PDA

View Full Version : Tarkan


merlot
31-03-2008, 23:06
Cao svima!Da li ste culi za Tarkana i slusate li njegovu muziku?Sta mislite o njemu?

Tahirovce
01-04-2008, 00:06
Cuo sam za njega al ga ne slusam,jbg neznam Turski :( .....

ado
01-04-2008, 00:36
Cao svima!Da li ste culi za Tarkana i slusate li njegovu muziku?Sta mislite o njemu?

Mah ko nije cuo za Tarkana...legendu, nes u poslednje 2 god nema ga nidje :)

Beba
01-04-2008, 18:00
Daaaaa, jedan od omiljenih mi pevaca....:D Znala sam danima da ga slusam, posebno dok vozim.
Imam neka dva, tri albuma od njega, pa ko je zainteresovan, rado cu proslediti :)

A sta mislim o njemu...kazu da je gej, ne znam i ne brinem puno o tome jer ga ne dozivljavam na taj nacin, ali bio je frajer. Medjutim, omoti poslednjeg albuma govore drugacije...Ne stoji mu ovaj 'japi' fazon :roll:

Pozzzzz

SEJO31-de
01-04-2008, 18:18
Pesma koja je bila bas slusana i u nemackim diskotekama.....
http://de.youtube.com/watch?v=yvB9vnWNO6U&feature=related

merlot
01-04-2008, 19:53
Pesma koja je bila bas slusana i u nemackim diskotekama.....
http://de.youtube.com/watch?v=yvB9vnWNO6U&feature=related
DA TArkan je veoma poznat u Nemackoj.PesmeSikidim i Simarik1995/7 koje napisala za Tarkana Sezan Aksu kraljica tursko popa imale su veliki uspeh sirom sveta,prevedene sa na mnoge jeziku.a takodje mnogi su prepevali ove pesme,sa tim pesmama Tarkan je postao slavan

merlot
01-04-2008, 20:16
potencira. Još jedan šok priređuje objavljujući spot za pesmu “Hup” - najskuplji spot svih vremena u Turskoj, krcat specijalnim efektima, sponzorisan od strane Pepsija čiji je bio Tarkan promoter, za koji je angažovan filmski režiser Ferzan Ozpetek (”Hamam - Tursko kupatilo”). Skandal vezan za spot jeste scena strasnog poljupca sa partnerkom, nešto dotad neviđeno u Turskoj. Ubrzo objavljuje i album “Karma” sa kog su se izdvojile pesme “Ay” i “Verme (Ne daj)” za koju je snimio dve verzije spota, od kojih je jedna prikazivala efekat rata na decu i u kojoj su korišćeni metamorfni specijani efekti. Iako je tada planiran njegov proboj na severnoameričko tržište, odložen je zbog napada na Svetski trgovinski centar.
Umesto albuma na engleskom kreće na još jednu veliku turneju po Turskoj i Evropi i snima pesmu “Bir Oluruz Yolunda (Ujedinjeni za vas)” za Tursku reprezentaciju koja te godine biva treća na svetskom prvenstvu u fudbalu. Godinu dana kasnije objavljuje album “Dudu (Žena)” sastavljen od pet pesama i pet remiksa, objavljen u luksuznoj kartonskoj kutiji kao knjiga, prvi put u Turskoj. Naredne godine objavljuje muški i ženski parfem i prateću kolekciju proizvoda jednostavno nazvanih “Tarkan”.
Love all! Merlot!!!

merlot
01-04-2008, 20:34
Hay drago mi je da ste culi za Tarkana! Da vam se prestavim malo,Ja sam Tarkanov veliki fan i clan sam njegovog najveceg fan cluba Tarkan Internacional i jedino je Tarkan sa nama u kontaktu.Sve sto zelite da znate o ovom divnom umetniku pitajte.Evo da se malo upoznate

