PDA

View Full Version : NAJSLAVNIJI SJENICKI UCITELJI!


MadeinSanjak
12-01-2006, 20:21
Pisite o slavnim sjenickim uciteljima!

Aliene, ti nam najbolje mozes reci nekoliko recenica o legendi sjenicke prosvjete - Ramizu Avdicu!?! Pocni!

zlatko
13-01-2006, 00:11
HAJ BOLJA UCITELJICA SVIH VREMENA JE MOJA UCITELJICA DESA HODZIC I NJEN MUZ JE NAJ BOLJI UCITELJ ZAJIM HODZIC MISLIM DA SU TO VETERANI NASE SJENICKE PROSVETE HTEO BIH DA POMENEM I MOG PARDJEDA RAHMETLI CATOVIC HAMDIJU KOJI JE BIO UCITELJ VJERONAUKE U SJENICI

cupo
13-01-2006, 16:24
Ti si Zlatko mozda stariji pa pamtis vise, ali Ramiz ef. Avdić je najbolji učitelj kojega je Sjenica imala.

zlatko
13-01-2006, 20:37
SELAM CUPO JA JESAM MALO STARI OD TEBE ALI TI SI ARHEOLOG PA ISKOPAJ JOS KOJEGA SELAM

zlatko
13-01-2006, 20:42
A UJEDNO CUPO STO SE TI NE JAVIS NESTA SI MOZE BIT LJUT NA MENE

PISI NA zekic@free.fr

ovo je ja mislim peti put da ti ostavljam adresu da se nisi ozenio

pa ne smijes od hanume haha salim se selam zlatko

Alien
13-01-2006, 21:25
Na inicijativu "MadeinSanjak"-a, reci cu samo biografske podatke jer ne bi bilo red da JA pricam nesto vise.

Ramiz Avdic je rodjen 6.avgusta 1947.godine. Visu uciteljsku skolu zavrsio je u Novom Pazaru 1966.godine. Uspjesno je izveo osam generacija, iz kojih je izaslo puno uspijesnih imena. Posle 34 godine radnog staza, odlazi u penziju. Penzionerske dane provodi u svojoj skromnoj radionici a bogami i putujuci po svijetu.

zlatko
14-01-2006, 09:48
ALENE KO JE OVO MADEINSANDZAK ZLATKO

cupo
15-01-2006, 00:15
Alejkum selam Zlaja sta ima bate, nisam se ozenio jos , ali ako Bog da.Sta ima kod vas tamo?Vidjas li mi Elkicu batkicu, kako mu je Dino?

A sto se tice ucitelja ne trebamo zaboraviti ni rahmetli Taiba Mujagica.

borichi
08-02-2006, 22:25
Alejkum selam Zlaja sta ima bate, nisam se ozenio jos , ali ako Bog da.Sta ima kod vas tamo?Vidjas li mi Elkicu batkicu, kako mu je Dino?

A sto se tice ucitelja ne trebamo zaboraviti ni rahmetli Taiba Mujagica.



Ovo molim te drugi put stavi tamo u rubrici za zelje i pozdrave a ovdje nam napisi nesto vezano za topic.

borichi
08-02-2006, 22:29
A sad da se vratim na aktuelnu temu, aha o uciteljima. Ja mislim da najbolji Educator na tim prostorima je bio Latko Zekic. Ja neznam sta je sa njim sada i da li je on jos u tom poslu, ali je daleko najbolji po meni. Sa ponosom to mogu reci.

zlatko
08-02-2006, 23:36
SAMO DA TE OBAVIJESTIM DA JE RAHMETLI LATKO ZEKIC PRESELIO NA AHIRET U MAJU 2005 SELAM

cupo
08-02-2006, 23:41
Borichi brate zar ne vidis da sam spomenuo( vezano za topic) rahmetli Taiba Mujagica.

borichi
09-02-2006, 01:58
Cupo halali Burazeru? :x :) :shock: :lol:

cupo
09-02-2006, 02:10
Bate, da si ti meni ziv i zdav dugo godina.

edin_mangas
12-02-2006, 17:04
Selam alejkum

Mislim da je Desa Hodzic zasluzila titulu najboljeg ucitelja grada sjenice

Ja sam bio njenin ucenik i smatram da sam ja trenutno najpametnija licnost sjenice zahvaljujuci uciteljici desi .Pa vi izvucite iz ovoga poruku.

