PDA

View Full Version : Gdje ste i sta radite?


Pages : [1] 2

borichi
03-01-2008, 21:46
Haaahahahahaha, pa ko ce ako nece Borichi. Pa dje si ti milion godina, ja doso nazad, a tebe nidje. Samo da znas da sam te posluso za onu ovcavinu, pa bujrum :)

P.S: A jel da da sam lijep i ovako kad gorim :mrgreen:

Rekoh da otvorim novu temu, da ne kvarimo "Slike Clanova", zbog nasih dijaloga. A pogotovo tvoje ljepote dok goris. Na ovoj temi mozemo pisati gdje smo i sta radimo.

Hvala Bogu da praznici prodjose!!, nekako to vrijeme u godini je zbilja haoticno ovamo. Jos po vrhu djeca na raspustu, pa onda da vidis njihovih agendi..

Skola danas pocela, Hvala ti Dragi Boze!!


A, sto spomenu ofcavinu,,, sve mi voda na usta.

Pisite sta ste radili danas?

Evo ja cu vam ukratko napisati moj dan.
Uglavnom je bilo radno, sastavljala sam jedan ugovor za neku transakciju. Nadam se da ce to biti potpisano od strane svih.
Gledala sam neki nas film, i to nije sve.. Kod mene je samo 3:43, po podne. Dan jos uvijek traje...
Ali, od mene dosta. Sve mi na pameti ta ofcavina..

iSelektor
03-01-2008, 22:05
Zanimljivo
Evo ja cu prvi da se ukljucim u temu... da napravim neku vrstu bloga :P

Ja sam jutros poveo sina u obdaniste i vratio se u krevet, odspavao malo, skuhao kafu i na poso!
Zvao sam svog Knjigovodju da sredimo neke racune i uglavnom sam proveo dan uz preradu neki scripti i obradu nekoliko video snimaka...
I naravno nonstop sam logovan na forumu!
Mali je sada legao da spava a ja i dalje radim na scriptama i na obradama video snimaka.

Pozzz tahirovic

Tahirovce
03-01-2008, 22:35
Zanimljivo al ja nebi da pisem ovde,ima i maloletne dece na forumu :) ..........

MajkaMaca
03-01-2008, 23:11
E,Borici lijepa tema.........svaka cast...
radila ceo dan,zatim kupovina...imam jednog gosta iz svedske(bratanca)sutra ujutru u 3sata, ako bogda vraca se kuci,za svedsku,pa zijelo vece pakovanje,da nesto ne zaboravi,spremanje jela za put,sva mirisem na rostilj pravila mu (probala)nase cevapcice i pljeskavice...i eto jedva ugrabih da sednem za com...raspametila sam se neznam sta se ovde desava,majke mi, isto sto kaze nas narod ko muha bez glave....

borichi
03-01-2008, 23:27
Bas fino komuniciramo na ovoj temi. Maca mi je imala bas ispunjen dan danas. Joj Tahirovce je si li ziv, brate??.

A nas Administrator zalijepljen sa Super Glue za kompjuter.

Pisite, pisite

A za cevape stvarno moramo da otvorimo novu temu.

Voli Vas,
borichi

Crni Gruja
03-01-2008, 23:34
Ja sam danas spavao samo do 11, morao sam da poranim jer sam morao auto da teram kod majstora. Petljam oko ozvucenja, stacu kad bolujem od toga. Posle toga sam sedeo kuci i odmaro, pa prico sa halilcetom na msn, i evo sad sam se vratio iz grada, bio sa drustvom na pice. Stigo sam danas da se osolim sa malo ovcavine u prsute uz vruc hleb, to sam zaboravio da pomenem :)

halilce
04-01-2008, 01:05
Evo,kako sam ja proveo dan!
pošto je juče bio praznik,radio sam treću smenu,i taman se obradovali,al ćemo da spavamo,rudničkom autobusu zaledi nafta na Dubinju,a grijanja nema!Cvrc!
Daj presipaj naftu iz webasta u rezervoar,sa aditivom,srećom vrati se kolega sa autom i pokupi nas u dvije ture!
Došo kući,jakna smrdi na naftu,operem ruke i za komp!
U 10.00,rotiteljski za srednju školu,da se pohvalim sve suha 5-ica u knjižici kod moje Džene!Jedina sa prosekom 5,00 u I-oj godini gimnazije!
Onda spavanjac do 15,pa muke da upalim auto u garaži i trk za novi akumulator!
85 eura 66Ah!
u 21.30,posle razgovora na Msn sa Grujanom,otišao po ženu sa posla,i sad iz mahale od tetki,i ponovo za komp!
Zanimljivo,nema šta!

ursuljanka
04-01-2008, 10:03
Ja sam ustala u 6:30:).Lijepo doruckovala.Pa fakultet.Slusala dosadno predavanje!Na pauzi sam zbrisala i evo me na Sjenickom forumu-cekam da mi pocne ispit!Drzite mi palceve!
Borici-tema ti je super!

Crni Gruja
04-01-2008, 11:09
Vidi je, javila se pred ispit, a nije posle da nam kaze kako je prosla. hajde pricaj.

Sabah hairullah svima, evo ja opet poranio (11sati). Spremanje pa dzuma.

liliput
04-01-2008, 12:17
ja juce citav dan po fakultetu bio.ujutru od 8 uvce do 7.tako da sam sinoc samo spavo.a danas cu da se setam po izmiru i specijalno za vas cu smazat jednu nargile...

ursuljanka
04-01-2008, 12:28
Evo mene sa ispita-nista me ne pitajte.
1.ispit je uzasno prosao(ne moze da se slavi bajram i nova godina i da ispit dobro prodje:))
2.posvadjala sam se sa zenom na studentsku sluzbu(taman dosla na red i ona me vratila da napisem koje godine polazem ispit-BOSANCI)
3.CEKAM DA SE RAZIDJE ONA GUZVA PA DA ODEM DA PREDAM TE PRIJAVE,ALI NE ZNAM ZA KOJU GODINU-STA VI MISLITE:)
I meni bi je dna nargila dobro dosla,imamo i mi u 'miris':)

askica
04-01-2008, 12:43
Ja sam sinoc stigla iz Sjenice, posto sam bila vrlo tuzna, zaspala sam oko 22h pa sve do jutros. Ustala sam u 10:15min i raspakovala stvari. I posto sam i dalje tuzna evo me na net-u i jedva cekam da mi prodje i ovaj dan, nadam se da cu sztra biti bolje....

Eh, dome, slatki dome, da sam bar mogla da ostanem jos koji dan...

Tahirovce
04-01-2008, 13:13
Evo i mene danas ranije sa posla,pricaju da je u gradu jutros bilo -30.
zaledila nafta mrznuo se malo oko kamiona nije hteo da upali pa pobegoh kuci,sto udjoh u kucu mantije se vade iz sporeta,pojedoh jedno 10 komada,kafu u ruke i evo me za komp.
napolje -18 ja sit u toploj sobi i uz kafu listam forum,ah meraka......

Rarica
04-01-2008, 13:28
I ja sam meracila jutros.....9.30,otvaram jedno oko,tisina...nigde nikoga...otvaram i drugo...opet nikog....nema obaveza,nema ljudi......MERAK:)pustim muziku,stavim kafu...I onda zazvoni telefon...i ode idila!Daj ovo,daj ono,dodji ovamo,dodji onamo....evo me sad na carsiji treba da uklopim tri susreta,da posetim profesoricu,da ispratim brata na stanicu...NARGILA.lilipute uzivaj i za nas,skoro smo bili u"mirisu"pila sam tursi caj(mogao bi poslat malo:))al su ljudi oko nas toliko pusili nargilu,dali od caja ili od toga jedva sam potrefila vrata a da ne pricam da sam se smijala ko lud na brasno:)

liliput
04-01-2008, 13:31
eh moj tahirovce mantije+kafa+topla soba+internet e to ti je zivot.a ja upalio grijalicu a ona nemoze sama sebe da zagrije.a za rucak makarona :( +treba da perem sudove :(...

Tahirovce
04-01-2008, 13:34
Eh liliput hvali samo jos jedna 18-19god da mi masira vrat dok sedim za komp..
nego pojasni ti meni sta je nargila? .....

liliput
04-01-2008, 13:44
NARGÝLE-to ti mesavina naprimer listova od jabuke ili dunje,limona i tako nesto,to se stavi na dnu jedne staklne boce sa vodom.a na vrhu stoji zar koji pomaze da se ta voda pretvori u paru.jedno crijevo je povezano sa bocom od vode,a na vrh crijeva se nalazi agzilik(tako se kaze)kad povuces u sebe vazdun dolazi tu ona para iz boce.al to je toliko jako da je jedna nargila ko 2 paketa cigara

Rarica
04-01-2008, 13:48
Sad znam sa je meni bilo,bilo je 3-4 nargile u blizini....to0 dodje oko 5-6 pakli...ja sam srecu imala sto sam potrefila vrata -:)

liliput
04-01-2008, 13:54
hehehehe ti si dobro prosla.jedna nasa drugarica se hvalila kako moze nargile da zavrisi sama.i otisli svi zajedno jedan dan uze ona nargile i navalila da pusi.prvo je pocela da se smije,posle je pocela da lupa i na kraju je povratila al sa srecom ne na nas nego u saksiju pored stola ;);)

akica_90
04-01-2008, 15:03
Sad znam sa je meni bilo,bilo je 3-4 nargile u blizini....to0 dodje oko 5-6 pakli...ja sam srecu imala sto sam potrefila vrata -:)

hehehe.... =)

akica_90
04-01-2008, 15:04
Trenutno se pakujem....odoh za Sjenicu.... =)

supergirl
04-01-2008, 17:01
Pa,javi se,Akice....
Tref je uvijek otvoren za "vanredni sastanak forumasa"...

A ja,danas....Uhh...Sinoc sam imala nadrazaj slijepog criejve (mama: "Nemala ga kad svako vece gola izlazis!!!" ),a nisam imala vise epizoda "Prison Break"-a,pa sam
rano legla (oko 2).
Jutros,u 7.10 je poceo za zvoni sat,probudio me je tek u 7.50.
Ahh,majko,a bapko ne moze da pali auto!
Onda sam trzala k'o ludak na drugi kraj grada,da se ne zaledim sva!
Kad sam stigla i pogledala se u ogledalo,skontala sam da mi bijela maskara bas lijepo stoji :-)!
Onda sam rintala k'o konj,da poslazem robu dok jos nije nastala guzva (sto je bilo oko 10),a onda sam kasirala sve do tri!
Vratila sam se kuci u 15.30 i prvo uzela jednu palacinku da doruckujem,a onda nasula caj,sela pored sporeta i blenula,dok se nisam setila da mi je proradio internet.
Sad me evo ovde,a kad pogledam sve danasnje postove,uzecu fiksni tel i "otic malo do u kupatilo"....Posle dva,tri sata cu otic da se spremam za grad (5min) i onda.....uhh,jedva cekam!

