PDA

View Full Version : Hazbo Mujovic o nevremenu u Sjenici


Tahirovce
05-02-2012, 19:53
Hazbo Mujovic o nevremenu u Sjenici - www.Sjenica.com - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=LpXeema4ZWI)

STRANAC
05-02-2012, 21:16
Resko je znako da kaze:
-Deset i cijela sa jogurtom za 20 dinara-lijepo zvuci ali nema nigde... :)

ovo sto ovaj covek prica je aktuelno od nastanka sjenice...
sjenica je i pre 50,i pre 40 i pre 20 godina i za vreme celog svog postojanja imala nevreme,snegove,niske temperature...
ovaj covek,i njegova stranka su na vlasti 20 godina sa manjim i ne bitnim prekidima...
ljudi i clanovi ove stranke su cak ministri u sadanjoj vladi,imali su drzavne sekretare poslednjih 10 godina,imali su neke zamenike za 1001 cudo u vladi i bas me nekako cudi kako se niko do sada nije setio da to predlozi vladi nego se setise bas ove godine...

da se razumemo,nikad nista se nije uradilo po tom pitanju ni za vreme komunista,nije i jedne vlade iza njih, i ovo spada u domen naucne fantastike...
ja ne znam da u evropi postoji neka opstina koji ima i jednu od navedenih privilegija sto ovaj napomenu.
da je srece,to bi bilo tako u toj prokletiji gde nikad i nista niti je bilo niti ce biti dobro,ali to je nemoguce...

za 10 dana,udvostrucio bi se broj "stanovnika" sjenice i nadi za benificijama i postala bi poligon kriminogenih radnji...

sve u svemu zaboravite da ovo moze da se desi,ovo je jedna fina predizborna prica i svako ima pravo da prica sta hoce....