PDA

View Full Version : Vredna donacija za sjenicku opstinu


riki
24-11-2007, 00:36
dana 23.112008.godine(petak)u radnoj poseti predsedniku opstine Sjenica dr Esadu Zornicu boravio je ministar u Vladi Republike Srbije Velja Ilic

Predsednik opstine upoznao je ministra za kapitalne investicije o trenutnim problemima u opstini Sjenica i problemima sa kojim svakodnevno se susrecu njeni stanovnici

Opstina Sjenica dobila je vrednu donaciju od preko 40 milijona dinara za izgradnju infrastrukture

Naime odobrena su sredstva za zavrsetak ulica 7 jul i 12 decembar kao i izgradnja puta do bolnice (kacevski sokak)

Zavrsetak radova na putu Sjenica Gornja Vapa kao i zaobilaznica oko grada i nastavak magistralnog puta

Na pocetku prolecnih radova odobrena sredstva za izgradnju 15 manjih ulica u gradu

Predsednik opstine upoznao je ministra i o velikim problemima u skolstvu i problemi djaka pesaka cime je dobijena donacija 3 lade nive terenske kao i sredsta za sanaciju krovne konstrukcije na par seoskih skola kao i izgradnja fiskulturne sale u jednim od njih

Nakon upoznavanja sa teskom situacijom u zimskom periodu postignut je dogovor sa preduzecem za puteve Novi Pazar oko njihovog angazovanja kako nijedno selo na pesterskoj visoravni nebude zavejano

Bilo je reci i o zavrsetaku sportske hale odobrena su sredtva za ugradnju parketa i parnog grijanja u njoj tako da ce omladina i sportisti konacno imati uslove za sportska desavanja i u toku zimskog perioda

Ministar Ilic je dao nalog institutu iz Beograda CIFu da u ponedeljak poseti Sjenicu i da urade projekte oko navedenih puteva

Bilo je rezgovora oko nastavka puta ka dubokoj Pesteri i spajanjem sjenicke opstine sa tutinskom opstinom kao i nastavak puta za Bijelo Polje

Na jednom od pitanja novinara za nastavak puta od Pozege do Boljara ministar Ilic je naglasijo da su u opticaju dva resenja i onaj koji bude povoljniji bice prihvacen tako ostaje nam da se nadamo da ce taj autoput proci nasom opstinom

Na kraju posete ministar Ilic je u drustvu predsednika opstine Zornica obisao dom zdravlja i prilaze domu zdravlja i predsednik Zornic je upoznao ministra i o ulicama koje su u planu raditi na prolece



na sastanku sa ministrom nije prisustvovao predsednik skupstine kako je izjavila regionalna tv zalosno je da i u tome lazu i snimak koji je napravljen je stvarno sramotan no njima na cast a sjenicaci su ipak dobili jednu vrednu donaciju

36310
24-11-2007, 07:15
Bogami fino,vidi se da se u Lanetu obavio pos'o :mrgreen:

ado
24-11-2007, 09:11
sta bi s mojim postom na ovu temu :roll: :roll:

riki
24-11-2007, 10:07
Bogami fino,vidi se da se u Lanetu obavio pos'o :mrgreen:



neznam sta si hteo ovim reci

36310
24-11-2007, 10:54
Bogami fino,vidi se da se u Lanetu obavio pos'o :mrgreen:



neznam sta si hteo ovim reci





Ma nista lose Riki,ti znas i sam da je Predsedniku kancelarija u Lanetu :D

Crni Gruja
24-11-2007, 11:38
Nesto mi se cini da 40 miliona nece pokrit sve te planove. Ado, za tvoj post neznam nista, ja nisam nista briso.

Tahirovce
24-11-2007, 16:01
Riki Velja Ilic nije bio u poseti Esku vec Veranu

(koji je Fakov zamenik),i bio je kod Verana a ne kod Eska u kancelariji,zatim je sa Dedejicem(za one koji neznaju - Veljin zamenik inace kadar SDA)bio kod Faka u kancelariji.