Tarkan, najveća turska muzička zvezda u poslednjih 15-tak godina, uspeo je da turski pop probije širom sveta. Dugo očekivani album na engleskom jeziku, “Come Closer”, izdat 2006
Rođen 17.10. 1972. kao Tarkan Tevetoglu u malom mestu Alzeju, pored Frankfurta na Majni, kao peto od šestoro dece, ime je dobio prema najpopularnijem turskom strip junaku. Roditelji su mu se preselili u Zapadnu Nemačku u vreme ekonomskog buma i u početku su radili u fabrici. Otac ubrzo počinje da se bavi dizajnom enterijera. Iako mu je posao dobro išao, 1986. godine odlučuje da se vrati u Tursku, a Tarkan počinje da se bavi muzikom koja ga je od malena zanimala. Upoznaje vlasnika Istanbul Plak produkcije Mehmet Sogutoglua sa kojim 1992. god. snima debi album “Yine Sensiz (Ponovo bez tebe)”, koji biva prodat u 750 000 primeraka.

merlot
01-04-2008, 20:37
Dve godine kasnije snima novi album “A-Acayipsin (Ti si nešto posebno)” koji biva prodat u 2 miliona primeraka u Turskoj i 750 hiljada primeraka u Evropi - presedan za jednog turskog izvođača. Na tom albumu započinje saradnju sa kraljicom turskog popa Sezen Aksu (našoj publici najpoznatija po albumu sa Goranom Bregovićem) koja mu piše svetski hit “Šikidm”.
. Odlučuje da se preseli u Njujork da usavrši engleski i završi studije muzike, pošto više nije imao mira u Istanbulu od mnogobrojnih obožavatelja i obožavateljki. U Njujorku upoznaje i osnivača i donedavnog čelnika izdavačke kuće Atlantic Records Ahmeta Erteguna koji u njemu vidi potencijal za svetsku pop zvezdu.Ponovni odlazak na Zapad imao je još uticaja na njega. Smatraju ga revolucionarom po tome kako je modernizovao način turskog igranja, kao i stajling turskog muškarca, sa modernom garderobom, čestim promenama frizure i boje kose, kao i provokativnim fotografijama i ponašanjem.

merlot
01-04-2008, 20:42
jedan šok priređuje objavljujući spot za pesmu “Hup” - najskuplji spot svih vremena u Turskoj, krcat specijalnim efektima, sponzorisan od strane Pepsija čiji je bio Tarkan promoter, za koji je angažovan filmski režiser Ferzan Ozpetek (”Hamam - Tursko kupatilo”). Skandal vezan za spot jeste scena strasnog poljupca sa partnerkom, nešto dotad neviđeno u Turskoj. Ubrzo objavljuje i album “Karma” sa kog su se izdvojile pesme “Ay” i “Verme (Ne daj)” za koju je snimio dve verzije spota, od kojih je jedna prikazivala efekat rata na decu i u kojoj su korišćeni metamorfni specijani efekti. Iako je tada planiran njegov proboj na severnoameričko tržište, odložen je zbog napada na Svetski trgovinski centar.
Umesto albuma na engleskom kreće na još jednu veliku turneju po Turskoj i Evropi i snima pesmu “Bir Oluruz Yolunda (Ujedinjeni za vas)” za Tursku reprezentaciju koja te godine biva treća na svetskom prvenstvu u fudbalu. Godinu dana kasnije objavljuje album “Dudu (Žena)” sastavljen od pet pesama i pet remiksa, objavljen u luksuznoj kartonskoj kutiji kao knjiga, prvi put u Turskoj. Naredne godine objavljuje muški i ženski parfem i prateću kolekciju proizvoda jednostavno nazvanih “Tarkan”.Itd,itd....

