PDA

View Full Version : Zasto se mi, zene, uglavnom lozimo na lose momke?! :D


Prijepoljka
07-02-2008, 00:05
Mislim, prva ja to radim, ali ne umem da objasnim zasto... :D

halilce
07-02-2008, 00:51
Pokušaj!
Počela si temu,pa nastavi.....;)
Ispovedi se,drago dijete.....:mrgreen:

iSelektor
07-02-2008, 01:29
Pa da, ako si vec pocela, red bi bio da nam napises iskreno sto sta kako i zbog cega...

Pozzz 8)

adnan
07-02-2008, 08:47
I ja se slazem, ovde smo da ti pomognemo.

Rarica
07-02-2008, 10:47
Velika braca pozivaju Prijapoljku u ispovedaonicu :)

adnan
07-02-2008, 12:48
Ona se prva izjasnila a mi pokusavamo da pomognemo.

Kad mi sastavimo nase pametne glave nema problema koji ne mozemo da rijesimo. :)

Prijepoljka
07-02-2008, 17:01
Eh, ja sam mislila UOPSTE zenski pol, a ne samo ja! :D

Elvis-Eko
07-02-2008, 17:21
Prvo da cujemo sta ostali ZENSKI POL misli o ovome , jel istina ovo sto Prijepoljka govori ????

Prijepoljka
07-02-2008, 17:49
Pa, uglavnom jeste... :(

Elvis-Eko
07-02-2008, 18:02
To samo ti tvrdis , da cujemo i ostale

Sejo
07-02-2008, 22:07
Bolje na se lozite na lose momke nego na sirova drva;)

halilce
08-02-2008, 00:29
Očekujemo tvoje obrazloženje,Prijepoljka,kao pokretača teme!

Prijepoljka
08-02-2008, 01:09
Eh! :D Evo me! :D Ocekivala sam komentar neke zenske osobe, ali, sta je tu je! Sve su fine, sve gledaju isto tako fine muskarce...! :D
Ne znam, UVEK su zagonetni, blesavi, osvajaju seljackim sarmom,a mi sve kao pokusavamo da ih prevaspitamio, da bi oni na kraju ispali jos duplo gori... :D
Sto bi rekao moj drug: "Taj ti kuci jede kajmaka, a vani... Frajer ne zna sta je to"!

Elvis-Eko
08-02-2008, 08:20
Posto nema komentara neke zenske osobe onda je ta tvoja tvrdnja netacna, zasnovana izgleda prema licnim osjecanjima

Eko
08-02-2008, 11:26
Hajde i ja nekada da nesto napisem...

Sve je u neku ruku tacno sto kaze prijepoljka samo u zavisnosti koji period zivota i koji period zrelosti cure.
Mislim da mladje, ali ne zelim da globalizujem, traze upravo te ludje, blesavije i da su jedno rijecju cool, dok kada dodju u period zrelosti i razumnog razmisljanja, e sad neke ranije neke kasnije a neke nikad, onda pocnu da razmisljaju na nacin sta im zaista treba tako da se neke stavri zanemaruju, koje su mozda i nebitne a trazi se kvalitet.
Slicno je i sa muskarcim samo malo drugacije pakovanje...

Crni Gruja
08-02-2008, 13:04
Slicno je i sa muskarcim samo malo drugacije pakovanje...
hahahahahahahhah, ovo ti bese najjace hahahahahahahahahahahaha

E neka si se oglasio, bas te dugo nije bilo. Ja mislio ti nas ostavio....

A to za lose momke neznam ni ja da objasnim, ali sam i ja primetio da je tako. Zato sam i ja postaqo ovako dobar, nisam mogo da se odbranim :)

Tahirovce
08-02-2008, 15:56
Rece Balasevic u jednoj pesmi
To ne bira pamet, nego srce.....

supergirl
09-02-2008, 15:13
a mi sve kao pokusavamo da ih prevaspitamio, da bi oni na kraju ispali jos duplo gori... :D
Haj to....Nego sto posle pokvarimo jedino sebe!
A carsija-prica li,prica..........

adnan
09-02-2008, 17:52
Znaci dobri momci nisu dobri. ;)

Prijepoljka
09-02-2008, 18:22
Neee, jesu, ali nekako nisu IN! :D

Tahirovce
09-02-2008, 18:33
Prijepoljka daj da cujemo tvoj kriterijum za dobrog i loseg momka,opisi oboicu.....