Regionalna televizija nije pravila nikakav snimak,Ramo je na odmoru u Americi,vec su dobili snimak od tv jedinstva,a sad ono glavno opstina nije dobila nikakva sredsta vec samo obecanje da ce novac biti uplacen,a i taj novac nije DONACIJA (pogledaj negde sta znaci ta rijec,tj znacenje)vec novac koji sleduje opstinu iz budzeta Republike.Ako je isto primiti platu i socijalnu pomoc onda ok...



Ova vest je u pripremi i bice postavljena na sajt kao i na forumu.....

Tahirovce
24-11-2007, 16:10
36310 ko da si bio u Sjenici,istina ministar se posle sastao sa presednikom u pomenuti restoran....

Daki.
24-11-2007, 18:23
Videcemo na prolece, tj. kad radovi pocnu i ako bude sve kako riki kaze, onda ti je to to... Ali to samo moze da bude tako, a za ove ostale... pfff

riki
24-11-2007, 18:31
resko zamolijo bi te da nepricas gluposti i dezinformacije nemoj d ati je krivo zbog ponasanja Velje koji je gost bio predsedniku opstine a to mozes da proveris kod tvog amidzica koji je sekretarica esku

a upravu si bio je taj dedeic pojeo dvije tulumbe i otisao za pazar

Daki.
24-11-2007, 19:06
Ista prica se stalno ponavlja...

Tahirovce
24-11-2007, 19:12
Jojjjjjjjjj ko bre prica dezinformacije



Sta je dezinformacija sto sam ja napisao??????????



haj slikaj eskovu kancelariju i postavi sliku na forum,ja cu postaviti ostale slike ,pa da vidimo ko ovde laze???

eto Daki ti vec veruje...

riki
24-11-2007, 19:27
pa naravno d ami veruje kad zna d asam za razliku od tebe prisustvovao desavanjima i nemam nameru da lazem i pisem lazi

vijest sam objavio kao tacnu i dezinformacija je to sto kazes d asu to pare koje se vracaju opstini sto pojma nikakvog ima sa sredstvima iz budzeta ministarstva z akapitalne investicije a to sto nije primljen kod eska vec kod verana u kancelariji je zbog prostorije koja je mala bila pa nije mogla d aprimi sviju

a da je bio u poseti skupstinskoj vecini neboj se prikazala bi regionalna tv i izasli bi oni da se setaju po gradu sa njime

usao jeste kod faka al na molbu dedeica da se pozdravi sa predsednikom skupstine da bi ti sad imao pricu kako je bio kod faka ako je poseta od 1 minuta poseta neznam sta da ti kazem

a da i to da napomenem doveo mu je taj dedeic onu malu iz tutina(SDA KADAR)da ulepsa put ministru u povratku tek sam se uverijo kakvi ste bre vernici kako ih bre nije sramota pih

Tahirovce
24-11-2007, 19:48
Ko je rekao da se pare vracaju opstini????

ti demantujes sam sebe u prvom postu kazes " kako je izjavila regionalna tv" a sad da regionalna nije prikazala,jeste prikazala regionalna..

A sad ti znas ko je koga molio(ti sad ispade na Ti i sa ministrom i za svima ostalima)a bio si u hodniku,ta mala iz Tutina radi u ministarstvu za kapitalne investicije,pomocnica je Dedejicu, i nemoj sa pretpostavkama da vredjas niciju licnost,ponarocito devojke,jer za takve prostacke komentare treba da bude sramota tebe i kao vernika i kao coveka,to je za jedno veliko PIHHH...



Daj neku cinjenicu,sta sam ja to slagao???????

riki
25-11-2007, 01:03
neznam sto polemisem sa tobom u vezi toga a u kakvoj je vezi pitaj suljovog vozaca

ja sam naveo gore da je ono sto je regionalna prikazala a sta jedinstvo

ovde pre svega ti vredjas a ne ja

zato necu da se javljam vise na tvoje provolacije i neistine

ovde smeta svako ko nije u sda

Daki.
25-11-2007, 01:28
Soldiers, polako bre... Pa ne vidim ni jedan razlog zasto bi Riki ovo piso da nas dezinformise. Mislim super je kako god, bitno da ima nesto dobro po nas grad!!!

