PDA

View Full Version : dzonni


dzonni
07-10-2007, 10:19
cao.ja sam dzonni i nov sam ovde.voleo bi da upoznam nove drugare i drugarice ovim putem.a ko zna,mozda ovim putem moze da se upozna i ljubav zivota.mozda,videcemo.volim da se druzim,volim sport,navijam za partizan ali zvezdu nemrzim.volim sve ljude koji su dobri u dusi bez obzira na ime,prezime naciju ili veru.lose ljude nevolim,takodje bez obzira na ime...iskren sam,dobre duse,nisam iskvaren.radim kao kondukter u autobusu.zivim u beogradu gde je omladina mnogo iskvarena..sve neke sponzoruse i uobrazene osobe.ja nisam takav,cenim lepo vaspitanje kucu porodicu i prave vrednosti.zato volim i zelim da upoznam nekog iz sjenice ili okoline jer volim vas kraj.i ljude.nisu mi bitne nacije i vere samo da je covek dobar.imam 28 godina.sto se devojaka tice volim iskrene i dobre devojke,primerne i postene.voleo bi naci neku devojku koja ce mi ostati za ceo zivot.postenu i cestitu.toga u beogradu slabo moze da se nadje,u sjenici toga ima pa eto ako mozete,pomozite mi da upoznam takvu curu.kroz druzenje mocicemo i to ostvariti.ja imam sluzbenu pa nadam se da cu steci nove prijatelje a u kasnijem periodu,mocicemo i stvarno da se druzimo jer imam sluzbenu autubuske firme gde radi a to je lasta pa mogu besplatno da putujem.mogao bi i doci u sjenicu pa da izadjemo ili upoznamo se i stvarno.pozdravljam vas sve i pisite mi...

halilce
07-10-2007, 17:29
Džoni,lijepo od tebe što si nam se pridružio!

Ima dosta Sjeničaka(nismo Sjeničani,hehehe)u Bgd,studiraju,rade!

Nadam se da ćeš se lijepo družiti sa nama,ni nama nije bitno dali si džoni,nidžo ili odžalan,hahahahah!

Mi smo ovde opušteni,budi i ti takav!

Za Sjeničanke,potrudi se sam ako šta naleti!

Aha,da ne zaboravim,prvo urgiraj,da beogradska Lasta,otvori direktnu liniju do Sjenice,inače,džaba ti službena! :lol:

dzonni
07-10-2007, 17:49
hvala.a sluzbena ponekad vazi i u drugim prevoznicima,zavisi od prevoznika.pozdrav i pisite novi moji drugari..pisite