sta vise za tvoju informaciju, NIJEDAN BANOVAN CLAN. Pravila postoje i tacka!!! A zamisli na tim drugim forumima ima ukupno 25000 clanova!!!

Prema tome nemoj mi solit pamet necim, sto ne znas i necim cega se ti plasis!!!
Imam svoje stavove i tacka!!!
Evo ja licno kazem, da ako nisi u stanju argumente da mi das ispravne i neuvlacoguzicaste, onda pisi, sve ostalo je suvisno da trosim vrijeme na to, jos kako ti kazes, cak i nisi sjenicanka, pa trosim vrijeme na tebe... boze provala godine hahahaha

Sejo
30-05-2008, 22:36
Ada nemojte se deco zadijevat, lijepo se igrajte:lmao:!!!

STRANAC
30-05-2008, 23:54
takve stvari necemo trpeti i tacka...
mislim da je i krajnje vreme bilo da preduzmes neke radikalnije mere,
i da se odvoji korov od korisnog,jer ima mnogo vise onih kojima je ovo mesto na srcu nego onih koji su pokusavali da ga na svaki nacin ugroze...
mozda moderatori nisu imali tu slobodu da sami presude,ali sa obzirom da poruka stize sa tvoje adrese,osecam da ce se vratiti stari sjaj ovog foruma...
posle ove tvoje odluke,nastavljam tamo gde sam od skora stao...;)

iSelektor
31-05-2008, 00:17
Dobro nam se vratio brate!!!
Ja sam veliki realista i znas da sam uvijek bio neopredeljen... sto je puno, puno je!!!

Pozdrav svima 8)

Tahirovce
31-05-2008, 00:59
Stranac drago mi je da si opet tu.....

sanela
31-05-2008, 12:21
evo ti mojih rijeci...
...onda si stvarno ko kamen ili ko tocak glupa!!!

Evo ja licno kazem, da ako nisi u stanju argumente da mi das ispravne i neuvlacoguzicaste,... boze provala godine hahahaha

Ne moram ja da argumentujem ko si,dovoljno pise u tvojim postovima...:biggrin:

Moram priznati da si pravi "dzentlmen"!:bravo:

Raspitaj se mozda imas negde u blizini kurs lepog ponasanja i bontona,kao i pismenosti,posto to ocigledno nisi naucio na vreme,cuvajuci goveda po pesteri,mogao bi zajedno sa ovim sto se vratio da pise udzbenike po forumima...:biggrin::lmao:

pozzz....

Sejo
31-05-2008, 12:53
Ada nemojte se deco zadijevat lijepo se igrajte aman...:biggrin:

Chupka_
31-05-2008, 13:05
Ada nemojte se deco zadijevat lijepo se igrajte aman...:biggrin:
HAHAHAHHAHHAHAHAHAHAHAH:smeh2::smeh2::smeh2::smeh2 : svaki put me tvoj post u ovoj temi nasmije do suza hahahhahaha:pljesak:

tmusa
31-05-2008, 14:18
[quote=Tahirovic;57859]
To je za mene dovoljno da znam, da si gore navedeno... Jebale vas vise stranke, shvatite da nisam za nijednu stranku, jedina stranka koja mene interesuje jeste moj sin i zene!
A ti ako nisi dosad mogla to da zakljucis, onda si stvarno ko kamen ili ko tocak glupa!!!

BRATE SVAKA CAST...majke mi si u pravu...Ja nisam ni za jednu stranku...neznam zasto se ljudi tako oko toga prepiru...
voleo bih samo jedno u zivotu da slomim svakom kicmu ko mi kaze da su stranke spas ili nesto da je covek kompletan ako je uclanjen u neku stranku...A da imam magicni stapic svakom bih izbacio iz uma ta sranja iz glave...Najsrecniji je covek koji ne slavi niciju pobedu u politici...samo nas lome bre...ali sami jamu kopaju neka i upadaju u nju...:ljuti_kasalj::ljuti_kasalj::ljuti_kasalj:

STRANAC
31-05-2008, 14:34
mogao bi zajedno sa ovim sto se vratio da pise udzbenike po forumima...:biggrin::lmao:

pozzz....

