PDA

View Full Version : Pa dobro, gde si ti......


sanna72
07-04-2008, 12:02
E ovu temu sam uvela i na onom drugom forumu (oni koji me znaju, znace koji je to), pa ajde da probam i ovde. Malo sam pregledala forum i ima jako dobrih tema, ali je aktivnost jako losa....:evilwait:

Pa sam mislila, kako bi bilo da napisete raport, gde ste bili do sada, i sta vas je sprecilo da dodjete ne forum....

Kisssic za sve

sanela
07-04-2008, 15:46
Mislim da je glavni razlog-odnosno odgovor na tvoje pitanje ,to sto je ovo relativno "uzak" forum,kad ovo kazem mislim na to da je sam naziv Sjenica.com interesantan uglavnom za Sjenicake,dok vecina drugih uglavnom kako dodje tako prodje sa ovog foruma.
Ako pogledate nazive drugih sajtova,i ono cime se oni bave,u tome i lezi odgovor na ovo pitanje,mada je meni ovo ipak drag forum...

adnan
07-04-2008, 18:59
E ovu temu sam uvela i na onom drugom forumu (oni koji me znaju, znace koji je to), pa ajde da probam i ovde. Malo sam pregledala forum i ima jako dobrih tema, ali je aktivnost jako losa....:evilwait:

Pa sam mislila, kako bi bilo da napisete raport, gde ste bili do sada, i sta vas je sprecilo da dodjete ne forum....

Kisssic za sve


Super predlog, hajde ti pocni pa ce i ostali.

Pozzzz...

sanna72
07-04-2008, 21:26
Evo ja da pocnem :)

Ceo dan neki posao, pa malo do grada na kafu s drugaricom i evo me opet kod vas.....



@ajde sad da vidimo koje najhrabriji :evilwait:

Chupka_
08-04-2008, 00:44
evo ja sam hrabra:D hahah
cio dan sam radila ...akcija ciscenja i uredjivanja baste i dvorista...
sadila, zalijevala i okopavala cvijece....
bas sam se umorila....
kada sam to sve zavrsila pravila rucak,posle malo sa bratom u čaršiju....ali sam u par navrata ipak ulijetala na forum...:biggrin::biggrin:

Prijepoljka
08-04-2008, 01:15
Jos jedna hrabra! :D
Pa, standard, skola, decko, kuca, decko, kuca, decko, skola, kuca... :D I sve tako! :D Uletim kad uhvatim krivinu! :D

SEJO31-de
08-04-2008, 03:18
Mislim da vec imamo jednu slicnu temo....
http://sjenica.eu/forum/showthread.php?t=690
Pozzz