PDA

View Full Version : Idealno moj/moja


hurmasica
13-04-2008, 02:14
Imate na raspolaganju,izobilje ekscelentnih mentalnih,duhovnih i fizickih atributa.

Imate dovoljno sati da bi ste bili jednom spontani i
a drugi put racionalni u izboru vrlina koje bi imao muskarac/zena
kojem/kojoj bi ste bez razmisljanja na zivotnom kontu uplatili svoju ljubav.

"Ispecite" sebi "idealnog/nu" po vasim mjerilima.

Moj

Sposobnost adaptacije,emotivna intelegencija sa zdravom dozom racionalne.

Malo obecaje ali zato ispuni sve sto obeca,tolerantan,spreman na
kompromise,kreativna i umjetnicka dusa.

Dugi njegovani prsti,zeleni pendzeri duse,usne sto i led otope za cas i osmijeh mehlem za dusu.

Vas/vasa?

iSelektor
13-04-2008, 02:21
Zanimljiva tema, ali je pitanje da li ja mogu da slozim ono sto mislim ovako kao ti...
Cekacu jos par jakih odgovora, kao sto je ovaj tvoj, mozda dobijem inspiraciju da napisem i na nesto slicno tome...

Pozzzz 8)

Perica
13-04-2008, 02:53
...lijepo zamisljena tema nema sta...:biggrin:

ali kako mi muske lijenstine da napisemo,odnosno da "priznamo" i potvrdimo ono sto bi zeljeli,a ustvari znamo da je to realno nemoguce sresti........:biggrin:

hurmasice ja necu umjeti tako poetski da docaram ali cu zato biti iskren...

na prvom mjestu zenstvena,zatim iskrenost u namjeri i djelima

da ne prica puno o onome sto nije bitno za nas....

a sto se tice izgleda nije puno bitan,dovoljno je da ima svijetle oci i topao osmijeh...

eto to je moja vizija idealne zene......:cool:....

Beba
13-04-2008, 03:24
Bas lepa tema, za svaku pohvalu :pljesak:

Eh...mogu li da pisem sto jednostavnije, sa prostim recima koje mogu puno da znace?!

Nisam ni ja opterecena izgledom, ali hajde, ipak zasto da nesto sto je lepo ne bude meni idealno :)
I kao dete sam mastala o plavim ocima, valjda zato sto moje nisu takve....visini, ne nesto mnogo, ali da bude visi od mene...da ima stav koji govori puno, dovoljno, da je u pitanju nepokolebljiva i stabilna osoba jakog karaktera...da zna da privuce paznju, i pojavom i govorom...da razmislja drugacije od drugih, da bude van svih klisea i taboo-a...da bude grub kad treba, da bude pravi muskarac, a opet jako nezan kada pozelim....da zna da me nasmeje u svakom trenutku..da mogu i da placem pred njim...da zna da cuje a ne samo da slusa...da sme sve da mi isprica i da prica o svemu....da mi ispunjava sitne zelje, posto ionako ne pridajem velikim stvarima u zivotu...da moze da me nauci necemu...da uvek 'ide korak ispred mene' (u mentalnom smislu)....jednostavno, DA SE PONOSIM NJIM U SVAKOM TRENUTKU I NA SVAKOM MESTU!


Sad neko moze da kaze da trazim nemoguce....ali...kad malo bolje pogledam sta sam napisala, ja sam ispunila svoju misiju - vec imam svog idealnog!!!

Crni Gruja
13-04-2008, 10:11
Hajde da i ja pokusam.....

Fizicki izgled nije ni meni toliko bitan, ali ako se nesto vec mora napisati onda bih da je malo niza od mene, po mogucstvu tamna kosa i svijetle oci. Da je uvijek nasmijana, jer sam i sam takav, da mi veruje koliko i ja njoj, da voli kontakt sa narodom, da ne pravi dramu od sitnih stvari, i da mi veruje ako joj nesto kazem bez trazenja dokaza, bas kao sto bih i ja njoj.....

Hehehe, bebo sreca tvoja pa si nasla. Ja kako sam je skrojio, nek mi Bog pomogne :D

Musko
13-04-2008, 15:32
mnogo lijepa tema no coment....ljutice mi se zena i suraci....

Zijadina
13-04-2008, 16:26
mnogo lijepa tema no coment....ljutice mi se zena i suraci....

hmmm....to mi zvuci na promasaj...spasavaj se sto brze pa opisi zenu

Tahirovce
13-04-2008, 16:33
Nece ti suraci nista,slobodno ti....

iSelektor
13-04-2008, 16:40
Muskoooo, samo ti pisi... Ocekujemo pravi odgovor...