Nemoj ko da zameri

borichi
13-02-2006, 03:06
Umrije Albert Einstein, Newten i Darvin, vidim i ti mi se nesto slabo osjecas edin_mangas. Uh,uh :twisted:

dar-el
13-02-2006, 17:27
selam! drago mi je da je neko sa sajta pomenuo i mog rahmetli baba Latifa Zekica. preselio je na Ahiret nakon iznenadnog infarkta srca 13.5.2005. inace, ja sam njegov mladji sin a bilo bi mi drago da saznam ciji je nick''borichi'' (naravno,ako nije tajna!)

Tahirovce
13-02-2006, 17:44
pozdrav za Eldara,drago mi je da sto te vidim na ovom sajtu...

Crni Gruja
13-02-2006, 20:45
Selam za eldarami od mene, bas sam se pito ko je to sa ovim nickom

emirz
13-02-2006, 23:05
Selam!

Zahvaljujem se dragom zemljaku sa nickom borichi sto se setio rahmetli Latka Zekica.

S ponosom ti mogu reci da je moj rahmetli baba do zadnjeg dana bio angazovan na raznim projektima koji su se ticali prosperiteta Sjenice i sjenicke opstine pogotovo u zadnje vrijeme kulture i skolstva.

Sa grupom autora sa geografskog univerziteta u Beogradu izdao je knjigu "Sjenicki kraj" gde je obradio temu "Razvoj skolstva i kulture".



To sto je uveden sad bosanski jezik u skolama velika je njegova zasluga.



Nazalost , jedno delo mu je ostalo nedovrseno.Nekoliko godina se bavio prikupljanjem istorijskih podataka za jednu knjigu koja bi se specijalno odnosila na istoriju Sjenice.Kjigu je poceo da pise,nazalost nije je zavrsio.

Nadam se da ce neko nekad takvu knjigu napisati i izdati a Sjenica je i zasluzuje.

Drago bi i meni bilo,kao i mome bratu da znam ko je pod nickom borichi.



Selam svima!

zlatko
13-02-2006, 23:29
selam emiru i erdalu zekicu mojim rodacim

ja sam bio u sjenici kad je vas babo preselio

steta je sto smo tako blizu a tako daleko erdala i ne znam jer sam ja davno otiso iz sjenice

a usput da pomenem da imam dvoje dece taidu i emira

selam od zlatka

riki
14-02-2006, 00:08
A sad da se vratim na aktuelnu temu, aha o uciteljima. Ja mislim da najbolji Educator na tim prostorima je bio Latko Zekic. Ja neznam sta je sa njim sada i da li je on jos u tom poslu, ali je daleko najbolji po meni. Sa ponosom to mogu reci.



kad ispravljas druge da ispravim ja tebe izgleda da si pogrijesijo temu rec je o uciteljima

riki
14-02-2006, 00:13
selam za emira i eldara u nemackoj

al mislim da ime njihovog rahmetli oca treba da stoji u istaknutim i zasluznim licnostima grada koji su dali mnogo toga za obrazovanje i kulturu sjenice

nadam se da se mnogi slazu samnom ipak ja ga nebih stavljao u ucitelje nezelim da povredim nikog al allahrahmetile Latko je vise od ucitelja

dar-el
14-02-2006, 11:19
alejkumu selam!

zlatko,ti me sigurno znas,vidjeli smo se na alienovom vjencanju!

mahsuz selam Reska,Rikija,Jala i Zlatka

borichi
14-02-2006, 22:44
I jenom neko rece " Roditelji ti daju zivot da zivis a ucitelji te nauce da zivis". To je za mene bio Uvazeni gospodin profesor Latko Zekic. On je moj otac razmisljanja. Naucio me je da koristim taj najveci ljudski potencijal, a to je vlastiti um. Vijest da ga vise nema je rusilacka. Sjenica je izgubila Velikana i Genija. Taj dan Maj, 15 trebao bi biti dan zalosti za Sjenicu.