Cao!

akica_90
04-01-2008, 17:24
rado...al kako da dodjem do tebe....
voljela bih te upoznati... =)

MajkaMaca
04-01-2008, 21:28
nista manje trka danas,nego juce.danas sam jos gora.
U dva jutros(posle ponoci)ispratila gosta,bezbeli nisam spavala do tad,taman legoh,kad hoces,nema sna, pa nema,mozda je bilo i petzaspala do pola sedam.u osam na poso........do tri,fala bogu petak,normalno bi ostala do cetiri.....kuci.uhhhh,kafa,dvadesetak minuta pauza pa ciscenjei sredjivanje kuce do osam nisam sela...malo jela(sinosnjih pljeskavica)i zasela za comp...malo me i glava boli,mozda i ranije odem da legnem,a sutra do podne ne ustajem...

SEJO31-de
04-01-2008, 21:33
nista manje trka danas,nego juce.danas sam jos gora.
U dva jutros(posle ponoci)ispratila gosta,bezbeli nisam spavala do tad,taman legoh,kad hoces,nema sna, pa nema,mozda je bilo i petzaspala do pola sedam.u osam na poso........do tri,fala bogu petak,normalno bi ostala do cetiri.....kuci.uhhhh,kafa,dvadesetak minuta pauza pa ciscenjei sredjivanje kuce do osam nisam sela...malo jela(sinosnjih pljeskavica)i zasela za comp...malo me i glava boli,mozda i ranije odem da legnem,a sutra do podne ne ustajem...

E ni u kupovinu ne odosmo....

MajkaMaca
04-01-2008, 21:47
[QUOTE=SEJO31-de;38635]E ni u kupovinu ne odosmo....[/QUOTE
TI nemas kad.............sutra ako bogda...........

rekica
05-01-2008, 02:41
jestel mi se uzeleli :)

SEJO31-de
05-01-2008, 10:09
Aman pa djesi ti????????

36310
05-01-2008, 16:59
Selam svima.
Evo mene opet sa Vama...
MasAllah sto nam se forum prinovio.Cestitke administratorima na ulozenom trudu.
Malo mi deluje tuhaf ovako na prvo gledanja ali...navicicu se akoBogda.

STA IMA KOD VAS????

Crni Gruja
05-01-2008, 18:12
Ooooooooooo, pa ko se to nama vratio? E neka si nas pocastio svojim povratkom, nedostajao si nam. Vidis, mi bili vrijedni dok tebe nije bilo :)

MajkaMaca
05-01-2008, 18:12
danas ,fala bogu mir.
spavala do 9sati,kahvenisanje do 11,zatim ,kupovina ustvari vise setnja.nisam htela ni da kuham.rucak u restoran.dosli kuci oko 16,kahvenisanje do 17,kratka poseta poznanici,ima rodjendan...i evo me sa vama..

selam i za tebe 36310...

Crni Gruja
05-01-2008, 18:15
Ovamo danas katastrofa. Cijela juzna svedska je u haosu. Ja doveo verenicu kuci, i sad se nema kud, sve led po putevima, sedi dje si :)

Tahirovce
05-01-2008, 18:54
Procice i to Jale ,nemoj da si tuzan :) .........

MajkaMaca
05-01-2008, 19:50
Ovamo danas katastrofa. Cijela juzna svedska je u haosu. Ja doveo verenicu kuci, i sad se nema kud, sve led po putevima, sedi dje si :)

nek ostane na konak,zaboga nije kijamet da ide po toj dalgi...wink...sjenicaci su poznati po gostoprimstvu,a ako je tuzna sto nemoze da se vrati,a ti je tjesi, da ce sve to brzo da prodje,da je to samo trenutno...ma koga ja savetujem...wink...

supergirl
05-01-2008, 20:52
Danas i je dan prosao bolesnicki. Nedje sam pokupila neki virus,pomahnitah....
Radila sam od 8 do 3,i posto me je sve zivo boljelo nisam ustajala od kase (juhuu!!)
Onda sam dosla kuci i evo me vec sest sati sa caja na caj!
Uhh,odoh! Zabole me glava!

36310
05-01-2008, 23:42
...i evo me vec sest sati sa caja na caj!

Nemoj toliko da oCAJavas Girlice...

iSelektor
06-01-2008, 00:12
Ja sam ceo dan proveo ripujuci DVD sto je skoro izasao kod nas u Srbiji od Rokeri s Moravu!
I postavljam ih naravno na jedan forum a evo i ovde!

http://de.youtube.com/watch?v=Ux3QCbEs1mg

Pozzz Tahirovic 8)

halilce
06-01-2008, 01:13
Danas i je dan prosao bolesnicki. Nedje sam pokupila neki virus,pomahnitah....
Radila sam od 8 do 3,i posto me je sve zivo boljelo nisam ustajala od kase (juhuu!!)
Onda sam dosla kuci i evo me vec sest sati sa caja na caj!
Uhh,odoh! Zabole me glava!


Valida,za viruse,Spyware doctor,hahahaha!:)
Jutros sam ustao u 6,i odveo burazera Sefera u lov,autom,do Lopiža!
I,ostanem bez goriva u povratku!:D
Srećom,pozovem RASTIĆ-petrol(Nehada) te mi donese gorivo!:mrgreen:
Ne ostavi bože,bez prijatelja!
Posle,vratim se u krevet od 10-12,i na posao!

borichi
06-01-2008, 08:06
Selam svima.
Evo mene opet sa Vama...
MasAllah sto nam se forum prinovio.Cestitke administratorima na ulozenom trudu.
Malo mi deluje tuhaf ovako na prvo gledanja ali...navicicu se akoBogda.

STA IMA KOD VAS????

Crni Gruja Ooooooooooo, pa ko se to nama vratio? E neka si nas pocastio svojim povratkom, nedostajao si nam. Vidis, mi bili vrijedni dok tebe nije bilo
15 sati prije 15:59


Oooo, ne, ne insistiramo zadovoljstvo je nase!!

borichi
06-01-2008, 08:16
Ja sam ceo dan proveo ripujuci DVD sto je skoro izasao kod nas u Srbiji od Rokeri s Moravu!
I postavljam ih naravno na jedan forum a evo i ovde!

http://de.youtube.com/watch?v=Ux3QCbEs1mg

Pozzz Tahirovic 8)

Izvini ja sam razumjela da si ti u Njemackoj?___ Ali,, definitivno,,,, Rokeri su zabavni!!

neaako,, "Kod Nas", me je malo zbunilo.

>>.Bez sarkazma,, Molim<<.

Joj , sta da radim???

Da li da izbrisem,, ili posaljem, Pitanje je SAD!!

36310
06-01-2008, 09:37
Zahvaljujem svima na dobrodoslici.

Idemo dalje...

iSelektor
06-01-2008, 18:20
Izvini ja sam razumjela da si ti u Njemackoj?___ Ali,, definitivno,,,, Rokeri su zabavni!!

neaako,, "Kod Nas", me je malo zbunilo.

>>.Bez sarkazma,, Molim<<.

Joj , sta da radim???

Da li da izbrisem,, ili posaljem, Pitanje je SAD!!

Da bio sam u srbiji od 22-27.12.2007 i tada sam kupio taj DVD. A inace jesam u Frankfurtu na Majci (Nemacka)!
A kod nas je za mene u nasoj drzavi, znaci u srbiji!

Pozzzz 8)

supergirl
06-01-2008, 19:26
Evo me vala. Bezveze. Ti?

Elvis-Eko
09-01-2008, 17:33
Danas necu nigde da idem , necu nista da radim . Lezim i provodim vrijeme uz forum i palacinke

36310
09-01-2008, 18:38
A gde nam je ovo STRANAC???
STRAAAAAAAANAAAACCCC JAVI SE BRATEEEEEEEEE...

borichi
10-01-2008, 20:37
Evo najavljuju veliko nevrijeme veceras. Ja sam vec sada pocela da se plasim, prije nego je jos ikada i pocelo!!

Nekako me sva ta grmljavina podsjeca na " Padanje granata oko mene i onih momenata u zivotu, kada kazes sebi, Oh, Bogu Hvala nije me ni ova pogodila" ,... Stvarno i danas izludim kada vani jako grmi!!. Nekako me ti zvuci ultimativno vrate na tu proslost.:shock::cry:

Sta vi veceras (danas) radite?

STRANAC
10-01-2008, 23:49
A gde nam je ovo STRANAC???
STRAAAAAAAANAAAACCCC JAVI SE BRATEEEEEEEEE...

oooooooooooo
VELIKI BRATE
pa ti si se vec vratio,vidim...
evo,i ja dosao od kuce,
pa dok malo konsolidujem redove..
uz to sam imao i par neki obaveza
i krece na bolje-ili mi se samo cini...

36310
11-01-2008, 16:48
Kako je bilo u ...Nici brate???Kazu da se djavo smrzne!

Drago mi je da si ponovo na forumu...

Borichi kod mene se veceras najavilo neko sijelo...zena guli krompire a ja sam izvadio jedno parce prsute iz zamrzivaca tako da se do veceras natenane odledi...
Dakle,bice posluzena jedna tipicna Sjenicka sofra,slusacemo Saja(rahmetli) i uz prijatan muhabet evocirati neke minule dane...

Nesto me ufatila nostalgija u zadnje vrijeme...neznam sta je ovo.

STRANAC
11-01-2008, 17:33
brate,pod hitno da odes u sjenivu ako te drma nostalgija...
da si sada bio kad i ja ne bi ti za dugo pala sjenica na pamet...
valjda se nisam postepeno aklimatizovao ne one hladnoce,
veruj da nisam se odvajao od toplotnih elemenata bilo gde da sam sedeo,
u kuci lokalima,kod rodbine...
cak me jedna tetka upita,JESI LI SE TI VISE UZELEO ŠPORETU ILI MENI...?
eto,da znas da sada ni dole ne bese sjajno...
dani kratki,vremena malo,veruj da ono sto sam bio ostalo je kao pusti san,
jer nisam obisao ni najblizu rodbinu a za prijatelje da i ne govorim...
nego,evo nama leta ubrzo,pa na tenane sto bi rekli kod nas...

