PDA

View Full Version : Kurir : Ugljanin zaposlio uzu i siru rodbinu!


halilce
22-02-2013, 23:50
Svoje ćerke, snajke, zetove, braću, bratanice i bratance i drugu širu rodbinu Sulejman Ugljanin uhlebio u opštini Novi Pazar i mnogim drugim gradskim institucijama piše Kurir (http://www.kurir-info.rs/ugljanin-zaposlio-uzu-i-siru-rodbinu-clanak-654797)
http://images2.kurir-info.rs/slika-620x333/sulejman-ugljanin-nepotizam-zaposljavanje-1361134381-269389.jpg
BEOGRAD - Ko će kome ako ne svoj svome.
(http://images2.kurir-info.rs/slika-900x608/sulejman-ugljanin-nepotizam-zaposljavanje-1361134381-269389.jpg)

Ministar bez portfelja Sulejman Ugljanin, u čijoj nadležnosti je i rad Kancelarije za održivi razvoj nedovoljno razvijenih područja, iskoristio je svoj uticaj i učešće SDA u vlasti u Novom Pazaru kako bi u opštini i gradskim institucijama zaposlio svoju užu i širu rodbinu, saznaje Kurir.


Prijatelji, kumovi
Kako kaže naš izvor, Ugljanin je svog brata Sadika postavio za načelnika odeljenja za društvene delatnosti opštine Novi Pazar.

- Ćerku Samru Ugljanin je ubacio u Zavod za urbanizam Novog Pazara, gde trenutno stažira. Selma Ugljanin, bratanica ministra bez portfelja, zaposlena je u opštini Novi Pazar. Haris Gegić i Emir Brančević, njegovi zetovi, rade u Turističkoj organizaciji Novog Pazara, a Gegić je čak i direktor ove institucije - kaže naš sagovornik i dodaje:

- Rasema Ugljanin, snajka ministra bez portfelja, takođe je zaposlena u opštini. Svog brata od ujaka Esada Salihovića ministar je postavio za zamenika direktora Kancelarije za održivi razvoj nedovoljno razvijenih područja, a njegovu suprugu Jasminu Bahtijarević za šefa svog kabineta.

I to nije sve - Ugljanin je „učinio“ i svojim kumovima. Tako je Selmu Pluncević, kojoj je venčani kum, postavio za načelnika Gradske uprave Novog Pazara, a njenog brata Edina Plincevića za člana gradskog veća.

Velika familija
- Spisak njegovih rođaka se ovde ne završava. Uspeo je svog sestrića Nermana Kijevčanina da zaposli kao vozača u opštini Novi Pazar. Sinove i ćerke svojih svastika Vahida Zukovića, Maidu Prištevac, Amera Reča i Alidu Zuković zaposlio je u opštini, dok je svastikinog sina Envera Jejna ubacio u Turističku organizaciju Novog Pazara. Enesa Mustafića, svastikinog zeta, takođe je uhlebio u opštini Novi Pazar. Suprugu svastikinog sina Vahida Zukovića Seniju postavio je za zamenika direktora Kulturnog centra Novog Pazara - nabraja naš izvor i dodaje:

- Bivši zet ministra Ugljanina Enis Imanović poslanik je u republičkom Parlamentu. Bliskog rođaka Omera Omeragića Ugljanin je zaposlio u Kancelariji za održivi razvoj, a šurakovu ćerku Almasu Murić u opštini.


Ugljanin ćuti
Pokušali smo da od ministra Ugljanina dobijemo komentar, ali do zaključenja ovog broja on nije odgovarao na naše pozive i poruke.

Izvor : Kurir Autor: Foto: Dado Đilas )

halilce
22-02-2013, 23:51
Tih:mad:....Svi se snadjose i nadje posla za sve,sem za tebe Rele..:D

MajkaMaca
23-02-2013, 00:13
pa sta ce sad biti sa ljiderovom familijom ,sirom i uzom,hoce li ustupit radna mesta,vladajucoj familiji,ili ostaju?:cekam:

halilce
23-02-2013, 00:21
E..i to je pravo pitanje..:D
:hmmmm:,da je opet za Reska ...:tongue:

Tahirovce
23-02-2013, 00:57
Mogo je stavit suraka za predsednika stranke :) ..

halilce
23-02-2013, 01:01
Bogami..tebi se smeši portfelj Familijarnog instruktora...:D

STRANAC
23-02-2013, 09:58
svi su isti i svugde je to isto.
kod sda je to najizrazenije i to je najveci razlog sto sam izgubio simpatije prema njima.
medjutim, kasnije, kada sam video da su svi isti onda sam postao ravnodusan prema tome.
ono dok su bili oni ili oni drugi na vlasti nista konkretno i dobro nije uradjeno.
maximum su dali zajedno,poslednje 2 godine.
ja to ne bih menjao ali mislim da ce iz centrala doci naredba o prekombinovanju.

halilce
23-02-2013, 19:13
Slazem se Stranac..svi su oni isti sto se tice zaposlenja..a prekombinovanja ce biti kao sto negde napisah.

tidza
23-02-2013, 19:19
Ada pa koga ce ako nece svoju familiju,i ja bih isto uradila,haha :)

halilce
23-02-2013, 20:38
Eto...i Tidza potvrdi..Dajo pocasni pedsednik :D

tidza
23-02-2013, 21:20
Naravno sa Dajom :069: na ceLu...

Tahirovce
23-02-2013, 23:32
Slazem se Stranac..svi su oni isti sto se tice zaposlenja..a prekombinovanja ce biti kao sto negde napisah.

Napisi nam konkretno u toj drugoj temi kako i ko kombinuje ...

halilce
23-02-2013, 23:42
Ti si dobro informisan sto se tice Sda i opstinske vlasti.Sjenica moze uskoro Suljova osveta za Pazar ili Rasimov "slatki"zalogaj..