I na kraju mogu da zahvalim dragome Bogu na njegovom postojanju i na izuzetnoj casti da budem njegov ucenik. Znam da dijelim ovo misljenje sa prilicno velikim brojem ljudi koji su ga kao i ja visoko cijenili. Neka mu je Rahmet dusi i hvala mu.

Vrijeme je cudna dimenzija, tesko je dok traje a drago sto prolazi.

borichi
14-02-2006, 22:50
Nadam se da ce mi administrator oprostiti sto ovo stavljam na na ovaj topik. Zelim samo da upitam kako mogu doci do knjige koju je napisao Profesor Latko Zekic. Ja zivim u Americi kako mogu naruciti tu knjigu. Nadam se da mi Eldar i Emir mogu pomoci.

Puno se zahvaljujem.

emirz
14-02-2006, 23:37
Nazalost knjiga je stampana u tirazu od 1000 primeraka tako da sumnjam da se lako moze naci i ako onda u Sjenici.Ja imam samo jedan primerak.Ako budem sta vise saznao rado cu javiti.



Riki i borichi, hvala na lijepim rijecima!Znam to da cijenim.



Zlatko,dao si lijepa imena djeci!Moj e-mail stoji u profilu pa se javi!Selam tebi i porodici i ostalim sjenicacima u Francuskoj!

dar-el
15-02-2006, 10:32
selam! s obzirom da je moj brat vec napisao da ce pokusati da nabavi jos koji primjerak ove knjige,bilo bi suvisno da ti i ja obecavam isto.ali u svakom slucaju cu to imati u vidu!

mahsuz selam!

edin_mangas
15-02-2006, 20:06
Selam alejkum



Nisam imao pojma da je Latko Zekic preselio.Da ga dragi Alah dz.nagradi za dobra dijela i sevapi mu se pisu ostavio je iza sebe dobrih dijela i dva dobra Mumina

iSelektor
16-02-2006, 03:34
Nadam se da ce mi administrator oprostiti sto ovo stavljam na na ovaj topik



Veruj mi to su teme o kojima treba pricati i u potpunosti sam za to! Jedino ne volim vredjanja i psovke...

Ujedno da kazem, da nikada nisam imao cast da upoznam emirovog i eldarovog oca, ali zato sam se druzio dosta dugo sa emirom... (lions, vece za mir itd)



Pozzz 8)

Manu
06-03-2006, 00:54
Mi bi samo kratko da reagujemo: dosta nam je drago ove rijeci o rahmetli Latku Zekicu da citamo. Na zalost mi ga nikada nismo imale kao profesora, ali smo imale srece da slusamo njegove price o istoriji, Sjenici, zivotu i puno vise. Mozemo vam reci da je i kao midzo bio najbolji.



Pozdrav svim Sjenicacima i poljubac za Emira i Eldara,



Maja i Nuna

anes
06-03-2006, 09:59
Rahmetli LATKO ZEKIC je najbolji predavac kog sam ja ikada slusao.Selam za Emira i Eldara uz molbu da ako su u mogucnosti da postave barem deo knjige "Sjenicki kraj" na sajt dok ne dodjemo do nje.

Alien
06-03-2006, 13:36
Selam alejkum,

Nisam procitao nista od novijih postova na ovoj temi dok danas nisu stigli 'novi prilozi'. Zato, velika, velika hvala Anesu a naravno i borichi-u.

Rahmetli Alija Izetbegovic je, u Bosni i sire, bio poznat kao 'kralj znanja' a ja mislim da je nas rahmetli midzo Latko bio 'riznica znanja'.

Hvala Allahu te mi je pruzio zadovoljstvo, da odgovore na puno pitanja vezanih za historiju Bosnjaka i sire, cujem od midzo Latka. Plaho bi i koristli vrijeme, dok bih cekao Elda da se spremi za carsiju, da promuhabetimo i procackamo po nasoj historiji koju puno ljudi ne poznaje. Imace, insAllah, mizo Latko veliku nagradu na Ahiretu za sve sto je doprinio za Sjenicu i Sjenicake.

Nadam se da ce Emir i Eldar uspjeti da, nekad u buducnosti, zavrse ono sto je njihov plemeniti i mudri babo poceo- a to je, vjerujte mi, zaista veliko i vazno djelo.