Musko
13-04-2008, 17:48
eto vidis zijadina koje probleme imam (kontrola potpuna) nisam ja prozvao surake sami su se javili ....
sta mogu da kazem osim da sam u braku 17 god ne govori li to samo za sebe. Neznam jesu li ovi gore ozenjeni, udati ali tako nesto idealno po meri ne postoji sve to vremenom dode i bude onako kako mora da bude, mnogo toga moraju da uce jedno od drugog da se prilagodavaju jedno drugom i kad nakon godina pogledas iza sebe vidis da su oba partnera puno toga promenila. Moja je zena rijetko nosila farmerice sad ih ne skida rijetko je izlazila sad svakog vikenda izlazimo skupa mada sad moramo da se dogovaramo sa ćerkama da ne izlazimo u isto vreme u iste kafiće!!!!

Tahirovce
13-04-2008, 17:51
mnogo lijepa tema no coment....ljutice mi se zena i suraci....

kako nisi prozvao surake???
dobar nam je Musko zet.....

akica_90
13-04-2008, 18:29
Nisam ni ja opterecena izgledom, ali hajde, ipak zasto da nesto sto je lepo ne bude meni idealno :)
I kao dete sam mastala o plavim ocima, valjda zato sto moje nisu takve....visini, ne nesto mnogo, ali da bude visi od mene...da ima stav koji govori puno, dovoljno, da je u pitanju nepokolebljiva i stabilna osoba jakog karaktera...da zna da privuce paznju, i pojavom i govorom...da razmislja drugacije od drugih, da bude van svih klisea i taboo-a...da bude grub kad treba, da bude pravi muskarac, a opet jako nezan kada pozelim....da zna da me nasmeje u svakom trenutku..da mogu i da placem pred njim...da zna da cuje a ne samo da slusa...da sme sve da mi isprica i da prica o svemu....da mi ispunjava sitne zelje, posto ionako ne pridajem velikim stvarima u zivotu...da moze da me nauci necemu...da uvek 'ide korak ispred mene' (u mentalnom smislu)....jednostavno, DA SE PONOSIM NJIM U SVAKOM TRENUTKU I NA SVAKOM MESTU!


potpisujem ovo...


Bas ovako i ja zamisljam svog idealnog muskarca.... samo oci nisu bitne..... =)
Zahvaljuci tebi Bebo shvatila sam da treba vjerovati da postoji takva osoba...
jer u ovom 21. stoljecu tesko je naci nesto idealno... :D

Tahirovce
13-04-2008, 19:32
Meni puno lici na jednog momka iz Sjenice,moj skolski drug Enes Nisic - strajo......

Prijepoljka
13-04-2008, 20:07
Meni puno lici na jednog momka iz Sjenice,moj skolski drug Enes Nisic - strajo......
Moj Kemo lici na tog? Mozda, nemam pojma...

adnan
13-04-2008, 20:30
Strajo cesto ima ture do Prijepolja ... :)

Musko
13-04-2008, 20:47
strajo je stari kamiondzija mozda je i u prijepolju zalutao lici na nas atko iz mladih dana nije dzabe komšija
tahirovce šalim se ja znaš da ja ustajem kad šuraci prolaze to se zove poštovanje

Prijepoljka
13-04-2008, 20:52
Strajo cesto ima ture do Prijepolja ... :)
Odoste s' teme! :D Zezam se, prihvatam salu sa vase strane! :D Sve je ok!

Crni Gruja
13-04-2008, 21:17
U pravu je Prijepoljka, dajte da se drzimo teme

Tahirovce
13-04-2008, 22:46
Musko zaboravio si da dodas strahopostovanje :biggrin:,salim se naravno.....

liliput
14-04-2008, 01:04
osobine nisu vazne :) :36_3_1: .....

