PDA

View Full Version : Osma Godina postojanja www.SJENICA.com


STRANAC
13-10-2013, 01:38
i tako dan za danom... :)
ali stvarno, vreme leti, svasta se izdesavalo i desava a mi i dalje tu.
toliko koliko nas je, aktivnih, ali dosta.
taman da sa nekim ima se rec "progovorit" kad zatreba.
pasivnost je prisutna na svim forumima pa i kod nas.
vise ljudi citaju nego sto pisu, socijalne mreze su ucinile svoje i tamo je mesto pisanja,valjda.

ove godine nismo kotirani tako dobro kao prethodnih ali i dalje smo medju prva tri sandzacka sajta.

mogli bi smo da budemo i prvi, da cak budemo i bolje kotirani nego bilo kada, ali onda to ne bi bili mi.

tada bi smo bili ono sto svi svakoga dana imate da vidite na netu.
da licimo na kurir i one koje lice na njih, a takvih je najvise.

kod nas nema bombasticnih naslova iza kojih se krije suplja prica.
nemamo naslove: sokantno, fatlano, uznemirujuce, katastrofalno, brutalno, i ostale koji stvaraju psiholosku tenziju.

mi smo, bili smo i ostacemo autohtono nasi, sjenicki.

hvala svima vama za sve ove godine koji ste tu,
hvala svima vama koji niste vise tu,
hvala svima vama kojima jutarnja i vecernja kafa pocinje uz nas a da se nikada ne ulogojete svojim nickom,
hvala svima vama koji citate i prepricavate desavanja sa foruma na poselima i medju prijateljima i rodbinom,
hvala svima vama koji ste iz srca tu, i koji dozivljavate sjenica.com kao deo sebe.

mi cemo biti tu dugo, mozda i duze od toga ;)


www.sjenica.com Nekako Sī Proleca "FORUMASI" - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=NwoyzR_mx0Y)

Tahirovce
13-10-2013, 11:56
Srecno nam bilo ...

Skorpija
13-10-2013, 12:18
Srecno i dugovecno forume, srecno forumasi! :010:

tidza
13-10-2013, 14:06
Sretno i hairli bilo,uvijek se sastajali i druzili abd ,moj najomiljeniji kutak gde svracam sa punim srcem,vi ste mi sve,familija,prijatelji ,drugovi,sa vama mogu o svemu popricat,kad mi je lako i kad mi je tesko,SRETNO SJENICKI FORUM :069: i moji cijenjeni FORUMASi :069:

STRANAC
13-10-2013, 14:41
onaj osecaj kad vidis da je neko stvano nesto srcem uradio, napisao.
hvala Tidzo, imali smo priliku sve ove godine da se uverimo u tvoje kvalitete i osecanja koja si delila ovde sa nama.
mnogo nam je drago da si tu, htela ne htela postali si zastitni znak foruma, neko bez koga ovaj forum nikad nece biti isti.

a tu si i kad slikamo prisutne forumase :) :)


Hvala Mino, sta bi mi bez tebe i horoskopa, pesama ;)

Neznanka
13-10-2013, 20:02
Cestitam... Neka je sa srecom. Puno, puno uspeha u daljem radu, i druzenju..

halilce
13-10-2013, 20:37
Neka je sa srecom...jos dugo godina...
Ps..Tako ti Allaha Stranac...niti mi se zahvaljuj za teme...:icon_cheesygrin:
Niti slucajno da me kunes...:D

tidza
13-10-2013, 20:39
Hvala Stranac od srca,kako tebi,naravno tako i ostalima,necete se rijesit mene tako laKO,haha,znam da sam uvijek ovde dobro dosla,druzicemo se abd jos puno godina,vi ste moj dom i moji prijatelji,hvala Stranac na tako lijepim rijecima i povjerenju :D

STRANAC
13-10-2013, 22:59
Neka je sa srecom...jos dugo godina...
Ps..Tako ti Allaha Stranac...niti mi se zahvaljuj za teme...:icon_cheesygrin:
Niti slucajno da me kunes...:D


samo me ne pominji u tvojim temam i necemo imat problem :lmao:

MajkaMaca
14-10-2013, 00:00
srecno i dugovecno nam bilo :circle[1]:

hurmasica
16-10-2013, 17:51
Sandzacki impulsivitet kao i prefinjen osjecaj ili tocnije potreba za pravdom,iskrenost,merhamet i zelja da se pomogne slabijem ali i ne dozvoli pobjesneti i ponijeti se od vlastite snage,sva ta energija struji damarima foruma i cini ga meni osobno posebnim.Mozda sam ga radi toga i zavoljela);)Hairli 8 rodjendan i inshallah ih jos puno bilo

kame
04-11-2013, 00:54
"Tocno" tako Hurmo...osmi rodjendan i da ne ponavljas sad bi drugi razred osnovne bila :)

iSelektor
04-11-2013, 07:04
Da se razumemo, mi smo i dalje sandzacki sajt broj 1.
Sajtova sa vestima ima milion!
Nas zanima samo sjenica, naš biser, naš grad! Sve ostalo je "aha citao sam vec to"!

Hvala svima koji nas citate i svakodnevno ste sa nama...
Mi smo ustvari Vi!

Pozzzz :)