PDA

View Full Version : Sms Za Cistije Sutra


Tahirovce
31-08-2007, 07:16
Dok inspekcijske službe zatvaraju divlje deponije u okolini Sjenice, a lokalne vlasti ne uspevaju da nađu efikasno rešenje, ceo grad prerasta u veliku deponiju smeća. Sjeničani žive sa smećem i prepušteni sami sebi, snalaze se kako znaju i umeju. A neko se dosetio, pa napisao: ,,Naša mala čaršija, postaje velika deponija! Ostavljamo našoj deci legla zaraze i bolesti! Mi smo odgovorni, nema izgovora. Ako ništa, prosledi poruku ZA ČISTIJE SUTRA!''

Crni Gruja
31-08-2007, 08:59
Dosetljivo, nema sta. Kad vec mediji nisu uspeli da dopru do savesti sjenicaka, nadajmo se da ce ovo uspeti.

MajkaMaca
12-09-2007, 22:09
mislis da o tome razmisljaju?????????tu im niko nemoze pomoci,kad nas narod nije bolje ni naucio....ZALOSNO :( .neznaju pojedinci ni sta je savest...NAZALOST :cry:

supergirl
12-09-2007, 23:21
Zamislite,videla sam jednog coveka,koji u samu ponoc,iznosi dzak iz kuce,i sunja se do parka,da ga baci! Dobro,makar ima srama od drugih ljudi sto je takav,ako nema od sebe!

MajkaMaca
12-09-2007, 23:39
Tesko njemu, kad svoju rdju baca pred tudja vrata...vratit ce mu se kad tad...

Elvis-Eko
13-09-2007, 05:50
Zamislite,videla sam jednog coveka,koji u samu ponoc,iznosi dzak iz kuce,i sunja se do parka,da ga baci! Dobro,makar ima srama od drugih ljudi sto je takav,ako nema od sebe!



A sta ti radis u ponoc po parku :roll:

ado
13-09-2007, 09:52
Zamislite,videla sam jednog coveka,koji u samu ponoc,iznosi dzak iz kuce,i sunja se do parka,da ga baci! Dobro,makar ima srama od drugih ljudi sto je takav,ako nema od sebe!



A sta ti radis u ponoc po parku :roll: I ti nosis dzak jel :) :) :)