Crni Gruja
11-01-2008, 19:18
Danas sam (po prvi put, elhamdulillah) bio kod doktora ovde u swe. Da mi nije bilo sestre, nebih znao ni dje da odem, ako mi verujete. Neka me alergija bila saletela, katastrofa. Iskocila mi alergija od necega sto sam pojeo juce, a neznam od cega. Najgore je to sdto sam juce jeo samo stvari po meraku, nije valjda da cu morat da se odreknem necega :(

Evo sad mi drma Sasa Matic, ja za kompom citam forum, topåla soba, ma sta ces ljepse....

halilce
11-01-2008, 19:53
Vala Stranac,ti si ovde na Sjenički minus,zaradio minus do Švedske!
Samo da znaš!:evil:

STRANAC
11-01-2008, 23:30
@halilce,
ako mislimo na isto,ne ljuti se,8 dana je period kada ni da se odmoris ne mozes,
a kamo li da uradis i nesto sto bi voleo...
pogotovu,znas vec moju familiju,dao Bog ima nas,veruj da se ni sa njima nisam dobro video...

FerhatDinosa
12-01-2008, 17:22
Neko ko je u aktivnoj kampanji protiv zukorlica, saradnik tajne sluzbe, neko ko razbija posljednje niti (tako se to cini mi se kaze) i veze sa Bosnom. Bas zvuci zanimljivo ovako. A dosad sam bio Mustafa, Novi Pazar, jedan od mnogih koji je "sistematski unisten od idiota":roll:

Tahirovce
12-01-2008, 19:15
pogresio si temu,ovo je gde ste i sta radite,a u ovoj rublici je tema predstavljanje clanova......

liliput
13-01-2008, 02:27
u petak sav onako umoran izlazim iz skole.sednem u autobus.zazmureo sam pokusavam da zaspem.pored mene prodje neko prica na telefeon.cujem poznato mi nesto.momak prica bosnjacki.al pravi pazarac.u sred izmira,cim cuh to zavikah burko djesi...
momak uci stomatologiju doso iz pazara..

adnan
13-01-2008, 18:51
Evo da se i ja oglasim na ovoj temi. Bio sam sa prorodicom 7 dana na skijanju i upravo smo dosli kuci sa planine. Vrijeme je bilo promenljivo, padalo je dosta snijega i nije bilo bas puno sunca (samo 2 dana) ali sve u svemu je bilo dobro.

Masa novih poruka pa kad sve procitam stavicu slike.

ursuljanka
14-01-2008, 08:54
Juce sam bila rame za plakanje(sva sreca,ustajem rano,pa sam stigla nesto da naucim za danasnji ispit).Do 12h sto sam ucila-ucila.Taman sam tesila jednu,zove druga pita jesam li tu da doje.Dodje ta druga,taman sto sam je saslusala,zove treca(i ona ima problem:(,htela bi da dodje do mene)Mislim se:'Fiziko moja mila':(!(A za svaku prijateljicu sam morala posebno da izlazim,da cekam).Taman sto sam stigla kuci-zove cetvrta,pita'mogul' doci malo?':)Ma kad je bal,nek je maskembal:)Sva sreca,ovu cetvrtu nisu mucili ljubavni jadi :)-jer,stvarno,vise nisam imala snage!:(
'Ordinacija'se zatvorila negde oko 21h i posle knjiga u sake!Ne mogu na oci da gledam!Jos nam ispit pomeren za dva sata:(!

liliput
14-01-2008, 11:33
al imas drugarica.trebala si ih poslat na forum.a laka ti je fizika F=m.a ;)

iSelektor
14-01-2008, 15:57
Evo ja cu ti ursuljanka pomoci, nudim moje rame za plakanje, obicno naplacujem po satu, ali posto su tvoje drugarice dzabe bi :)

Moj dan ko i svaki, proveo sam ga za kompjuterom, ali veoma efikasno, uspeli smo neke scripte da prebacimo sa bazama na druge servere i sve radi kako treba. Malo starih kaseta prebacili u mp3 format kao i starih diskova.

Pozzz tahirovic 8)

borichi
15-01-2008, 17:04
http://i165.photobucket.com/albums/u62/shades420/whatsup.jpg

liliput
15-01-2008, 18:15
vidis ti njegovog djakuzija...joj meraka ;):)

borichi
15-01-2008, 18:34
vidis ti njegovog djakuzija...joj meraka ;):)

wonna hop in the tub!!

Nista od jacuzzi-a, moram hitno u servis za popravku instrumenata. Kcerka mi ima takmicenje za koji dan. Mora puno da vjezba, a iskocio je onaj "most" kako ga zovu, sto drzi zice, ono kao ispupcenje.

Ona inace svira violoncelo (cello) u orkestru clasicne muzike za sada za svoju skolu.,I tu je citava panika,, mora HITNO da se popravi,, a druga svira violinu. Pa kada se udruze,, ne bio mi niko u kozi!!:):)

Crni Gruja
15-01-2008, 22:39
Hehehehehehe, prava mini filharmonija tamo kod tebe u kuci :) Ili bi mogli jos ti i sragi ti da se pridruzite pa da napravite tamburase :)

Ja sam se upravo vratio sa squash-a. Bio sa sefovima da probam kako je to, prvi mi put bio. Nije lose, a izgleda smijesno kad ga coveg gleda na televizor. Uvijek sam mislio "Pogledaj onih budala, ubise onom lopticom onaj zid manijaci", al da vidis koja kondicija treba bato. Ja evo umirem, neznam kako cu radit sutra :)

36310
16-01-2008, 08:36
@borichi,lijepo si usmerila svoju decu...Cestitam.

Ja juce citav dan nisam izlazio iz kupatila...procurela neka cijev pa sam morao to da saniram.Ehhh kad je neko zorom majstor...Al' dobro je nesto sam skrpio,ne curi vise.

Rarica
16-01-2008, 11:22
Ja sam rijesila danas da dam sebi oduska;odoh do Sebilja,da osetim malo ljepotu carsije,moram iskoristit ovo sunce jer se ovih dana od silne magle nije imalo kud.

ursuljanka
16-01-2008, 11:23
Cijelo jutro overavam neka dokumenta i za belaja stadoh u red iza nekog Kineza(posto je bio jedini on,na ostalim salterima bilo bar 2-3 coveka).Cekaj,pa cejkaj i nikad'.Prebacih se za drugi salter i zavrsih a on osta:(!Da sam odmah videla da je KInez-prebacila bih se ja odmah-samo dok objasne sta hoce,a ne da overe onoliku hrpu papira!:)
Ukrali mi cuka:(!!!Sanjala sam ga sinoc:(!Bas mi nedostaje!

Tahirovic-hvala na pomoci,ali to su tezi slucaji,sumnjam da bi ti to mogao podnijeti i za pare:)!

Liliput-pitacu ih da se prikljuce forumu,ocekuj ih posle ispita!
Vidim ja da si ti talenat za Fiziku!:)

liliput
16-01-2008, 12:07
:) bilo i proslo :).da bi zavrsio masinstvo treba barem malo da znam fizike,sta mislis ;)

iSelektor
16-01-2008, 15:14
Ursuljanka, podnosio sam i teze, pa mogu i par cura sto imaju ljubavne jade.... 8)

halilce
17-01-2008, 00:48
Jadni Balto!
A mesec dana smo mu davali ime,on ode za heftu!
Ožalošćeni kumovi sa foruma!

MajkaMaca
17-01-2008, 08:22
wonna hop in the tub!!

Nista od jacuzzi-a, moram hitno u servis za popravku instrumenata. Kcerka mi ima takmicenje za koji dan. Mora puno da vjezba, a iskocio je onaj "most" kako ga zovu, sto drzi zice, ono kao ispupcenje.

Ona inace svira violoncelo (cello) u orkestru clasicne muzike za sada za svoju skolu.,I tu je citava panika,, mora HITNO da se popravi,, a druga svira violinu. Pa kada se udruze,, ne bio mi niko u kozi!!:):)

treba da si ponosna...ja im zelim mnogo uspeha,
ja svaki dan isto,poso - kuca,kuca -poso...nema oduska,al sad ce vikend,uh,jedva cekam...

Rarica
17-01-2008, 09:51
Jadni Balto!
A mesec dana smo mu davali ime,on ode za heftu!
Ožalošćeni kumovi sa foruma!

Da znas halilce kako je bio umiljat,tek bi ti bilo zao!Ko zna u cije je ruke otiso...

ursuljanka
17-01-2008, 10:00
Jadni Balto!
A mesec dana smo mu davali ime,on ode za heftu!
Ožalošćeni kumovi sa foruma!

Hvala Halilce!
Bas mi nedostaje,da previje ono jedno uho i da me gleda ko' da mu nije nista jasno:(!

Sinoc sam šišala Raricu-trazila je sisanje za 15'-to je i dobila:)!Prije nje sam mozda 2 puta nekog osisala:)!

Rarica
17-01-2008, 10:31
Trebalo je ipak da ti dam bar jos 5 min,ali sreca pa se asimetricne frizure nose-mada se osecam ko da mi glava "blago naginje" na desno :)

supergirl
18-01-2008, 00:01
Zao mi je zbog Balta!

Pa,dragi moji,evo i mene...
Bila sam osam dana u Sarajevu,i vi ste jedan od razloga zbog kojih sam jedva cekala da se vratim ovamo....
Nadam se da sam vam dala dovoljno vremena da se odmorite od mog,kako Stranac rece, inata!

Sta da vam kazem?!
Bilo mi je lijepo,(nisam se savijala)
probala sam nargilu :) :) :)
i eto...........
Glavno je da sam sad tu.......Vidim,vi ste se lijpo svadjali bez mene,sram vas bilo!
Ja to vama nikad ne bih priredila!
Al' dobro sad!

iSelektor
18-01-2008, 00:20
hahahahahahavazno je da si mislila na nas, na sajt... a sto se tice svadja, pa ne brini balkanci smo mi i siguran sam da je sledeca svadja vec negde na domaku, samo treba naci pravu rijec i temu za to hahahaha

STRANAC
18-01-2008, 16:22
@supergirl
da je nema,lose bih se osecao...
a,bas sam se pitao gde li si se ZAGLAVILA...

supergirl
19-01-2008, 13:21
@supergirl
da je nema,lose bih se osecao...

A ni ovako ti nije bas najbolje,a?? :) :) :)

36310
19-01-2008, 14:16
Uffff,evo sad dodjoh iz prodavnice...nabrzime jutros zena,nedade mi ni forum na miru da prelistam.

Tahirovce
19-01-2008, 17:02
Ja se spremam za svadbu,,kasnim al forum nekako preci.....

Crni Gruja
19-01-2008, 17:04
Ja evo koristim poluvrijeme da prelistam forum opet. Arsenal vodi 2-0 protiv fulhama (eto, ako nekog zanima:)) Evo ga poluvrijeme pocinje. Resko, polako na tu svadbu, treba kucu da potrefis posle. Lijep provod!!!