Do sad ima 15 miliona prodatih albuma!!
Kako se ovde postavljaju video i slike?

iSelektor
05-04-2008, 00:17
Hvala merlot, zanimljivo je ovo... uvijek nas obavestavaj... ja volim da citam gde ima puno teksta! Zavalim se u fotelju... kafa cigare hehehe

Pozz i dobro nam dosao :)

halilce
05-04-2008, 08:24
Merlot,pošto nemaš mogućnost primanja privatnih poruka,da ti malko pomognem!
za slanje slika,ti pišeš u malom prozoru i šalješ kao "brzi odgovor"!
Da bi slao slike,moraš da otvoriš"Odgovor sa više opcija"i kad ti se otvori prozor,napišeš poruku!
Ispod tog prozora,imaš opciju"upload" i tada ti se otvara još jedno polje sa nekih 6-8 polja u kojima piše"Browse"!
Nađeš sliku sa tvog kompa,i označiš je klikom na IZABERI!
Kad to uradiš,klikneš na "upload"u desnom uglu tog prozora i sačekaš da se slika uploaduje,što ćeš videti onde gde ti je napisana poruka,a malko iznad onog"upload"-a!
I tek tada "pošalješ odgovor"!
Za video spotove sa npr.youtube,dovoljno je da kopiraš link i postaviš u brzom odgovoru!

Crni Gruja
05-04-2008, 17:43
Merlot,pošto nemaš mogućnost primanja privatnih poruka,da ti malko pomognem!
za slanje slika,ti pišeš u malom prozoru i šalješ kao "brzi odgovor"!
Da bi slao slike,moraš da otvoriš"Odgovor sa više opcija"i kad ti se otvori prozor,napišeš poruku!
Ispod tog prozora,imaš opciju"upload" i tada ti se otvara još jedno polje sa nekih 6-8 polja u kojima piše"Browse"!
Nađeš sliku sa tvog kompa,i označiš je klikom na IZABERI!
Kad to uradiš,klikneš na "upload"u desnom uglu tog prozora i sačekaš da se slika uploaduje,što ćeš videti onde gde ti je napisana poruka,a malko iznad onog"upload"-a!
I tek tada "pošalješ odgovor"!
Za video spotove sa npr.youtube,dovoljno je da kopiraš link i postaviš u brzom odgovoru!
Profesionalno, nema sta :bravo::bravo::bravo:

Prijepoljka
05-04-2008, 18:09
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

merlot
06-04-2008, 16:20
Merlot,pošto nemaš mogućnost primanja privatnih poruka,da ti malko pomognem!
za slanje slika,ti pišeš u malom prozoru i šalješ kao "brzi odgovor"!
Da bi slao slike,moraš da otvoriš"Odgovor sa više opcija"i kad ti se otvori prozor,napišeš poruku!
Ispod tog prozora,imaš opciju"upload" i tada ti se otvara još jedno polje sa nekih 6-8 polja u kojima piše"Browse"!
Nađeš sliku sa tvog kompa,i označiš je klikom na IZABERI!
Kad to uradiš,klikneš na "upload"u desnom uglu tog prozora i sačekaš da se slika uploaduje,što ćeš videti onde gde ti je napisana poruka,a malko iznad onog"upload"-a!
I tek tada "pošalješ odgovor"!
Za video spotove sa npr.youtube,dovoljno je da kopiraš link i postaviš u brzom odgovoru!
Hvala na objasnjenju i jos nesto ja zensko!!
Love Merlot!

merlot
06-04-2008, 16:30
Najnovije Tarkanovihg slikica!

