PDA

View Full Version : LJUBAV JE SLEPA


Skorpija
05-09-2011, 18:45
:069::Ljubav je slepa: Santimetri, kao i godine, uopšte nisu važni


Da razlika u visini ne utiče na ljubav dokazuju brojni poznati parovi. Tako i Džejmi Mazur, "džepni" partner Aleksandre Ambrozio, manekenke Victoria's Secreta, ne mari za podmešljive poglede okoline i ponosno šeta sa svojom devojkom koja je od njega viša za dve glave. Starleta Kim Kardašijan i košarkaš Kris Humphriesa možda kao par izgledaju neskladno, ali njih dvoje tvrde da sjajno funkcionišu.

http://zena.blic.rs/data/images/2011-09-03/19137_nikol_if.jpg?ver=1315077485

Kada opisuju svog idealnog partnera većini žena fizički izgled ne predstavlja presudan faktor privlačnosti. U korist toga svedoče neki od parova gde su muškarci i više nego očigledno viši ili niži od svojih partnerki.

Čini se da Tom Cruise isključivo bira visoke žene. Nakon bivše Nikol Kidman i njegova sadašnja supruga, Kejti Holms je viša od njega. Glumac ima 170 santimetara, a kraj njegovog braka s Nikol, koja je 12 santimetara viša od njega, pamti se i po njenoj izjavi da napokon može nositi potpetice.

Bivši suprug Slavice Ekleston, Bernie Eklestone , visok je 158 santimetara i nikada nije krio ljubav prema svojoj visokoj supruzi. Osim što je bila 28 godina mlađa od njega, bivša manekenka bila je i dvadeset santimetara viša. Prvi čovek Formule 1 jednom je izjavio da voli da posećuje Japan jer su tamo svi njegove visine.

http://zena.blic.rs/data/images/2011-09-03/19132_kim-kardashian-and-kris-humphries2_if.jpg?ver=1315075203

Ukrajinski bokser Vladimir Kličko viši je od svoje devojke Hayden Pannetiere, zvezde američke serije 'Heroji', čitavih 45 santimetara. Nakon njihovog nedavnog odmora na Havajima američki tabloidi nazvali su je patuljčicom, a Vladimira njezinim velikim telohraniteljem. Glumica, visoka 155 santimetara, izjavila je da im razlika u visini, kao i u godinama, ne predstavlja prepreku da se vole.

http://zena.blic.rs/data/images/2011-09-03/19135_nik_if.jpg?ver=1315077582

STRANAC
05-09-2011, 19:49
dje ima para ima i ljubavi,tu nista ne moze da fali ;)

Neznanka
06-09-2011, 19:26
Mozda gde ima para ima i sloge. Novac sam ne cini srecnim. Ljubav nebi bila ljubav ako bi se merila u centrimetrima i godinama.

STRANAC
06-09-2011, 20:01
pogotovu su zene sklone dubokoj ljubavi,ali u dubini dzepa ;)

evo jedan od primera...

prelepa,mozda i trenutno najlepsa glumica holivuda sa muzem...

http://www.whyfame.com/gossip/2009/april/23/salma_hayek_and_her_rich_husband_francoishenri_pin ault_have_a_new_and_expensive_hobby_getting_marrie d_main_10527.jpg

vlasnik playboy-a hefener sa suprugom

http://www.nydailynews.com/img/2009/09/11/amd_hugh-hefner_kimberly-conrad.jpg

ima jos milion i jedan primer ovako velikih i "dubokih" ljubavi, ali ja nemam vise vremena... ;)

Neznanka
06-09-2011, 20:40
Svako ima pravo na svoje misljenje.

Undercover 007
07-09-2011, 00:37
Bratac ovo ti je dokaz da je ljubav porez za "budale" primera je i previse!
Nemoj da se uvrijede zaljubljeni ipak sve se vrti oko love.