Tahirovce
19-01-2008, 17:06
Hvala Grujane,ne brini ne pijem ja(puno).....

supergirl
20-01-2008, 01:53
Vidi,Resko,nekako,Bogo ti,pa mi jos i tu svadbu pominji!
Samo tako!


Dje sam? Kuci. Sta radim? Trudim se da zaspim!

Ja! danas glupog dana,Boze mili!
Sanjala sam da me je ujeo saren konj,dok sam ga jahala vrcickom mahalom,na hajr i na dobro inshallah!
Vrisnula sam u snu,i od tad (pola sedam) nisam oka sklopila!
Cio dan sam bila kuci,pravila se dobra,da bi me ovo moji pustili da izadjem uvece...
I kad sam se okupala,isfenirala i ispeglala sve,moja famozna tetka je dosla na izvrsnu ideju da joj cuvam balavce,dok ona mahnita na toj svadbi!

Joj,drugi put cu da ih maltretiram,da joj vise ne padne na pamet da ih ostavlja kod mene!
PA,STVARNO,LJUDI,KAKAV JE TO NACIN?!?!?

Drugi put kad sanjadnem konja ima da....uhh!
Odo'!

Tahirovce
20-01-2008, 01:55
drugi put kad sanjas konja probaj da ujedes ti njega,pa mozda bude sve obratno.......

GREENEYES
20-01-2008, 12:18
Hvala Grujane,ne brini ne pijem ja(puno).....

ja sam bio na svadbu..ali te ne vidoh ni da pijes...ni da igras..

adnan
20-01-2008, 12:49
Ko se sa kime ozenio i gde je bila ta svadba?

36310
20-01-2008, 12:52
Sanjala sam da me je ujeo saren konj...

Ti eto sanjala i taksirat te ufatio a sta bi rekla meni moja girlice???Mene na javi ujedaju pa sam evo ziv...

adnan
20-01-2008, 13:15
Neznam kako da ti kazem da prekines sa provokacijama 36310. Idi tamo gde diskutujemo pa pisi, nemoj da kvaris druge teme. Lako ti je iz senke da lajes.

Tahirovce
20-01-2008, 15:10
GREENEYES nisam igrao, a jesam popio ono jedno bokalce votke,trebo si se javit,da se upoznamo...

Adnane ozenio je Nerco Mahmutovic(sin rahmetli Malica) sa Elmom Fakic(Sabova cerka),cerka mi je bolesna pa nismo ostali dugo, bilo je prijatno i veselo.....

adnan
20-01-2008, 15:12
Hvala Resko.

MajkaMaca
20-01-2008, 19:31
Vidi,Resko,nekako,Bogo ti,pa mi jos i tu svadbu pominji!
Samo tako!


Dje sam? Kuci. Sta radim? Trudim se da zaspim!

Ja! danas glupog dana,Boze mili!
Sanjala sam da me je ujeo saren konj,dok sam ga jahala vrcickom mahalom,na hajr i na dobro inshallah!
Vrisnula sam u snu,i od tad (pola sedam) nisam oka sklopila!
Cio dan sam bila kuci,pravila se dobra,da bi me ovo moji pustili da izadjem uvece...
I kad sam se okupala,isfenirala i ispeglala sve,moja famozna tetka je dosla na izvrsnu ideju da joj cuvam balavce,dok ona mahnita na toj svadbi!

Joj,drugi put cu da ih maltretiram,da joj vise ne padne na pamet da ih ostavlja kod mene!
PA,STVARNO,LJUDI,KAKAV JE TO NACIN?!?!?

Drugi put kad sanjadnem konja ima da....uhh!
Odo'!

e, vala su se obrukali,umesto da te povedu,ostavi li te da im decu cuvas...

Crni Gruja
20-01-2008, 21:28
Rekose da je svadba bila extra. Elmin brat Faka mi je jedan od najboljih drugova, bilo moje dreustvo tamo, kazu bilo je pravo

GREENEYES
20-01-2008, 23:30
[QUOTE=Tahirovce;40557]GREENEYES nisam igrao, a jesam popio ono jedno bokalce votke,trebo si se javit,da se upoznamo...

vala ja sam popio litar stoka(videli su ljudi),...igroo..posle duvo u balon..i ne pokaza nista te ja dadoh onim policajcima 150 din ..a tebi palil kamion ovih dana ovde?????

Tahirovce
20-01-2008, 23:37
ada ne vidoh te ja,ili mozda jesam al neznam ko si,mozda i jesam,a pali kamion....

GREENEYES
20-01-2008, 23:41
ada ne vidoh te ja,ili mozda jesam al neznam ko si,mozda i jesam,a pali kamion....

onaj sto se peo na stoo...sto niko nije smeo da dodje da ga spusti..a evo izgleda pobedi tadic???????????

Tahirovce
20-01-2008, 23:43
nisam video nikoga da je se popeo na sto,nebitno..
pisao sam o tome u vesti iz sandzaka

Crni Gruja
20-01-2008, 23:57
Evo ga ja, vratio se sa fudbala ko da sam na front bio. Uvrnuh nogu, oteko mi desni zglob ko balon. Ne mogu da mrdnem. Najzalije mi je sto necu moc da idem na poso ovih dana, tih! :)
Eto, sad cu vam dosadjivat malo vise, dokon sam :)

iSelektor
21-01-2008, 00:25
hahahah a tebi muka, sto neces na posooooooooooooooooo auuuuuuuuuuuuu

adnan
21-01-2008, 08:08
Propasce ti firma Grujo. :)

Rarica
21-01-2008, 09:36
Sto je moj komso vrijedan-takva nam je cijela mahala jeli Grujo?!
Za moj dan ne pitajte,setila se prijateljica da me proziva sinoc u nevakat cijelu noc nisam oka sklopila,jutros sve na brzinu-izgledam ko da sam se petardom pocesljala- kad skontam da sam fulila za 2 sata ranije,sad cekam...ako usput ne zaspem na nekoj klupi.Treba da odem na pumpu da pitam kolko kosta 100 posto antifriz-sramota me jer ce ljudi pomislit da mi treba za frizuru :)Ako prezivim ovaj dan i oni oko mene-dobro je!

Crni Gruja
21-01-2008, 11:13
HAhahaha, ne daj se Rarice, znas i sama da u nasoj mahali nema onih sto se predaju. :)

A za poso, nezna se kome je zalije: dal meni sto necu da idem, dal njima sto mene nema :) Joj brate miline ove, ne povrijedis se mnogo, al dovoljno da ne moras da ides da radis. Moracu ja ovo opet cim me prodje ovo :)

Atko, ti ko da si znao, firma mi radi jos 3 meseca, posle bankrot (al bez zezanja) heheheheheheheheh

Pozdrav od ranjenika :D

MajkaMaca
21-01-2008, 13:43
Posto si danas dokon kuci vidi te sta pametno za nas nadji po int.da imamo veceras sta da vidimo, uzivaj...zelim ti brzo da ozdravis...ja odoh,pauza prodje........

GREENEYES
21-01-2008, 14:45
nisam video nikoga da je se popeo na sto,nebitno..
pisao sam o tome u vesti iz sandzaka

mozda si tad ti bio kuci i zaspo...to bokalce te sredilo...

Tahirovce
21-01-2008, 23:43
mozda,a rekoh sto sam otisao rano kuci.....

GREENEYES
22-01-2008, 17:52
aha..rece ti mala ti bila bolesna...ma bilo je extra...

XRealSjenicakX
22-01-2008, 19:21
Evo ja sam danas ustao u pola 8, zatim u 9 poceo da radim, zabolele me prsti od tipkanja na computer, radio do 5, sa jaranima bio u nekom kaficu i eto me sada kuci sa vama...obican radni dan u hladnoj njemackoj...

askica
23-01-2008, 10:01
Ja sam jutros bas poranila pa ustala oko 6h. Dok sam popila čaj, spremila se, odmah sam krenula kod zubara. Hvala Bogu, konačno sam i to žavršila. Sad se oporavljam uz forum pa na učenje... Jooooj,, ti ispiti....

Rarica
24-01-2008, 09:32
Ja sam jos pod utiscima od sinoc-izlazak sa mojom sestrom,kad god mi"servira"neki izlazak to je neki novi kurs.Do sad nas je upisala na 3 kursa,sve to i obaveze koje imam su rezultirale da sam iz 4.pokusaja nasla izlaz iz zgrade (posle kursa naravno).Ne cudi me sto su me gledali sazaljivo kad sam umesto prema izlazu krenula u kafiteriju :)
I moj mozak hoce odmora :)

Tahirovce
24-01-2008, 19:36
Ja sam se jutros video sa GREENEYES,javio mi se na poligon,.....

GREENEYES
25-01-2008, 13:03
vala sam se juce video sa tahirovcetom,bese mi nesto ozebo..ufatila ga kijavica..a izgledase dobro..

Tahirovce
25-01-2008, 16:37
Eh kako crno dobro,ko da me poplava izbacila,gripav sam vec 4 dana,jedva ziv ......

GREENEYES
25-01-2008, 19:43
Eh kako crno dobro,ko da me poplava izbacila,gripav sam vec 4 dana,jedva ziv ......

ma ne..cini ti se..ovde neki virus zavlado..haos..

supergirl
25-01-2008, 19:51
e, vala su se obrukali,umesto da te povedu,ostavi li te da im decu cuvas...
Tako ti je to,moja ti!

Inace,evo od utorka sam gripava,pa jedva skupih ovo malo snage da vam se javimm

borichi
25-01-2008, 20:11
Tako ti je to,moja ti!

Inace,evo od utorka sam gripava,pa jedva skupih ovo malo snage da vam se javimm


Bas, mi je zao. Nadam se da ces brzo ozdraviti.

http://i240.photobucket.com/albums/ff57/TenderTNkisses/Get%20Well/Get_Well.gif

Crni Gruja
25-01-2008, 20:19
Ja sam danas isao da kupim gitaru, rijesio sam da naucim da sviram, ili makar da probam. medjutim, ta koju sam ja hteo je trenutno bila nestala, pa kad dodje javice mi da odem da je uzmem. eto, mozemo na sledeci susret ja i Daski zajedno da vam sviramo :)

adnan
25-01-2008, 21:21
Jale, Jale prvo pogledaj na www.blocket.se ili www.tradera.se

Crni Gruja
25-01-2008, 21:23
Hehehe, ma gledo sam, al h<aj reko da uzmem novu, ima jeftinih. Dok ne naucim pomalo, pa cu posle nesto bolje uzet, bolje nego sad da je urahatim :)

adnan
25-01-2008, 21:27
E pa onda urahati novu.... :)

MajkaMaca
25-01-2008, 21:47
Petak...uh...nek mi bog oprosti,al mi nekako najtezi dan u sedmici...
ceo dan u pokretu...poso,poso.poso...posle brzinski rucala,zatim kupovina,kuci isto,cistila,ves oprala...sina kod prijateljice odvela,glava me boli...nisam jos vecerala,rekoh malo da vidim prvo kako ste mi vi,pa cu kasnije,da se malo odmorim.......

