PDA

View Full Version : Je li Ovo Kijametski Dan Blizu


borichi
19-10-2007, 17:41
U DUGINIM BOJAMA AKTIVISTI PLANIRAJU ISKORISTITI SLJEDEĆI

EUROSONG ZA ORGANIZACIJU DRUGOG SRPSKOG PRIDEA



http://i42.photobucket.com/albums/e321/ninahadcentury21/gayprideubeogradu.jpg





Srpski aktivisti za prava seksualnih manjina najavili su kako očekuju da će Beograd za vrijeme Eurosonga 2008. posjetiti oko 30 tisuća homoseksualaca iz cijelog svijeta, te tu prigodu namjeravaju iskoristiti za organizaciju drugog srpskog Gay Pridea. Velikom interesu homoseksualaca za idući Eurosong svakako je pridonijela i prošlogodišnja pobjednica Marija Šerifović za koju mnogi od njih smatraju da je, osim Srbije, predstavljala i seksualne manjine.

- Najmanje 30 tisuća homoseksualaca, prema našim procjenama, dolazi na Eurosong u Beogradu 2008. jer je to najpopularniji gay događaj u svijetu. U Helsinkiju je ove godine bilo 15 tisuća homoseksualaca koji su uz slavlje pratili Eurosong po ulicama grada, a sljedeće će godine beogradski Trg Republike biti u duginim bojama - kazao je za beogradski list Press gay aktivist Boban Stojanović.

Srpske gay aktiviste na organizaciju Pridea potaknuo je jedan austrijski aktivist koji im je mailom poslao poruku da srpska gay zajednica treba iskoristiti priliku održavanja Eurosonga. Uz činjenicu da će se u Beogradu u to vrijeme naći veliki broj pripadnika gay populacije, grad će biti i pod velikom medijskom pažnjom, što će također pomoći organizatorima Pridea.

Iako predstavnici navijača "Partizana" i stranke "Obraz", čiji su članovi tijekom prvog srpskog Gay Pridea pretukli nekoliko sudionika, tvrde da neće dopustiti da se parada ponovno održi, čini se da će u svibnju Trg Republike ipak biti u duginim bojama.



M. MRČIĆ



Voditelj Internet odjela: Augustin Gattin

Internet podrška: NETmedia d.o.o.

© Sva prava pridržana: SLOBODNA DALMACIJA, 1999-2007.

borichi
19-10-2007, 17:52
U njihovo postojanje i kod nas, nisam sumnjala, ali da su javno organizirani nisam znala.



Ovamo ih licno dosta poznajem i mogu vam reci da su "Raja" sa nekima i radim. Najljepsi i najbogatiji su uvijek "ONI".



Moj frizer je Gay, (zgodan ko lutka).. steta :( :)



Ali sve jedno, kakvo god opravdanje da iznalaze, ne razumijem i ne zelim da ih razumijem. Po nekada mi objasnjavaju da su rodjeni sa takvim opredeljenima, (u sta ja sumnjam). to je samo siromasno njihovo opravdanje,,, I mnoge njihove storije po javnim medijima, bla, bla.

36310
19-10-2007, 18:21
Meni je to neshvatljivo.

Ne stvarno!!!Muskarac-muskarca... FUJ!!!

Mislim stvaaarno. :roll:

borichi
19-10-2007, 18:43
Ovoga sam ja slikala ljetos u Miami na South Beach. Moze se cesto vidjeti na TV , na onaj VH channel.



Pitao me je hocu li se slikati sa njim, sto sam ja naravno odbila.



A na South beach, nema sta neces vidjeti! Izlozba samih silikona, Tatooa i mishica i svega ostaloga sto cini Urbanu Danasnjicu Amerike.





http://i42.photobucket.com/albums/e321/ninahadcentury21/SouthBeach.jpg

Crni Gruja
19-10-2007, 20:09
Eh krasni Rusi. Pokusali su oni tu Gay Pride paradu i tamo da odrze, pa su jedva zive glave izvukli. Eh pozlatile im se. Prvi put u zivotu sam uz partizanove navijace :)

supergirl
19-10-2007, 21:51
Hm,hm...na South Beach-u mozda,al' na Balkanu...Tesko!!!