Tahirovce
25-11-2007, 02:03
neznam sto polemisem sa tobom u vezi toga a u kakvoj je vezi pitaj suljovog vozaca

ja sam naveo gore da je ono sto je regionalna prikazala a sta jedinstvo

ovde pre svega ti vredjas a ne ja

zato necu da se javljam vise na tvoje provolacije i neistine

ovde smeta svako ko nije u sda





hocu da pitam samo mi reci

Kojeg od vozaca iz Novopazarske opstine????



gde si pomenuo jedinstvo,trazim tu rijec al ne vidim ni u jednom od tvojih postova????



kako sam ja uvrijedio?????



gde sam provocirao i naveo neistine??????



Molio bih ostale clanove koji nisu clanovi SDA da mi kazu dali meni smeta to sto sto oni nisu u SDA...



daj argumente,nemoj uvijek kad nisi u pravu da pises necu da komentarisem,zapocenes pa onda neces da komentarises......

Rarica
25-11-2007, 09:07
Jesu li ovo blizu izbori,jer mi ova vijest zvuci ko one tipicne pred izorne lazi?!Haman hoce Velja da svaka ulica bude asfaltirana :shock:

A za Tahirovce samo pohvale po pitanju toga da svako ima pravo da iznese svoje misljenje!

36310
25-11-2007, 09:43
Dje pomenuh "Lane" nalet ga bilo :wink: :D



Resko,ti si poprilicno subjektivan kad je SDA u pitanju,kao uostalom i Riki kad je SDP u pitanju,ili (ponekad) ja kad mislim da su ugrozeni nasi verski i nacionalni interesi.Takav smo mi narod,uvijek na granicama krajnosti.Previse smo emotivni i sve analiziramo,najprije srcem,pa tek onda glavom.Otuda svadje,nerazumijevanje,razmimoilazenja...a ponekad i duboka mrznja.Ja sam(kao i svi mi nekad) bio pristalica SDA i dugo sam podrzavao njene ideje i stavove, sve dok od te iste stranke,nije ostalo samo ime i ON.Posto,jednom prihvacene stavove,ne mijenjam lako "utehu" sam pronasao u nekim drugim ljudima i partijama kojima inicijalni ideali SDA nikada nisu izasli iz srca(kulturna i teritorijalna autonomija,nacionalni i verski koncenzus,prosperitet i egalitarizam svih njenih gradjana a ne samo pojedinaca...)...

I da ne duzim vise hteo bih na kraju samo da kazem da nije uopste bitno kod koga je Velja najprije svratio i sa kime je razgovarao,bitno je da je doslo do nekih rezultata i da je postignut neki(nas lokalni)cilj.

Sve drugo je prazna prica i demagogija.

STRANAC
25-11-2007, 11:55
Reško i Riki,

vasa rasprava je sasvim normalna stvar...

za nas koji nismo tu,na licu mesta da vidimo desavanja,

ona znaci mnogo,jer iz vasih informacija mi mozemo

da kreiramo vlastitu sliku o tome i steknemo

licnu sliku dogadjaja i stvari...

subjektivnos je sasvim normalna stvar u svemu,pa tako i po

pripadanju poitickoj opredeljenosti...



ono sto ja nikako ne mogu da prihvatim na forumu,je apsolutna tvrdnja u svoje misljenj-ma kako ono bilo steceno,

i osvrtanje na tudje komentare(postove)...

na zalost,ima i onih koji nemaju sta da napisu,

pa se zakace za neciji post,obicno za onaj koji VREDI,

i onda pisi gluposti samo iz razloga toga da bi nesto napisali...



i na kraju da dodam,

i ja sam sa Reškom cesto u politickoj neistomisljenosti,

ali nikada nemamo konflikt,jer postujemo misljenja

pa ma cija ona bila...



i,nikako,ali nikako,se Resku ne moze reci DA JE NEKOGA UVREDIO,OMALOVAZIO,ILI URADIO BILO STA DA POTCENI NECIJU LICNOST I DELO...



a,to,sto ima argumente i dokumente,pa svoje postove i potkrepi isitm,

ne moze mu se stavljati na dusu,jer covek ima razloga da kaze i napise nesto kada poseduje validne dokaze...