GREENEYES
26-01-2008, 16:47
fino,nema sta...

Prijepoljka
17-03-2008, 21:18
Kuci... pricam na mob, sta cu raditi!? :D

Rarica
18-03-2008, 13:53
Ja sam danas isao da kupim gitaru, rijesio sam da naucim da sviram, ili makar da probam. medjutim, ta koju sam ja hteo je trenutno bila nestala, pa kad dodje javice mi da odem da je uzmem. eto, mozemo na sledeci susret ja i Daski zajedno da vam sviramo :)

E komso sad si porasto u mojim ocima!


Kod mene danas kisa,ja sam malo zbrisala od obaveza...kojih se nagomilalo krs kijamet,a samo cooliram,danas se osecam ko Garfild!

riki
19-03-2008, 13:08
eh jes ovo sunce ugrijalo neda se iz kuce izaci
setnja svaki dan po obicaju kafica i malo druzenja
odmor od svih tema hahaha
naidje po neki sjenicak te se ispricamo i to je sve u svemu
pogledam sta ima aktuelno na sajtu vidim niko se nesvadja sto me malo zabrinjava hahah

borichi
19-03-2008, 17:49
Jooj Riki, nije ti brate lako! Cuj kafici, carsija!.... eh, blago tebi!


Slusam Amaro, zezam se sa vama, ovaj telefon me uznemirava. A neki se vjetar uspu'ho vani, bojim se onaj ce katil (tornado) opet. Prije neki dan nas je unistio. Bilo je uzasno!

Crni Gruja
19-03-2008, 20:08
Kod nas je prekjuce pao snijeg, evo opet se nesto natmurilo, izgleda ce opet. Tako da nema mnogo sta da se radi: nalozi i sedi kuci :)

MajkaMaca
19-03-2008, 21:24
e i kod nas juce ceo dan bila mecava,prvi put ove "zime" i danas do podne,cas pada cas sunce...sad opet prolijece...a ja sta radim?danas naporan dan, jedna moja poznanica i komsinica je umrla,te bila na sahranu,i jos sam okupirana tim slucajem,a mislim da ce i trajat dok malo od svega ovoga dodjem sebi...zalosno...probam sad ovde sa vama da skrenem misli,al bogami tesko...zao mi je,...

Hida
20-03-2008, 08:10
Juce se otopio snijeg a sinoc novi pao. Sta moze da se radi samo da se odmara (ko moze jel da). Sutra rodjendan nekom a ja jos nisam kupila poklon, danas moram.
Maco ne se sekiraj se puno, jeste da mi zene ne mozemo bez toga, samo da je zdravo ostatak. Ja sam pokusavala da ti posaljem privatnu poruku ali ti si to iskljucila, nek si ti sa nama i ne dozvoli da te neke budale udalje od nas i da manje postova pises(primjetila sam).
Sad odoh malo da prosetam na cist vazduh a posle u dingije po prodavnicama

akica_90
20-03-2008, 13:03
Ev' kod nas kisa... vrijeme tmurno.... taman za spavanje... =)
Praznujem ne idem u skolu...i tako.
Rarice , Ursuljanka ocekujte me danas... :D hehehe...

nc.biber
20-03-2008, 13:39
... ma evo me na poslu i bas sam ogladnio ... kano VUK :)
a bas sam obilno doruckovao

borichi
20-03-2008, 16:01
Ev' kod nas kisa... vrijeme tmurno.... taman za spavanje... =)
Praznujem ne idem u skolu...i tako.
Rarice , Ursuljanka ocekujte me danas... :D hehehe...

Neka Mahale!!:)

Mi smo te poslali tamo da ucis, a ne da se mahalas!!

borichi
20-03-2008, 16:03
e i kod nas juce ceo dan bila mecava,prvi put ove "zime" i danas do podne,cas pada cas sunce...sad opet prolijece...a ja sta radim?danas naporan dan, jedna moja poznanica i komsinica je umrla,te bila na sahranu,i jos sam okupirana tim slucajem,a mislim da ce i trajat dok malo od svega ovoga dodjem sebi...zalosno...probam sad ovde sa vama da skrenem misli,al bogami tesko...zao mi je,...
\

Mache,

Zao mi je za ovaj slucaj. Ali zivot ide dalje...

supergirl
20-03-2008, 16:17
Ja sam maloprije bila na hatar kod druga iz odeljenja (preselio mu babo),tako da sam i ja tmurna danas,kao i ovo vrijeme. Pada snijeg,a jedva sam cekala kraj nedelje. Planiram da sutra odem malo kod sestre u Uzice,u goste,da se malo oporavim od dosadne svakodnevnice... Samo da pregrmim kontrolni iz francuskog,pa ti posle sve sa hajirom!

Chupka_
20-03-2008, 23:47
ah...kuci vala cijeli dan i to u kuhinji...tetka mi preselila na ahiret{ da joj Allah dž.š podari Džennet}pa vazda kuham...tak sad sam sjela da se odmorim malo....
snijeg pada,noc mirna nego inače...nista se ne cuje...bas se osjeca neka tuga u zraku ili sam to ja mozda žalostiva zbog rahmetli tete.....ne znam.......

borichi
21-03-2008, 08:52
HIDO! DEE RECI MI GDJE ONAJ SAT STO LETI, DA NARUCIM??

Ili me budi kako znas i umijes iz te Svedske!



Ja imam prevodjenje na sudu za nekih 5 sati. Evo se pripremam za to! Uzasan slucaj! Kcerka je optuzila oca za silovanje. Uh, ko ce to izdrzati.

adnan
21-03-2008, 09:13
Zar nije praznik u Americi danas?

Hida
21-03-2008, 09:24
http://www.kefaja.com/dogodilo%20se/tekstovi/leteci%20sat.htm

Na ovoj stranici sam to procitala ali nema nigdje da stoji gdje se moze kupiti. Sto se tice budjenja nema problema kad ti treba budim (samo javi)jer ja sam lakog sna:).

Hida
21-03-2008, 09:36
Zaboravih da ti pozelim srecu danas, takve stvari su teske jer covjek htio ne htio ih prezivljava samo slusajuci a ne jos moras da prevodis.

borichi
21-03-2008, 09:47
Zar nije praznik u Americi danas?

Za sud to nije slucaj u mojoj drzavi. Sud je zakazan za 9:30 AM.

Ovdje ti je Drzava odvojena od Religije. Ne, smijes tako nesto spomenuti u Drzavnim Institucijama!

Primjer: Ne smijes u skoli reci "Sretan Bozic", nego trebas reci " Sretni Praznici" ( I to sve zbog Zidova) Isto tako za Uskrs,,, kako oni znaju da se izbore za svoja prava, Svaka im Cast!!!

Stvarno se ima sta nauciti od njih! (Vjerujem da je tako i u Svedskoj)

Ovo su stvarno siroke teme , uzasno velikih razmjera, sa puno opisa i detalja..

Kada jednom sazrijemo za ovo, vjerovatno cemo pisati na ovu temu..

Crni Gruja
21-03-2008, 09:52
Moze bit, al sad za sad cu samo da te podsetim da si zakasnila. kazes udjenje je u pola 10 a pogledaj, sad je 10 satio jadjo :mrgreen: :D

Rarica
21-03-2008, 10:15
Borichi ispricaj nam kako je bilo na sudu,kakve su kazne u Americi za takve zlocine?
Kod nas je skoro imao slican slucaj,na jednom pretresu su radili i pistolji u sudu-sumnjam da to moze da se desi drugo sem u Bosni.

Ja sam danas pravo happy,konacno suuuunce,sad idem jos malo da mahalam,moram da se napunim baterija lijenosti jer od sledece sedmice cu non stop biti na nogama-da se bar setim kako je to nista ne raditi :)

akica_90
21-03-2008, 11:36
Moja Rarice i ja sam ti danas tako happy........stize mi babo.... =D
Nisam ga vidjela 3 mjeseca =(....
pa navrati....

akica_90
21-03-2008, 11:36
Moja Rarice i ja sam ti danas tako happy........stize mi babo.... =D
Nisam ga vidjela 3 mjeseca =(....
pa navrati.... ima i za ostale clanove bujruma...

supergirl
21-03-2008, 16:13
UHh,konacno vikend!!!
Rahatluk,stvarno!

MajkaMaca
21-03-2008, 18:27
Juce se otopio snijeg a sinoc novi pao. Sta moze da se radi samo da se odmara (ko moze jel da). Sutra rodjendan nekom a ja jos nisam kupila poklon, danas moram.
Maco ne se sekiraj se puno, jeste da mi zene ne mozemo bez toga, samo da je zdravo ostatak. Ja sam pokusavala da ti posaljem privatnu poruku ali ti si to iskljucila, nek si ti sa nama i ne dozvoli da te neke budale udalje od nas i da manje postova pises(primjetila sam).
Sad odoh malo da prosetam na cist vazduh a posle u dingije po prodavnicama

draga moja hido,hvala ti za ove divne rijeci...ja sam redovno tu ali nazalost ostajem bez teksta kad vidim kakve komentare dobijam od pojedene"omladine" na skoro svaki moj post,zato sam odlucila da nebih bila uocljiva i tema za raspravku, sto manje postova a pogotovu te "budale"zaobilazim...malo sam drugacije odgojena i mislim da je tako dobro....
nadam se da si nasla poklon za brata i da mu se dopada... ah zamalo zaboravih,neznam kako mi je pm iskljucen...zavrsicu to kad mi junior bude kuci,pa cu ti se javit...selam

MajkaMaca
21-03-2008, 18:43
\

Mache,

Zao mi je za ovaj slucaj. Ali zivot ide dalje...

hvala ti borichi...mislim da si ti obavilila tvoj poso dobro(usta i nesumnjam)...i da si se i ti malo rasteretila od te uzasne teme.ja sam danas kuci i po obicaju posla preko glave,vrijeme UZASNO...snijeg.sunce,grad,sunce,kisa itd. a, i ima mi sinovac rodjendan pa cu malo do njega prosetat i tako mi dan prodje...

Musko
21-03-2008, 23:13
maco zar ne vidis da ova omladina hoce da te obeshrabri da se predas godinama nedaj se prosetaj uhvati malo svezeg vazduha bice ti lakse i ne obaziri se na omladinu jer ti si jos uvijek mlada sa mozda malo vise zivotnog iskustva od njih

MajkaMaca
21-03-2008, 23:33
maco zar ne vidis da ova omladina hoce da te obeshrabri da se predas godinama nedaj se prosetaj uhvati malo svezeg vazduha bice ti lakse i ne obaziri se na omladinu jer ti si jos uvijek mlada sa mozda malo vise zivotnog iskustva od njih

boze, kako je ovo lijepo receno,hvala ti Musko....tako cu i uradit,... obecavam.