Selam

emirz
06-03-2006, 14:55
Znas Alene, gospodin Senad Hadzifejzovic mi je u posveti na svojoj knjizi "Rat uzivo" napisao :



"Neka ostane zapisano ovo sto inace pricam ljudima:

Od tvog oca mnogo sam naucio,zbog njega lakse fakultet zavrsio i nikad ga nisam zaboravio.

Budi kao Latko iako to nije nimalo lahko"



Ono sto je bio rahmetli baba zapoceo mogao je samo on da zavrsi, ja na takvom stupnju nikada ne mogu biti ma koliko da se trudim

Tahirovce
06-03-2006, 17:00
:(

iSelektor
07-03-2006, 14:04
Ono sto je bio rahmetli baba zapoceo mogao je samo on da zavrsi, ja na takvom stupnju nikada ne mogu biti ma koliko da se trudim



Nemoj tako brate, bas to treba da ti bude cilj... Cilj koji se naravno ne postize za kratak vremenski period... ali je moguc ubedjen sam!

Lakota |ljiv|
13-03-2006, 11:17
Ja bih da pomenem rahmetli Sadriju Bihorca, on je bio moj ucitelj, i za mene on je najbolji kojeg je sjenica imala. a cast i postovanje ostalima.

amlA
13-03-2006, 23:23
Moja uchiteljica Olga Kovachevic.Mislim da ne zivi vishe u Sjenici....

Ne mogu reci koji su uchitelj/uchiteljica najbolji, jer nisam imala chast da upoznam sve njih.Secam se da mi je pored moje uchiteljice bila draga i Desa Hodzic

frcko
14-03-2006, 13:50
latko zekic,,sta da kazem,,,stvarno je legenda i meni je bio profesor u gimnaziji,,nisam znao da se preselio,,nije bio ucitelj,,zbog teme,,,ali je zasluzio posebno mesto u istoriji sjenice,,prosvetnih radnika,,,a sinovi neka budu ponosni na njegov rad i ugled u sjenici,,selam svima iz australije

amlA
14-03-2006, 21:46
Pa ja sve mislim da je tema"uchitelji,uchiteljice"!

anes
14-03-2006, 21:55
i meni je uciteljica bila Desa Hodzic i ostala mi je veoma draga i sada.Svakom je svoj ucitelj/ica najbolji

riki
15-03-2006, 01:01
Moja uchiteljica Olga Kovachevic.Mislim da ne zivi vishe u Sjenici....

Ne mogu reci koji su uchitelj/uchiteljica najbolji, jer nisam imala chast da upoznam sve njih.Secam se da mi je pored moje uchiteljice bila draga i Desa Hodzichahaha

i moja je uciteljica bila OLGA KOVACEVIC

al alma i ja smo isli u razlicite generacije al ipak je ta zena zasluzna dosta za veliki broj generacija koje je izvela iako je imala tragediju u porodici nikada nije dozvolila da ucenici osete to sto je zadesilo svaka joj cast

edo rasljanin
22-06-2006, 12:47
ne moze se zaboravit ni zejnil biberovic. neznam dali zivi ali zasluzuje cestitke

nevzad
23-06-2006, 11:38
Naravno da je ziv jos ucitelj Zejnil Biberovic, kazu da je bio dobar ucitelj mene nije ucio, poznajm ga kao dobrog komsiju, kao dobrog covjeka. selam

XXL
12-08-2006, 20:46
Daragi Emire i Eldare ,

mene je vas otac odusevio kada je bio nadzornik .On me je naime ispitivao pred mojim Razrednim Asirom Rebronjom i dopustio mi da dokazem svoje znanje pred svojim razrednim sa kojim sam u pocetku imao problema i povratim samopouzdanje uzdrmano redovnim maltretiranjem od strane mog razrednog .