Tahirovce
09-02-2008, 18:35
Bolje na se lozite na lose momke nego na sirova drva;)


hehehe Sejo brat moj

znateli onaj deo iz filma mi nismo andjeli

bio je cool tip,a onda se ozenio :mrgreen::mrgreen::confused::confused:........

Prijepoljka
09-02-2008, 19:24
Prijepoljka daj da cujemo tvoj kriterijum za dobrog i loseg momka,opisi oboicu.....


Pa, los mi nekako stavlja do znanja da je LOS, i to me vuce, a ovaj dobrica sav je tako nekako, MLOHAV! I nekako se razlikuju od ostalih, kao da zele da promene "ustajalu" (očamalu) sredinu....

Tahirovce
09-02-2008, 19:30
nisam dobio konkretan odgovor,rekao sam opisi dobrog opisi loseg,kontas ??....

Prijepoljka
09-02-2008, 21:39
nisam dobio konkretan odgovor,rekao sam opisi dobrog opisi loseg,kontas ??....


Uuu, sto smo drski! No, nebitno...
Pa, jedna rec je bila sasvim dovoljna-MLOHAV! To je sto se tice dobrice...
A ovaj los "izgleda" kao neko ko zna sta zeli!

Tahirovce
09-02-2008, 22:43
Drzak jel to jedna od osobina loseg :) ??????

Prijepoljka
09-02-2008, 22:48
Drzak jel to jedna od osobina loseg :) ??????


Mozda!!!!!!!!!:P

sanela
10-02-2008, 02:08
....s'kim si---takav si:D:mrgreen::p moj odgovor je da svako trazi sebe tamo gde prpada:cool:

Prijepoljka
10-02-2008, 12:26
....s'kim si---takav si:D:mrgreen::p moj odgovor je da svako trazi sebe tamo gde prpada:cool:


Moze biti da je i to... :D

SEJO31-de
10-02-2008, 12:45
....s'kim si---takav si:D:mrgreen::p moj odgovor je da svako trazi sebe tamo gde prpada:cool:

Hoces rec ono po naski:Nadje vreca zakrpu....:)

Prijepoljka
10-02-2008, 13:00
Hoces rec ono po naski:Nadje vreca zakrpu....:)



Hm, ovo je bilo nisko!!! No, nebitno... :D Los momak NIKADA ne bi ponizio lepsi pol!!!

SEJO31-de
10-02-2008, 13:16
:confused::roll::confused:

Prijepoljka
10-02-2008, 13:27
:confused::roll::confused:



Nije valjda da ne razumes?!

SEJO31-de
10-02-2008, 14:32
Nerazumijem sta je to bilo NISKO.....

To je isto sto je Sanela rekla a ti potvrdila.....

Prijepoljka
10-02-2008, 14:42
Nerazumijem sta je to bilo NISKO.....

To je isto sto je Sanela rekla a ti potvrdila.....



Nee, njeno NIJE bilo nisko, vec tvoje! Mislim-NASLA VRECA ZAKRPU... Boze svasta!

SEJO31-de
10-02-2008, 14:49
Ok....SORRY.................

Eko
11-02-2008, 14:19
Hm, ovo je bilo nisko!!! No, nebitno... :D Los momak NIKADA ne bi ponizio lepsi pol!!!