Beba
06-04-2008, 16:33
To je taj novi, drugaciji stajling o kom sam pricala...Cini mi se da je mnogo bolje izgledao ranije :confused:
Hvala Merlot u svakom slucaju...:)

Pozzzz

merlot
06-04-2008, 16:36
Pogledajte jedan od tarkanovih najlepsih spotova Hup inace meni jedan od najomojlenijih!WOW! Love all Merlot!

http://www.youtube.com/watch?v=hmwXYckeWSE

merlot
06-04-2008, 16:45
To je taj novi, drugaciji stajling o kom sam pricala...Cini mi se da je mnogo bolje izgledao ranije :confused:
Hvala Merlot u svakom slucaju...:)

Pozzzz



Da upravu si.Mnogo je kritika u medijima dobio za stajling i novi album Metamorfoz.Al to nije vazno ,bitno je da super peva.Mi ka prihvacamo u svakom stilu,jer stvarno je divan u svakom smislu.Meni se najvise svideo njegov sailng sa engleskog albuma Come Closer!!!
Kiss !!!

iSelektor
06-04-2008, 16:45
Ih merlot, pa to samo moze da bude pozitvino :) 8)

liliput
06-04-2008, 16:50
njegova najbolja pesma je "kıs gunesi"..a znas li zbog cega mu se zove poslednji album "metamorfoz"?..

merlot
06-04-2008, 16:56
njegova najbolja pesma je "kıs gunesi"..a znas li zbog cega mu se zove poslednji album "metamorfoz"?..
Da kis gunesi je lepa pesma.Znam zbog cega se novi album Metamorfoz,Tarkan je to nama objasnio,al cu pustite tebe da kazes svoje misljelje zasto se zove metamorfoz.
Kiss!

Beba
06-04-2008, 17:02
Eee i mene sad zanima :) Hajd, pisite, citam vas bas rado :D

liliput
06-04-2008, 17:02
ma ja zivim u tuskoj i dosta su pricali oko tog naziva albuma,znas ono bio gay pa se terapijama opet vratio na normalno.to je i znacenje metamorfoze PREOKRET...sad ti meni kazi sta je on tebi reko

merlot
06-04-2008, 17:48
ma ja zivim u tuskoj i dosta su pricali oko tog naziva albuma,znas ono bio gay pa se terapijama opet vratio na normalno.to je i znacenje metamorfoze PREOKRET...sad ti meni kazi sta je on tebi reko
Hahahaha!!!Kakve su to gluposti kave terapije hahaha!!Tarkan nije nikad bio gay!A Metamorfoz znaci preokret-to je tacno.Stose tice turskih medija uvek ga nesto kritikuju i lazu za njega!Nek ostave coveka na miru!Evo primer.Za novu godinu je snimao svoj show,kada je zavrsilo snimalnje turski paparci ga cekali ispred studia gomola njih posto nije hteo da im odgovori nista poceli da lupaju po dzipu,a zatim otisli i okupirali mu kucu tako da je covek morao sa devojkom prespavati u hotelu........

liliput
06-04-2008, 18:39
a znas li da je na tom snimanju bilo svadje izmedju jegovih bodygurda i radnika na trt1.nego ti mi ne rece zbog cega se album zove "metamorfoz"?...

merlot
06-04-2008, 21:28
a znas li da je na tom snimanju bilo svadje izmedju jegovih bodygurda i radnika na trt1.nego ti mi ne rece zbog cega se album zove "metamorfoz"?...
Da bilo je svasta na snimanju.Metamorfoz znaci preokret u njegovom zivotu,neki pocetak tako kaze

liliput
06-04-2008, 21:50
pa znam i ja to nego pocetak cega?

merlot
06-04-2008, 23:45
pa znam i ja to nego pocetak cega? pa
pocetak njegovog novog zivota.

liliput
07-04-2008, 00:19
cini mi se ja i ti nemozemo da se sporazumemo.kojeg novog zivota,sta je to uradio da bi sad mijenjo zivot.ili zbog cega mijenja?ti nam rece da vam je to on objasnio pa ti objasni sad nama ako moze..

merlot
07-04-2008, 01:22
cini mi se ja i ti nemozemo da se sporazumemo.kojeg novog zivota,sta je to uradio da bi sad mijenjo zivot.ili zbog cega mijenja?ti nam rece da vam je to on objasnio pa ti objasni sad nama ako moze..
Misli da osnuje porodicu!.Sigurno znas da on ima verenicu!Jos nesto i hoce da usvoji siromasno neobrazovano dete!

