PDA

View Full Version : S.o.s! :d


Prijepoljka
10-02-2008, 00:58
E, jel' zna neko od Vas strucnjaka da mi kaze kako da prebacim teme/skinove, sta vec sa kompa na mob? U pitanju je motorola v3! :D

ado
10-02-2008, 14:02
E, jel' zna neko od Vas strucnjaka da mi kaze kako da prebacim teme/skinove, sta vec sa kompa na mob? U pitanju je motorola v3! :D

Koristi BlueSoleil za prebacivanje, ako ti podrzava telefon ili preko usb kabla.

Prijepoljka
10-02-2008, 14:07
Koristi BlueSoleil za prebacivanje, ako ti podrzava telefon ili preko usb kabla.



Hvala! Preko USB-a prebacujem... Ali nisam mislila to! Nasla sam ja taj skin sto bih recimo zelela da prebacim na mob, i kao treba neki program SPECIJALNI :D da bih to uspesno obavila! Inace sve ostalo prebacujem extra...

Tahirovce
10-02-2008, 14:50
probaj da smanis na 176x220 piksela...

Prijepoljka
10-02-2008, 14:53
probaj da smanis na 176x220 piksela...



To pali kod slika... Ali npr skin koji zelim je prvo u onim zip fajlovima, pa kad to izbacim, on je u nekim folderima, tamo-'vamo, i kad to hocu na mob, onda nece... :(

Tahirovce
10-02-2008, 14:55
Pa potrazi ga u tim folderima i prebacis samo njega......

Crni Gruja
10-02-2008, 17:36
Mora da moze ovzako ko sto resko kaze. Neznam sad za motorolu, ali ja sam kad sam imao SE tako radio. Uzmes temu iz tog zip fajla i onda browsas telefon preko kompjutera dok ne nadjes mesto gde su ti teme, i tu samo paste file i eto ga. trebalo bi da tako moze.

iSelektor
11-02-2008, 01:49
zip fajl se zna sta je, prema tome, moras izbaciti iz njega, i ja ne poznajem te tamo vamo fajlove, vec napisi tacno, ako mislis dobiti adekvatan odgovor...
isto kao sto smo pomogli za program mozemo pomoci i oko toga, ali samo ako nam sve opises kako treba...
A sta ti podrazumevas kao skin?
Sliku pozadinu, ili meni da je sa drugim ikonicama i bojama?

Posto u V3 tel imas samo 5 MB mesta i nemas opciju za prosirivanje te memorije (prevedeno: sranje telefon).
Ali kad nam prevedes tamo vamo, da bi mi mogli da proguglamo malo i damo ti odgovor, bice ti pomognuto...

Pozzz Tahirovic 8)

Prijepoljka
11-02-2008, 01:55
zip fajl se zna sta je, prema tome, moras izbaciti iz njega, i ja ne poznajem te tamo vamo fajlove, vec napisi tacno, ako mislis dobiti adekvatan odgovor...
isto kao sto smo pomogli za program mozemo pomoci i oko toga, ali samo ako nam sve opises kako treba...
A sta ti podrazumevas kao skin?
Sliku pozadinu, ili meni da je sa drugim ikonicama i bojama?

Posto u V3 tel imas samo 5 MB mesta i nemas opciju za prosirivanje te memorije (prevedeno: sranje telefon).
Ali kad nam prevedes tamo vamo, da bi mi mogli da proguglamo malo i damo ti odgovor, bice ti pomognuto...

Pozzz Tahirovic 8)


Pa, skin je ono meni u drugoj boji, i tako to! Joj, mene si nasao da ti objasnjavam! :D JA koja se razumem u sve sto ima veze sa roze bojom, i sve sto ima veze sa hemijom! :D A o autima da ti ne pricam, jedino sto znam je kako izgleda kamion, kombi i autobus! I SAD TI MENE PITAS O ZIP FAJLOVIMA!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Ali, potrudicu se da saznam vise! :D

iSelektor
11-02-2008, 02:30
Hajde saznaj vise i vidi imali FAP18-ka kao skin 8)
Nacices u opcijama

cucak
29-03-2008, 00:10
...dzabe se mucis neki softweri,a uglavnom simban,prgram ne mogu na tu motrolu v3...a za ostale ko nekog nteresuje e veoma prosto kada kupis tel u kutiju dodze jedan cd koji treba da se istalira obicno je tu i usb kabel,kada downlodujete igricu,themu ili bilo sta otvorite je u ili sa tim programom(prethodno tel mora bit rikacen tj ukljucen)dalje se na displeju tel pojave dalje upustva...na ovom sajtu ima brdo besplatnih stvari...www.gallery.mobile9.com