PDA

View Full Version : dzonni novi clan


dzonni
07-10-2007, 10:02
zdravo svima.ja sam nov ovde.voleo bi da upoznam mnogo novih drugara i drugarica ovim putem a mozda se na ovaj nacin nadje i neka ljubav ko zna? imam 28 godina,zivim u beogradu.pozdrav svima pa se cujemo...

Crni Gruja
07-10-2007, 10:35
Dobro ti nama dosao dzonni. ugodno se osecaj ovde na nasem malom okupljalistu. Novi drugari su ovde uvijek dobro dosli, cak imas dosta vrsnjaka ovde. Neznam da li si porijeklom iz sjenice, ali mozda ovde nadjes nekog koga i licno poznajes.

Jos jednom dobro dosao i opusti se ovde uz nas ;)

dzonni
07-10-2007, 10:41
nisam iz sjenice.ali volim juzne delove srbije sanzdak,kosovo i slicno.volim taj narod.voleo bi i upoznati nekoga i neku.hvala na dobrodoslici.

Crni Gruja
07-10-2007, 10:47
Hehe, evo ja sad procitah ona druga dva posta sto si ostavio, pa videh da nisi sjenicak. Ali nema veze, nisi ti prvi clan ovde koji nije sa Sjenicke teritorije, normalno da to ne znaci da si nesto manje dobrodosao. Naprotiv, drago nam je da ima ljudi i sa strane kojima se svidja Sjenica i sve sto ona nudi (u tvojem slucaju sjenicanke) :) Malo se zezam sa tobom, cisto kolko da vidis koliko je opusten forum na koji si stigao.

Pozzz

dzonni
07-10-2007, 11:29
pa da.voleo bi naci neku curu postenu i cestitu koja ce mi ostati za ceo zivot.a i da upoznam prave drugare.pa eto..pisite mi i pomozite mi da ostvarim zelju...

Tahirovce
07-10-2007, 14:27
Dobro nam dosao Dzoni......Na dobrom si mestu,Sjenicanke su najbolje........ALI NAJBOLJEEEEEEEEEEEEE

halilce
07-10-2007, 16:23
Dobro došao Džoni!

Osećač se ugodno na sjeničkom sajtu!

dzonni
07-10-2007, 16:54
hvala.

supergirl
07-10-2007, 17:17
Dobrodosao i od mene...

A otkud ovde? Kako cu za ovaj sajt?

dzonni
07-10-2007, 17:27
pa volim juznu prugu,makedoniju,kosovo,sandzak..volim taj mentalitet i narod.ja volim da se druzim.a jos vise voleo bi da upoznam neku dobru i primernu devojku.jednom recju postenu i cestitu koja bi mogla da mi ostane i za ceo zivot.u beogradu je nemoguce to naci.sve neke sponzoruse i uobrazene osobe.ko zna,mozda moja sreca mene ceka bas u sjenici.normalno posle boljeg upoznavanja preko interneta lako bi se dogovorili da se vidimo i stvarno se upoznamo.mozda upoznan druga ili drugaricu pa preko njih kasnije upoznam i neku dobru curu.dusa mi je najbitnija.i postenje.

36310
07-10-2007, 20:42
De si Dzoni lafe?Dobrodoslica i od mene pa ko si da si.

Nego rece trazis curu???

Ma sta ce ti taj belaj(problem)?

dzonni
07-10-2007, 22:24
evo,i da se predstavim lepo.radim kao kondukter u autobusu.volim sport,navijam za partizan,volim prirodu i dobre ljude.ne volim lazi i prevare.visok sam 174 cm,imam plave oci i kratku smedju kosu.sisam se na 1 milimetar.nazalost trenutno nemam sliku da je postavim.aa..ne trazim ja bilo kakvu curu.nego cestitu i postenu,cistog srca i duse.zna se sta to znaci.neku koja moze ostati za ceo zivot.nazalost u beogradu i ne samo tu to je skoro nemoguce naci..ali zato toga jos ima u daljim mestima.normalno prvo zelim da steknem drugare preko interneta pa cu preko vas mozda i naci ono sto trazim...kad se upoznamo bolje mocicemo i stvarno i uzivo da se upoznamo..a tada ce biti moguce da sa vama upoznam i neku curu cista srca i duse,neku rajsku dusu.ovde kod mene,sve sponzoruse i iskvarene..to mi netreba.nisam avanturista nego ozbiljan momak,totalno neiskvaren i dobar.ali u beogradu to neprolazi.ovde samo gledaju ko ima para a ko ne.zato novi drugari pomagajte,pa da nadjem nekog dobrog andjela,i naravno dobre drugare i drugarice.