liliput
07-04-2008, 01:24
znam da ima verenicu vec 5-6 godina bilge se zove i advokat je.a sto on ne napravi jedno ;) :)

merlot
07-04-2008, 01:45
znam da ima verenicu vec 5-6 godina bilge se zove i advokat je.a sto on ne napravi jedno ;) :)
Napravice valjda haha:)

merlot
07-04-2008, 17:52
Jedan vrlo sladak spot sa koncerta u Beku 2004!muuuuuuuuuah!

http://www.youtube.com/watch?v=l0OozwcTdiY

liliput
18-04-2008, 01:37
merlot...23 aprila na TRT tarkan ce gost i to uzivo...

merlot
19-04-2008, 19:40
merlot...23 aprila na TRT tarkan ce gost i to uzivo...

Hvala lliput,znam za to.A u koliko sati?.Da prevedes ovde sta bude pricao ok.A jesili video kako je 13 aprila odrzao fenomenalan koncert u Londonu.A ovog leta ce najvise odrzati koncerata u Turskoj.Sta mislis hoce li ovog leta odrzati koncert u Srbiji?

Kiss Merlot!

SEJO31-de
19-04-2008, 19:56
Mislim da hoce u Cacak....

merlot
20-04-2008, 01:26
Mislim da hoce u Cacak....

hahaha bas si smesan dobar fazon!!!

liliput
20-04-2008, 01:27
neznam ja ne volim to toliko tarkna.a saznacu u kolko ce sati biti...

tmusa
30-04-2008, 20:37
http://www.youtube.com/watch?v=smGgfKzQqPQ

SEJO31-de
01-05-2008, 11:01
Ti @tmuso u svaku temu muzike postavljas iste spotove....:evilwait:
Sta ima Tarkan sa Plavim orkestrom...:cool:.:eek:.?

tmusa
02-05-2008, 11:38
brate zelim da svi vidite te krasote koje ja slusam...evo brate necu vise...a imaju zajednicko nesto...TO JE SVE MUZIKA...

supergirl
02-05-2008, 14:11
Imas druge teme za te pesme!

merlot
03-05-2008, 03:38
Hey cao svima pa gde ste vi!Sta se radi kod vas hocemoli nastaviti o Tarkanu,samo recite sta vas zanima a sada evo da vam postavim nove spotove mozda niste gledali

merlot
03-05-2008, 03:48
Vay anam vay spot je super,a pesma je a imidz mi se nesvidja mada to nije vazno bitno je da covek super peva

http://www.youtube.com/watch?v=VBRJhoNh0uQ

merlot
03-05-2008, 03:53
A evo i najnoviji koji je izasao skoro Pare Pare prelepa pesma moja najomiljenija sa ovog cd

http://www.youtube.com/watch?v=9ueZ9JbW9nw

tmusa
04-05-2008, 02:56
http://www.youtube.com/watch?v=zA1BLfVDCVo

POKUSAVAM DA PROMENIM UZ IZVINJENJE

supergirl
04-05-2008, 16:41
Cucete do avgusta vec,ako Bog da,sto srpskih verzija ovih pesama! :):):)

merlot
04-05-2008, 18:12
http://www.youtube.com/watch?v=zA1BLfVDCVo

POKUSAVAM DA PROMENIM UZ IZVINJENJE

Prelep spot Sorma Kalbin malo stariji 2004g.Hvala i Kiss!
:069:

merlot
04-05-2008, 18:21
Cucete do avgusta vec,ako Bog da,sto srpskih verzija ovih pesama! :):):)

