PDA

View Full Version : Ponovo Radi Kuhinja


Tahirovce
10-04-2008, 11:15
NOVOM OBJEKTU NEDOSTAJE STRUJA

Od 2002.godine od kada radi, narodna kuhinja Crvenog krsta u Sjenici nikada nije imala svoje prostorije. Zahvaljujući donaciji luksemburškog Crvenog krsta, koji je sa 40 hiljada evra finansirao izgradnju novog objekta takve namene u Sjenici, očekuje se da će narodna kuhinja ubuduće raditi redovnije i u boljim uslovima.Narodna kuhinja za 500 korisnika u Sjenici, od ponedeljka ponovo radi, ali još uvek u starim, zakupljenim prostorijama. Jer, iako je novi objekat potpuno izgrađen, da bi bio u funkciji nedostaje priključak za struju. Tamo su za sada, skladištene namirnice koje će biti dovoljne za period od naredna tri meseca, saznali smo od sekretara Crvenog krsta u Sjenici Murata Karišika.

supergirl
10-04-2008, 13:41
Dje je taj novi objekat?

ado
10-04-2008, 14:26
Koliko ja znam novi objekat treba da se pravi pored Crvenog krsta..... bar je tako planirano......i znacila bi puno za dosta nasih sugradjana.

halilce
10-04-2008, 14:41
Koliko ja znam novi objekat treba da se pravi pored Crvenog krsta..... bar je tako planirano......i znacila bi puno za dosta nasih sugradjana.

Objekat je napravljen prošle godine!Nalazi se odmah uz zgradu C.krsta,prolaz kroz haustor gde su obućari Salih i Nuko!
U toku dana ću vam postaviti sliku!

Tahirovce
10-04-2008, 16:24
Dje je taj novi objekat?

a dje zivis ti :confused:.....

ado
10-04-2008, 16:33
Objekat je napravljen prošle godine!Nalazi se odmah uz zgradu C.krsta,prolaz kroz haustor gde su obućari Salih i Nuko!
U toku dana ću vam postaviti sliku!

Ma neeeee...nije to taj objekat, treba da se pravi pored njega, taj sto postoji, tu su prostorije C.K-a a ne kuhinje.

Tahirovce
10-04-2008, 16:44
veci objekat je crveni krst,a manji ne obelezeni je namenjen za kuhinju..

http://img363.imageshack.us/img363/7149/kuhinjackss4.jpg