Crni Gruja
22-03-2008, 11:15
Nadam se da si shvatila poruku koju ti mi svi saljemo. Ne ostavljaj nas, jednostavno se ne obaziri na neke stvari i bas te briga. Ti si ovde sastavni deo nas!

borichi
22-03-2008, 16:15
Borichi ispricaj nam kako je bilo na sudu,kakve su kazne u Americi za takve zlocine?
Kod nas je skoro imao slican slucaj,na jednom pretresu su radili i pistolji u sudu-sumnjam da to moze da se desi drugo sem u Bosni.

Ja sam danas pravo happy,konacno suuuunce,sad idem jos malo da mahalam,moram da se napunim baterija lijenosti jer od sledece sedmice cu non stop biti na nogama-da se bar setim kako je to nista ne raditi :)


"Kako sam se nadala dobro sam se udala!"

To je bio "Juvenile Court" (Sud za maloljetnu djecu)

Naime radi se i tome, da je taa cura od 16 godina, slikala se gola i stavila sliku na Internet. Otac je to vidio, i ubio Boga u njoj! Ona pozove policiju i svasta isprica, izmedju ostaloga da je i silovana. Oni je odmah izvedu iz kuce i stave je u prinudan smjestaj. Apsolutno se nista ne prepusta slucaju kada su djeca u pitanju.

A u tom "shelteru" (prinudnom smjestaju), nikako joj nije odgovarao nacin zivota. Mora se ustati rano, dijeliti soba sa drugom djecom, uciti u odredjeno vrijeme, jesti, spavati itd. Znaci postoji disciplina!.
Ona je svima govorila da je izmislila tu pricu za oca,, samo da mu se osveti, Ali to ne ide tako brzo. Oni nista ne vjeruju dok se to stvarno i ne potvrdi.


E, to se poslije iskompliciralo!! nastaje cijeli birokratski proces. Tu ti se odmah umijesa, Drzava, Skola i napravljena je istraga, koja je trajala, ne znam koliko... Majka je tu dala najveci doprinos sa svojim izjavama. Ispostavilo se da je ta cura delikventna,(tu je bilo jos niz detalja, o neprilicenom ponasanju) i da otac nije pocinio silovanje.

Ta je mala preplakala cijelo vrijeme, molila svih da je puste da ide kuci i da je sve izmislila..

Sto se i dokazalo, na taj nacin sto je ona u svakoj svojoj izjavi imala razlicitu pricu, apsolutno ni datumi, ni mjesta "potencijalnog dogajadja' nisu se poklapali.

Tako da je pustena i otisla je kuci.. Happy Ending!

Mislim strasna je stvar sa cime se djeca koriste.. Tu je bila cijela familija, majke strine, ujne i sta ti ja znam. Svi podbuhli od placa.. Nije ih bilo lako gledati onakve.


Tako je to proslo.

Ogovor za Raricu:

Sta se kazni za ovakva krivicna djela tice su od 8 do 15 godina, Federal Prison. (Federalni Zatvor) zatvor koji je vise nego uzas.

borichi
22-03-2008, 16:31
Mache,

Kompjuter moze svasta da trpi, pa se ponekad neizivljeni, primitivni stvarno izivljavaju, nemaju hrabrosti da to rijese na nikakav drugi nacin. U normalnom svijetu je to davno prevazidjeno.

Ako nekoga ne mozes da sretnes na ulici i da ga bubnes koljenom u "muski mozak" onda nema se sta po forumima vrijedjati,, krajnje odvratno..

Mache mi tebe volimo i ne damo..Imas ti na sta trositi energiju!
A, ovdje smo da se na neki nacin skupimo, druzimo i imamo good time, uz Amaro radio.

tvoja borichi,

supergirl
22-03-2008, 17:06
Svakakve djece ima!

A ja sam danas toliko lijena,da mi,ono sto kazu za-moju-g..icu-mucno-da-uradim!
Ne znam da l da izlalim veceras uopste!!

Samo mi se sedi kuci,ricka i cita Harry Potter (7 deo)-prvi i jedini primerak koji je stigao u Sj.

supergirl
23-03-2008, 12:09
Je l vam se ikad desilo da vam uzastopno zagori 6 palacinki zbog foruma?!

Meni se to upravo desava!
Aaaaaaa,sedmmmaaaaaaaaaaaa!!!!!!

supergirl
23-03-2008, 12:24
Ne mogu da verujem.
Osma!
Ovo mi je rekord!

halilce
23-03-2008, 15:19
Maloprije sam bio u Trefu sa Cipiripijem na kafu!
Nisam ga video baš dugo!
Večeras me očekuje još jedan susret sa foruma,samo čekam da Rešku "progledaju" kurje oči,hahahha:eek:.:psssst:

Tahirovce
24-03-2008, 01:06
:36_3_3::ljuti_kasalj::31_1_3:

supermann2008
24-03-2008, 01:23
Gde sam kuci a sta radim igram poker na internetu

hurmasica
24-03-2008, 02:31
Na zapadu.Pokusavam pretociti u pisanu rijec moje impresije minulog sabaha.

***********
Jutro.
Tudjina.
Prve bijele plesacice zime.
Sa desne strane mutna rijeka.
Sa lijeve strane cisto srce.
Radio i tiha muzika.
Sitno brujanje motora.
Iz ladice proslosti gledaju me tvoje oci.

supergirl
24-03-2008, 14:21
Kuci sam.
Tipkam.
Dosadio mi je snijeg.
Imam da ucim.
Spava mi se.

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

MajkaMaca
24-03-2008, 14:45
danas malo mirnije...juce tezak dan ,ceo dan ciscenje, junior,odlazi na fakultet za par dana,zato juce ciscenje stana(njegovog),montiranje namestaja,te glave pogubili...i jos nesto:od danas computer pripada samo meni...i eto me kad god imam vremena,sa vama sam....

Crni Gruja
24-03-2008, 14:48
Toooo volim da cujem... Bila si nam malo zaostala (sa razumevanjem)

MajkaMaca
24-03-2008, 14:59
hahahahaaaaaaaaa:predaja: morala sam da nadjem neki izlaz,kad ste svi navalili,hahahahaa:069:

Rarica
24-03-2008, 15:35
Ja vec pad dana sanjam da sam na moru,pa se u takvoj atmosferi i budim i cijeli dan sam ko melajce :)
Inace sam jutros umirala od smijeha dok mi je ursuljanka pricala svoj san.
Sanjala je da je udata za Totija,da imaju dijete i da su i velikoj svadji koju pokusava da stisa Senad Hadzifejzovic direktno u centralnom dnevniku!
Sta reci :)

Crni Gruja
24-03-2008, 15:39
hahahahahahahahahhahaaaaaa

Sta reci? Teti treba rec "srecno", jer ce ti sreca trebat kad te ona dofati, osecam :)

akica_90
24-03-2008, 15:45
hene hene.....ti ursuljanke..... :D

Rarice evo naseg sna..... sta kazes...a?

ursuljanka
24-03-2008, 15:51
Dobar ti osecaj Grujo:)...

Htede Toti da se pomirimo,al' ja ponosita Ursuljanka:)!Nesto je opasno zabrljao pa mora da ispasta:):):)!

supergirl
25-03-2008, 13:58
Nista vala. Evo.
Dodjoh iz skole,jedoh,pa na forum...
Opet snijeg...
Planirala da izadjem malo tamo kasnije,al' kud cu.
Aman, Sjenico, kako si dosadna,da znas potonula bi!
Ide mi se u bioskop!:)

Elvis-Eko
25-03-2008, 16:56
Radi li bioskop u Sjenici ?

Tahirovce
25-03-2008, 18:34
ne radi, jos unutra neki radovi unutra su ostali,neznam tacno sta...

suad
25-03-2008, 19:45
radi li ALIBABA???

Tahirovce
25-03-2008, 19:48
hhmmm mislim da radi,ja nisam tamo bio ima i 2 godine,sad svratim u KAHVU kod Bibe Selmanovica...

suad
25-03-2008, 19:48
a ibrahim (sin mu)

Tahirovce
25-03-2008, 19:51
Pa on drzi kafecajnicu,al iz navike narod kaze kod Alibabe,tu je bilo smijeha..
imam jedan snimak dobro se setih sad cu ga postavit na youtube :) ...

suad
25-03-2008, 19:52
molim te postavi ALIBABA je legenda

Tahirovce
25-03-2008, 19:56
ovo je sa Ibrahimom,evo sad gledam duzi je od 10 min treba da ga skratim na 10min,bice veceras ili na youtube ili tebi na meil .....

suad
25-03-2008, 19:57
ok puno hvala

Crni Gruja
26-03-2008, 01:00
Na youtube resko, i nama ove postavi da vidimo :)

supermann2008
12-04-2008, 01:16
evo mene spremam se za sjenicu da idem pase cujemo drugi put kada se vratim iz sjenice.sellam

iSelektor
12-04-2008, 01:32
Srecan ti put brate i napravi po neku sliku!

Pozzzzz

supermann2008
12-04-2008, 01:35
Srecan ti put brate i napravi po neku sliku!

Pozzzzz

hvala...
napravicu

liliput
12-04-2008, 03:26
ako Bog da i ja sam u avgustu tamo...

supergirl
12-04-2008, 12:31
evo mene spremam se za sjenicu da idem pase cujemo drugi put kada se vratim iz sjenice.sellam

ohoho...
Znaci da ja spremam zasedu!?
:)

supermann2008
30-04-2008, 21:59
ohoho...
Znaci da ja spremam zasedu!?
:)
ja bi u sjenicu i vrati se a ni od tebe niti od tvoje zasede nista gde ste se sakrili da niste bili u misiju rupu.hahahahaa

iSelektor
01-05-2008, 01:09
Nije ti bila dobra boja na autu hehehe
nisi bio upadljiv, nije ti pisalo VIVA na auto hehehe 8)

supergirl
01-05-2008, 14:50
ja bi u sjenicu i vrati se a ni od tebe niti od tvoje zasede nista gde ste se sakrili da niste bili u misiju rupu.hahahahaa
Eeeeeeee,ja te Bogme vidoh,no mi ti zamace....!

MajkaMaca
01-05-2008, 15:00
e,napokon i za mene praznik..spavala do podne,posto sam sinoc posijelila dugo,do 2 po ponoci,rucala i sad gledam kako da najbolje iskoristim ovaj dan.Vrijeme lijepo,setnja...sta bi drugo,ili pred TV-a...odoh napolje...