36310
08-10-2007, 07:03
Ma Dzoni,sta ces ovamo kad ne volis lazi i prevare?

Vidis li ti sta se radi?

Ono sto je tvoj Beograd bio za vreme Zlobe to ti je danas postao Pazar za vreme Sulje...Nesigurnost,spletkarenje,represija,mafija, kriminal,fantomke...

Nego znas li ti onu:..."beri cvijece iz svoje avlije."

Ma da te glava ne boli.

Haj zdravo.

XRealSjenicakX
08-10-2007, 10:00
Ma Dzoni,sta ces ovamo kad ne volis lazi i prevare?

Vidis li ti sta se radi?

Ono sto je tvoj Beograd bio za vreme Zlobe to ti je danas postao Pazar za vreme Sulje...Nesigurnost,spletkarenje,represija,mafija, kriminal,fantomke...

Nego znas li ti onu:..."beri cvijece iz svoje avlije."

Ma da te glava ne boli.

Haj zdravo.



vala ga malo pretera...:))) lijepo je kod nas bezobzira na politicko stanje...:)

MajkaMaca
08-10-2007, 13:23
ti Dzoni bogomi lijepo,tek sto se pojavi pa bi i odma da se zenis,polako ima ih ovde i sa duzim stazom... :D :D :D (salim se)

naravno i ja ti zelim dorodoslicu...

Tahirovce
08-10-2007, 13:28
Auu 36310 dobro je......dosta si reko.....

Gde ce ko da bere cvijece mislim da nije tvoje da odlucujes, u Avliji(sjenici)ima raznih cvijetova,mozda bas i neki za njega..

Dzoni dobro nam ti dosao........

dzonni
08-10-2007, 14:18
hvala.

supergirl
08-10-2007, 22:22
Dzoni,ponavljam pitanje,kako naidje na >>nas<< forum?

dzonni
09-10-2007, 10:15
pa kazem ti volim vase krajeve i tako sam i pronasao sajt.

dzonni
09-10-2007, 10:20
ono sto trazim nemogu naci u beogradu ili da se ispravim mogu ali verovatnoca je kao sedmica na lutriji.volim ljude iz daljih predela,koji su puno iskreniji i bolji ljudi.ja zivim u beogradu ali uopste nisam takav i nevolim takav zivot,zivot prevaranata i uobrazenih ljudi.i eto me sad ovde na forumu uz nadu da cu vremenom upoznati dobro drustvo a mozda i neku iskrenu i postenu curu.naravno,ovo dopisivanje je samo prva faza,kasnije bi lako mogli razmeniti brojeve telefona,slikei na kraju se i videti.izlaziti stvarno,setati,i tako.

halilce
09-10-2007, 15:53
Mi slike razmenjujemo odmah!

dzonni
09-10-2007, 16:07
pa trenutno nemam sliku ako mislis na kompjuter da je stavim.a imam pravu fotografiju,pa poslacu postom ko mi bude to trazio,i kad dodje vreme za to.prvo naravno nekog i da upoznam.

dzonni
09-10-2007, 16:11
pokusacu naci sliku za kompjuter ako je to obavezno

halilce
09-10-2007, 17:39
Nije obavezno,ali je poželjno!

Imaš temu slike članova!

Pa,bujrum,(izvolte)

dzonni
09-10-2007, 19:27
vazi,za par dana sredicemo i to.

dzonni
09-10-2007, 19:29
samo kazi kako,nisam nikad stavljao slike,kazi sta sve treba da uradim da bi se slika stavila?

halilce
10-10-2007, 00:05
Da bi odgovorio na neki post,imaš odmah ispod prozorče!

To već znaš!