Ako sam shvatio dobro los momak zna da dobro zapakuje ono sto ima reci pa ovo vreca, zakrpa iz njegovih usta bi zvucalo cool. Sejo31-DE je iskren, sto je vrlaina dobrih momaka, sta misli to i kaze, ne laze.
Jednom sam Prijepoljka proctao gdje si napisala da tebe samo losi momci hoce ili samo na njih naletis. Da te licno poznajem mogao bih za tebe da kazem da si ti mozda dobra ili mozda losa pa samim tim ako si slucajno losa, a nekazem da jesi, onda te zadesi upravo ono sto si i sama a ako nisi losa onda si lose srece.

Ima jos nesto vezano za dobar los, mlohav, miran ili tako nesto. Iz nekog neposrednog iskustva znam da neki tipovi u dva razlicita grada tj. u dvije razlicite sredine razlicito privlacni curama, recimo ako su u Sjenici mlohavi, nikakvi, nemora da znaci da su i negdje drugdje cak naprotiv face su, a znam dosta primjera takvih momaka.

P.S. Taj primjer vreca, zakrpa tj. "krpa nadje zakrpu" je u vecini slucajeva tacna vjeru mi.

Perica
11-02-2008, 15:30
kad je neko frajer on je to i gotovo:cool:,sve se loze na njega:p:mrgreen:
a ta nagadjanja ko je kakav muskarac je samo za one koji nisu MUSKARCI,pa se djevojke dvoume ok njih i onda po sistemu HOCU-NECU:confused:...pa kako bih...zaboga sta ce reci caarsija...:roll:????

prijepoljka ja ti licno predlazem da se ja i ti upoznamo licno:cool: pozzzz

Prijepoljka
11-02-2008, 16:27
kad je neko frajer on je to i gotovo:cool:,sve se loze na njega:p:mrgreen:
a ta nagadjanja ko je kakav muskarac je samo za one koji nisu MUSKARCI,pa se djevojke dvoume ok njih i onda po sistemu HOCU-NECU:confused:...pa kako bih...zaboga sta ce reci caarsija...:roll:????

prijepoljka ja ti licno predlazem da se ja i ti upoznamo licno:cool: pozzzz


Ee, tu si u pravu, "KADA JE NEKO FRAJER, ON JE TO I GOTOVO! "
Ah, i to neckanje... :D Kao da je toliko neophodno! :D

Prijepoljka
11-02-2008, 16:30
Ako sam shvatio dobro los momak zna da dobro zapakuje ono sto ima reci pa ovo vreca, zakrpa iz njegovih usta bi zvucalo cool. Sejo31-DE je iskren, sto je vrlaina dobrih momaka, sta misli to i kaze, ne laze.
Jednom sam Prijepoljka proctao gdje si napisala da tebe samo losi momci hoce ili samo na njih naletis. Da te licno poznajem mogao bih za tebe da kazem da si ti mozda dobra ili mozda losa pa samim tim ako si slucajno losa, a nekazem da jesi, onda te zadesi upravo ono sto si i sama a ako nisi losa onda si lose srece.

Ima jos nesto vezano za dobar los, mlohav, miran ili tako nesto. Iz nekog neposrednog iskustva znam da neki tipovi u dva razlicita grada tj. u dvije razlicite sredine razlicito privlacni curama, recimo ako su u Sjenici mlohavi, nikakvi, nemora da znaci da su i negdje drugdje cak naprotiv face su, a znam dosta primjera takvih momaka.

P.S. Taj primjer vreca, zakrpa tj. "krpa nadje zakrpu" je u vecini slucajeva tacna vjeru mi.


Oki, to je tvoj stav, a o tudjim stavovima ne vredi diskutovati! A sto se tice mene-BAS JE DOBRO BITI JA, NI SA KIM SE NE BIH MENJALA! Dobra ili losa-SEBI SAM NAJBOLJA!:D