Hida
14-04-2008, 08:39
Dok si mladji zamisljas sebi idealnog medjutim ta slika se mijenja cesto. Izgled zamisljamo do ne sretnemo voljenu osobu i tada vidis da mozak i srce nemaju isti ukus. Tako da izgled ne treba gledati i traziti onako kako zamisljamo da treba da izgleda vec traziti sebi srodnu dusu. Ja sam nasla sebi idealnog i nadam se da vi sto trazite isto cete naci to jednog dana.

nc.biber
14-04-2008, 09:01
... lijepo za tebe... raduje nas sve ... :)

... ali da je ova sa slike od liliputa bila moja bar jednu noc oprostio bih joj mnogo koju losu karakternu osobinu :biggrin:

shala mala ... mislim da sam i ja sebi nasao svoju "idealnu" i evo traje tek 12 god a kao da je juce bilo od kada smo skupa ... :069:


svaki dan mi oblaci kosulju (i veze mi ruke na ledja) :smeh2:

supergirl
14-04-2008, 14:23
hehehe....
Pitao veliki brat (rahmetli) Elmira,Sinisu,Zeku i ne znam ko je jos bio (mozd sam i za ove "slagnula",al nema veze):"Kakvu bi devojku pozeleli da udje u kucu?"
A ono odgovaraju:
-da je kurva,da da..
-da je sexy
-da nema roditelje,decka
.
.
.
Moj dreamman??!?
hmmm...ne znam....ne bih da kradem foru @Prijepoljke...:)

Chupka_
14-04-2008, 15:52
Dok si mladji zamisljas sebi idealnog medjutim ta slika se mijenja cesto. Izgled zamisljamo do ne sretnemo voljenu osobu i tada vidis da mozak i srce nemaju isti ukus. Tako da izgled ne treba gledati i traziti onako kako zamisljamo da treba da izgleda vec traziti sebi srodnu dusu.

:bravo::bravo:definitivno se slazem stobom....

Sejo
14-04-2008, 16:00
Ja se slazem sa @liliput-om:zvizdi:

Prijepoljka
14-04-2008, 16:05
.
Moj dreamman??!?
hmmm...ne znam....ne bih da kradem foru @Prijepoljke...:)

Ne bih ti zamerila! :D Samo, mozda ga uporede sa Brad Pittom, a ne sa nekim tamo vozacem, sta li je vec onaj bio... :D:D

sanela
14-04-2008, 16:11
Prvo sve pohvale za ovakvu temu...:bravo:

A kad se tice "idealnog" muskarca mislim da ga nikad nije ni bilo...:biggrin:,ali zato ima dosta njih koji su zaista ok!

Meni je do 20-te izgled bio jako vazan,ali sad je to manje vazno,vazno je da on u svom genetskom kodu bude MUSKO(ne ovaj nas...:)),a kao osoba da ume da me nasmeje,da procita moje raspolozenje,da je inteligentan,da u svakoj situaciji zna kako treba prema meni da se postavi, i da zna da mi pokaze da mu je stalo do nas,a ne samo do mene!!!....i to je to...:D

...i da ono sto nikako ne sme da bude je ljubomoran,od toga me hvata jeza jer to najvise gusi jednu vezu po mom misljenju,nisam od onih koje namerno prave muskarce ljubomornim pa na kraju naprave glupost...:udri:

A sto se tice samog izgleda moram da priznam da me trenutno slamaju svetlo zelene oci i kratka crna kosa...:36_3_15::31_1_35::D
`OPROSTILA SAM MU SVE NJEGOVE BIVSE,I SVE PREVARE... SAMO DA ME VOLI...:069::066:

Prijepoljka
14-04-2008, 16:15
...i da ono sto nikako ne sme da bude je ljubomoran


Za ovo si u pravu... Sad sa tim imam problem, ali valjda cu se izvuci! :D

`OPROSTILA SAM MU SVE NJEGOVE BIVSE,I SVE PREVARE... SAMO DA ME VOLI...:069::066:

Ovde se ne slazem, nemam sta da mu prastam bivse, to je vec BIVSE! A prevare, hm...

Musko
14-04-2008, 16:50
sta fali meni sanela da znas da umijem ja da budem dosadan, nezanimljiv, preterano ozbiljan.....

iSelektor
14-04-2008, 17:51
Idealno moja
hmmm mnogo mnogo stvari cini svoje u tom nazivu IDEALNO MOJA!

Kao prvo, svi se varamo, kad kazemo, nije bitan izgled, bitno je ono sto je unutra... Ma daaaajte ljudi...
Drugo je ako se upoznate na internet a ne vidite se, pa se zaljubite u nesto njeno / njegovo (razmisljanje, nacin pisanja...)
U gradu, u diskoteci, kaficu ili sl... Hocemo reci da imamo rendgenski supermen pogled, gde zakljucimo, aha ova je inteligentna, i ako je ruzna ko babaroga, ima nesto u mozgu, daj u nju da se zaljubim...
Pa necemo je/ga ni pogledati, ponasacemo se kao da nije tu... I ja sam musko i znam kako to ide, kad ti se neka devojka svidi u lokalu, a za nju si u sustini vazduh... Da li ona tada zna da ja mozda imam nesto u glavi ili sam glup ko tocak??