A da bi postavio sliku,moraš da uđeš u opciju ODGOVORI,pa onda dodaš tekst i opciju DODAVANJE FAJLA!

Kad odabereš sliku,opcija pošalji!

Pokušaj da postaviš slike ispod 600kb,da se nebi otvarale u drugom prozoru(download)!

Pozdrav i čekamo sliku i redovnu Lastinu liniju! :lol:

dzonni
10-10-2007, 10:58
evo nekih slika

dzonni
10-10-2007, 11:04
nisu neke slike al dobro,bice i boljih

dzonni
10-10-2007, 11:12
i jos jedna

dzonni
10-10-2007, 11:15
e ovde sam se salio,sad sam na odmoru,pa da vidim kako bi bilo kad bi imo brkove,ali nista od toga,skidam ih,odma sad.

halilce
10-10-2007, 15:14
OK,slike su dobre,ali neznam koji program koristiš za uređivanje slika!

Jedino nisi uredio slike na 600kb,da se nebi morale downloadovati!

pozz

supergirl
10-10-2007, 18:26
Boga mi,Nikola,poplah si ti momak:).....Naci cemo ti,valla,neku coru!

dzonni
10-10-2007, 18:34
i ja sam video tvoje slike,bas su lepe.

MajkaMaca
11-10-2007, 06:45
Dzonni,slike su ti dobre,al me cudi ,kao kondukter,a i lijep momak naravno imas kontakt sa svakakvim svijetom,kako ne nadje djevojku iz autobusa...ili si odlucio bas sa naseg kraja neku da upoznas?

dzonni
11-10-2007, 09:41
a pa ima puno lepih u autobusu,ali to je spoljna lepota.meni treba unutrasnja lepota,to jest dobrota,dusa,cestitost i postenje.a toga danas ima slabo kod ovde kod nas.zato ja tragam dalje,gde mogu naci ono sto mi treba.daljina nije problem,samo je iskrenost bitna za uspeh.ovde,kod nas,gledaju samo korist i neke provode,dobrota nikog ne zanima.a da nekazem sta sve rade ove cure kod nas,u beogradu i okolini,to je katastrofa.za kucu i nesto ozbiljno to nije.cast izuzecima.zato ja tragam na drugim,daljim mestima.kad nekog znam negde,rado bi sa njim izasao u njegovom mestu.recimo bio sam u priboju i mnogo su ljudi tamo dobri.to volim.a gde nemam nikog,prvo moram upoznati nekog pa kasnije kd se bolje upoznamo rado cu doci i zajedno da izadjemo.posle slede i prava poznanstva uzivo a mozda i srecu nadjem,pravu.sjenica...mozda je bas tu ta moja sreca,vreme ce reci.voleo bi i da dodjem...

dzonni
11-10-2007, 09:50
ima sam ja cure,al zalosno je sta one rade,mislim ove kod nas,danas jedan,sutra drugi,pa to je katastrofa.ne,ne,necu ja to.meni treba nesto neiskvareno i kako ja to kazem,neka rajska dusa.jer ja sam upravo takav,ko me upozna stvarno,videce da je istina sto kazem.znam da u daljim predelima ima mnogo vise neiskvarenih i dobrih i zato tu i trazim.meni treba cura koja moze ostati i za ceo zivot.netreba mi neka prolazna.nisam avanturista.

dzonni
11-10-2007, 09:52
zato,pisite mi svi koji ste moji istomosljenici,i ko zeli da se upoznamo...pozdrav za sve od mene.

waga
11-10-2007, 16:50
E iskreno receno ja ne mogu da verujem pored toliko cura u Beogradu da nema nijedne koja te je dostojna.