Da!Kao i obicno ovi nasi anti-talenti uvek ukradu po neku Tarkanovu pesmu,ali nadam se da uskoro to nece moci.Tarkan je ove godine pokreunuo nesto za zastitu autorskih prava,tako da ce njegove pesme biti zasticene,ali neki paraziti uvek nadju nacin da ukradu poneku pesmu...Kisic :069:

merlot
13-06-2008, 02:31
Pogledajte najnoviji spot divan je

http://www.youtube. com/watch? v=GrIUL5_ p7do (http://www.youtube.com/watch?v=GrIUL5_p7do)

hurmasica
13-06-2008, 02:47
A evo i najnoviji koji je izasao skoro Pare Pare prelepa pesma moja najomiljenija sa ovog cd

http://www.youtube.com/watch?v=9ueZ9JbW9nw


Ne kontam da ovako lijepu pjesmu ne salju na Evroviziji!Ima glas al ima i oci haman "ubijaju":010:

merlot
10-07-2008, 01:36
Hej Ljudi Tarkan Raskinuo Sa Devojkom Sa Kojom Je Bio 7 God:(

STRANAC
10-07-2008, 01:38
hej suphanallah,e znao sam da cu se nestro isekirat...
hej,dje dodje sad te me prekide ovako pred spavanje...

Rarica
10-07-2008, 11:23
ha ha ha ha,sreca moja pa tek jutros vidoh,inace bi i ja imala problema sa snom :);jos sam ja mislila da on ne voli zene,ccc dezinformacije :) :) :)

STRANAC
10-07-2008, 11:27
ha ha ha ha,sreca moja pa tek jutros vidoh,inace bi i ja imala problema sa snom :);jos sam ja mislila da on ne voli zene,ccc dezinformacije :) :) :)
vala,ja sam se za oboje pokido,trenuo nisam...
pa,nedje,kad ja ne budem tu,a ti procitas ovaku neku tuznu vest,Boga ti iskidaj se malo i za mene...:smeh2::smeh2:

Rarica
10-07-2008, 13:24
ok,nema problema,sledeca sekiracija je moja ti odmori :)

STRANAC
10-07-2008, 14:03
ok,nema problema,sledeca sekiracija je moja ti odmori :)
ih,zdravo bila,ada znao sam ja da si ti....

merlot
11-07-2008, 02:24
Vest je tuzna a vi se zezate :28:

nc.biber
11-07-2008, 02:28
pa stanite koliko se sjecam nekih prica ... zar on nije topli "brat" ????

ado
11-07-2008, 09:25
Fina pjesma :) kako i nebi kad je od Tarkana ;)

merlot
11-07-2008, 15:09
pa stanite koliko se sjecam nekih prica ... zar on nije topli "brat" ????

NIJE :)

ado
11-07-2008, 15:37
Posto ima video, evo i mp3 ;)

Elvis-Eko
11-07-2008, 16:42
Ma vama je do pjesme a ja se plaho isekiro za @merlot, da nije sta basuz uradio, da nije skocio s mosta sto se ovaj posvadjo s curom :)

merlot
12-07-2008, 04:13
Ma vama je do pjesme a ja se plaho isekiro za @merlot, da nije sta basuz uradio, da nije skocio s mosta sto se ovaj posvadjo s curom :)

Tu sam ja,al je bila tuzna prica.Juce su imali oprostajnu veceru Tarkan i njegova cura:(sad mu pisemo poriku

merlot
12-07-2008, 04:16
Posto ima video, evo i mp3 ;)

Thanks!:069:Sve pesme i muziku(osim dve pesme) sa Tarkanovog novog albuma-Metamorfoz- pisao je Tarkan

merlot
11-08-2008, 15:15
Hay stigao je novi Tarkanov remix Metamorfoz super jeeeeeeeeeeeeeeee!

merlot
11-08-2008, 15:26
A evo i nove slikice iznenadicete se kad vidite!:)

STRANAC
11-08-2008, 17:42
a,sta mu bi sa onom devojkom...?

merlot
11-08-2008, 19:26
a,sta mu bi sa onom devojkom...?