Ona mora imati nesto njeno u sta sam ja zaljubljen, ne trazim joj da mi bude domacica, trazim da razmislja i da zna da kaze svoje misljenje, da smo na nekom istom levelu komunikacije... da ako pricam o necemu da mi ne kaze PA ETO, I TAKOOOO (kao sto je bilo slucajeva). A ustvari me nista nije razumela...
Naravno da treba da bude i simpaticna i lijepa... cinjenica je da nam svima pre ili kasnije prolazi rok trajanja (kod zena malo prije), ali to vreme do prolaska se moze iskoristiti i zaljubiti se u svaki njen deo mozga, tela jednostavno svega sto je cini NJOM!
Nema mesta za veliku ljubomoru, nalazim se u poslu gde komuniciram sa puno ljudi sirom svijeta, moze se svasta protumacit pogresno, ali tome nema mesta...

Al se ja raspisah... Ne zamerite 8)

Beba
15-04-2008, 04:42
potpisujem ovo...

Bas ovako i ja zamisljam svog idealnog muskarca.... samo oci nisu bitne..... =)
Zahvaljuci tebi Bebo shvatila sam da treba vjerovati da postoji takva osoba...
jer u ovom 21. stoljecu tesko je naci nesto idealno... :D


Hvala Akice :) Slicnog razmisljanja sam bila i ja dok nisam docekala mog idealnog...zato samo polako, postoji i tvoj negde, skriven u masi ljudi...isplivace on sam ;)

Naravno da se s godinama menjaju kriterijumi, da ono sto zelimo i ocekujemo danas nece biti isto kao za 5 ili 15 godina, ali mislim da je pitanje i postavljeno sta je za nase parametre idealno, sada, ovog trenutka :)

U svakom slucaju, sigurna sam da niko nije perfektan, i svi smo mi od krvi i mesa sa svojim reakcijama, koje mogu da se ne svide drugoj strani ali zato postoje kompromisi, sto je druga tema...Ali imam filozofiju - 'Ako sam nas ja 'stavila' na pijedestal i dozivljavam nas kao idealne i sve radim da to i ostanemo, onda ti mozes samo da se potrudis da ostanemo tu gde jesmo, ili u suprotnom da se potrudis da nas 'skines' sa istog'...

Nesto me hoce inspiracija veceras ;)

Elvis-Eko
15-04-2008, 07:17
osobine nisu vazne :) :36_3_1: .....


Lili , svidja mi se kako razmisljas :) Ova tvoja je idealna , ali za jednu noc. Uostalom idealna za neke duze staze jednostavnio ne postoji :)

liliput
15-04-2008, 13:22
Lili , svidja mi se kako razmisljas :) Ova tvoja je idealna , ali za jednu noc. Uostalom idealna za neke duze staze jednostavnio ne postoji :)

i ta jedna noc dovaljna...:3some: :081: :) :)

tmusa
04-05-2008, 22:42
Citiraj:
U orginalu napisano od Tahirovce

Kao prvo, svi se varamo, kad kazemo, nije bitan izgled, bitno je ono sto je unutra... Ma daaaajte ljudi...
Drugo je ako se upoznate na internet a ne vidite se, pa se zaljubite u nesto njeno / njegovo (razmisljanje, nacin pisanja...)
U gradu, u diskoteci, kaficu ili sl... Hocemo reci da imamo rendgenski supermen pogled, gde zakljucimo, aha ova je inteligentna, i ako je ruzna ko babaroga, ima nesto u mozgu, daj u nju da se zaljubim...
Pa necemo je/ga ni pogledati, ponasacemo se kao da nije tu... I ja sam musko i znam kako to ide, kad ti se neka devojka svidi u lokalu, a za nju si u sustini vazduh... Da li ona tada zna da ja mozda imam nesto u glavi ili sam glup ko tocak??

Ona mora imati nesto njeno u sta sam ja zaljubljen, ne trazim joj da mi bude domacica, trazim da razmislja i da zna da kaze svoje misljenje, da smo na nekom istom levelu komunikacije... da ako pricam o necemu da mi ne kaze PA ETO, I TAKOOOO (kao sto je bilo slucajeva). A ustvari me nista nije razumela...
Naravno da treba da bude i simpaticna i lijepa... cinjenica je da nam svima pre ili kasnije prolazi rok trajanja (kod zena malo prije), ali to vreme do prolaska se moze iskoristiti i zaljubiti se u svaki njen deo mozga, tela jednostavno svega sto je cini NJOM!
Nema mesta za veliku ljubomoru, nalazim se u poslu gde komuniciram sa puno ljudi sirom svijeta, moze se svasta protumacit pogresno, ali tome nema mesta...