dzonni
11-10-2007, 17:49
veruj mi,ovde je katastrofa.devojcice koje idu u osmi razred,prvu srednje,drugu srednje,...sta rade i kako se ponasaju,to je katastrofa.ruzno je i pisati o tome.spavaju sa svima,sponzoruse,naravno cast izuzecima.a zamisli onda sta rade neker koje imaju 20 godina,cast izuzecima.i momci su iskvareni.gledaju samo da iskoriste,njima je super,mislim na te avanturiste.sad ova sad ona.ja nisam takav,ja se puno razlikujem.ja volim iskrenu vrednost,postenje cestitost.poreklom sam iz juznih delova srbije i mentalitet mi je drugaciji.volim patrijahalno vaspitanje.zato uvek kad upoznam neke ljude iz daljih predela,gde toga jos ima ja se odusevim.nazalost,nemam bas puno poznanika iz daleka.par putaa sam bio blizu ostvarenju sna al nisam imao srece.zato nastavljam moju malu borbu ,verujem da cu ovde upoznati mnogo dobrih osoba a ako interesovanja budu zajednicka,naravno vremenom upoznacemo se i uzivo,posle,toga sudbina ce reci ...ja se nadam sreci.

dzonni
11-10-2007, 17:58
a i vuce me jug,ti ljudi koje volim.krv nije voda.sve vas puno pozdravljam i pisite mi,svi koji zele da se upoznamo,za pocetak dopisivanjem a vremenom i stvarno..pozdrav

dzonni
12-10-2007, 18:59
evo jos jedne slikice,sestra me upravo slikala.pozdrav za vas sve od mene.

adnan
25-10-2007, 06:25
Sta bi dzonni nadje li kakvu Sjenicku? Ako nadjes cuvaj se Sjenicke vaze za opasne zene.



Ne znam jesili cuo onu narodnu poslovicu: "Zenu i kravu uzimaj iz svog sela". :D

supergirl
25-10-2007, 21:00
:D :lol: :) :o :wink: :P :shock: :lol: :lol: :lol:

Adnan! Dobar k'o i uvijek!

green eyes
26-10-2007, 11:57
a n sekiraj se ,naci ce se neka dzonii,samo da bi da zaluta na ovaj forum.. :o

dzonni
02-11-2007, 20:17
pa jos nema nista novo.al polako...

Daki
02-11-2007, 23:27
Poslalji ti nama koju... A ja kod mene u fabrici ima dosta radnica, pa bi videli nesto. Dosta omladine...

MajkaMaca
03-11-2007, 06:03
ako mu ti ne pomognes, niko mu pomoc nemoze...dzonni,drs se ti ovog momka....

Daki
03-11-2007, 09:44
Videcemo...

dzonni
03-11-2007, 22:56
pa lepo ako ima neko da mi pomogne.ja bi rado kad upoznam ovde nekog dobrog drugara ili drugaricu,rado bi dosao kad se dogovorimo pa zajedno da izadjemo i tako cu i upoznati uzivo,i novog drugara ili drugaricu a i neku curicu,samo mora biti dobra i postena curica,sto kazu stari ljudi cestita.curicu koja mi moze ostati za ceo zivot.patrijahalnog vaspitanja,i sve sto ide uz to.devojku za kucu.posle kad uoznam takvu,sudbina ce reci svoje...a i kad dodjem poneo bi foto aparat posto mi je to mali hobi..volim da slikam lepe kuce,spomenike,crkve,manastire,dzamije,prirodu.pan orame .to mi je mala zanimacija.znaci ja trzim curicu sa kojom cu biti i ako smo jedno za drugo i da se uzmemo.ja zelim naci curu za ceo zivot.pa ako mi neko moze pomoci samo da upoznam takvu neku dobricu nek mi pise.rado cu ostaviti i moj broj telefona,pa se mozemo i cuti.a ja cu doci rado.pa naprimer..ceka me drug ili drugarica koju sam upoznao ovde,na forumu,ja dodjem autobusom.upoznamo se i uzivo.zajedno setamo,pricamo.ako je drugarica u pitanju,slobodno moze doci i sa bracom ili drugovima.pa svi zajedno se setamo,upoznam nova lica,mozda posle i neku dobru curicu.ja sam ozbiljan momak,sa ozbiljnim namerama.bez brige za to.posle normalno docicu i drugi put i sve to tako ce teci lepo,a sudbina ce reci svoje,vremenom.eto ovako ja ovo zamisljam.pa ko zeli nek mi pise.

