PDA

View Full Version : Fond Za Ucesce Gradjana


Tahirovce
29-11-2007, 00:12
• DA LI ŽELITE DA POBOLJŠATE ŽIVOT U VAŠOJ OPŠTINI?

• DA LI IMATE DOBRU IDEJU KAKO TO DA URADITE?

• PRO PROGRAM IMA FOND KOJI ĆE VAM POMOĆI U TOME.







FOND ZA UČEŠĆE GRAĐANA





Program razvoja opština jugozapadne Srbije, PRO program upućuje poziv udruženjima građana da u partnerstvu sa institucijama lokalne uprave dostave predloge projekata koji bi vodili unapređenju kvaliteta života, kao i opštinskih usluga. Najboljim predlozima će se dodeliti sredstva za realizaciju projekta.



Maksimalna vrednost sredstava raspoloživih od PRO programa iznosi 6.000 USD za svaki odabrani projekat. Predloženi projekti mogu imati ukupni budžet do 10.000 USD, ukoliko se preostala sredstva mogu obezbediti od strane partnerske organizacije.



Podnosioci prijave treba da dostave dva primerka svake prijave kancelariji PRO programa u Novom Pazaru, Kragujevačka 1, najkasnije do 23. januara 2008. godine, do 15:00 časova.



Udruženja i organizacije ispunjavaju uslove za konkurs ako se nalaze i uključuju građane u jednoj ili više sledećih opština: Ivanjica, Nova Varoš, Novi Pazar, Priboj, Prijepolje, Raška, Sjenica, Tutin.



Svu potrebnu dokumentaciju za prijavu možete naći na web adresi: www.undp.org.yu/about/tenders.cfm ili direktno u kancelariji PRO programa u opštinama : Ivanjica, Nova Varoš, Novi Pazar, Priboj, Prijepolje, Raška, Sjenica, Tutin.

adnan
29-11-2007, 05:17
I nisu neke pare 6.000 odnosno 10.000 USD. Ja da sam dolje bih predlozio projekat za izgradnju ski lifta i skijalista na Radisica brdu ili u krmskoj dolini ili na nekom drugom mestu ako ima bolje. Pa eto ideja ako neko moze da je osrvari.

36310
29-11-2007, 13:04
Ehhhh sto ce "neko" preko ovoga da napuni dzepove.

Daki.
29-11-2007, 16:25
Rece mi drug da su vec dobili ski lift na radisice, ali nema valjda nikakve veze ni sa politicarima... A nece da ga postavljaju na radisice brdo, vec gore nedje ka barama...

adnan
29-11-2007, 18:18
Radisica brdo je okrenuto jugu i snijeg se brzo topi pa i treba naci bolje mesto.

Daki.
29-11-2007, 18:38
To i jest... A znam, nesto neki ne daju njihovo imanje za skijanje, ovo ono...

Mnogo bolja ta druga staza, ali malo podalje...

adnan
29-11-2007, 18:45
Koliko podalje

Crni Gruja
29-11-2007, 19:57
Jel nemozemo mi odavde da posaljemo predlog? Mozda bi bila dobra ideja da smislimo neki projekat, pa neko od vas dole da preda to, sta znas, mozda upali. A?

adnan
29-11-2007, 20:44
Da nisi hteo apoteku?

Crni Gruja
29-11-2007, 20:48
Hahahahahahahahah, sta ste to prikacili meni, to vi Halilcetu :) Ja sam mislio da se neki nocni bar otvori, pa da tamo pravimo sledeci okup forumasa :)

adnan
29-11-2007, 20:59
Ne pominji halilceta sad ce ga resko zvat mobilnim da te prijavi. :):):)

MajkaMaca
29-11-2007, 21:02
Radisica brdo je okrenuto jugu i snijeg se brzo topi pa i treba naci bolje mesto

zar nije ranije bila zicara na radisica brdo?cini mi se da je u ono vrijeme 70ih, bilo veoma poseceno to mesto ,neznam kolko dugo je bila ta zicara u funkciji...nebi bilo lose da se to sve obnovi...

A znam, nesto neki ne daju njihovo imanje za skijanje, ovo ono...

Mnogo bolja ta druga staza, ali malo podalje...

a to nisam znala da je to privatno :roll: mozda je i u ono vrijeme bilo privatno,samo su ljudi bili solidarniji...

MajkaMaca
29-11-2007, 21:05
Ne pominji halilceta sad ce ga resko zvat mobilnim da te prijavi.

Halilce spava umoran od BG,sad mu ni apoteka ne pomaze...vidite da ga ceo dan nema... :wink:

Tahirovce
29-11-2007, 22:31
Ne pominji halilceta sad ce ga resko zvat mobilnim da te prijavi. :):):)





zvao ga ja,al ne javlja se,skono sam sta je u pitanju.

popio lek a mob mu ostao u prednji dzep od farmerki,pa nemoze da ga izvadi da se javi.......

halilce
29-11-2007, 22:38
Vido sam na mobilnom,propušten jedan poziv!

I nekoliko propuštenih šansi..... :mrgreen:

liliput
29-11-2007, 23:08
hahahahaha ........

adnan
30-11-2007, 04:53
Ne pominji halilceta sad ce ga resko zvat mobilnim da te prijavi. :):):)





zvao ga ja,al ne javlja se,skono sam sta je u pitanju.

popio lek a mob mu ostao u prednji dzep od farmerki,pa nemoze da ga izvadi da se javi.......



Hahahahha :):):)

E sta ti nece past na pamet.

Daki.
30-11-2007, 13:51
Mafija... :):):)