Svaka cast brate ko da si moje misli cito...svaka cast

Tahirovce
04-05-2008, 23:38
Tmusa to nisam napisao ja nego zlatko,nick tahrovic ,kad hoces nekog da citiras imas opciju u postu koji hces da citiras pise ti "citiraj"kliknes na to,sacekas 2-3sekunde i to je to,nemoras da prepisujes :) .....

tmusa
04-05-2008, 23:43
Aha fala lepo
nisam primetio a bas sam planiro da te pitam

Tahirovce
04-05-2008, 23:44
Tmusa pogledaj sliku....

tmusa
04-05-2008, 23:58
Aha haj al kako?ove slike nikako nemogu da otvorim
reci mi sta da mu radim...ima dosta slika i sam ih postavljam ali nemogu da se vide bar ja nemogu da ih otvorim
neznam sta j epa mi to objasni

Tahirovce
05-05-2008, 00:02
Probaj sa internet explorerom,nece ni meni u Mozilu da otvori sve slike....

tmusa
05-05-2008, 00:16
Svaka cast legendo...hoce nema sta...a zato ovam explorer uvek nadje po 1-2 ako ne i vise pesama vise na poneke sajteve...Hvala lepo

tmusa
05-05-2008, 00:17
Tmusa pogledaj sliku....
heheheheh pokuso sam i evo sta je ispalo

Tahirovce
05-05-2008, 00:22
:bravo::bravo::bravo:........

mersija
06-05-2008, 12:06
Svaka osoba ima svoje mane i vrline. Kad prodje period zaljubljenosti ide period upoznavanja i onda ste u prilici da upoznate osobu u cjelom spektru njenih osobina. I onda uocavate da ona nije bas tako idealna kao sto ste mislili. Medjutim, covjek je pred izborom da je/ga uprkos svemu volite ili da prestanete da je/ga volite. Postavlja se problem prihvatanja nekoga. Ne mozete nekoga voljeti i pri tom ocekivati da ispoljava samo dobre osobine nego nekoga volite i prihvatate i sa svjetlim i sa manje svjetlim nijansama njegove/njene licnosti.
Kao sto mi sami imamo dobre i lose karakteristike a uprkos tome zelimo da nas neko prihvati i voli, tako i mi moramo biti spremni da predjemo preko nekih manje prijatnih aspekata licnosti voljenog/voljene. Naravno u granicama u kojima je to moguce.

tmusa
06-05-2008, 12:16
Svaka osoba ima svoje mane i vrline. Kad prodje period zaljubljenosti ide period upoznavanja i onda ste u prilici da upoznate osobu u cjelom spektru njenih osobina. I onda uocavate da ona nije bas tako idealna kao sto ste mislili. Medjutim, covjek je pred izborom da je/ga uprkos svemu volite ili da prestanete da je/ga volite. Postavlja se problem prihvatanja nekoga. Ne mozete nekoga voljeti i pri tom ocekivati da ispoljava samo dobre osobine nego nekoga volite i prihvatate i sa svjetlim i sa manje svjetlim nijansama njegove/njene licnosti.
Kao sto mi sami imamo dobre i lose karakteristike a uprkos tome zelimo da nas neko prihvati i voli, tako i mi moramo biti spremni da predjemo preko nekih manje prijatnih aspekata licnosti voljenog/voljene. Naravno u granicama u kojima je to moguce.

Zasluzuje svaku pohvalu...prelepo receno...o sta je ovde nacitanih ljudi,kad samo pomislim da je sve ovo istina...sve ziva istina ja sam bas sad n atom prelazu ni tamo ni ovamo osecam to i idem ka UPOZNAVANJU nije mi sad stalo puno do ljubavi kao pre cak je to i jedna od bivsih primetila...
Merso svaka cast...za tebe jedna 5

GREENEYES
07-05-2008, 12:07
Svaka osoba ima svoje mane i vrline. Kad prodje period zaljubljenosti ide period upoznavanja i onda ste u prilici da upoznate osobu u cjelom spektru njenih osobina. I onda uocavate da ona nije bas tako idealna kao sto ste mislili. Medjutim, covjek je pred izborom da je/ga uprkos svemu volite ili da prestanete da je/ga volite. Postavlja se problem prihvatanja nekoga. Ne mozete nekoga voljeti i pri tom ocekivati da ispoljava samo dobre osobine nego nekoga volite i prihvatate i sa svjetlim i sa manje svjetlim nijansama njegove/njene licnosti.
Kao sto mi sami imamo dobre i lose karakteristike a uprkos tome zelimo da nas neko prihvati i voli, tako i mi moramo biti spremni da predjemo preko nekih manje prijatnih aspekata licnosti voljenog/voljene. Naravno u granicama u kojima je to moguce.