STRANAC
04-11-2007, 07:41
ma nema problema @dzoni

naci ce se vec neka takva,ima ih u sjenici,znam ih ja dosta,

ali eto ja ne zivim dole...

ja bih ti nasao i neku ovde,ali ti ne vazi ta sluzbena za preko granice,

tako da je najbolje ipak da najdes neku tamo..

ma samo polako,javljaj se rodovno na forum i naici ce neka sigurno,

i to vrlo brzo...

eto,do tada ja ti zelim lijep lov....

dzonni
04-11-2007, 18:17
hvala na lepim recima.mada ja nisam lovac.ne idem u lov.to vise lici na avanturiste.ja nisam avanturista,nego bas ozbiljan momak koji zeli naci i upoznati primernu curu,i koja ce ostati za ceo zivot.pa...strpljenje i pomoc novih drugara i drugarica i verujem bice nesto lepo i vredno cekanja...pozdrav za tebe i sve ostale..

adnan
04-11-2007, 20:26
Tako je dzonni, pravi lovac ne tera nego ceka.

supergirl
05-11-2007, 20:57
mada ja nisam lovac

pravi lovac ne tera nego ceka.

Ovo samo ti,Adnane,mozes da napises!

hahahha

Prijepoljka
17-03-2008, 21:29
Ufff, izvadih ovu temu iz naftalina! :D Ne znam, ali je meni ovaj Dzonni sa zeljama jako smesan... Boze... :D:D:D

halilce
17-03-2008, 21:31
Hahahaha,ma kakvi,on je extra tip!:pljesak:
Samo ga nema dugo...

Prijepoljka
17-03-2008, 21:34
Ne'am pojma, al' zanimljivo je kakvu curu trazi...

halilce
17-03-2008, 21:41
Što?
Misliš da nema takvih?

Prijepoljka
17-03-2008, 21:49
Ne kazem da nema, ali malo su mu zahtevi... :(

Crni Gruja
17-03-2008, 21:52
Sta ces, ima covek pravo da bira sta hoce.....

Prijepoljka
17-03-2008, 22:02
E, pa, srecno mu bilo!

supergirl
17-03-2008, 23:40
mozda je pronaso,pa ga nema na netu??

Prijepoljka
18-03-2008, 00:32
mozda je pronaso,pa ga nema na netu??
Xexe, mozda je bas pronasao tu SVETICU koju je i trazio... :D

nc.biber
18-03-2008, 06:15
poceo sam da se brinem da p off p ne iskopa one koskice sto je kuce zakopalo prije dvije ako ne i vise godina :)

Chupka_
21-03-2008, 10:47
zdravo svima.ja sam nov ovde.voleo bi da upoznam mnogo novih drugara i drugarica ovim putem a mozda se na ovaj nacin nadje i neka ljubav ko zna? imam 28 godina,zivim u beogradu.pozdrav svima pa se cujemo...

i ja volim sandžak i sve sto je vezano za njega, a nisam sandžaklinka :-D
vec Tuzlanka :-D
doduše babo mi je iz sandžaka....hmmm, sandžaklije su fini ljudi,bar ja ne znam nikog ko je los covjek...
a sto se tice ljubavi...nije preporučljivo{ako je nisi vec nasao :-D }, vjeruj heheheh , ali ako se zaljubis pa te povrijede...uuu malo je zeznuto ali proci ce te vjeruj :-D pozzz

supergirl
21-03-2008, 15:26
Kako to da nisi Sandzklijka,ako ti jeste babo?! :)
Dje je on rastao?

Chupka_
21-03-2008, 16:24
hmmm...moj djed je iz Plava, tako da mi je i babo rodjen tamo ali su doselili u Tuzlu ubrzo nakon njegova rodjenja,ja sam rodjena u Tuzli takodje...nikad niko se vise nije vratio tamo...a mnogo familije ima...ostala su jos 3 brata i dvije sestre mog djeda koje nikad niko vise nije vidio, djed je isao ali to je bilo dok je moj babo bio mali...djed je poginuo kada je moj babo imao 8 godina i niko nikad vise tamo nije isao ...šmrc...

supergirl
21-03-2008, 22:07
Tako nekako je i sa mojom mamom,ona je Hodzicka,daavno su doselili iz Gacka i nikad se vise nisu vratili tamo. Ostalo je rodbine,ali ko ce je sad smatrat za rod,posle cijele tri generacije?! tuzno....
Dodji malo ovamo kod nasmoa da otputujemo malo do Plava,sta mislis??!
Mala forumska ekskurzija:)