Perica
11-02-2008, 16:32
Ee, tu si u pravu, "KADA JE NEKO FRAJER, ON JE TO I GOTOVO! "
Ah, i to neckanje... :D Kao da je toliko neophodno! :D

ma bravo SECERU,sva si mi kool!!:p

Prijepoljka
11-02-2008, 16:36
ma bravo SECERU,sva si mi kool!!:p



Znam, znam... :D TO MI JE U KRVI! :D

nc.biber
12-02-2008, 08:17
.... ja pametnih i iskustvom protkanih komentara ...
Eko, Sejo i svi drugi kojima je mal(k)o vise od 20tak godina nije ni cudo sto mi ovo ne shvatamo!
jer ovo o cemu pricaju nije ni vidjelo loseg al hajde sad!
LOS je onaj sto le lovne na fazone ili slicno pa ti onda redovno podijeli batine il te ne do bog istjera na ulicu da se prodajes za male pare!
vama treba jedno "drsko" duhovito mangupce da vas malo "obori s´nogu"

... haj pozz i pazite se PRAVO losih

nc.biber
12-02-2008, 08:49
mm jel se ti lozis na lose momke?
pozz :)

Perica
12-02-2008, 12:34
...jeli prijepoljka!:p kako mogu da te nadjem kad dodjem u prijepolje... ..mislim ovaj kako da se upoznamo jelte:roll::cool:

Prijepoljka
12-02-2008, 16:28
...jeli prijepoljka!:p kako mogu da te nadjem kad dodjem u prijepolje... ..mislim ovaj kako da se upoznamo jelte:roll::cool:


Odes na Google... :D

Perica
12-02-2008, 17:16
Odes na Google... :D
i sta da kucam:p
prijepoljka?
prijepolje?
zvoncica!???
ili andjelcic?....:cool::-D

Prijepoljka
12-02-2008, 17:18
Pa, mozes sve... :D Googlace me, odmah! :D

iSelektor
12-02-2008, 21:30
hahahahahahahahaha koji fles hahahahahahahaha

Prijepoljka
17-02-2008, 01:21
Yeah man! :D

supergirl
17-02-2008, 18:44
hahahhah
Bravo,sestro!

Prijepoljka
17-02-2008, 19:18
Respect! :D

Perica
18-02-2008, 02:06
....ma bravo sestro.....:cool:.

adnan
18-02-2008, 11:19
Evo da donesem zakljucak da se samo Prijepoljka lozi na lose momke, nijedna druga se nije javila.

Prijepoljka
18-02-2008, 16:48
Evo da donesem zakljucak da se samo Prijepoljka lozi na lose momke, nijedna druga se nije javila.

Ne znam u cemu je njihova tajna! :D

Prijepoljka
16-03-2008, 18:43
Iiii, da li se jos neko, osim mene, lozi na bad boys!??

supergirl
17-03-2008, 16:05
Fora je u tome sto je sa "dobrom momcima" dosadno! "Mafioze" su zanimljiviji,veza je dinamicnija i uzbudljivija,ali je mana u tome sto tesko zavole i tesko da ce ostat verni!
Sad ako se neko pali na to da je tip vara i da je ne voli.....ne znam.Prijepoljka,bez uvrede! Sa mnom nije tako!
Fini momci,popularno nazvani "hadalji" ili "mlakonje" posle dva-tri meseca veze umeju da se pokazu mnogo boljim (govorim iz iskustva),jer sa nekom budalom,posle ces imat samo muku i jedva ces ostat bez problemcine ako im nesto malko-malko uradis! Nije lako! Zavisi do karaktera devojke i koliko je spremna na iskusenja i uzbudjenja!

Prijepoljka
17-03-2008, 16:55
Fora je u tome sto je sa "dobrom momcima" dosadno! "Mafioze" su zanimljiviji,veza je dinamicnija i uzbudljivija,ali je mana u tome sto tesko zavole i tesko da ce ostat verni!
Sad ako se neko pali na to da je tip vara i da je ne voli.....ne znam.Prijepoljka,bez uvrede! Sa mnom nije tako!
Fini momci,popularno nazvani "hadalji" ili "mlakonje" posle dva-tri meseca veze umeju da se pokazu mnogo boljim (govorim iz iskustva),jer sa nekom budalom,posle ces imat samo muku i jedva ces ostat bez problemcine ako im nesto malko-malko uradis! Nije lako! Zavisi do karaktera devojke i koliko je spremna na iskusenja i uzbudjenja!