bre,@sanela,nekoliko puta sam naterao sebe da procitam tvoje postove,
jeste da mi je bilo tesko,i gnusno,i da sam se posle toga osecao prljavim i morao se istusirati,ali moram da ti ispricam na sta me tvoji postovi asociraju...

moja,rahmetli nana,imala jednu kokošku,Pirga se zvala(njeno ime pisem velikim slovom-za razliku od tvog:lmao:), i nikako i nikome nije bilo jasno zasto ona nikada nije nosila jaja-tamo gde i sve druge kokoši,nego je uvek negde lutala,podrugim ´ambarima i kokošinjcima,i na kraju je u loncu zavrsila...
elem,i ti....

iSelektor
31-05-2008, 15:58
Ne moram ja da argumentujem ko si,dovoljno pise u tvojim postovima...:biggrin:

Moram priznati da si pravi "dzentlmen"!:bravo:

Raspitaj se mozda imas negde u blizini kurs lepog ponasanja i bontona,kao i pismenosti,posto to ocigledno nisi naucio na vreme,cuvajuci goveda po pesteri,mogao bi zajedno sa ovim sto se vratio da pise udzbenike po forumima...:biggrin::lmao:

pozzz....

Ti da znas da tumacis moje argumente, ti bi vec bila zaljubljena u mene...:biggrin:
Ne treba meni bonton lijepog ponasanja, kad imam tebe koja mi je merodavna da nisam samo DNO, nego da postoji jos jama u tuzinju (TI)...
A sto se tice pesteri, ponosan sam cobanin, a ti si svaki dan na mojoj livadi i pases li pases, samo da te upitam sta si u tom pogledu na mojoj livadi na predivnoj pesteri??? KRAVA ili OVCA??? Jer mi samo to cuvamo na pesteri???

Jer ocigledno pas cuvar ne mozes biti, jer si zenskog roda, sto bi te onda nazvalo....????

Hajde dosta vise tih gluposti Sanela, jer jos nisi shvatila sustinu mog pisanja...

@Sejo, za promenu suni neku malo duzu, interesuje nas i misljenje u diskusijama ne samo u sali i zezanju!

Sejo
31-05-2008, 19:33
@Sejo, za promenu suni neku malo duzu, interesuje nas i misljenje u diskusijama ne samo u sali i zezanju!
Evo posto sam "prozvan", da napisem moje misljenje!!!
Iskreno, meni je smijesna svaka vrsta prozivanja i svadje na forumu!!! Ja svratim ovde da bih se opustio, procitao nesto zanimljivo, evo juce sam stupio u kontakt sa tetkom koju nisam video od kako sam dijete bio, sa poznanicima sirom planete ovde sam u kontaktu!!! Ne znam da li ste primetili, ali ja nemam ruznu rijec ni sa kime, sto ne znaci da mi se svidjaju svaciji komentari, ali svi mi imamo razlicito razmisljanje, tako da ici okolo i ubedjivati nekog da nije u pravu ili da grijesi totalno je smijesno!!!
ZATO DECO DRAGA, LIJEPO SE IGRAJTE, NEMOJTE SE ZADIJEVAT!!!

iSelektor
31-05-2008, 19:45
Brate nisi prozvan, ali eto ozbiljna je tema u pitanju...
Hvala na komentaru, cmoks na pupak! 8)

NeXeN
31-05-2008, 23:39
HITNO POTREBNA POMOC
ljudi ja se zaplaih,ne od ljubavi i strasti.... :)
vec danas od sunca...
bio sam na vrela pa mi se ledja uzarila...
sta predlazete?
samo ne kiselo mlijeko (ne pomaze,probao sam :( )

STRANAC
31-05-2008, 23:57
@nexen
jednom,kada sam imao takav problem,pomoglo mi je NIVEA Body Milch,
mazes na sat i sve kasnije,bitno je da koza bude vlazna i ne zatese se da ti stvara bol...

hurmasica
01-06-2008, 00:00
HITNO POTREBNA POMOC
ljudi ja se zaplaih,ne od ljubavi i strasti.... :)
vec danas od sunca...
bio sam na vrela pa mi se ledja uzarila...
sta predlazete?
samo ne kiselo mlijeko (ne pomaze,probao sam :( )


Probaj sa kriskama od krastavice ili paradajza
ili
Oblogama od crnog caja
ili
Oblogama od surutke
ili
Tusiranje hladnom vodom svakih sahat vremena dok se ne izvuce"toplina" iz

koze,nakon toga mazi (po mogucnosti)kozu sa kremom koja sadrzi aloe veru!