Neka mu Allah dragi podari Dzenet

fuad.mujovic
25-10-2006, 20:52
meni je predavala desa kaličanin(ima li neke veze sa desom hodžić,da se nije udala ili sl.) i u 12.decembar je bio jovan lutovac...

cicupnide
26-10-2006, 18:08
najbolja je bila moja uciteljica

Mladenka Saponjic

napravila je tonu dobrih djaka i studenata

hvala ti Mladjo

STRANAC
26-10-2006, 18:43
najbolja je bila moja uciteljica

Mladenka Saponjic

napravila je tonu dobrih djaka i studenata

hvala ti Mladjo



slazem se EVO JA SAM OCITI PRIMER.... :D :D :D



ovaj EMROV mladji je nedje mutirao,pa nije ispalo da valja... 8) 8) 8)



sala,ne zameri CUCUPNIDE,definitivno si u pravu,pouzdano znam dosta ljudi koje je ona ucila koji su puno postigli u zivotu,i evo i ja joj od srca kazem



HVALA TI UCITELJICE MOJA DRAGA...

cicupnide
26-10-2006, 18:59
ovaj Emrov mladji....bla bla

sta bre pricas,ja sam u 10 najboljih studenata

na BG univerzitetu

dosta mojih skolskih su extra studenti a sve zbog Mladje

racunaju li se profesori?ako da onda

najbolji profesor ikada je,dozvoli,

Emro Pucic,nije sto je meni predavao nego je stvarno najbolji

STRANAC
26-10-2006, 19:09
kako mislis RACUNAJU SE...

ako ih SABIRAS oni se ODUZIMAJU... :D



polako,ne hrkaj,lijepo sa narodom...



za brata i sestru znam da su extra studenti,a verujem da nisi ni ti IZROD...

POZZ

iSelektor
26-10-2006, 21:19
Emro Pucic,nije sto je meni predavao nego je stvarno najbolji



Vala brate neka ti je otac, meni je predavao i nikakav je profesor bio... slobodno mu reci to mu ja kazem tahirovic zlatko, tebe ne znam i postujem te kao coveka, i tvog oca postujem kao coveka, ali kao profesora NIMALO!



Pozzz 8)

leyla-cg
26-10-2006, 22:32
e polako sad...pa sto se prepirete...edine nemoj odmah sve za ozbiljno da shvatas...pa vidis da se covjek sali...pa kakve veze ima kakav je ko student...vazno je kakav je covjek...

halilce
26-10-2006, 23:45
napravila je tonu dobrih djaka i studenata

hvala ti Mladjo

Vodim sve njene učenike na Rudnik,zajedno!

jedino tamo ima VAGA koja meri od 1 kg do 50 t! :mrgreen:

Moj učitelj je Budo Šekularac!

Bio je dobar učitelj,stvarno!

Ali je još bolji penzioner! :wink:

STRANAC
26-10-2006, 23:48
ooooooooooo

HALILCE,pa znas li ti kad je jos kad ikad taj covek otisao u penziju.....

cccccccc

aaaaammmmmaaaaaaaannnnnnnnnnnn....

pa ako te on ucio,ja mislim da ti pamtis rimljane kad su bili na balkanu... 8)

halilce
26-10-2006, 23:51
Ene,ne pamtim!Pa Budo ih je i istero sa ČASA,i oni se naljutili,napustili Balkan! :lol:

halilce
27-10-2006, 00:06
Šta je Stranac,istero te ja iz ove teme,ko Budo Rimljane!? :mrgreen:

STRANAC
27-10-2006, 00:07
ma jok,nego razmisljam,¨sta li ste DOZVOLI, uradili sa ILIRIMA....

halilce
27-10-2006, 00:09
Ma njih smo zeznuli!Rekli smo im RIMA ILI....oni izabrali ovo drugo!

STRANAC
27-10-2006, 00:12
vi ste se lose ponassali prema tim,dozvoli evropskim precima...

cuvajte se vi,dozvoli,KARLE DEL PONTE...

vi ste proterivali te ,dozvoli,ljude....ha

halilce
27-10-2006, 00:14
Neee,dozvoli,prve smo proterali!to je bilo u samoodbrani!

Ovi drugi su sami,dozvolili... :lol:

STRANAC
27-10-2006, 00:23
dobro....

vala se lijepo ispricasmo...malo smo zgazili temu ali ni HAL HABER sto kaze nas narod.....

eto opet sad neko neka napise nekog ucutelja i neka se opet pokrene tema o njima....

cicupnide
27-10-2006, 15:50
meni je predavao i nikakav je profesor bio...tvog oca postujem kao coveka, ali kao profesora NIMALO!

mozda nisi bio dovoljno fizicki aktivan

sve ima svoje

poz

Elvis - KC
13-11-2006, 07:05
Neko spomenu ovde Buda Sekularca. To je bio i moj ucitelj, mozda smo ja i ti Halilce sjedeli zajedno, ha ? :P

halilce
13-11-2006, 18:24
Jes,ako sam ja ponavljao 3 godine!

