PDA

View Full Version : ''Preturanje'' po vašem telefonu... :(


Prijepoljka
07-03-2008, 23:45
Ponekad, dešava se da roditelji preteraju u svojoj brizi za svoju decu, da ne razumeju da njihovo dete polako odrasta i da mu je neophodno nešto privatnosti. Onda previše zadiru u tu privatnost, recimo, tako što preturaju po memoriji mobilnog telefona svog deteta, i primetila sam da to često stvara problem (mala sestrica, koja je inače prvi razred srednje skole načisto poludi kada joj mama pročita neku porukicu). http://www.druzenje.net/style_emoticons/default/biggrin.gif Retko mi roditelji uzimaju telefon al' mama voli da zvirne kada tel. zvoni da vidi ko to zove!!! Hehe http://www.druzenje.net/style_emoticons/default/wink.gif
Al' me nervira kada neko sasvim nebitan i meni ne tako dobar prijatelj uzme mobilni telefon i čita poruke... sve drugo da čovek trpi al PORUKE... nemam ja tu ništa tooooliko tajno (inače toliko tajne stvari ne bih držala u telefonu..DELETE zakon), al' me to JAKO nervira!! http://www.druzenje.net/style_emoticons/default/unsure.gif
Sifre zakon! :D
Postavis, i moze da ti gleda fon samo iz ruke! :D A smesno izgleda, pustis ih da gledaju, a kada vide taj mali prozor na ekranu koji kaze:"unesite sifru" , razocaraju se.... he he he :D A još žešće je kad, pitaju koja ti bi šifra? HAAHahahahahahHAHahahha

MISLJENJE? :D

Perica
08-03-2008, 01:02
koliko mi se cini vec postoi tema SMIJESNO-:lmao:sve i svasta....:biggrin:
...ne znam zasto otvaras novu sa drugim imenom....:eek:....:zvizdi:...:biggrin:

Tahirovce
08-03-2008, 08:15
Meni je sifra na oba telefona,istina nemam u tel nista kriveno,poruku cim procitam obrisem,u imenik se jedva i ja snadjem.....

Crni Gruja
08-03-2008, 09:19
Ja nemam sifre, ali je nemoguce pretureti mi po telefonu jer se od mene ne odvaja ali bas nikako. I kada nekom dam nesto da vidi, ja uvijek nadgledam sta se gleda i po cemu se ceprka. Sto kazete vas dvoje nemam ni ja nista da krijem tu u telefon (;)) ali ne volim. Kad ja nevolim nikom da citam poruke, nedam nikom ni moje da cita.

Prijepoljka
08-03-2008, 11:33
koliko mi se cini vec postoi tema SMIJESNO-:lmao:sve i svasta....:biggrin:
...ne znam zasto otvaras novu sa drugim imenom....:eek:....:zvizdi:...:biggrin:
Sto ce ti javljas ako nemas da das komentar na temu?!:EvilKiss:

supergirl
08-03-2008, 12:43
Pa niko nije mahnit da tarusi po mom telefonu!
Jedino,ako bas nema nista drugo da radi,pa mu dosadno....
Al',vala,sve je zanimljivije od toga.......
:P :P :P :P

Prijepoljka
08-03-2008, 13:38
Il' ono kao: "Ma, igram igrice", a ja nijedne igrice na fonu! :D

halilce
08-03-2008, 17:17
Ne volim da "kontrolišem"ničije poruke ni pozive,niti volim da neko čita moje poruke!
Video klipovi,koje danas ima ova omladina,meni su nezanimljivi pa ih i ne držim u telefonu!

Prijepoljka
08-03-2008, 17:22
U pravu si... Ne znam kako je tamo, ali ovamo vlada manija sa tim klipovima! :( Klinke sa nekim "frajerima", njihovim nazovi momcima, i sasvim slucajno se na kilpu vidi DEVOJCICA, a ON, hm... Svinja!!!!!! Bas mi je zao takvih DEVOJCICA... :( TUZNO JE....