Chupka_
22-03-2008, 00:03
rado vjeruj....dala si mi ideju... :-D ....
dogovoreno...prvi put kada budem dolazila ima da te zovem.... :-D

GREENEYES
22-03-2008, 00:08
da niste malo skrenule sa teme..ovde je rec o dzoniju ne o exkurzijama..:)
..salim se..

ps.ovo mi je najsmesnija tema...
eh prijepoljka koji si belaj dje je iskopa...:)

Prijepoljka
22-03-2008, 10:36
da niste malo skrenule sa teme..ovde je rec o dzoniju ne o exkurzijama..:)
..salim se..

ps.ovo mi je najsmesnija tema...
eh prijepoljka koji si belaj dje je iskopa...:)

:smeh2::smeh2::smeh2:

supergirl
22-03-2008, 17:13
da niste malo skrenule sa teme..ovde je rec o dzoniju ne o exkurzijama..:)
..salim se..

ps.ovo mi je najsmesnija tema...
eh prijepoljka koji si belaj dje je iskopa...:)

Onda vas dvoje pricajte o Dzoniju,mi vam necemo smetat,nit vas prekidat.

GREENEYES
22-03-2008, 22:54
Onda vas dvoje pricajte o Dzoniju,mi vam necemo smetat,nit vas prekidat.

..uh koja prefinjenost..da te ne znam pomislih ozbiljno:)

hvala..

supergirl
23-03-2008, 12:18
..uh koja prefinjenost..da te ne znam pomislih ozbiljno:)

hvala..

Da vas ne nzam,ne bih vam to ni ponudila!
Ne mozete vi bez zajedljivih opaski!

dzonni
02-05-2008, 10:39
evo me.nisam mogao da se javim pre.nesto mi kmpjuter nije radio.e a vi o meni a mene nema.eto dobro sam.na malom odmoru sam do 12 maja.eto imah curu neku do skora al nije to to.odavde iz jednog sela kod beograda.a mama joj iz bosne.al ta cura je volela da vara i trajalo je 2 meseca.a ovo sto ja pricam posto vidim da je prijepoljki smesno...to je sta hocu za ceo zivot da nadjem.mogu biti u vezi sa bilo kakvom,al to nije za kucu,o tome govorim.a i sto nekog lagati i biti sa njim ili s njom ako ne zelis takvu osobu za ceo zivot.jeste retkost je danas naci to sto bi ja voleo,al dobro,polako.srodna dusa se i ne nalazi na svakom koraku.od nekih zanimljivosti,sta ima..pa eto jedan moj drug bio kod vas u komsiluku.u selu ugao,doneo mi slike,bas lepo selo,bas mi se dopalo.eto nisam imao vremana da navratim kod vas,stalno radim,a drugovi koji imaju nekog u vasoj blizini mogu kad ja ne mogu i obrnuto..eto xnam da ce biti vasar 5 maja na vrelima,mada nisam nikad bio,voleo bi da dodjem ali nemam skim a nikog neznam tu...a bas bi voleo

dzonni
02-05-2008, 10:56
mada eto sve to traljavo ide..nemam toliko slobodnog vremena..a i najbolje je uzivo se upoznati,eto rodo bi ja dosao pa i stvarno da se druzimo pa cu tako upoznati jos novih lica.ja bas volim da putujem,a i naviko sam u autobusu sam kondukter.volim sve dobre ljude.a i volim da slikam sa fotoaparatom lepa mesta,i spomenike,i slicno.e bas da vidim,eto ostavicu mobilni broj,pa se mozemo dopisivati,ko hoce i zeli.mozemo se i cuti ,mislim da ce tako brze biti,pa mozemo se na kraju i videti,samo neko da me saceka na stanici,pa da se druzimo,i stvarno.setamo.da mi pokazete sva lepa mesta vaseg kraja,pa mozete i vi doci ovamo nekada..a druzeci se sa svima vama,upoznacu brzo jos dobrih osoba pa nikad se nezna..covek kad se najmanje nada nadje ono sto trazi...eto moj broj je 064 182 1240...pa eto ko zeli moze mi pisati