Molim Vas,zovite me od danas Crni Anđelko,hahaha! :D

Ti si dragi moj išao u I razred 1978.(moja računica)!

SEJO31-de
14-11-2006, 00:14
Mozda je covek posao ranije .............tri godine... :wink:

Vodenica
07-04-2009, 03:47
najbolji ucitelj je imko halilovic on kadje bio mali glumeoje ucitelja a goveda su mu bil ucenici to je adilov sin iz brezcai

halilce
07-04-2009, 05:08
Pa da znaš da je dobar!
Najbolji učitelj iz Brežđa,a ima i nastavnika,profesora,hirurga i ambasadora čak!
I to sve Brežđani,moja vodenice....:ruka:

Unicknnamed
08-04-2009, 17:24
Pa da znaš da je dobar!
Najbolji učitelj iz Brežđa,a ima i nastavnika,profesora,hirurga i ambasadora čak!
I to sve Brežđani,moja vodenice....:ruka:


Gde ti dodje to Brezdje Halilce :biggrin:

Shurjak
08-04-2009, 20:37
Selo Ursule,zaseok Brezdje,mesna Zakednica Kladnica!!!!!!!!!!!!!!!!!111111

ursuljanka
10-04-2009, 13:11
Miloica Milikic-moj ucitelj!Taj covek mi je ostao u jako lijepom secanju.

Shurjak
11-04-2009, 16:29
Moja draga uciteljica jeMLADENA GEMALJEVIC. Jako dobra uciteljica.

Meliha Graca
15-04-2009, 23:24
učiteljicu manje-više pamtim ali razrednu Prvoslavku Pajević neću nikada zaboraviti...najbolja je!

senko76
17-04-2009, 16:26
Moja draga uciteljica jeMLADENA GEMALJEVIC. Jako dobra uciteljica.

Moja isto dobar psiholog i mnogo dobra uciteljica

MajkaMaca
18-04-2009, 13:59
Moja uciteljka je bila,pokojna Leposava Gemaljevic,bog da joj dusu prosti,a muz joj je bio, cini mi se isto ucitelj Kosan....vise se i ne secam kakva je bila,a sigurno da je bila dobra...naucila me je slova i da brojim,da poznajem biljke i zivotinje,pomalo da crtam,...;)
salim se bila je zaista divna uciteljica,roditeljski se postavljala prema svakom djaku pojedinacno....

in_dea
19-04-2009, 21:59
Moja uciteljica je bila Mileva Babic jako draga umiljata i nadasve dobar pedagog. Mislim da je i njen suprug bio ucitielj Nikola Babic. Bilo bi mi drago saznati nesto o njoj.

the boss
20-04-2009, 02:30
Moj ucitelj je bio Milos Radulovic, preminuo je skoro........ :frown:

sida
17-11-2009, 17:58
Najbolji učitelj je moj bivši učitelj Ramiz Avdić.Kad ga god vidim ulepša mi dan,njegov osmeh,pogled i blaga reč.

sida
17-11-2009, 18:04
LJudi,ko kaže da je Budo Šekularac dobar učitelj?Kakav je to čovek a i pedagog kada je,za vreme rata u Bosni,pisao članke i članke da ne sme Sjeničkim ulicama slobodno da se kreće od muslimana.Stid ga i sram bilo za sve reči lažno izgovorene.

halilce
18-11-2009, 03:57
LJudi,ko kaže da je Budo Šekularac dobar učitelj?Kakav je to čovek a i pedagog kada je,za vreme rata u Bosni,pisao članke i članke da ne sme Sjeničkim ulicama slobodno da se kreće od muslimana.Stid ga i sram bilo za sve reči lažno izgovorene.

Ja sam ti se naljutio,za ovo!:pinokio:
A,bogami će i Elvis-Eko,pa da vidiš jada!:smeh2:
Mislim da nisi dovoljno upućena,i da je jedan njegov tekst,objavljen čini mi se u NIN-u,o tome kako su se Srbi iz Dunišića odselili za Šumadiju,i to negde 87-88.godine!
Sve u svemu,Budo je bio dobar učitelj i pedagog,i još uvijek poštovan čovek u Sjenici,i ja mu skidam kapu!