Hida
01-05-2008, 16:39
Blago vama za lijepo vrijeme kod nas cijeli dan kisa :(.

Elvis-Eko
01-05-2008, 19:15
Placam racune :evilwait: i odmah mi skoci pritisak

Prijepoljka
01-05-2008, 22:05
"Peglam" se! :D

borichi
01-05-2008, 22:08
Placam racune :evilwait: i odmah mi skoci pritisak


Dobro me podsjeti! Zaboravila sam da je danas 1 u mjesecu. I to Prvi Maj.

Hej narode Sretan Vam Praznik! Je li se to jos slavi tamo kod nas?

supermann2008
02-05-2008, 02:53
Dobro me podsjeti! Zaboravila sam da je danas 1 u mjesecu. I to Prvi Maj.

Hej narode Sretan Vam Praznik! Je li se to jos slavi tamo kod nas?
slavim ja meni je rodjendan

supergirl
02-05-2008, 13:16
Kuci. Tipkam.


Dje da odem danas?!
Juce sam bila u borice,prekjuce na vrela,prvih dana raspusta na jezero,uvac i jasen...
Da odem na Banjice?
Nikad prije nisam tamo isla....

Chupka_
02-05-2008, 15:04
Dodji kod mene da te vodim na Kulu u Zvorinik....:biggrin::biggrin:

supergirl
02-05-2008, 16:30
Dodji kod mene da te vodim na Kulu u Zvorinik....:biggrin::biggrin:

Ada neki vetar,pa puha! :):):)

Eeee,kako je lijep park!
Ja do sad sedela,grickala suncokret,milina!
Hvala Bogu,ovi kompijuteri nisu sve unistili! Ima po malo djece po ulici da se vidi!
MAda nas je,u moje vrijeme,imalo dosta vise!

ursuljanka
06-05-2008, 15:11
Prije dva dana sam bila Ursule8).Otisli da rostiljamo.Posto se nakupilo nekog naroda i pocele prazne price,ja sam otisla da setam-nisam se nikom javila.Kada sam dosla-nigde nikog.I tako sam ja pesice,po vetru i kisi,do Sjenice.(Moji mislili da sam ja krenula pesice kuci,pa ce me oni stici-jer ja imam taj obicaj-ali to ovoga puta nije bilo tako:28:).Salim se-prijala mi je setnja,samo da je vrijeme bilo ljepse.

supergirl
07-05-2008, 15:00
Hehehe,pa ti jos fataj brda! :):):)

Rarica
08-05-2008, 14:43
Hehehe,pa ti jos fataj brda! :):):)


To sam i ja pomislila ali nisam smela da se izjasnim taj dan kad je dosla onako umorna i pokisla! :)

Elvis-Eko
10-05-2008, 15:58
Evo spremam se da idem na svadbu. Udaje se Bushova cerka pa moram otic, nema smisla kad me covjek zvao :)
Borichi, ides li i ti ? :)

borichi
10-05-2008, 20:34
Zao mi je necu moci ici na tu svadbu, a i mnogi drugi planovi su promijenjeni!.. Od Srijede 7-og Maja, nalazim se sa mamom u bolnici na Intenzivnoj njezi. Svako moje prisustvo na ovom forumu je iskljuceno do daljnjeg..

Pozdrav svima,

borichi

hurmasica
10-05-2008, 21:11
Zao mi je necu moci ici na tu svadbu, a i mnogi drugi planovi su promijenjeni!.. Od Srijede 7-og Maja, nalazim se sa mamom u bolnici na Intenzivnoj njezi. Svako moje prisustvo na ovom forumu je iskljuceno do daljnjeg..

Pozdrav svima,

borichi



Borichi tvojoj mami zelim od srca brzo ozdravljenje,tebi snage da joj pomognes i motiviras da ustraje u tome.
Allahu(dz) na amanet!

Crni Gruja
10-05-2008, 22:12
Borichi, ja znam da si ti jaka i da ces izdrzati to sto te je snaslo. Od srca zelim tvojoj mami da se brzo oporavi. Cekamo te sa radosnim vijestima.

Ismeta
10-05-2008, 23:17
Borichi, brzo ozdravljenje tvojoj mami a tebi puno snage i hrabrosti od srca zeli Iska. Znam kako se osecas - imala sam bezbroj takvih situacija. Sve najbolje....

MajkaMaca
11-05-2008, 00:09
Zao mi je necu moci ici na tu svadbu, a i mnogi drugi planovi su promijenjeni!.. Od Srijede 7-og Maja, nalazim se sa mamom u bolnici na Intenzivnoj njezi. Svako moje prisustvo na ovom forumu je iskljuceno do daljnjeg..

Pozdrav svima,

borichi

draga moja Borichi,brzo ozdravljenje tvojoj mami,a tebi snagu allah nek podari...zaista mi je zao...selam i za tebe i tvoju mamu

Hida
11-05-2008, 09:15
Borichi brzi opoavak tvojoj mami a tebi snage da izdrzis sve zeli Hida od srca i da dragi Allah bude uz vas. Selam za tebe i tvoju mamu.

tmusa
11-05-2008, 11:20
Zao mi je necu moci ici na tu svadbu, a i mnogi drugi planovi su promijenjeni!.. Od Srijede 7-og Maja, nalazim se sa mamom u bolnici na Intenzivnoj njezi. Svako moje prisustvo na ovom forumu je iskljuceno do daljnjeg..

Pozdrav svima,

borichi

E zao mi je jako...zelim svim srcem da ti se majka oporavi sto pre...svima nam je do toga stalo...

mersija
11-05-2008, 11:36
Borichi,brz i uspjesan oporavak tvojoj mami,a tebi sabur i da istrajes u takvom zasigurno teskom vremenu ,uz Allahovu(dz)pomoc.

Elvis-Eko
11-05-2008, 17:23
Borichi, neznam sta da ti kazem osim da znam kako ti je tesko, pogotovu ovdje u tudjini sto nam cini tu bol i ocajanje jos vecim. Neka dragi Allah pomogne da tvoja mama ozdravi na danasnji dan ( mothers day u SAD ) a tebi podari sabur. Budi jaka.

ursuljanka
16-05-2008, 12:23
Borichi-ako Bog da,bice sve Ok!Najiskrenije to zelim.Selam za tebe i tvoju majku!

borichi
16-05-2008, 21:51
Hvala vam na ovim prekrasnim rijecima, koje stvarno ispunjavaju svaki prostor ohrabrenja.

Lijepo je od vas, sto ste ukazali takvu paznju. Mama je prezivjela, van zivotne opasnosti je sada. Imala je veliku operaciju i doro se oporavlja.

Mi smo u ovoj bolnici:

http://www.emoryeastside.com/default.asp

Hvala Hurmasice, Grujice, Majka Maca, Hida,Iska, Tmusa, Mersija, Elvis-Eko, Ursuljanka, i svima ostalima. Nadam se da cemo se uskoro "pisati" opet.




http://i166.photobucket.com/albums/u83/jst8761/ty/ty0608.gif (http://www.satisfaction.com/codes/thank-you-comments-1.php)
http://i179.photobucket.com/albums/w285/kimmychilds/comment/comment.gif (http://www.satisfaction.com)

borichi,

Chupka_
16-05-2008, 21:56
Borichi brz oporavak tvojoj majci...od srca zeli chupka_

halilce
16-05-2008, 23:25
Pridružujem se čestitkama za brz oporavak.

sanna72
16-05-2008, 23:32
Zelje za brz oporavak i s moje strane...

supergirl
18-05-2008, 21:44
Ja ovo tek sad procitah!

Drago mi je da ti je mama dobro! Bice sve,ako Bog da,bolje!

ursuljanka
11-06-2008, 11:00
Ja i Akica smo juce bile vrijedne,pa smo pokosile trevu u mom i Raricinom dvoristu(Akica nabavila kosu).Imam zuljeve,a ruke ne osecama:cry:.Akice doji danas da prevrnemo otkose,nadam se da nece pokisnuti:-).

Chupka_
11-06-2008, 11:12
Jojjjjjjj i ja sam juce kupila sijeno:biggrin: grrrrrrrr.... a danas:obeseni: grasak, blitvu, spinat i ostalo zeleno povrce, sjeckam i pakujem u zamrzivac...imal dobrovoljaca da mi pomognu:(:(:(

Rarica
11-06-2008, 11:57
Ja ti volim oko tih stvari,pakovanja a ovo sa sijenom malo slabije tu se izvucem,juce su one dvije kosile a ja im nosila pitu na glavu :)

supergirl
11-06-2008, 22:30
Hej kako vas tri cosate!!!!

ursuljanka
13-06-2008, 12:44
Dodji i ti da cosas sa nama.U mom drustvu moze samo da se cosa:put:.
Akice-pokisli nam otkosi,ali dobro je-nisam ih prevrnula:tralala:.
Imal' dobrovoljaca da gazi na sijeno?;)

Chupka_
13-06-2008, 12:52
Evo pik ja gazim sijeno:D...ali ako dobro bacas;)

ursuljanka
13-06-2008, 13:00
Mene bole ruke od kosidbe.Dako se nadje neki muskarac...Ako nista,bacacu ja pa sta bude:moli::D.Setih se da nemam vilu...da nemas ti?Ili da odem do Sjenice po traktor-imam svu opremu,a znam i da vozim;).

Chupka_
13-06-2008, 13:39
Ja nemam traktor ali posudit cu od nekog:biggrin: i eto me sa alatom, imaju i vile i grablje, ma sve...a ko ce krompirusu da pravi-to cemo se dogovoriti:biggrin:

Elvis-Eko
13-06-2008, 16:22
Evo pik ja gazim sijeno:D...ali ako dobro bacas;)



Ja najbolje bacam u mahali :smeh2:

borichi
13-06-2008, 20:59
Nemam ni traktor (uh lazem:psssst:, imam onaj za sisanje trave, moze li taj?) nemam vile i grabulje, kuput cu dolje usput u "SENICU," ali imam jako veliku zelju da budem sa vama i radim sve to sta i vi.


Chupka ti pravis pite, necemo da te mijenjamo.

Chupka_
15-06-2008, 17:17
Ja najbolje bacam u mahali :smeh2:

Ekooooo cure kupe sijenoooooooo...........a vi muski uhvatite se hladovine i rostilj pripremite:biggrin::biggrin:

Chupka_
15-06-2008, 17:19
Nemam ni traktor (uh lazem:psssst:, imam onaj za sisanje trave, moze li taj?) nemam vile i grabulje, kuput cu dolje usput u "SENICU," ali imam jako veliku zelju da budem sa vama i radim sve to sta i vi.