..bas fino receno..:bravo:

Bery_babe
11-05-2008, 21:33
Ajde da i ja ''zaljubljenik u ljubav'' kazhem neshto na owu temu.....
Meni je idealan onaj koji me baci u zanos,u vrtlog,u ushitjenje,u vrtoglavicu...onaj zbog koga postanem neka druga,sebi nepoznata,iako sam u svojoj kozhi!
Kada nekoga osetish u potpunosti a onda shvatish da unutra traje jedno chudno,snazhno,skoro nepodnoshljivo stanje,koje nas odvaja od sveta,jer u tom stanju svet vishe nije ni potreban,sasvim ti je dovoljno to drugo lice naspram tvoga...Onaj koji te dovede u jedno chisto stanje koje ne mozhe vishe nishta da ometa,u stanje van sveta....
Kada jezik vishe nije potreban da se iskazhu osetjanja, sve dobija svoju nevinost,punotju i najvishu smislenost....Ali tu su hod,pokreti i gestovi...
Ipak ne mozhe se zhiveti van zhivota,kako neko reche: "Savrshenstvo se zavrshava umiranjem"... Zato se i bojim shta tje ostati kada moj ''idealni'' nestane,ode...
Chime tju ispuniti prazninu...Da li tju to motji nechime nadoknaditi....
I josh jedno (mada postajem dosadna),ma shta god smatrali idealnim...jedino u osetjanju ljubavi su svi ljudi jednaki:mali,veliki,bogati,siromashni,poznati i nepoznati...svi u sebi imaju taj impuls...i svima je nekom bozhijom pravdom dato da uzhivaju u tom osetjanju!

Eto mog koncepta moje idealne ''ljubavi''...ali lako je opisati neshto shto vetj postoji. :)

tmusa
12-05-2008, 16:14
Mnogo trazis Bernisa...sta ce ti to...znas i sama da ce to uvek da pukne cim je tako jako...sama znas da cipele koje su jako lepe i volis da ih nosis brze ce da se pocepaju nego one koje su cak i jeftinije a manje ih nosis...znaci nema od toga nista...hehehehe
MOZDA I IMA...Ja ne verujem

Bery_babe
12-05-2008, 20:16
xexexexe ali ja ipak mislim da ako takvo neshto ne vidish i ne osetish nisi ni zhiveo!!!! :)

supergirl
12-05-2008, 23:50
Bery,sto mislis da ce tvoj idealni da nestane?

Bery_babe
13-05-2008, 11:44
Bery,sto mislis da ce tvoj idealni da nestane?

Ne znam,valjda zato shto je isuvishe lepo da bi bilo istina.... :(((((

supergirl
13-05-2008, 14:27
Procitala sam nedje ovde: "Ne zaboravi da je danas ono sutra,o kom si se brinuo juce!"
Razmisli o tome.

tmusa
13-05-2008, 14:36
xexexexe ali ja ipak mislim da ako takvo neshto ne vidish i ne osetish nisi ni zhiveo!!!! :)

Ko kaze da nisam...zato ti i kazem da se cuvas...nema od toga nista...ja da nesto nisam doziveo veruj mi nebi sad ovde kenjo...:069::069::069:

Prijepoljka
13-05-2008, 14:50
Polako bre, tek ti je 18! Ne volim kad je musko tako "jadno"... Ne znam, al' jbt,nije smak sveta!

tmusa
13-05-2008, 14:52
Polako bre, tek ti je 18! Ne volim kad je musko tako "jadno"... Ne znam, al' jbt,nije smak sveta!

A sto sam jadan?Samo mi kazi 3 razloga najmanje...?:eek:.:eek:.

Prijepoljka
13-05-2008, 15:07
A sto sam jadan?Samo mi kazi 3 razloga najmanje...?:eek:.:eek:.

1) KUKAS! U stvari, sebi ides na stetu, mucis sebe tako sto spominjes tu "tragediju" ljubavnu!