Elvis-Eko
18-11-2009, 04:30
Sve u svemu,Budo je bio dobar učitelj i pedagog,



Sta dobar, najbolji :p

halilce
18-11-2009, 04:40
A đe ti je kapa?:pucaodsmijeha:

dido
18-11-2009, 10:51
Meni je bila uciteljica,sada pokojna Grozdana Vuckovic....definitivno prava(stara)uciteljica!

Neznanka
18-11-2009, 12:21
Jedna divna zena, u svoje vrijeme najbolja i najlepsa uciteljica Voinovic Jelena- Lela.

36310
18-11-2009, 19:07
Jedna divna zena, u svoje vrijeme najbolja i najlepsa uciteljica Voinovic Jelena- Lela.

:31_1_11:

:Pivo ziveli:

hanuma
30-11-2009, 22:11
Pa evo u redu slavnih ucitelja i pedagoga Sjenice ja bih uvrstila i Gileru Muminovic moju nekadasnju nastavnicu i uciteljicu mog sina.Jedna prefinjena dama i dobar pedagog, nadam se da cete se sloziti sa mnom

Elvis-Eko
30-11-2009, 22:19
Pa evo u redu slavnih ucitelja i pedagoga Sjenice ja bih uvrstila i Gileru Muminovic moju nekadasnju nastavnicu i uciteljicu mog sina.Jedna prefinjena dama i dobar pedagog, nadam se da cete se sloziti sa mnom


Ja se slazem, potpuno si u pravu

superbaka
30-11-2009, 23:06
LJudi,ko kaže da je Budo Šekularac dobar učitelj?Kakav je to čovek a i pedagog kada je,za vreme rata u Bosni,pisao članke i članke da ne sme Sjeničkim ulicama slobodno da se kreće od muslimana.Stid ga i sram bilo za sve reči lažno izgovorene.
Vala neka pricha shta hocje njemu je majka iz Kladnice ako nisi znala i to meni svoje i to dosta.....:neznam::4_2_204:

cipiripi-64
11-12-2009, 10:44
O super bako nisam znao da si iz kladnice:010:(jesili silazila redovno cetvrtkom na pijaci )hehehehe sala izvini....

cipiripi-64
11-12-2009, 10:51
Rado bih i ja pomenuo moju uvazenu uciteljicu gdu.Radmila Eric-Ratka
predivna uciteljica inace zena koliko se secam nastavnika
Svetislava Erica ko su se kasnije odselili negde iz Sjenice neznam tacno gde.Iska ako imas sliku kakvu iz skolskih dana rado bih pogledao ja imam ali nazalost sve su mi u Sjenici...

superbaka
14-12-2009, 04:41
Rado bih i ja pomenuo moju uvazenu uciteljicu gdu.Radmila Eric-Ratka
predivna uciteljica inace zena koliko se secam nastavnika
Svetislava Erica ko su se kasnije odselili negde iz Sjenice neznam tacno gde.Iska ako imas sliku kakvu iz skolskih dana rado bih pogledao ja imam ali nazalost sve su mi u Sjenici...
I meni je Ratka bila uchiteljica,odselili su u Gornji Milanovac a sad stvarno neznam gde su a volela bih da znam....a znash li da je Ratka pokojnog V;lasta Vranicja sestra....:p

cipiripi-64
16-12-2009, 10:12
kako da ne superbako cini mi se da je i tvoja Maca bila samnom u odeljenju od prvog do cetvrtog.Znam Ratkinu celu porodicu otac Bozo ziveo je prema vapi (bivsi policajac)predivni ljudi i komsije.Pozdrav bakice....

samo_ponekad
29-12-2009, 23:03
Nije bila učiteljica po profesiji, ali nas je učila zivotu - Jelka. Imao sam srece slusati je

nejla
30-12-2009, 21:43
najbolji sjenicki profesor Emina

Elvis-Eko
31-12-2009, 03:25
Nije bila učiteljica po profesiji, ali nas je učila zivotu - Jelka.



:bravo: