PDA

View Full Version : 13ti Apostol


Eesa
09-01-2013, 19:39
..................

tidza
10-01-2013, 18:46
?????????

Eesa
10-01-2013, 21:30
..................

Eesa
11-01-2013, 17:06
..................

STRANAC
11-01-2013, 18:13
koja li si ti sekta da mi je samo znati...???

ako mislis da nekoga interesuju ova *ranja sto ti pises onda se varas, pregledi su samo od strane moderatora da vidimo da li je sve u skladu sa pravilima...

ovde davno nema interesa o religijskim temama...

copy/passte koji radis nikome ne donosti nista ovde.
nemas koncept u pisanju,nemas cime da se rukovidis,nemas viziju teme...

ako ovako nastavis, budi siguran da ce ti biti izbrisana svaka naredna tema ili post koji napises, jer ovo tvoje *ranje ne vodi nicemu....

iSelektor
11-01-2013, 21:09
i ja se pitam, da li imas neki svoj stav o ovome sto samo kopiras od nekuda.
jer cinjenica je da si aktivan na nekoliko sajtova, gde bas isto radis!
Malo sam te guglao...

Ovako cemo, za svaki copy paste tekst, za koji ne ostavis ispod komentar, bice od sada brisan!

Mene zanima sta ti mislis o kopiranom i zanima me da vidim koliko si pismen.

Dakle, bez tvog licnog komentara, sve ostalo od tebe brisemo, ne samo ja, vec bilo ko od nas moderatora!

Eesa
12-01-2013, 14:20
..................

STRANAC
12-01-2013, 15:36
nije tvoje da pricas ko postuje i ko ne postuje koga...
tvoj rad ovde nema nikakav smisao za funkcionisanje foruma, clanstvo je nezainteresovno za to sto ti radis i tu se zavrsava svaka prica...
mi ti zelimo sve najbolje sto se tice tvojeg rada ali na nekom drugome mestu...

Nije sve sto se bori protiv tame svetlo, ali je sve sto se bori protiv svetla tama.

lale, upali ti svoju "lambu" nedje drugo, ovde ti je "pregoreo zizak"!!!

Eesa
12-01-2013, 16:20
ako mislis da nekoga interesuju ova *ranja sto ti pises onda se varas,

nije tvoje da pricas ko postuje i ko ne postuje koga...
tvoj rad ovde nema nikakav smisao za funkcionisanje foruma, clanstvo je nezainteresovno za to sto ti radis i tu se zavrsava svaka prica...


Nisam razumeo da postovanje jednog clana foruma moze da ima uticaj na smisao istog.
Takodje nisam imao u vidu da postoji osoba koja odredjuje da li je clanstvo zainteresovano ili nije za neku temu, i da ista osoba odredjuje ko sme da postuje koga a ko ne. Ako su samo moderatori napravili ovaj broj pregleda u temema u kojima pisem, kao sto si rekao, onda nije tesko zakljuciti da mozda ovaj forum ima preveliki broj moderatora.

Despotsko ponasanje je ovo sto vidim od tebe ovde Stranac. A to nije nacin, kako bi neko ko ima kontrolu bilo gde trebalo da se ponasa javno.
Molim Allaha Uzvisenog da reformira tvoje stanje.

Mir i Milost Allaha

STRANAC
12-01-2013, 16:33
kako god mislio i sta god mislio o meni, ja sam ti rekao kakvo je stanje i tu je kraj!!!!
i jos nesto, za tebe mislim da si sektas ali ne znam kojoj od tih sekti pripadas...
tvoje pisanje nema dodirnih tacaka sa Kuranom, a verovatno ni sa Biblijom i ko zna koju ti sortu ovde zastupas...

shvati da vise nisi dobrodosaona nacin kao do sada, i idi covece zamlacuj nekog drugog gde ti se moze,ovde vise ni slovo neces "ubosti" na nacin na koji si radio...

moderatori i jesu ti koji uredjuju politiku jednog sajta i oni odredjuju kojim smerom ce forum i teme ici.
za to imaju poverenje i podrsku vlasnika koji nikada ni na sekundu nije posumnjao u njihov rad i zalaganje.
ovaj forum je poznat po sloznosti ne samo urednistva, vec i clanstva...
svi oni koji "nisu hteli lijepo" sad citaju neregestrovani, a neki od njih cak i sa 2-3 uredjaja istovremeno, jer mi vidimo ko nam je tu svakog trenutka....

Eesa
12-01-2013, 17:17
..................

STRANAC
12-01-2013, 17:39
super, postujem ja tebe, postujes ti mene i tu stavljamo tacku, a ovu temu zakljucavamo uz napomenu da:

svaki sledeci copy/passte bice odmah izbrisan bez objasnjenja.
svaki tvoj sledeci post,koji moderatori smatraju nepotrebnim, bice izbrisan bez objasnjenja.

dobronameran savet, da zaboravis ovaj sajt i pises negde drugo.

sve sto ne bude u skladu sa gore napisanim dovodice do opomene(BAN) na odredjeni a mozda i na trajni period.

HVALA NA RAZUMEVANJU


STAFF JE ODLUCIO DA TI JE ZABRANJEN RAD U FORUMU RELIGIJA I SVAKI POKUSAJ OGLUSAVANJA O OVU OPOMENU AUTOMATSKI CE POVUCI TRAJNU SANKCIJU UDALJAVANJEM SA FORUMA.

MOZES DA PISES U DRUGIM DELOVIMA,ALI SAMO VEZANO ZA TEME...
MI TI TOPLO PREPORUCUJEMO KALADONT,ASOCIJACIJE,MUZIKU I SLICNO DA RAZBISTRIS SVOJ CRNI UM !!!