Chupka ti pravis pite, necemo da te mijenjamo.


hahahahahah cuj traktor za sisanje trave hahah........
Samo ti dodji borichi, a za ostalo-alat i mashineriju:biggrin:- ima rarica, ursuljanka i ja da se pobrinemo:)

borichi
15-06-2008, 18:18
...Jeste Chupka, MOBA treba. Nije to samo da se zavrsi hitan posao koji ne trpi odlaganje, to ti je dugogodisnja tradicija "Kosidba" kod nas. Nase Sjenicke duse su duboko srasle sa tom travom. Sijeno je ime, i velicanstveni simbol naseg kraja.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~



A taj traktor,,,:icon_cheesygrin: (sto se smijes lopuzo), i onako ne bi mogao da KOSI, on samo sisa. :):)

http://i42.photobucket.com/albums/e321/ninahadcentury21/traktorzasisanje.jpg AHaaa!, to mi je Dragi Muz kupio kao veliki "Dar". Ko veli,, lakse ce ti biti nego kosilicom!!!. Eh, tako ti ja dobi traktor umjesto dijamanata "Moja Chupka"

...

Chupka_
15-06-2008, 18:22
hahahahah joj kraljica siiiiii hahahah....traktor umjesto dijamanta :bravo:

Pa trava je pokosena i to rucno:biggrin:, sad nam samo treba traktor sa prikolicom, da pokupimo sijeno...daj reci muzu da ti kupi i prikolicu, a u njoj jedan veliki dijamant...:smeh2:
ha sta kazes:biggrin::biggrin::biggrin:

borichi
15-06-2008, 18:33
hahahahah joj kraljica siiiiii hahahah....traktor umjesto dijamanta :bravo:

Pa trava je pokosena i to rucno:biggrin:, sad nam samo treba traktor sa prikolicom, da pokupimo sijeno...daj reci muzu da ti kupi i prikolicu, a u njoj jedan veliki dijamant...:smeh2:
ha sta kazes:biggrin::biggrin::biggrin:


Javit cu se kasnije radim nesto ozbiljno.. ako pogrijesim.. na...stradah

Elvis-Eko je vec uhvatio hladovinu uplasio se "bacanja". Nije valjda na rostilj, a Chupka pravi pite za rucak, dobro vala da Mersija ne mora kuhat.

Rariceee, Ursuljankaaaa, nista se ne kidajte tu smo mi forumasi,... gotovo sat-pa-sat....

supergirl
15-06-2008, 20:57
E,znate sta ima!?
Ofarbala sam se u crno!

Prijepoljka
15-06-2008, 21:00
E,znate sta ima!?
Ofarbala sam se u crno!
Uuuu, cool!! Daj da vidimo! :D Samo, sto si?! Sad ce ti kosa biti suva i ispucala... Smrc... Trebala si color sampon! :D Ali, sta je tu je! :D

mersija
15-06-2008, 21:42
Javit cu se kasnije radim nesto ozbiljno.. ako pogrijesim.. na...stradah

Elvis-Eko je vec uhvatio hladovinu uplasio se "bacanja". Nije valjda na rostilj, a Chupka pravi pite za rucak, dobro vala da Mersija ne mora kuhat.

Rariceee, Ursuljankaaaa, nista se ne kidajte tu smo mi forumasi,... gotovo sat-pa-sat....


:):)@borichi,ma srce si,al´eto nemogu vas gledat...da vam sta nepomognem...

pa rijesih,ja sam vam pleh "dudova" i "gurabija"spremila da predahnete,nego neznam kako cu to "onako"sve na glavi donijet,al´ snacicu se vec nekako:)
a i vode cu vam donijet kad zatreba....

eto,od mene dosta....:)

Hida
15-06-2008, 22:03
Ja cu surutke donijet da se ima uz pitu a posle sok od ruzice da se ima uz dudove i gurabije i dosta od mene.


Za Chupkinu pitu ne znam kakva je dok ne probam bar dva pleha pite:).

SEJO31-de
15-06-2008, 22:37
Vi vala sve pripremiste jos samo SOFRA da se postavi......

Crni Gruja
15-06-2008, 22:38
Jeste, ja i sejo cekamo, pocrkasmo od gladi. Jel tako Mrgudeeee :)

SEJO31-de
15-06-2008, 22:41
jok............:obeseni:

Chupka_
16-06-2008, 02:15
aman....sto ste izjelice:biggrin::biggrin:
evo sofre...za sve...
a pite su za Hidu-da degustira, pa ako budu valjale, pravim za sve:biggrin::biggrin:

iSelektor
16-06-2008, 19:35
Dal ovi dudovi mogu nekako da se prave da ne budu toliko slatki... Jer ih volim, ali su mi preslatki, pa nikako ne mogu vise da pojedem...

Pozzz 8)

supergirl
16-06-2008, 20:00
Uuuu, cool!! Daj da vidimo! :D Samo, sto si?! Sad ce ti kosa biti suva i ispucala... Smrc... Trebala si color sampon! :D Ali, sta je tu je! :D
Da si mi ti zdravo!

Prije 6meseci sam bila teget!
Pa onda tri meseca uzastopno-vatreno crvena!
Pa onda sam se malo oprobala kao brineta!
Eh,doslo vrijeme i za crnu!:)

PS: Sledeca ja plava! Samo psssst.............:biggrin:

Prijepoljka
16-06-2008, 20:02
Da si mi ti zdravo!

Prije 6meseci sam bila teget!
Pa onda tri meseca uzastopno-vatreno crvena!
Pa onda sam se malo oprobala kao brineta!
Eh,doslo vrijeme i za crnu!:)

PS: Sledeca ja plava! Samo psssst.............:biggrin:


Crrrrrrrrrrno dete, pa sto to radis?! :D Zezam se, blago tebi kad imas hrabrosti da mucis svoju kosu toliko!

supergirl
16-06-2008, 20:14
Crrrrrrrrrrno dete, pa sto to radis?! :D Zezam se, blago tebi kad imas hrabrosti da mucis svoju kosu toliko!
:hmmmm::hmmmm:Ne znam ni ja otkud mi sve to!
(Chupka,brani me!!! :()

:36_3_5::36_3_5::31_1_18::31_1_18::31_1_18::31_1_4 2::31_1_42:

iSelektor
16-06-2008, 20:25
Cupka ti ode na more, nema od branjena nista... sledecih mesec dana

hehehe

Hida
16-06-2008, 23:09
Tako samo Supergirl kad ces ako ne sad, ne znas koja ti boja najbolje odgovara pa isprobaj sve. Sto se tice upropastavanja kose nije sigurno da ce se to desiti, a i ako se desi izrasce nova kosa.

Beba
17-06-2008, 01:12
:hmmmm::hmmmm:Ne znam ni ja otkud mi sve to!
(Chupka,brani me!!! :()

I ja te vala branim :) Tako sam se i ja trazila, i posle nekoliko godina lutanja, vratih se u crnu :D I sad, srecna i zadovoljna hehe...a kosa rasta pa raste, ne mari za to...

Pozzzz

ursuljanka
17-06-2008, 11:15
Posto vidim da je veliko iteresovanje za mobu,ljetos vas vodim Ursule-da to iskoristimo kako treba:D.Mersija-voda je blizu-lijep izvor u sumi-ima da uzovas dok ides po nju.
Borichi-ne brini za traktor-snacicemo se,samo ti dodji:D.A i da vidimo to Elvis-Ekovo umece8).A ovi sto su se poredali za sofrom...:cekam:morace prvo da zarade:)

mersija
17-06-2008, 11:26
:):)@ursuljanka,inace sam ljubitelj prirode...

Zamisli,izvor pa jos u sumi....milina.....

Za ostalo nemaj brige,ma snacicu se vec nekako....:)

Rarica
17-06-2008, 11:45
Supergirl samo navali-samo probaj plavu prije crne jer posle ces imat veeelikih problema-rizikujes da ostanes bez kose :) Znaci ocekujem da te upoznam plavu.
A za mobu Ursuljanka ja nosim hranu-ako mozes toliko da rizikujes da ti moba ostane gladna :)

sabina 2
23-06-2008, 02:04
supergirl ja sam danas htela u crno da se ofarbam po prvi put,,,nisam se nikako do sad farbala.....ali me nagovorise...te nece ti valjat,te izgorece ti kosa,te neces moc preko nje drugu boju....ne znam sta da radim???A umeracila saa znas kako......!!!ehh te zene!!!!

MajkaMaca
23-06-2008, 08:01
Posto vidim da je veliko iteresovanje za mobu,ljetos vas vodim Ursule-da to iskoristimo kako treba:D.Mersija-voda je blizu-lijep izvor u sumi-ima da uzovas dok ides po nju.
Borichi-ne brini za traktor-snacicemo se,samo ti dodji:D.A i da vidimo to Elvis-Ekovo umece8).A ovi sto su se poredali za sofrom...:cekam:morace prvo da zarade:)

@ursuljanka ,ako ih dovedes u Ursule jednom ,slobodno im i boravak obezbedi,niko vise Ursule ne napusta...:p

ja cu navratit da pogledam kako je poradjeno..radove da primim,pa ako nesto nebude dobro,odma ga sa sofre dizem...;)

Chupka_
23-06-2008, 10:54
:hmmmm::hmmmm:Ne znam ni ja otkud mi sve to!
(Chupka,brani me!!! :()



ma ko mi dira girlicu da ga bijem odmah:icon_cheesygrin:...
Evo ja maksuz dodjoh, da te odbranim:icon_cheesygrin:....
Samo ti uzivaj ljepojko, ja sam vala isprobala sve sto mi se cinilo lijepim:p cak sam jednom bila ljubicasta...i bilo je super...najvise volim crnu boju...ili tamno smedju ali posto imam gustu gosu sa crnom izgleda jos gusca:4_9_3:
Bice ti malo tesko da iz crne predjes u plavu ali sve se to moze fino srediti samo malo strpljenja, ja sam samu sebe ofarbala i iz crne u plavu presla bez nekih muka a i nisam ostetila kosu...
Sve je dobro za promjenu....samo da nije monotono...

nc.biber
23-06-2008, 15:13
... ma cuvajte se tog pretjeranog farbanja
imam jednog "prijatelja" unistio se sa tim
samo ne znam dal imam gdje sliku ....

nc.biber
23-06-2008, 15:17
... evo nadjoh sliku pa uvjerite se da nije bezopasno

Sliku obrisao Crni Gruja, malo je nepristojna biber ;) Znam da ces razumeti

ursuljanka
07-07-2008, 11:31
Evo ja mijenjam Raricu na poslu.Sto joj je lose.Malo spremam ispit,malo gledam sta ima po forumu,podijelim par saveta(to mi je posao:smeh2:).Fala Bogu kad' neko hoce da mi plati za savete:cool:.