Daki.
25-11-2007, 12:02
Sigurno je ovima sa strane slika mutna...

riki
25-11-2007, 12:04
to nema nikakve veze sa sdpom

a sacekajmo prolece pa da vidimo dal sam sto slagao dotad sviju selamim barem sto se tice ovih politickih tema jer uzalud je trositi vreme na neke stvari

36310
25-11-2007, 12:11
Sigurno je ovima sa strane slika mutna...



Ne verujem Daki.A znas zasto???

Pa zato sto mi sa strane(u dijaspori) nismo muftac(ni po kakvom osnovu) lokalnih mocnika pa nam stoga nikakav(materijalni) interes ne muti poglede.

Tesko je biti smrtno zaljubljen u Sjenicu i onda nemocno(iz dijaspore) posmatrati kako jedna opaka bolest(u obliku svadja,razmimoilazenja,sukoba,obracuna...) metastazira u njoj.

Tahirovce
25-11-2007, 12:56
to nema nikakve veze sa sdpom

a sacekajmo prolece pa da vidimo dal sam sto slagao dotad sviju selamim barem sto se tice ovih politickih tema jer uzalud je trositi vreme na neke stvari



Riki ja nisam rekao da se to nece uraditi,verovatno ce se to na prolece uradi,i ja mislim da ce se taj novac prebaciti opstini,ali izmjesao si druge stvari,

donacija-nije donacija

regionalna-nije snimala

poseta nije bila kod Eska....



pisao si i za stocnu pijacu,tu neznam detalje i nisam dao komentar....

riki
25-11-2007, 13:49
donacija-nije donacija

regionalna-nije snimala

poseta nije bila kod Eska....

ovo je izmisljeno od tebe a ti proveri

Tahirovce
25-11-2007, 14:31
ja sam proverio sve,i stojim iza onoga sto sam napisao.

a ti uzmi procitaj SVE lijepo pa mozda i ukuparis,mada sumljam da ces.....

Daki.
26-11-2007, 15:46
Znam sad sta Riki razmislja... :):):). Nije ti lako...

riki
26-11-2007, 20:01
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Daki.
26-11-2007, 20:23
...

Tahirovce
26-11-2007, 21:35
Ovako razmisljaju ovi iz sdp_a.......

riki
26-11-2007, 21:55
:P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tahirovce
26-11-2007, 22:00
:P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Kad razmisalju malo duze,pocnu da zelene,to je znak da hoce da se vrate na pravi put, tj. u SDA .......

riki
26-11-2007, 22:54
haahahahhahaha :mrgreen: :shock: :P

Tahirovce
26-11-2007, 23:06
da prevedem

razmisljao je, pa je seo na nesto i sad mu super......

supergirl
27-11-2007, 01:10
E,na pocetku ste bili zanimljivi....al' ste sad stvarno preterali!!!!



Ako vec hocete da se prepucavate,radite to preko pm-a...mislim da ima dosta onih koji dijele moje misljenje!!

riki
27-11-2007, 09:29
a ko se prepucava nije mi jasno haha

sead ljumic
27-11-2007, 10:44
Ko se prepucava pojeo govno :D

riki
27-11-2007, 11:23
:P i ja kazem tako

Daki.
27-11-2007, 15:06
ccc...

Prijepoljka
27-11-2007, 15:10
Samo se vi prepucavajte, ionako sam dokona... :)

Daki.
27-11-2007, 18:21
hahahahahahaha... :P