PDA

View Full Version : U Gradskoj Apoteci Lakse Do Potrebnog Leka


Tahirovce
22-08-2007, 15:31
RENOVIRANE PROSTORIJE, BOLJA SNABDEVENOST I USLUGA



U GRADSKOJ APOTECI LAKŠE DO POTREBNOG LEKA



Planom matične apoteke u Užicu, dvadesetak apoteka Zlatiborskog okruga, koje posluju u okviru iste, renovirano je u predhodnom periodu. Samim tim, renovirane su i prostorije gradske apoteke u Sjenici, čija je snabdevenost i usluga, sada na većem nivou, a pacijenti lakše mogu doći do neophodnog leka ili željenog kozmetičkog preparata.

,,Snabdevenost i usluga je na odgovarajućem nivou. Pacijenti primećuju pozitivne promene i u estetskom smislu i zadovoljni su – kaže za naš sajt, šef gradske apoteke u Sjenici Igbala Hanuša – Poboljšana je snabdevenost lekovima, kako sa pozitivne, tako i sa negativne liste. Naročito je proširena negativna lista, odnosno proširen asortiman kozmetičkih proizvoda poznatih svetskih marki. Sve dileme u vezi upotrebe odgovarajućih preparata za rešavanje određenih problema pacijenata, adekvatnim savetima razrešiće naši farmaceuti. Kada se desi da traženi lek trenutno nemamo u našoj apoteci, mi u roku od par dana isti nabavimo i pacijenti nemaju potrebe za dodatnim traganjem.''

supergirl
22-08-2007, 21:00
usluga je na odgovarajućem nivou

naši farmaceuti

:lol: :wink: :lol:

Tahirovce
23-08-2007, 15:20
Zezaj, zezace i tebe mladji......

supergirl
23-08-2007, 15:49
:lol: :lol: :lol:

Novinarka
23-08-2007, 16:01
Zaista je bilo vrijem da gradska apoteka konacno RADI...

Svaki put se ZGRANEM kad prodjem pored...mada sam videla pozitivne promene i prijatno sam se iznenadila.Svaka cast vlasnicima privatnih apoteka,ali zar nije bilo vrijeme da farmaceuti konacno pocnu da rade u svojoj struci i u DRZAVNIM INSTITUCIJAMA:

Drago mi je da vidim promene i da konacno i kod nas ima nekog pomaka.

Lijep pozdrav.

Elvis-Eko
23-08-2007, 16:38
Dobra vijest, jos da hoce renovirat i obnovit bolnicu sa nekim novim aparatima tako da se ne mora za svaku sitnicu ic u N.Pazar, Prijepolje, Uzice, Kraljevo , Beograd........

supergirl
23-08-2007, 23:02
Pa,dobro smo. Renoviraju i opstinu...stavili su prozore na luk nove poslovne zgrade.... Radi se nekakav prilaz oko jezera...izbaceno je blato i smece iz Grabovice(pa onda uredno rasporedjeno po obali)....

Ipak se okrece!

anty
23-08-2007, 23:32
'supergirl': ''...izbaceno je blato i smece iz Grabovice(pa onda uredno rasporedjeno po obali)....''



:roll: :lol: :lol:

Tahirovce
24-08-2007, 15:43
Belaj mala.....

supergirl
24-08-2007, 22:29
Pa,je l' il' nije?!