PDA

View Full Version : Ministar Velimir Ilic Posetio Sjenicu


Tahirovce
29-11-2007, 00:08
MINISTAR VELIMIR ILIĆ POSETIO SJENICU







SVAKA ZVANIČNA POSETA – KONKRETNA KORIST









Ministar za infrastrukturu u Vladi Republike Srbije Velimir Ilić je sa svojim saradnicima krajem protekle nedelje, po četvrti put zvanično posetio Sjenicu. Na sastanku u opštini u prisustvu predsednika i lokalnih zvaničnika različitih političkih partija, koje čine vlast u Sjenici, kao i predstavnika preduzeća za puteve ''Novi Pazar – put AD'', kao glavnog izvođača radova u oblasti infrastrukture, ministar je obavesten o aktuelnim problemima i prioritetnim projektima za naredni period. Neki od rezultata ove posete su da će 40 miliona dinara odmah biti opredeljeno za rešavanje urgentnih infrastrukturnih problema, zatim sredstva za nabavku tri lade nive za prevoz đaka seoske skole na Barama, kao i obećanje da će, u narednom periodu, biti više investicija za Sjenicu.

Nakon sastanka, delegacija je obišla pristupne puteve prema stacionaru Doma zdravlja u Sjenici i sportske terene. ''Sramota je da pred stacionarom Doma zdravlja budu ovakve makadamske ulice. To treba upristojiti i urediti sa parking prostorom, a to je takođe deo projekta o kojem smo se dogovarali. Mi ćemo pratiti vaš rad na lokalu. Ako budete dobro radili, biće više sredstava. Prošle i ove godine forsirali smo Novi Pazar. To ćemo nastaviti da bi završili ono što je započeto. Radova će biti izuzetno puno i u Sjenici. U budžetu za narednu godinu Sjenica će imati značajno mesto, i sigurno će ljudi ovde imati razloga da budu izuzetno zadovoljni'', kazao je u izjavi za medije ministar Velimir Ilić. Na novinarsko pitanje da li će auto-put od Beograda prema Crnoj Gori proći kroz Sjenicu, ministar Ilić je odgovorio da postoje dva projekta, jedan kroz Sjenicu, drugi preko Zlatibora, kao i treća predložena varjanta, koja bi bila nešto između. Ilić je rekao da će stručna reviziona komisija predložiti ekonomki najopravdaniju varijantu.

''Ovo je četvrta zvanična poseta ministra Velimira Ilića Sjenici. Ja bih voleo kada bi ministar mogao da dolazi svakih mesec dana jer, kad je god došao, Sjenica je dobila. I danas smo dobili sredstva. Na nama je da dovrsavamo projekte i da za ono sto već imamo, odmah krenemo u posao. Dobio sam i obećanje od ministra da će nam pomoći da dovršimo izgradnju sportske hale. Od projekata za koje smo se danas dogovorili ja očekujem mnogo. Imam i obavezu jer znam,kad god sam dobio sredstva – tada od Ministarstva za kapitalne investicije, sada za infrastrukturu – bio sam pitan, radimo li i dokle se stiglo'', izjavio je za medije predsednik opštine Sjenica Esad Zornić. Zahvalivši se ministru na dragocenoj podršci, Zornić je istakao da posete ministra Velimira Ilića nisu klasična politička priča, već priča koja bi se mogla okarakterisati kao 'šta vam treba – ja toliko mogu'.

Brza realizacija opredeljenih sredstava će ipak, umnogome zavisiti i od vremenskih uslova.

keiselbach
29-11-2007, 11:43
U budžetu za narednu godinu Sjenica će imati značajno mesto,



nije on ni prvi ni poslednji koji je ovo reko

trebalo bi da prestane da seponasa kao da daje pare iz svog dzepa a narod dobro zna cijim parama se razbacuje





stručna reviziona komisija predložiti ekonomki najopravdaniju varijantu.



bilo je u novinama.Ispostavilo se da je varijanta preko Sjenice najjeftnija ustedeli bi oko 4 000 000 000 dolara e sad ko zna kuda ce da ga navede......





Licno misljenje:Bolje bi bilo da dovlace Djilasa nego ovu ispicuturu.

riki
29-11-2007, 14:06
hahahhahaahhahahahhahaha

veoma sturo zar ne decki hahaha

Tahirovce
29-11-2007, 14:58
Licno misljenje:Bolje bi bilo da dovlace Djilasa nego ovu ispicuturu.



Jel to onaj sto je dolazio pre 2 godine, pa obecao da ce asfaltirati put prema gonju????

riki
29-11-2007, 15:09
heftu kako covek bio i mi se ukrvismo kad ispade onako kako ja reko haha

joj sto voljim hahahha

ado
29-11-2007, 15:14
ma samo sami sebi mozemo pomoci kakvi ilici ljudi

Daki.
29-11-2007, 16:22
haha... Finkasto, ali sve mi ovo zvuci poznato...

Crni Gruja
29-11-2007, 19:59
Deja-vu moj Daki, i svi ostali. Mora da ce skoro neki izbori.

Daki.
29-11-2007, 20:07
Ako Bog da... Ne znam da li cu da budem aktivan, mozag govori ne, a srce da...

Tahirovce
29-11-2007, 22:33
Daki jesil napiso domaci,naucio pesmicu.....

Daki.
30-11-2007, 21:52
Eh, ti ti...

Tahirovce
30-11-2007, 22:14
Pa nemas jos 18 - uzivaj dok mozes.........

riki
01-12-2007, 00:07
mislim da je tekst izmisljen jel tako rele nije bio kod eska ovaj covek hahahahhahahaha

Daki.
01-12-2007, 15:57
Pa uziva se, ko kaze da se ne uziva, a od 18 jos vece ce bit...

Tahirovce
04-12-2007, 14:19
Riki pricas ne povezano.....

Daki, imaces sve vise i vise obaveza,a manje vremena za uzivanje,videces.....

Daki.
04-12-2007, 18:51
Videcemo... Da dodju, pa cemo lako za ostalo... Ako Bog da!!!

keiselbach
05-12-2007, 12:44
Opet prica da prostite bez veze :P

Elvis-Eko
05-12-2007, 14:13
Ovi ministri posjete Sjenicu samo kad im treba suhog mesa, punjenih paprika i sira :D

adnan
05-12-2007, 15:07
Suti Eko voda mi ide na usta. :)

keiselbach
18-12-2007, 13:38
[quote]Ovi ministri posjete Sjenicu samo kad im treba suhog mesa, punjenih paprika i sira quote]


JA bih reko kad im treba malo glasov naroda....