PDA

View Full Version : Radovi u selu Jevik (Kladnica)


iSelektor
14-04-2012, 18:28
Izgleda su radovi u punom jeku... evo jos jedan snimak...

Radovi u selu Jevik (Kladnica) - www.Sjenica.com - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=QRDLRbj-hJE)

bas mi je drago sto se radi... nadam se da nije samo zamazivanje ociju pred izbore...

Pozzz

STRANAC
14-04-2012, 19:26
radili su.
ja se ne secam da je nekad neka vlast uradila ni priblizno koliko ovi sad,pogotovu od kad su sda i sdp usli zajendo u vlast.
za sve normalne to znaci jedno i samo jedno.
nema odvajanja,ne samo medju bosnjacima,nego medju svima.
samo zajedno i medjusobnim uvazavanjem i postovanjem se moze napred.
ako toga nema,nema te vlasti koja moze nesto doneti i promeniti.
zadovoljan sam ovom poslednjom vlascu,i bilo kome da se da glas od njih nece se pogresiti.
pogotovu,izuzetno cenim ono sto su radili Meho i Mirso,sto su cijelu zimu preko nemogucih terena dolazili do ljudi kojima je bila potrebna pomoc a nisu gledali ni stranacku ni nacionalnu pripadnost.
to je ono sto bi mene sad,kao neutralnog posmatraca, navelo za koga da glasam, a i Reska bih obradovo i ispunio mu merak i obecanje da bih zbog njega glaso koga god on hoce, pa taman to bila i sda :) :)

iSelektor
14-04-2012, 19:48
vala bi i ja iz tog razloga glasao za njih!
ali nazalost moj glas pripada, zeni svetici, angeli merkel! :)

iSelektor
14-04-2012, 20:05
radili su.
ja se ne secam da je nekad neka vlast uradila ni priblizno koliko ovi sad,pogotovu od kad su sda i sdp usli zajendo u vlast.
za sve normalne to znaci jedno i samo jedno.
nema odvajanja,ne samo medju bosnjacima,nego medju svima.
samo zajedno i medjusobnim uvazavanjem i postovanjem se moze napred.
ako toga nema,nema te vlasti koja moze nesto doneti i promeniti.
zadovoljan sam ovom poslednjom vlascu,i bilo kome da se da glas od njih nece se pogresiti.
pogotovu,izuzetno cenim ono sto su radili Meho i Mirso,sto su cijelu zimu preko nemogucih terena dolazili do ljudi kojima je bila potrebna pomoc a nisu gledali ni stranacku ni nacionalnu pripadnost.
to je ono sto bi mene sad,kao neutralnog posmatraca, navelo za koga da glasam, a i Reska bih obradovo i ispunio mu merak i obecanje da bih zbog njega glaso koga god on hoce, pa taman to bila i sda :) :)

Malo obradjeno ali za vest na sjenica.com odlican komentar!

STRANAC
14-04-2012, 20:18
Malo obradjeno ali za vest na sjenica.com odlican komentar!

:tralala: :tralala:

thanks bro ;)

Tahirovce
15-04-2012, 18:32
Hairli dodje na tobe ...

STRANAC
15-04-2012, 22:51
ja samo pisem realno...
to sto ti se mozda nije svidelo kad sam pircao kako je otac predsednik opstine primi sina u opstinsku direkciju sa falcifikovanom diplomom ja nisam kriv jer je bilo tako...
posle ste ga sutnuli,jos neke ste pomakli,npr onog cuvenog arhitektu i jos neke koji su kocili situaciju i rezultat se vidi...

ja ne pircam za hatar nikom,mogu nesto za hatar da uradim,ali da pricam nikako :)

superbaka
17-04-2012, 14:20
Izgleda su radovi u punom jeku... evo jos jedan snimak...

Radovi u selu Jevik (Kladnica) - www.Sjenica.com - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=QRDLRbj-hJE)

bas mi je drago sto se radi... nadam se da nije samo zamazivanje ociju pred izbore...

Pozzz
Odavde je moj otac,bas se radujem i hvala za ovaj snimak:p:069:

rahic
23-04-2012, 13:24
Duva vetar hahahahaha

Undercover 007
23-04-2012, 15:31
HAHAHAHAHA smeta coveku vetar da radi ipak su to extremni uslovi za rad.