Nadam se da sam ti ilijek pomogla.Upamti nema"zezanja" sa suncem i kozom!

Ismeta
01-06-2008, 00:18
"A sto se tice pesteri, ponosan sam cobanin, a ti si svaki dan na mojoj livadi i pases li pases, samo da te upitam sta si u tom pogledu na mojoj livadi na predivnoj pesteri??? KRAVA ili OVCA??? "

HAHAHA...

Zlatko pozlatile ti se...
Bas me slatko nasmija!
Pozdrav

Crni Gruja
01-06-2008, 00:53
Nas zlaja, bez dlake na jeziku. Svakad, na svakom mestu i sa svakim.

iSelektor
01-06-2008, 01:31
Ja se izvinjavam drugim clanovima, sto deluje mozda malo vulgarno, ali kako drugacije sa takvim osobama?
Ne zna me, a dolazi kod mene na pasu...
Imas o meni dosta na forumu pa malo procitaj, gde sam rodjen, i gde zivim... a gde sam proveo 8 divnih godina zivota...

Ziveo PEŠTER!!! :)

sanela
02-06-2008, 11:47
bre,@sanela,nekoliko puta sam naterao sebe da procitam tvoje postove,
jeste da mi je bilo tesko,i gnusno,i da sam se posle toga osecao prljavim i morao se istusirati,ali moram da ti ispricam na sta me tvoji postovi asociraju...

moja,rahmetli nana,imala jednu kokošku,Pirga se zvala(njeno ime pisem velikim slovom-za razliku od tvog:lmao:), i nikako i nikome nije bilo jasno zasto ona nikada nije nosila jaja-tamo gde i sve druge kokoši,nego je uvek negde lutala,podrugim ´ambarima i kokošinjcima,i na kraju je u loncu zavrsila...
elem,i ti....

Ja bih ovo nazvala iskustva jednog kokosara...:biggrin:

.....Zaista si "duhovit",veruj mi pukla sam od smeha....:bravo::p:
Hrabro-nema sta!!!:bravo:,pogotovo kad je u pitanju zensko ti si zaista "hrabar" ...:p

Nego, koliko se secam jos jednom si vredjao ljude po forumu,samo sto si tada vredjao puno jaceg od sebe,nekog za koga nisi ni slutio ko je,pa kad si dobio(da ne kazem po cemu)vise te nije te bilo ni na mapi...:)

Interesantno... 'prvi tvoj post kojim si se vratio ispunjen je mrznjom i uvredama,to govori sve o tebi!

sanela
02-06-2008, 11:58
Ti da znas da tumacis moje argumente, ti bi vec bila zaljubljena u mene...:biggrin:
Ne treba meni bonton lijepog ponasanja, kad imam tebe koja mi je merodavna da nisam samo DNO, nego da postoji jos jama u tuzinju (TI)...
A sto se tice pesteri, ponosan sam cobanin, a ti si svaki dan na mojoj livadi i pases li pases, samo da te upitam sta si u tom pogledu na mojoj livadi na predivnoj pesteri??? KRAVA ili OVCA??? Jer mi samo to cuvamo na pesteri???

Jer ocigledno pas cuvar ne mozes biti, jer si zenskog roda, sto bi te onda nazvalo....????

Hajde dosta vise tih gluposti Sanela, jer jos nisi shvatila sustinu mog pisanja...

@Sejo, za promenu suni neku malo duzu, interesuje nas i misljenje u diskusijama ne samo u sali i zezanju!

Ma kad se tvojih argumenata tice...:biggrin:,mozda bih se i zaljubila,al kad sam te videla na onoj slici...:biggrin::biggrin::biggrin:,ako hoces iskreno mnogo si bre ruzan...:(,a i stil oblacenja ti je pravi pesterski... izvini ali ja sam samo realna,pozzz...:)

iSelektor
02-06-2008, 12:15
cuk cuk cuk cuk pili pili pili pili pili pili cuk cuk cuk cuk

tako se dolazi, takooooo... sad ti fali samo jos pijevac!

iSelektor
02-06-2008, 12:18
Ja bih ovo nazvala iskustva jednog kokosara...:biggrin:

.....Zaista si "duhovit",veruj mi pukla sam od smeha....:bravo::p:
Hrabro-nema sta!!!:bravo:,pogotovo kad je u pitanju zensko ti si zaista "hrabar" ...:p

Nego, koliko se secam jos jednom si vredjao ljude po forumu,samo sto si tada vredjao puno jaceg od sebe,nekog za koga nisi ni slutio ko je,pa kad si dobio(da ne kazem po cemu)vise te nije te bilo ni na mapi...:)

Interesantno... 'prvi tvoj post kojim si se vratio ispunjen je mrznjom i uvredama,to govori sve o tebi!

hahahahah stvarno ne razumijem ovo...
kokoska si, a kitis se tudjim perjem, ne ide mi ovo u glavu...

a isto tako se vidi koliko si glupa... nije rijec o izgledu nego o argumentima, koje ti ne razumijes...
toliko ih ne razumijes da nisi ni shvatila sta sam napisao... hahaha ko je pominjao sliku???

hahaha cuk cuk cuk cuk pili pili pili pili pili cuk cuk cuk cuk

STRANAC
02-06-2008, 15:39
Ja bih ovo nazvala iskustva jednog kokosara...:biggrin:

.....Zaista si "duhovit",veruj mi pukla sam od smeha....:bravo::p:
Hrabro-nema sta!!!:bravo:,pogotovo kad je u pitanju zensko ti si zaista "hrabar" ...:p

Interesantno... 'prvi tvoj post kojim si se vratio ispunjen je mrznjom i uvredama,to govori sve o tebi!


@sanela,
hajde resi nam dilemu...

JESI LI TI PRIRODNO GLUPA,
ILI SVAKOGA DANA TRENIRAS...???


Nego, koliko se secam jos jednom si vredjao ljude po forumu,samo sto si tada vredjao puno jaceg od sebe,nekog za koga nisi ni slutio ko je,pa kad si dobio(da ne kazem po cemu)vise te nije te bilo ni na mapi...
ni sada ni tada ne znam ko je,rekao je bio da ce me naci,i ja sam ga jedva cekao,ali slagao je-nije se pojavio...

I NE SAMO DA SI DEGENERIČNO GLUPA,
VEĆ SI I PATOLOŠKA LAŽOVČINA....

Tahirovce
02-06-2008, 16:28
,ako hoces iskreno mnogo si bre ruzan...:(,a i stil oblacenja ti je pravi pesterski... :)

hahahahaahha:lmao:
ovo nije bilo iskreno, nemoj da lazes porasce ti nos :pinokio: :biggrin:
daj sliku da vidimo tebe,lepotice grada Novog Pazara.........

sanela
02-06-2008, 18:13
hahahahaahha:lmao:
ovo nije bilo iskreno, nemoj da lazes porasce ti nos :pinokio: :biggrin:
daj sliku da vidimo tebe,lepotice grada Novog Pazara.........

Odmah posle tebe ljepoto Sjenicka,obecavam...:)

iSelektor
02-06-2008, 18:49
Aman brate ko da toga nema na svakom cosku...

http://www.ekapija.com/dokumenti/kokoska_051206.jpg

nc.biber
02-06-2008, 21:31
... ima tu ona prica kad se dvojica potuku pa onda dolazi jedan po jedan i na kraju ga tuce 10 ali onaj jadjo se nekako brani, e vise, kako kaze, nisam mogao gledat nego se umijesah pa ga nas 11 ubismo ko vola u kupus!!!!
e tako to i ovdje, imal jos neko pa da je "dokrajcimo" da joj dohakamo
mozda je i trazila "batine" ali sto je prevrsilo - prevrsilo je

a onako usput: stranacka opredijeljenost je "licna" stvar svakoga i ruzno mi je reklamirati stranke na forumu (ponavljam se) dal to bio SDA il "o pokojniku sve naj" ali i to je ono "nase" pa nam otvara put za nove svadje i "dushevnu hranu"

znate li kako se prije tuklo? kad protivnik padne cekas da ustane
a danas? kad padne udri djonom dje najvise boli da vise ne ustane!!!,

sanela
05-06-2008, 11:32
....e tako to i ovdje, ....ali sto je prevrsilo - prevrsilo je
!!!