2) MUSKO SI, a musko ne bi trebalo da toliko jadikuje, bar ne javno! Ne kazem da trebas da skrivas emocije, ali 4 zida su najbolja za druzenje (sa samim sobom) kada si u takvim trenutcima kada "puknes", dodje ti tesko, itd....

3) Ovo je subjektivno, ne uzimaj za zlo! :D Pa, sta znam, mislim da nijedno zensko ne voli slabice! I predji vise preko toga, bice ti lakse...

tmusa
13-05-2008, 15:12
1) KUKAS! U stvari, sebi ides na stetu, mucis sebe tako sto spominjes tu "tragediju" ljubavnu!

2) MUSKO SI, a musko ne bi trebalo da toliko jadikuje, bar ne javno! Ne kazem da trebas da skrivas emocije, ali 4 zida su najbolja za druzenje (sa samim sobom) kada si u takvim trenutcima kada "puknes", dodje ti tesko, itd....

3) Ovo je subjektivno, ne uzimaj za zlo! :D Pa, sta znam, mislim da nijedno zensko ne voli slabice! I predji vise preko toga, bice ti lakse...

Ovde se radilo o izvanrednoj ljubavi...ja joj kazem da ne postoji jer ima jedna lepa poslovica LEPO JE SAMO ONO STO NICEMU NE SLUZI..to sam bery prico...i nisam hteo da ispadnem jadan i ja za tuge ne marim nema je skoro nimalo...i mogu da kazem da sam ja extra uzivo u ljubavi koja je trajala i trajala i mislim da je lepsa ljubav u kojoj se manje ispoljavaju emocije jer ce duze da opstane...Neznam sta sam napiso....heheheheh nema veze ako svatis svatila si ako ne nema veze da preskocimo ne zelim da se siri ova tema...:zvizdi::zvizdi::zvizdi:

Prijepoljka
13-05-2008, 15:15
Ovde se radilo o izvanrednoj ljubavi...ja joj kazem da ne postoji jer ima jedna lepa poslovica LEPO JE SAMO ONO STO NICEMU NE SLUZI..to sam bery prico...i nisam hteo da ispadnem jadan i ja za tuge ne marim nema je skoro nimalo...i mogu da kazem da sam ja extra uzivo u ljubavi koja je trajala i trajala i mislim da je lepsa ljubav u kojoj se manje ispoljavaju emocije jer ce duze da opstane...Neznam sta sam napiso....heheheheh nema veze ako svatis svatila si ako ne nema veze da preskocimo ne zelim da se siri ova tema...:zvizdi::zvizdi::zvizdi:
Ok, ok... Nema problema! :D Primljeno K znanju, sHvatila sam!

tmusa
13-05-2008, 15:17
:smeh2::smeh2:heheeheh odlicno...JADAN hehheheehheeh:smeh2::smeh2::smeh2:

Musko
13-05-2008, 15:38
nemoj se predavat tmuša tek si na početku

tmusa
13-05-2008, 16:16
Necu i da hocete...NEDA TEBE TVOJA NEDA>>>TI MENI SVE STO MI TREBA>>>

sanna72
08-06-2008, 21:19
Da ne otvaram novu temu, a i ne znam gde bih ovo ubacila ....nekako mi ovde najvise odgovara....http://www.f-ton.org/forum/images/smilies/confused.gif

Dan se po jutru poznaje, a devojka po... kosi! Kratka, duga, plava, crvena, zelena (?!)... kakva god da je, možeš saznati nešto više o njenoj vlasnici, a evo i kako.

Kratka jež frizura

Vesele je prirode, ne voli obaveze, ni uobičajena pravila. Ponekad sluša onu muziku koju tvoja mama naziva "nastranom". Voli sport i voli da brine o sebi. Ambiciozna je, a može imati i blagu dozu feminizma.

Duga, talasasta kosa
Ako već dugo posmatraš tu njenu kosicu i zamišljaš je među svojim prstima, a nemaš pojma kako bi mogao da je smuvaš, pokušaj sa cvećem ili nekim filmom koji momci obično zovu "filmovi za plakanje" i ne zaboravi da je u mraku bioskopske sale držiš za ruku i tešiš što je onaj tip na filmu opet zeznuo stvar! Ova devojka je nepopravljivi romantik. Njena vizija savršenog života je muž koji je neizmerno voli i gomila dece. A kakav bi ti to kavaljer bio kad ne bi ispunjavao vizije!