Tahirovce
08-03-2008, 17:34
Ti su klipovi u Sjenici dosadili,bilo je puno afera...

iSelektor
09-03-2008, 01:10
Kod mene "security code" mora da bude, ja takodje sto mi dodje poruka procitam i brisem je, ali ima imenik veliki i bitan, ima programa i termina i sve bitne stvari za mene...
Tako da ga sutra i izgubim neki normalni korisnik ne moze da zapocne nista sa tim, dok telefon ne formatira mada je i to tesko bez "Sec. code"

Ali nikome ne dam da mi dira po telefonu, cesto bude daj da vidim, dam i otkljucam ali samo uz moje prisustvo i samo ono da vidi meni funkcije i gotovo... UZimam ga opet... Za to nemam pardona, tel je moj i tacka!

Pozzz 8)

Crni Gruja
09-03-2008, 09:29
A dje si ti ovo dosad? Mi se zabrinuli :D

sanela
09-03-2008, 13:33
U pravu si... Ne znam kako je tamo, ali ovamo vlada manija sa tim klipovima! :( Klinke sa nekim "frajerima", njihovim nazovi momcima, i sasvim slucajno se na kilpu vidi DEVOJCICA, a ON, hm... Svinja!!!!!! Bas mi je zao takvih DEVOJCICA... :( TUZNO JE....

Interesantno je to da one DEVOJCICE koje ne interesuju KLIPOVI nikad i ne budu na takvim snimcima....:evilwait::biggrin:

Prijepoljka
09-03-2008, 13:43
Interesantno je to da one DEVOJCICE koje ne interesuju KLIPOVI nikad i ne budu na takvim snimcima....:evilwait::biggrin:

Metafore ti odlicno idu od ruke! :D Mogu samo da ti kazem da to sto radim sa svojim deckom ostaje iskljucivo izmedju nas dvoje... Toliko!

Tahirovce
09-03-2008, 14:07
skonto sam sta hoces da kazes ali
te devojcice koje se ne interesuju za KLIPOV_e medicina ih strucno zove Ninfomanke :) .....

Prijepoljka
09-03-2008, 14:28
Lazes! :D

iSelektor
11-03-2008, 00:15
A dje si ti ovo dosad? Mi se zabrinuli :D

Ma brate selio se u novi stan, pa dok su mi ukljucili opet net ja osijedeo...
Ali sad sam opet tu!

Pozzz 8)

Prijepoljka
11-03-2008, 15:37
skonto sam sta hoces da kazes ali
te devojcice koje se ne interesuju za KLIPOV_e medicina ih strucno zove Ninfomanke :) .....
Jel' to imamo nick za ovu iz Pazara? :D

supergirl
11-03-2008, 16:03
za sve njih!



Ja sam zabatalila security code,tako i da hocu ne mogu opet da ga aktiviram,a ne daju mi se pare da mi deaktiviraju..

GREENEYES
11-03-2008, 16:12
Jel' to imamo nick za ovu iz Pazara? :D

:) :) :) verovatno....

iSelektor
13-03-2008, 15:12
Ja sam zabatalila security code,tako i da hocu ne mogu opet da ga aktiviram,a ne daju mi se pare da mi deaktiviraju..

Ne razumem kako zabatalila, jel ti radi tel, jel ga koristis? Jel nokia, za njega je standarni security code 12345, a za druge napisi pa cemo da potrazimo i pomognemo ako treba 8)

supergirl
13-03-2008, 21:07
Jeste nokia,al ja sam mijenjala nekoliko puta s.code,davno sam ga deaktivirala i sad kad hocu da stavim neki drugi,trazi mi onaj koji je vec (mislim da trazi onaj koji je zadnji bio,jer 12345 ne pali),a ja pojma nemam koji je!
Ma,nije ni bitno toliko!
Ionako ga ne bih aktivirala!

Prijepoljka
16-03-2008, 17:39
Uff, od juce stavljam Sec.Code! Profa mi je uzeo fon, i tako... :D Ulazio gde ne treba! :D

Beba
16-04-2008, 05:04
Slazem se sa vecinom :) I ja spadam u one koje ne zanima sta se nalazi u tudjem telefonu, ali isto tako ne volim ni da se ceprka po mom. Bas nemam sta da krijem, ali ono, ako ja postujem tudju privatnost ocekujem isto i od drugih da postuju moju. Uostalom, tim kopanjem se ama bas nista ne postize.

