PDA

View Full Version : Najavila samoubistvo na Facebooku


STRANAC
13-05-2012, 18:18
Almina R. (19), iz Babica kod Lukavca, u Bosni i Hercegovini, obesila se u subotu popodne. Svoju smrt je najavila dan ranije na Facebooku.

http://www.mondo.rs/slike/vesti/002/443/v244374p0.jpg

Prema nezvaničnim informacijama, nesrećna devojka se obesila u šumi nedaleko od porodične kuće u kojoj je živela.

Almina R. je nedavno okončala školovanje u lukavačkoj Ekonomskoj školi, a ništa nije ukazivalo kako će dići ruku na sebe.

Dan pre samoubistva Almina je na Facebooku ostavila poruku u kojoj je napisala “Noćas se rastajemo svi, u srcu ostaju drugovi…”, dok je pojedinim prijateljima napisala kako ih najviše voli.

Motivi njenog samoubistva nisu poznati, prenose Nezavisne novine.

Uviđaj su na licu mesta obavili službenici PU Lukavac, a obavešten je i kantonalni tužilac.

iSelektor
13-05-2012, 18:22
Facebook je zlo, davno sam to rekao!
Ali postojali smo (sjenica.com) pre facebooka i youtube-a, postojacemo i posle toga :)

STRANAC
13-05-2012, 18:36
skoro je bio jedan slucaj u Novom Pazaru,u porodici koju poznajem...
neverovatna stvar se desila,naime:

cura je,kao i vecina(99%) fejsOvaca lajkovala one gluposti,grupe i sta ti znam...
Jedna od njih je bila i jedna sa "islamistickim" sadrzajem.
Malo po malo,sektasi,su zaokupili njenu paznju i postala je aktivan clan grupe i sajta.
Elem,izgleda su se oni nekad i susretali cura je po povratku "totalno odlepila"
Majka,samohrana, pozbala komisje u pomoc,a komsije prvo hodzu jer cura je samo citirala neke "ajete" ili ko zna sta li vec...
elem,hodza doso,cuo sta "prica" devojka i rekao da "tu nema ni jedne za bacit" kada se tice islamskih tumacenja ali je cudno da sve to izlazi od nje.
Devojka je odlican student, patrijarhalno vaspitana, kucni odgoj na najvecem mogucem nivou,znam je licno,znaci samo takva cura...
Elem, leka je opt od nekog drugog hodze bilo i sada je,hvala bogu,dobro i normalno..

i slazme se,Facebook zna da bude zlo za ljude sa slabim zivotnim iskustvom,ljude idealiste i sl.