Vezana u rep
Voli praktične stvari, ili bar tako izgleda. Često može da bude plašljiva i potreban joj je neko ko će joj pomoći da se opusti i da uživa u životu (a da li ćeš taj neko biti baš ti, to opet zavisi samo od tebe).

Stepenasta, pramenovi
Radoznala je, voli da eksperimentiše i da izgleda ženstveno. Druželjubiva je, u nekim slučajevima mogući su skriveni kompleksi. Brižna je i pažljiva.
Kosa sa puno šarenih šnalica ili sa neobaveznom punđom
Ona zna da se smeje, raduje i - zna da živi. Ne pati mnogo od kompleksa i spremna je da te uhvati za ruku i da te odvede na ljuljašku. Ne sluša previše ljude oko sebe, zna da bude tvrdoglava. Voli modu i trudi se da je prati, mada nije od onih koje prve kopiraju izgled manekenki sa stranica modnih magazina. Radije fura svoj fazon.

Non-stop različita, ali uvek perfektno sređena
Devojka koja poštuje pravilo "ta dlaka mora biti tu i isključivo tu i ni milimetar levo" pre svega voli što je žensko. Menja izgled brzinom 300 na sat i bila je prva koja je isprobala sve moguće trendove. To može da znači i da traži tipa u istom fazonu, ali dešava se da je to samo maska i da i ona ustvari želi nekoga ko je brižan i ko je voli takvu kakva jeste i koga ne zanima da li joj ona plava šnalica sa šljokicama ide uz boju očiju.

U ludim bojama
Uglavnom sluša pank i pali se na dve vrste tipova - ili one sa previše kose ili na one sa premalo. Sem što je zanimaju dugokosi i ćelavi, bitno je reći da se ne oslanja mnogo na drugarice i da je nikada, ali NIKADA nećete videti kako razgovara o tome koliko je ružičasto IN ove sezone. Radije će biti sa nekim totalno otkačenim društvom. Uživa da krši pravila, što nekada može da bude veoma loše.

Ravno šišana, do ramena
Ova devojka je baš onakva kakva je i njena kosa - poprilično uravnotežena.

Prirodno kovrdžava
Mada celog života svim mogućim metodama mučenja pokušava da ispravi svoju kosu, to joj ipak ne polazi za rukom. Baš zato često može biti sposobna da razume ljude sa problemima i da bude osećajna i brižna u ophođenju sa drugima. Simpatična je i zabavna.

Plavuša
Hmm... zar je o njima malo rečeno?! Već su prerasle u poseban psihološki fenomen, a mi imamo samo dva saveta: ne verujte uvek u predrasude i izbegavajte izvesnu vrstu viceva.

Prijepoljka
08-06-2008, 21:29
Non-stop različita, ali uvek perfektno sređena
Devojka koja poštuje pravilo "ta dlaka mora biti tu i isključivo tu i ni milimetar levo" pre svega voli što je žensko. Menja izgled brzinom 300 na sat i bila je prva koja je isprobala sve moguće trendove. To može da znači i da traži tipa u istom fazonu, ali dešava se da je to samo maska i da i ona ustvari želi nekoga ko je brižan i ko je voli takvu kakva jeste i koga ne zanima da li joj ona plava šnalica sa šljokicama ide uz boju očiju.



Ta sam! :D Cas 'nako, cas 'vako! :D

Chupka_
09-06-2008, 01:07
Non-stop različita, ali uvek perfektno sređena
Devojka koja poštuje pravilo "ta dlaka mora biti tu i isključivo tu i ni milimetar levo" pre svega voli što je žensko. Menja izgled brzinom 300 na sat i bila je prva koja je isprobala sve moguće trendove. To može da znači i da traži tipa u istom fazonu, ali dešava se da je to samo maska i da i ona ustvari želi nekoga ko je brižan i ko je voli takvu kakva jeste i koga ne zanima da li joj ona plava šnalica sa šljokicama ide uz boju očiju.

Prirodno kovrdžava
Mada celog života svim mogućim metodama mučenja pokušava da ispravi svoju kosu, to joj ipak ne polazi za rukom. Baš zato često može biti sposobna da razume ljude sa problemima i da bude osećajna i brižna u ophođenju sa drugima. Simpatična je i zabavna.

Plavuša
Hmm... zar je o njima malo rečeno?! Već su prerasle u poseban psihološki fenomen, a mi imamo samo dva saveta: ne verujte uvek u predrasude i izbegavajte izvesnu vrstu viceva.

e ja sam ta....3 u jednoj:coolona2:;-)

Tahirovce
09-06-2008, 07:45
volim tu pesmu:cool:.......