Tahirovce
19-10-2007, 22:26
Goli otok treba opet da proradi....

sabina
22-10-2007, 18:14
sad ima svega i svacega o cemu se govori javno, sto ne znaci da toga nije bilo prije nego da se nije smelo pomenuti. ja ipak mislim da to nije samo moderno biti homoseksualac ili lezbejka mada sigurno ima i toga. ima tu i gresaka prirode gde se neko rodi kao muskarac ali se oseca kao zena i obrnuto. ako se malo setimo i u nasoj Sjenici je bilo osoba koje su bile jednog pola fizicki, a sve ostale osobine ponasanja, hoda, govora, pokreta... nisu odgovarale tom polu. razmislite i sigurno ce vecina da se seti bar po jedne takve osobe. e sad sto je nasa sredina takva kakva jeste pa ljudi sve i da su drugaciji ne smiju to javno da pokazu, to je vec drugo. zamislite da se neko u sjenici izjasni kao gay ili lezbejka, ja mislim da bi bio lincovan. znaci da nije sve crno i bijelo. reci da su takvi ljudi bolesni je previse, bar ja mislim. njihov zivot, njihov izbor. kako bese ona izreka "zivi i pusti druge da zive", a ja bih jos dodala da zive kako oni osecaju da treba, a ne kako to sredina misli. tolerancija je prava rijec.

Tahirovce
22-10-2007, 19:53
Da ali neko od tih ljudi moze biti uzor nasoj deci, i sto se mene tice neka rade sta hoce,javno ne i daleko im kuca od moje.....

Crni Gruja
22-10-2007, 20:07
A zasto toga kome kod zivotinja, ako je greska prirode? Znaci da je to sve posledica covekove moci da razmislja, cesto kako ne treba.

supergirl
22-10-2007, 22:27
Ja nedje citah da ima toga i kod zivotinja, sa tim sto oni mogu da se medju sobom reprodukuju,dok ljudi,cim to ne mogu,znaci da je,ko sto rece:to sve posledica covekove moci da razmislja, cesto kako ne treba.

Znam homosexualca iz Sjenice,koji to ne priznaje svakom,zbog "bruke" (eto,ona Sjenici donosli dobra koliko i zla! :-) ),tako da ne mislim da ti ljudi samo hoce da budu u centru paznje.....

Brate,kad pogledam ovu prvu sliku u temi...Bljak,fuj.....

"Kada vidim dva jelena da se trte,pocecu da podrzavam homosexualce!",ko sto rece Djordje Balasevic!

sabina
23-10-2007, 10:10
ko kaze da toga nema kod zivotinja mora malo vise da se informise. i tacno je sto supergirl kaze da neke zivotinje mogu same sebe da oplode. tahirovce govori da takvi ljudi mogu biti uzor nasoj deci. najveci uzor su roditelji i deca uce od nas sta je ispravno i normalno po nasim normama. ako dva muskarca ili dvije zene zive zajedno ne znaci da su losi i da ne mogu biti uzori. puno je vaznije sta govore, kako prihvataju decu, odrasle i okolinu, da li su posteni i radni... i ja mislim da je cudno videti takve parove, ali ja ne idem tako daleko da ih nazivam bolesnim i losim uzorima. da li je bolji uzor heterofil koji pije, mlati zenu i decu, svadja se sa svima i psuje sve sto mu padne na pamet? jesu takvi ljudi zdravi i normalni? a kako nazvati one koji zloupotrebljavaju decu? oni su bolesnici kakvih nema i takvih se treba plasiti. ovi drugi su odrasle osobe koje su napravile svoj izbor i koji ne smetaju nikom i nikom se ne namecu. i zamislite da je neko od vase porodice tako opredeljen, da li bi se odrekli te osobe i govorili da je bolesnik? sta ako neciji sin ili cerka dodju i kazu da su drugaciji, treba li ih ubiti, oterati od kuce... ili ne znam vise sta. najlakse je imati predrasude prema necemu sto se ne tice nas, ali sta bi radili da smo mi u takvoj situaciji? da li bi razmisljali na isti nacin ili bi pokusali da razumemo i prihvatimo da su svi ljudi razliciti.

adnan
23-10-2007, 11:51
Moj frizer je Gay, (zgodan ko lutka).. steta :( :)







Jeli steta sto je gay ili sto je frizer?

