PDA

View Full Version : I Mirza Soljanin nastupao na Dzenanovom koncertu u Skenderiji!


iSelektor
18-05-2012, 13:26
Kao specijalni gosti u Skenderiji su nastupili „Tropico bend“, Goca Tržan i Mirza Šoljanin

http://img339.imageshack.us/img339/9585/13722113727orig.png

Prvim velikim solističkim koncertom u BiH Dženan Lončarević je oduševio više od 8.000 posetilaca u punoj sarajevskoj Skenderiji.
Popularni pjevač iz Prijepolja koji je sa poslednjim albumom „Zdravo dušo“ osvojio simpatije u celom regionu svojim hitovima „zapalio“ je dvoranu u glavnom gradu BiH, a posetioci su horski pevali hitove sa njegova tri albuma.
Lončarević je ponovo opravdao nadimak „Momak sa zlatnim glasom“ koji je dobio od kolega i potvrdio da je pred njim velika karijera.
Kao specijalni gosti u Skenderiji su nastupili „Tropico bend“, Goca Tržan i Mirza Šoljanin.

STRANAC
18-05-2012, 13:52
do godine da Mirza zove Dzenana ;)

iSelektor
18-05-2012, 14:03
Daj Boze... ali iz Sarajeva to trenutno ne ide... za to je potrebno se preseliti u BG!

STRANAC
18-05-2012, 14:55
radi se i sa BG,cekaju se neke setnice i krece se i na srbiju...
u hrvatskoj je dobro,u sloveniji je pocelo i srbija se priprema...

iSelektor
18-05-2012, 20:32
Mislio sam dok nemas slavu u srbiji... ne znaci ti nista u bosni!

STRANAC
18-05-2012, 22:13
za godinu dana od kada se culo za Mirzu, on ima jako puno i slave i uspeha.
pod ugovorom je sa produkcijom u cijem shou je i pobedio. njihove veze sa BG nisu jake a ni interes im nije veliki od BG i srbije trenutno. to je njihova politika i tako se radi.
Mirza ima jako puno posla,svakog vikenda radi,cak i radnim danima ima nastupe.
to je valjda njegovoj produkciji dovoljno pa jos oteze sa lansianjem na srbijansko trziste.
inace,vec postoje ljudi za marketing i sve u BG i to jako dobre pozicije,samo se ceka vreme.
Mirza tek jedan CD ima iza sebe, na drugom se radi, mozda posle njega se i krene na srbiju.

iSelektor
18-05-2012, 22:43
brate ne razumes, ja ne pricam o mirzi, nego uopsteno... da me neko ne razume pogresno :)

STRANAC
18-05-2012, 23:17
:) :)

iskreno,meni je drago za Mirzu i njegovi uspesi me raduju,prijatelj mi je a i opasno veliki covek i karakter..
a ovi ostali... ko Gi... :) :)

iSelektor
19-05-2012, 00:08
pa naravno i meni je mnogo drago... podrzavao sam ga na internetu, kao niko drugi! :)