Crni Gruja
02-05-2008, 12:45
Eto dzonni onda dodji ako mozes na ljeto, kad se svi budemo skupljali, pa cemo sradit nesto. Pokazaceo ti Sjenicu i sjenicanke, valjda ce se nesto naci i za tebe ;)

dzonni
02-05-2008, 13:23
kad na leto? u svakom slucaju,rado cu doci,samo da se mi druzimo,to je najvaznije,i da se lepo dogovorimo da me kad dodjem,neko saceka u dogovoreno vreme na stanici.u svakom slucaju puno pozdrava za vas sve i mozete mi pisati i na mobilni telefon jer ne mogu uvek biti kraj kompjutera.

dzonni
20-09-2008, 13:55
evo,hvala administratorima sto su mi se javili porukom ne adresu.nema uglavnom nista novo kod mene.radim..posao,kuca,posao i tako...

adnan
20-09-2008, 16:13
Sta bi dzonni jesi li nasao devojku ili i dalje trazis pravu.

dzonni
23-09-2008, 20:58
....letos me drug upoznao sa jednom bas onakvom kakvu sam trazio,ali ona je htela samo drugarstvo...pre toga bio sam sa firmom na malom odmoru na zlatiboru i tamo sam upoznao jednu curu takodje onakvu kakvu trazim.selo sljivovica opstina cajetina.majka joj je iz pljevalja.retka cura stvarno ali i ona je htela samo drugarstvo tako da smo sad samo drugovi,ponekad odem tamo,na par sati,prosetamo.imam sluzbenu pa neplacam prevoz.letos sam kod mene u beogradu dok sam radio u autobusu upoznao jednog decka iz vase opstine,iz jednog sela na pesteru,nas granici sa crnom gorom i ublizini granice sa opstinom prijepolje,gledo sam na karti.dosao covek da radi,tako da smo sada drugovi...i bas sam ga pitao al u njegovom selu nema ni jedna cura.nemam ti ja srece brale,al eto.zivi se i covek se bori dok je ziv.ne opterecujem se vise ni sa cim.idem stazom zivota i na kraju videcu dokle cu stici.nedugujem nikom nista,obraz mi je cist,ne opterecujem se vise...kako bude bice.zao mi je samo sto mi se jos neispuni zelja da dodjem malo da se druzimo,setamo,da slikam malo lepa mesta i gradjevine,prirodu vasega kraja.ja ipak najvise volim pravo druzenje a ne ovako preko kucanja i pisanja poruka.ali eto...pozdrav za sve vas.ustajem rano ovaj mesec.svako jutro u 3 i 15.rano radim.

Tahirovce
23-09-2008, 21:04
Dzoni drago mi je da si opet na forumu, a zena ce biti :) ....

adnan
23-09-2008, 22:10
Dok bude nas bice i zena :)

superbaka
25-09-2008, 00:53
Dok bude nas bice i zena :)




Adnane izvini ali moram da te ispravim-da nije nas veruj mi ne bi bilo ni vas-:pljesak:

adnan
25-09-2008, 13:08
E bako sto jes jes, vidi se da si mudra baka. ;)

dzonni
31-12-2008, 16:55
sve najlepse u novoj 2009 godini zelim svima,i puno zdravllja i srece..

Crni Gruja
31-12-2008, 17:30
Takodje dzonni. Pa nam navrati ovako ponekad cisto da nam kazes sta se radi kod tebe. Sve najbolje i pozdrav

Tahirovce
31-12-2008, 18:29
Hvala Dzoni , tebi takodje sve najbolje u 2009..

Hvala ti sto si nas se setio....

dzonni
31-12-2008, 18:34
hvala i vama.rado cu navratiti i stvarno a ne samo preko foruma.na leto bi rado dosao na dan dva,pa cemo se cuti,ako je moguce da se i vidimo i druzimo..sve najbolje

dzonni
31-12-2008, 18:37
hvala i vama.rado cu doci i stvarno a ne samo preko foruma.recimo na leto,pa da se vidimo i druzimo,cujemo se..sve najbolje