PDA

View Full Version : Donacija za porodicu Karisik


Tahirovce
20-10-2011, 20:42
Da "iver ne pada daleko od klade" cesta je rec koja se moze cuti u nasem kraju...
Oni koji su imali prilike da upoznaju Sefkiju Skrijelja i njegove sinove u to su se mogli i uveriti.
Vrlo rano su krenuli od svoje kuce sa Pesterske visoravni i zahvaljjuci svojoj dobroti i snalazljivosti vrlo brzo su uspeli da organizuju svoj zivot u dalekom svetu...
Jedan u Americi,drugi u Nemackoj ali nikada nisu zaboravili na svoj rodni kraj i ljude koji tu zive. Kada je video prilog na nasem forumu http://www.sjenica.com/forum/tv-sjenica/5022-omladinski-dzemat-u-sjenici.html koji je napravio Ramo Tahirovic sa grupom mladih Dzemtalija iz Sjenice prilikom Bajramske raspodele pomoci slabije situiranim porodicama, Sadmir Skrijelj (@undercover 007) se odmah javio i rekao da ce sam organizovati i poslati donaciju za porodicu Karisik iz Trijebina.
Mesec dana nakon toga,kako je receno i uradjeno je. Sadmir je angazovao svog brata,Almira, da donese prikupljena sredstva i preda ih onome kome su i namenjana.

Pogledajte snimak urucenja donacije:

http://www.youtube.com/watch?v=Y184bm4hqF0 (http://[URL)]

STRANAC
20-10-2011, 22:00
bravo legendo,svaka cast...

Skorpija
21-10-2011, 12:28
trebalo bi da nas je mnogo vise ovakvih kao sto je familija Skrijelj, sto kaze Almir Skrijelj nama kao pojedincima nije mnogo da izdvojimo 20-30-tak e, a za familije kao sto je ova, mnogo i puno znaci pomoc, ne samo novcana pomoc vec i jedna poseta i lepa rec,,,

ovom prilikom se zahvaljujem @undercoveru 007, njegovom bratu i svim koji su ucestvovali u ovoj akciji,,,a naravno i nasem Ramu Tahirovicu koji nema prepreka da obidje sva zabacena mesta u nasoj okolini, upozna nas sa njenom lepotom a i sa socijalnim zivotom njenih mestana,,,

superbaka
24-10-2011, 18:17
Bolje da ovo nisam odgledala,bar bih sebe postedela jos jedne strasne lljudske sudbine,ne mogu da verujem da jedna takozvana majka,uradi ovo,svojoj maloletnoj deci,to je KUCKA,daleko je to od majke,nema zakona,ovo je krivicno delo.Zao mi je i ovog jadnog coveka,treba tu decu odhranit,a jedno mora da odvoji od bracje i sestara u hraniteljsku porodicu,ma strasno.Ovim putem,pozivam nase ljude sa foruma,narocito koji su vani,da se organizuju da pomognu ovoj deci,u gaderobi i hrani.Posebno se zahvaljujem Sadmiru,na ovako humanitarnom gestu,allah cje mu sacuvat mladinu i svim ostalim koji su ucestvovali u ovom humanitarnom gestu.Nadam se da necje ostati samo na ovome,da cje mo sve svi odazvat,pa kako ko moze.Sadmire,poseban sellam josm jednom za tebe i tvog brata(prebicju te,nisi se odavno javio):sadbye:

superbaka
24-10-2011, 20:19
Zaboravila sam da se zahvalim,Ramu Tahirovicju,da nije njega mi ne bi znali sta se desava na teritoriji sjenicke opstine,on je glvni akter svih prica i dogadjala,jos jednom veliko HVALA,zelim ti uspeh u daljem radu:appl[1]:

Undercover 007
01-11-2011, 14:58
Hehehehehe bako pa gde si ti???
U akciji se odazvao moj uzi krug prijatelja i neka ih Allah nagradi za svaku stopu predjenu na dobru.Ja imam dosta svoje familije da pomazem ali hvala Bogu nisu bas u ovakvoj situaciji tako da posle pregledanog videa sam morao nesto uciniti da se pomogne ovom covjeku.
Jos jednom zahvala svima koji su ucestvovali u ovom projektu...Selam