Moje iskustvo je drugacije! "Mafioze" nekako bolje sacuvaju, i umeju na pravi nacin da sacuvaju curu! Sto je poprilicno lep osecaj... :D Koja devojka ne voli kada je decko NE DA?! U smislu da ce pretuci svakoga ko je pogleda, ONAKO?! :lmao::):)

adnan
17-03-2008, 18:36
U smislu da ce pretuci svakoga ko je pogleda, ONAKO?! :lmao::):)


Ja sam mislio da cure vole da ih drugi gledaju. Zbog toga se valjda sminkaju i oblace.:cool:.

Prijepoljka
17-03-2008, 18:47
Ja sam mislio da cure vole da ih drugi gledaju. Zbog toga se valjda sminkaju i oblace.:cool:.

Pufff... Ako se oblacim i smikam, to svakako radim zbog sebe, da meni bude lepse... A ti sto gledaju-NEKA GLEDAJU, IMAJU STA I DA VIDE! :D

supergirl
17-03-2008, 20:14
Sastavila sam bila post od 10stranica i nekako ga izbrisah.... SAd mi mucno da pisem...
Uglavnom,zakljucak je bio: Eh,zato ja glasam za "MLAKONJE"!

Tahirovce
17-03-2008, 20:16
JA za SDA :biggrin: ...

Sejo
17-03-2008, 21:55
A Supergirl i Prijepoljka govore iz iskustva..:)!!!
Pomislio bi covek da su imale bar po 20-tak momaka, a one jos malene sharene...
Mada, moram priznati da zvuce uverljivo:bravo:

Prijepoljka
17-03-2008, 22:02
A Supergirl i Prijepoljka govore iz iskustva..:)!!!
Pomislio bi covek da su imale bar po 20-tak momaka, a one jos malene sharene...
Mada, moram priznati da zvuce uverljivo:bravo:

Jedan mi je bio sasvim dovoljan!!!!!!!!!!!!

Crni Gruja
17-03-2008, 23:00
A sto BIO? :)

Prijepoljka
17-03-2008, 23:02
A sto BIO? :)
Pa BIO dovoljan da steknem to ISKUSTVO kao sto je neko vec pomenuo....

halilce
17-03-2008, 23:04
Rekoh da njemu ne daju pomen,a ti Grujo?:(

Prijepoljka
17-03-2008, 23:06
Rekoh da njemu ne daju pomen,a ti Grujo?:(
Nisi me shvatio... Ja sam jos sa tim deckom! Pune 2,5 godine! I bas mi je super... Slazemo se bolje nego ijedan par, 6 god razlike nam nije problem...

Sejo
17-03-2008, 23:09
Pa ti se onda ne lozis na lose momke, vec na loseg momka...
I ko sto napisah vec jednom, bolje na lose momke, nego na sirova drva:zvizdi:

halilce
17-03-2008, 23:10
Svaka ti čast!
Ali,mislim da taj nije video te"mafioze",već onako,na naš način,malo"mangupčić"!???

Prijepoljka
17-03-2008, 23:13
Svaka ti čast!
Ali,mislim da taj nije video te"mafioze",već onako,na naš način,malo"mangupčić"!???

Ne bih se slozila, ali ok! :D Upravo gledam VB... I Milic pomenu marihuanu... I, sta sad, je li on BAD BOY?!

halilce
17-03-2008, 23:18
Ma ne gledam tog VB!
Ali mi reci,jel taj tvoj dragi sme slobodno da izađe u grad,sedne u kafić sa tobom,bez pancira ili telohranitelja?
I,ima li uopšte neku pratnju,ako ne računamo tebe?

Prijepoljka
17-03-2008, 23:20
Ma ne gledam tog VB!
Ali mi reci,jel taj tvoj dragi sme slobodno da izađe u grad,sedne u kafić sa tobom,bez pancira ili telohranitelja?
I,ima li uopšte neku pratnju,ako ne računamo tebe?