Sticajem okolnosti imam sec.cod na mobu, i hvala osobi koja ga je stavila :) Pokazalo se kao jako pametno resenje....imam drugaricu kojoj je dusevna hrana da cita tudje poruke i kaooooo gleda slike...budalastina potpuna...I tako, od kad je videla pass odustala je i nikad se vise nije uhvatila za moj telefon :)

A sta imam u telefonu...milijardu poruka, tako da ne znam kome to moze da bude zanimljivo 8)


Pozzzzz

akica_90
16-04-2008, 09:58
U posljednjih nekoliko godina nema nokiu tako da nema ni s.code, =((
zato je uvijek mob., uz mene... jer mom bratu je kako kaze Beba dusevna hrana da cita tudje poruke..., inace drugim osoba i ne dajem ,osim ako hoce da prebace neku pjesmu ja sam tu da sve nadgledam... hehehe....;)

tmusa
04-05-2008, 22:10
Ja te opcije nemam ama sto ima vise od 15 poruka u inbox i vise od 15 u outbux odma kresti da se brise i ja brisem...telefon je extra...ja uzmem kod druga i slusam pesme i svi znaju da mene poruke ne zanimaju,stihove za mobilne niakd nisam voleo imo sam samo jednu jednom i isla je ovako:
"SELA MALA KRAJ BORICA,DOSO SUMAR DA CEKICA
RUKAMA JE SUMAR DIRA HOCE DA JE KUBICIRA
DA JE ZNAO NEBI PIPO IMA U NJOJ KUBIK IPO.."
I to mi doslo sa mobilnim...nikad je nebi ni cuvo

sanna72
11-05-2008, 23:28
Ne gledam tudje, a isto tako ne volim kad se moj telefon dira bez dozvole....:cool:.

tmusa
12-05-2008, 16:09
Vala sad ako nekom ima znaimljivo da cacka muziku neka ga...ne ljutim se neka uzme i bez pitanja...poruke nikad nece naci jer ja to nikad ne cuvam...NIKAD

Prijepoljka
12-05-2008, 16:23
A sta ako ti u medju vremenu nesto stigne?! :D

Ja sam prestala da kontrolisem druge dok mi cackaju po mobu... SAMO NAPRED! Ne mogu da ih ubedjujem vise, neka ih...:D

Musko
12-05-2008, 16:37
nisam nikad uzeo tuđ telefon u ruke...
ali zato ne dozvoljavam nikom ni iz šale da uzima moj tel.

Prijepoljka
12-05-2008, 16:47
Da se dopunim! Dozvolim drugima da mi uzmu fon, ali obavezno nadgledam, a onda kad udju u Inbox, izgovorim onu cuvenu recenicu: "Koji si ti seljak/seljanka!" Jooooooj, sto mi je tada gust!!! :D :D

Emotivni_Razbijac
17-06-2008, 21:59
Sta ce mi tud telefon kad neznam ni sa svojim sta cu:)))

Prijepoljka
17-06-2008, 22:14
Sta ce mi tud telefon kad neznam ni sa svojim sta cu:)))
Daj ga meni! :D Meni i ova moja dva malo!

Emotivni_Razbijac
17-06-2008, 23:00
Daj ga meni! :D Meni i ova moja dva malo!

Tigadam ti ga dam dammm ti ga dammmmmmmmm:) dam ti ga dammmmmmmm

Prijepoljka
17-06-2008, 23:48
Tigadam ti ga dam dammm ti ga dammmmmmmmm:) dam ti ga dammmmmmmm
:smeh2::smeh2::smeh2:

hanna
26-06-2008, 22:45
Sifra je na mom fonu je obavezna,bar dok sam na poslu jer...zasto bi neko nebitan imao pristup imeniku,slikama,porukama...i uopste svemu?Pristup mom fonu imaju samo bitne osobe

Prijepoljka
28-06-2008, 18:57
Sada ima full zastitu! :D Sve moguce sifre, futrolicu, i stoji na mestu kome niko nema pristup! :D Mom dzepu! :D