...........:bravo:

Samo cu dodati(i ako te ne poznajem) ovo je ponasanje civilizovanog MUSKARCA, i GENTLMENA....bravo i pozdrav za tebe!!!

sanela
05-06-2008, 11:40
hahaha cuk cuk cuk cuk pili pili pili pili pili cuk cuk cuk cuk

..............:biggrin::biggrin::biggrin:

A ovo je ponasanje nekoga ko ima dosta iskustva u radu sa kokosima,a takvog u narodu zovu kokosar....:biggrin:

Veruj mi da je ona kokos prirodno lepa,i mnogo je lepsa na onoj slici od tebe,al iskreno ti kazem Allaha mi...:D:D:D

STRANAC
07-06-2008, 01:37
e,slusa Resko,tako mi je nedostajalo da se OVAKO ISPRICAM sa tobom o politici,da ti ja to objasnit ne mogu:):)

e,neka si veceras doso,spasio si me,ovo ti ne mogu zaboravit...
:bravo::bravo::bravo::bravo:

Tahirovce
07-06-2008, 01:44
hahahhaha ja mislim da se Sanela cudi kako to da nisi banovan:biggrin: posto ja banujem neistomisljenike...
i meni je nedostajalo.al bilo bi zanimljivije i objektivnije da si u Sjenici i 100% upucen u situaciju,nedostaje i Riki.......

STRANAC
07-06-2008, 01:47
:):):)
nedostaje Riki,bas ga davno nema...
i u pravu si,nemam vise uvid u desavanja stvari dole,ali eto ono sto je ostalo-ostalo je...
nadam se da ce nam se riki nekad pridruzit.sad je u ZANIMLJIVOJ POL.OPCIJI...
uskoro cete biti koalicioni partneri...:psssst::):)

hurmasica
21-06-2008, 22:05
Ko ne zna, a ne zna da ne zna - opasan je
- izbjegavajte ga!
Ko ne zna, a zna da ne zna - dijete je
- naučite ga!
Ko zna, a ne zna da zna - spava
- probudite ga!
Ko zna i zna da zna - mudar je
- slijedite ga!"

Konfucije

U Boga se nadam da vam za ovo ne treba prijevod,dragi moji Emotivni i

Prijepoljka.

supergirl
21-06-2008, 23:52
:) :)

Prijepoljka
21-06-2008, 23:54
Ko ne zna, a ne zna da ne zna - opasan je
- izbjegavajte ga!
Ko ne zna, a zna da ne zna - dijete je
- naučite ga!
Ko zna, a ne zna da zna - spava
- probudite ga!
Ko zna i zna da zna - mudar je
- slijedite ga!"

Konfucije

U Boga se nadam da vam za ovo ne treba prijevod,dragi moji Emotivni i

Prijepoljka.

Hvala sto si nas prosvetila!!!!!

Eldin
21-06-2008, 23:56
tak konfucije je bio mlogo pametan cova

Prijepoljka
22-06-2008, 11:27
tak konfucije je bio mlogo pametan cova
Kako ne, kako ne!!?

Crni Gruja
22-06-2008, 14:36
Ko ne zna, a ne zna da ne zna - opasan je
- izbjegavajte ga!
Ko ne zna, a zna da ne zna - dijete je
- naučite ga!
Ko zna, a ne zna da zna - spava
- probudite ga!
Ko zna i zna da zna - mudar je
- slijedite ga!"

Konfucije

U Boga se nadam da vam za ovo ne treba prijevod,dragi moji Emotivni i

Prijepoljka.
:bravo::bravo::bravo::bravo: :4_17_10:

Prijepoljka
22-06-2008, 15:37
Zivot je dovoljno komplikovan i bez tih gluposti...

Sejo
22-06-2008, 18:28
Ko ne zna, a ne zna da ne zna - opasan je
- izbjegavajte ga!
Ko ne zna, a zna da ne zna - dijete je
- naučite ga!
Ko zna, a ne zna da zna - spava
- probudite ga!
Ko zna i zna da zna - mudar je
- slijedite ga!"

Konfucije
Ovo treba da ti pojednostavi neke stvari u zivotu...a daleko od toga da je glupost...nego si ti mlada...premlada...:neznam:

hanna
24-06-2008, 12:35
?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????
?????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????
????????????????????????????