Hheh, ta poslednja recenica ti je bas dobra! :D
Uff, pa do pancira nije doslo! Telohranitelji... hm... Vise ga stite ortaci.... UKOLIKO DODJE DO NEKOG PROBLEMA. Za sad nema incidenata, hvala Bogu! :D

Sejo
17-03-2008, 23:20
Ako ti imas 16 god. momak ti kako ti rece ima 22. tako da ja ne vidim kakav on moze biti " mafijas" ( ovo mi mnogo smijesno :)) u tim godinama???

Sejo
17-03-2008, 23:22
I biti los ne mora obavezno da znaci da imas veze sa narkoticima tako da pitanje o Milicu nije na mestu!!!

Prijepoljka
17-03-2008, 23:25
Ako ti imas 16 god. momak ti kako ti rece ima 22. tako da ja ne vidim kakav on moze biti " mafijas" ( ovo mi mnogo smijesno :)) u tim godinama???

U cetvrtak napunio 23, dusa! :D A ja ove god. punim 17... :D Jupi! :D Pa, ne kazem ja MAFIJAS, to je vec grubo, nego, ono, smeker=bad boy, iliti saban! :D

Sejo
17-03-2008, 23:27
A od cega ga onda cuvaju drugari ako je smeker???
I da, sretan mu rodjendan:)

Prijepoljka
17-03-2008, 23:29
A od cega ga onda cuvaju drugari ako je smeker???
I da, sretan mu rodjendan:)

Pa, odsvakkvih ljudi! Daj, kao da nikada nisi video fajt ispred nekog kluba, ili slicno...?!:D

halilce
17-03-2008, 23:31
Šaban?
Ja mislio neki Maka ili Pleća...

Šalu na stranu,prijepoljka,ali,ako je momak švercer duhana,ili voća i povrća(kao i mnogi Prijepoljci),onda on nije tako loš!
Jedino,što eto,može da "zakine na kantar"!
A,svaki normalan momak,bio "bilder"ili"šaban"će zaštititi dragu od nasrtaja!
a,ako švercuje sa bilo čim rugim,bavoi se ucenom i sl.ja se divim i tebi i tvojima!
izvini,ali to je moje mišljenje!

Sejo
17-03-2008, 23:32
Ja sam porastao po kaficima i nikad nisam imao fajt sa bilo kime!!!
Mislim da je tuca nedostatak inteligencije...

Prijepoljka
17-03-2008, 23:34
Šaban?
Ja mislio neki Maka ili Pleća...

Šalu na stranu,prijepoljka,ali,ako je momak švercer duhana,ili voća i povrća(kao i mnogi Prijepoljci),onda on nije tako loš!----OVDE ZNAM NA KOGA MISLIS! :D


A,svaki normalan momak,bio "bilder"ili"šaban"će zaštititi dragu od nasrtaja!
a,ako švercuje sa bilo čim rugim,bavoi se ucenom i sl.ja se divim i tebi i tvojima!
izvini,ali to je moje mišljenje!

Hvala na misljenju! :D

supergirl
18-03-2008, 00:45
Sejo, nije da sam iskusna (a nisam ni rekla da nisam),vec...uhh,sto izbrosah onaj post!?

Pisala sam o svojima,svaki roditelj je svestan da ce njihova princeza kad-tad naici na nekog zabca,pa je ipak bolje da budu makar malo sigurni u njega. Nisam pisala o svom iskustvu sa losim momcima,samo sam rekla da znam iz iskustva da je fin momak-fin momak,a sve ostalo se odnosilo na moju reputaciju i porodicu. Na "bruku"! Ostalo mi je smijesno za komentarisat a i glupo mi objavljivat ovde primere iz svog zivota!

