PDA

View Full Version : Apple-ov "Maps" i njihove "zanimljive" karte


iSelektor
21-09-2012, 21:18
Video kod Amera i kod Švaba, pa rekoh i mi da otvorimo našu temu.

Naime, posto je poznato da je apple u novom operativnom sistemu za iphone, ipad, ipod iOS 6, izbacio iz upotrebe google maps, vec je ubacio svoj licni "maps" program, evo da vidite kako to izgleda!

Ovo je mapa Beograda uradjena danas 21.09.2012.

http://i.imgur.com/YErSd.jpg

Znaci ovo je bruka i sramota od strane APPLE-a!

Na zvacninom eplovom forumu, tema koja je otvorena juce, posle samo par minuta je imala vec preko 5000 pregleda! I naravno svi se zale na novi programe za karte!

Ali, nemojte puno ovo da vas buni, i ako nema "google maps-a" posle instalacije iOS6, imate appstore i skinite naravno staru dobro poznatu aplikaciju!
Isto to vazi i za youtube, jer ni nje nema vise medju standarnim programima!
Isto tako, appstore i download official youtube app!

Ako ste isto naisli na smesne slike, ne ustrucavajte se da nam ih postavite ili posaljete!

Izvor: Apple-ov "Maps" i njihove "zanimljive" karte | iPhone, iPad, iPod i svi drugi Smartphone-ovi... (http://www.biznisklub.com/2012/09/apple-ov-maps-i-njihove-zanimljive-karte/)

STRANAC
21-09-2012, 21:28
sto se tice mapa veliki je propust za tako ozbiljnu kompaniju..
ipak,one su za podrucje USA vise nego fantasticne a sve price su da ce ubrzo biti identicne i za ostatak sveta...

iSelektor
21-09-2012, 21:30
bogme nisu ni za usa dobre, jesu mozda veci gradovi, ali ostalo...
cekiraj branu HUVER, izgleda stravicno npr :)

STRANAC
21-09-2012, 21:37
jesu im mape u povoju,nema price,ali sa obzirom o kakvoj kompaniji se radi treba ocekivati poboljsanje.
google im je veliki konkurent i ocenili su da moraju da se odalje jer misle da raste i na njihovim ledjima...
nesto mislim da su postali pretenciozni previse...
i5 je veliki test,ako mu se nadje i najmanja zamerka padnuce vrlo brzo i zauvek.
konkurencija je ogromna, kvalitet imaju i oni, ovi se jos oslanjaju na staru slavu iz vremena Jobs-a...

iSelektor
21-09-2012, 21:49
pazi ja bi voleo da se odrze i suprostave guglu, ali samo gledajuci guglove mape i youtube, mislim da je to nedostizno.
ipak je tu mnogo godina i godina rada i sakupljanja mapa...