8) 8) 8)

Tahirovce
23-10-2007, 14:48
hahahahah joj legendo,hahahahahhahaha....



Sabina sve je to lijepo sto ti pricas,ali homici sto dalje od mene,moje kuce u moje guze :mrgreen: to bolje.........

36310
23-10-2007, 21:12
... i zamislite da je neko od vase porodice tako opredeljen, da li bi se odrekli te osobe i govorili da je bolesnik? sta ako neciji sin ili cerka dodju i kazu da su drugaciji, treba li ih ubiti, oterati od kuce... ili ne znam vise sta. najlakse je imati predrasude prema necemu sto se ne tice nas, ali sta bi radili da smo mi u takvoj situaciji? da li bi razmisljali na isti nacin ili bi pokusali da razumemo i prihvatimo da su svi ljudi razliciti.



Dakle na kraju-krajeva mozemo sebi postaviti ono hamletovsko pitanje:BITI ili NE BITI??,



Ma BITI bre i to da im vise nikad na pamet ne padnu te budalastine :mrgreen:

Crni Gruja
23-10-2007, 21:27
Hahahahahhahhahahahahahahahahhahhahahahhahahhahaha hha



Zovi me ako do toga dodje svega ti. Mozda ce mene Grobari, al cu ja jednog fikusa makar zakacit :)

adnan
23-10-2007, 21:47
Ja nemam nista protiv homoseksualaca ali mogu da nabavim ako zatreba. 8)

STRANAC
24-10-2007, 14:47
@atko i @36310

svaka vam cast na komentarima,

ismejah se ljudski...

interesantno,kako ljudi imaju moc da od tako TUZNE STVARI,

naprave komediju...

zar ovo nije TRAGI KOMEDIJA....?

halilce
24-10-2007, 15:23
hahahahah joj legendo,hahahahahhahaha....



Sabina sve je to lijepo sto ti pricas,ali homici sto dalje od mene,moje kuce u moje guze :mrgreen: to bolje.........



Hahahahaha,reško,od tvoje kuće u tvoje guze,hahahahahaha :lol: :lol:



Može li na poligon kod Borova,hahahahahahah :lol: :lol:

znam da je štamparska greška,hahahah

Tahirovce
24-10-2007, 15:52
hhahahahhahaha ti umesto da prepravis post da sakrijes bruku ti me jos citiro,hteo sam da kazem od kuce i guze :oops: :oops: ..........

Elvis-Eko
24-10-2007, 18:13
Nije nego hoce jezik pravo , hhahahahahaha salim se :D

36310
24-10-2007, 20:13
Nije nego hoce jezik pravo , hhahahahahaha salim se :D



Hahahaaaaaa e ovo je ludnica.

Crni Gruja
24-10-2007, 21:26
Hhahaha, bas da vidimo hocel se neko naljutit. Ako se takav nadje - znaci..... :)

Tahirovce
24-10-2007, 21:56
:roll: :roll: .......

supergirl
25-10-2007, 00:19
tahirovce govori da takvi ljudi mogu biti uzor nasoj deci. najveci uzor su roditelji i deca uce od nas sta je ispravno i normalno po nasim normama.

C,c,c....Tahirovce jadna tvoja deca,kad ti njih javno zoves da dodju u tvoju ....kucu!!!





borichi ::

Moj frizer je Gay, (zgodan ko lutka).. steta





Jeli steta sto je gay ili sto je frizer?





_________________



Ma,steta sto je ko lutka!!!!