PDA

View Full Version : Preminuo Splitski glumacki velikan Boris Dvornik


borichi
26-03-2008, 18:57
http://i42.photobucket.com/albums/e321/ninahadcentury21/BorisDvornik.jpg


Boris Dvornik, jedna od najvećih kazališnih, televizijskih i filmskih glumaca našeg vremena preminuo je u 69. godini života od moždanog udara. Vijest je rano jutros objavio Radio Dalmacija, pozivajući se na izvore iz splitske bolnice. "Ni mi još ne znamo uzrok smrti. Sad ćemo se čuti s njegovom suprugom da vidimo što je bilo. Zatečeni smo, i mi smo sve doznali od medija", rekla nam je potresena Danijela Dvornik. Boris Dvornik je rođen 16. travnja 1939. u Splitu, a već je u djetinjstvu otkrio svoj glumački talent i od najranijih dana izražavao želju da postane glumac.(index.hr)


E, bas mi je zao..

MajkaMaca
26-03-2008, 19:04
vala i meni...:(

Prijepoljka
26-03-2008, 19:11
Pa kome nece biti?! Posebno mi je drago sto je Bata Zivojinovic opovrgao to da su njih dvojica bili u svadji...

SEJO31-de
26-03-2008, 19:51
U jucerasnjim Frankvurtskim Vestima procitao sam izjavu Bate Zivoinovica..
Na kraju je rekao."PRIJATELJU VIDIMO SE USKORO"

akica_90
26-03-2008, 20:21
Vrhunac popularnosti Borisa Dvornika je došao 1970-ih ulogom Roka Prča u kultnoj seriji "Naše malo misto", a potom i ulogom brijača u seriji "Velo misto". Nakon što je stekao status jednog od napriznatijih glumaca bivše Jugoslavije, Boris Dvornik uglavnom je radio u Hrvatskom narodnom kazalištu u svom rodnom Splitu.


pokoj mu dusi....