Razdvojili su se.Otisla svojim putem:066:

Crni Gruja
11-08-2008, 19:51
A sta je to na slici iznenadjujuce?

Rarica
11-08-2008, 22:02
Pretpostavljam da je iznenadjenje neki novi stil oblacenja,mozda ovo na glavu?Objasni nam merlot please.

merlot
12-08-2008, 04:26
Pretpostavljam da je iznenadjenje neki novi stil oblacenja,mozda ovo na glavu?Objasni nam merlot please.

Ako si pogledao slike sa njegovog albuma Metamorfoz videces razlikuDa stil oblacenja vidite kako je simpatican a tek pogled mmm.Meni se licno svidja ovaj stil oblacenja.
Pre 2 dana nas fan club je imao sastanak sa Tarkanom u Istanbulu i bili i na koncertu ,predali smo mu neke nase radove za projekat,a uskoro stize nas fan site Tarkan Internacional koji ce okupti sve njegove fanove sirom sveta bicemo najbojli!!!

Tarkan je jedna vrlo prijatna i osecajna osoba koji zraci pozitivnom energijom,ima ne odoljiv sarm i predivan pogled. Kad pogleda onim svetlo zelenim ocima ispod dugih trepavica odma se ohladis hahaaaaSta reci covek je divan?:069:

hanna
14-08-2008, 21:23
jel jos uvek slobodan....da mu dam komsinicu Fahru...hehehehe

merlot
15-08-2008, 00:35
jel jos uvek slobodan....da mu dam komsinicu Fahru...hehehehe

hahaaaaaaa

hanna
21-08-2008, 03:02
hahaaaaaaa



bolje se raspitaj za ovo,nego sto se smejes hehehehe

iSelektor
31-08-2008, 02:47
Gde nam je ovaj Tarkan fan!
Treba mi tacna godina izdanja svih albuma i singlica od Tarkana, kao i nazivi pesama!!!

A da ne postoji slucajno neki sajt gde imaju ispisani njegovi tekstovi i to mi treba!
Hvala unaprijed

Pozzzzz 8)

merlot
01-09-2008, 21:17
Gde nam je ovaj Tarkan fan!
Treba mi tacna godina izdanja svih albuma i singlica od Tarkana, kao i nazivi pesama!!!

A da ne postoji slucajno neki sajt gde imaju ispisani njegovi tekstovi i to mi treba!
Hvala unaprijed

Pozzzzz 8)



Ima naravno jedan izvanredan sajt na nasem jeziku gde postoji njegov tarkan_fan klub na nasem jeziku tu se uclanite i mozete znati vise .
http://www.tarkanfan.webs.com/

Asim Bajric
01-09-2008, 22:39
ovaj je jedan najbolji turski pjevac

merlot
02-09-2008, 14:54
ovaj je jedan najbolji turski pjevac

Naravno jedini turski pevac koji je uspeo u svetu!U Turskoj je NUBER 1i ako mediji pokusavaju da ga sruse al im je uzalud.

HE IS THE BEST!TURKISH_ PRINCE_ POP:)

merlot
02-09-2008, 15:04
Novi video Dilli Duduk a uskoro steze jos jedan!!!Moderna tehnika.U ovom spotu tarkan opisuje svoj zivot kao slavne osobe pogledajte...
http://uk.youtube.com/watch?v=Oq8UzYIEcc4

Unicknnamed
06-09-2008, 20:48
A evo i nove slikice iznenadicete se kad vidite!:)

Ko je ovo strasilo prvi put cujem za ovog tipa,bas iznenadjenje

merlot
26-02-2009, 01:25
Hej pa gde ste vi?

Tahirovce
26-02-2009, 08:40
Evo nas gde si nas i ostavila, kako nam je Tarkan ?

merlot
03-03-2009, 04:42
Evo pogledajte nas web site tarkaninternational

http://www.tarkaninternational.com/