Prijepoljka
13-05-2008, 17:30
Promenila sam misljenje!! Ovi "losi" se u stvari loze na nas :010:(fine) devojke/zene... I vise mi nije privlacno kada neki "bad" decko zine u mene dok pravi krugove u svom crnom BMW-u.... :D

Musko
13-05-2008, 18:27
hehehe dobar loš zao ko bi ga znao. Prvi pogled ponekad zna i da prevari pa oni fini momci ispadnu ono najgore

Prijepoljka
13-05-2008, 18:41
I to sto kazes! Ma, ko VAS smisli!! :D U sustini, niste toliko komplikovani, jer, kazu da ste SVI ISTI!!!

sanna72
13-05-2008, 18:41
Priča je stara koliko i muško-ženske igrarije. Nežni, pažljivi, dobri momci bivaju ostavljeni, poniženi i iskorišćeni, dok ljubavi njihovih života odlaze u naručje muškaraca koji ih tretiraju kao...
Zašto žene biraju loše momke? Ne biraju. Suprotno uobičajenom mišljenju, žene zaista vole dobre momke. Ali uvek će napustiti mladića koji dozvoljava da bude pregažen. One ne žele pored sebe portira, slugu ili očiglednu budalu.
Žele da ih tretirate kao dame, sa poštovanjem i obožavanjem, ali ne znaju šta da rade kada se vi postavite tako. Jednostavno, nisu naučene da očekuju takvo ponašanje od muškarca, posebno ne od potencijalnog partnera. Takvo muško vladanje nije dovoljno izazovno. Zapravo, ono uvek proizvodi suprotan efekat. Ipak, to ne znači da morate biti loš momak ili kreten da biste dobili ono što želite - samo joj treba pokazati da vas ne može pregaziti.

supergirl
14-05-2008, 20:53
Priča je stara koliko i muško-ženske igrarije. Nežni, pažljivi, dobri momci bivaju ostavljeni, poniženi i iskorišćeni, dok ljubavi njihovih života odlaze u naručje muškaraca koji ih tretiraju kao...
Zašto žene biraju loše momke? Ne biraju. Suprotno uobičajenom mišljenju, žene zaista vole dobre momke. Ali uvek će napustiti mladića koji dozvoljava da bude pregažen. One ne žele pored sebe portira, slugu ili očiglednu budalu.
Žele da ih tretirate kao dame, sa poštovanjem i obožavanjem, ali ne znaju šta da rade kada se vi postavite tako. Jednostavno, nisu naučene da očekuju takvo ponašanje od muškarca, posebno ne od potencijalnog partnera. Takvo muško vladanje nije dovoljno izazovno. Zapravo, ono uvek proizvodi suprotan efekat. Ipak, to ne znači da morate biti loš momak ili kreten da biste dobili ono što želite - samo joj treba pokazati da vas ne može pregaziti.
Aferim!

Reinkarnacija_Perice
17-05-2008, 15:22
I to sto kazes! Ma, ko VAS smisli!! :D U sustini, niste toliko komplikovani, jer, kazu da ste SVI ISTI!!!
Zar ti nisam dokazao da to nije istina?! :):066::069:

tmusa
18-05-2008, 13:04
Perice da im mi pokazemo ko su bre muskarci...ene ti njih sa njihovim tezama,zakljuccima...nema to veze...ja znam da je svaka zena posebna na svoj nacin,,,a svaki muskarac ima nesto drugacije...samo jedno je isto...vi znate sta...

Prijepoljka
27-05-2008, 22:37
Ma, svi ste isti!!! :D

Musko
28-05-2008, 16:17
Ma, svi ste isti!!! :D
to ti samo misliš. ili se nadaš

tmusa
28-05-2008, 17:55
Ma, svi ste isti!!! :D

Nismo bre prijepoljka...svaki je sarmantan na svoj nacin bas kao i zene...svaki zavodi na svoj nacin...svaki voli razlicito,razlicito oseca,trazi,gleda,misli...ma sve je razlicito cak se ni oni blizanci ne uklapaju u slicnosti sa te strane...VERUJ TI MENI....:):):)