Jabuka Divljaka
09-09-2011, 18:22
ja volim visinu.. visoka sam.. i moj partner ne moze bit manji od 186 to je posljednja kvota.. moze bit samo vechi.. od 190-195,..
ja ovako visoka.. josh stiklice.. i taman bude.. :biggrin:

a za ove "male otrove u bochicama"... shutiranje nogom i sto dalje od mene.. najdraza im je djechija konfekcija..
kazhe: kako ti je lijepa majica.. ono fakat neuobichajeno da mlada djevojka nosi. a ona sva zanesena.. : jaoooOj, pa ovo mi je od mame majica.. Halloooo.. pa kakva ti je ta mama koja ne lichi ni na dijete ni na zhenu,.. a ti balavica, nosish majice iz svijeta odraslih.. :(

STRANAC
09-09-2011, 18:29
ja volim visinu.. visoka sam.. i moj partner ne moze bit manji od 186 to je posljednja kvota.. moze bit samo vechi.. od 190-195,..
ja ovako visoka.. josh stiklice.. i taman bude.. :biggrin:
(
nema,"razuzelo se" :):)

Jabuka Divljaka
09-09-2011, 18:32
gle,.. ako nije uzajaman odnos.. kako moze bit lijepa ta ljubav, naravno, mora bit falichna., traumatizirana. slijepa.. uzasna.. u krajnjem sluchaju,..

josh ako ta ljubav zavisi od pomagatelja, od silnih onih koji im misle "dobro".. a moguce i chine im i zlo..
nema sanse da ljubav ikad progleda..

mazohizam.. bezobrazluk.. i sve ostalo.. monotonost,, svadje,,.. iskoristavanje..

ne hvala makar bio tri puta Mujaga, Hasaga. ili sta li vech,
a narocito ne bih imala vezu s osobom.. kojem je mama bila aktivistica u AFZH,. tj, koja je bila u komunjarskom drustvu, i koja se skidala u bikinije.. i sad glumi.. bijachu.. e takvoj ne bih ni pod razno bila u slijepoj ljubavi s sinom.. taj nema ni odgoja ni morala ni ahlaka sandzachkog.. i skrtice mrzim.. i one koji iskoristavaju jadnice.. a mrzim i one koji tuku zhene, vredjaju ih.. takve bih ja na lekciju odmah stavila.. :biggrin:

Jabuka Divljaka
09-09-2011, 18:34
"razuzel se" to care,.. od kad nisam chula tu rijech..

opcenito samoj sebi sam dovoljna.. ja sam ti kao iz Sinanove pjesme..
il se voli full ili se ne voli nikako.. zato sam josh free lancer.. :biggrin:

STRANAC
09-09-2011, 18:39
cesto mi na pamet padnu neke reci koje su se ranije koristile...
takodje,ima interesantnih metafora,alegorija i svasta nesto u starijem recniku...

ova mi je sad pala na pamet i to "poslednji mah"... :)

Jabuka Divljaka
09-09-2011, 18:42
i meni isto tako ponesto od tih starih rijechi "nom" padne.. onda me svi gledaju sta sam mislila time rechi.. ali shvate..

:069::biggrin:

peca
12-09-2011, 16:22
pogotovu su zene sklone dubokoj ljubavi,ali u dubini dzepa ;)


Ima i dobrih zena,koje ne znamima ''dubina dzepa'' i kojima je najbitnija Iskrenost,Lepa rec i Postovanje!! ;) imam primera veruj mi! :)

Mada se slazem stobom da ima i onih sto gledaju samo novac,nebitno o kome polu se radi,to su ljudi koji gledaju svoj interes,ja ih licno zalim jer Bogastvo bez Ljubavi stavara samo pohlepu!!

A sto se tice ovih Holivudskih zvezda,naravno da i tu ima cistog Marketinga (Setih se Tom Cruise kada je skako po kaucu kod Oprah Winfrey) :neznam: :) :)
Mozda gresim, ipak oni najbolje znaju sta su videli jedni u drugima,''pametnu ljubav'' ili je ipak Slepa Ljubav..:)

Moj bi savet ipak bio: Cuvajte ljubav u srcu,zivot bez nje mracan je!! Savest da volimo i da smo Voljeni donosi toplini i BOGASTVO u zivotu kao nista drugo na svetu!!!

STRANAC
12-09-2011, 18:35
ada ti kako hoces ali...

Ne moze to bez kabla - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=07HSc8j1U2c)


:) :) :) :) :)

Zijadina
12-09-2011, 21:33
Ko ima novac ima i moc.......to je to sto privlachi vecine nas,taman posla, mislim njih :P

Tahirovce
12-09-2011, 21:40
ada ti kako hoces ali...

Ne moze to bez kabla - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=07HSc8j1U2c)


:) :) :) :) :)

odkad ga nisam cuo :p:p:p

peca
12-09-2011, 22:41
ada ti kako hoces ali...

Ne moze to bez kabla - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=07HSc8j1U2c)


:) :) :) :) :)


Nekada je zaista potrebno razgovarati sa nekim, da bi smo uvideli da to vec znamo. :) :) Jedva Se razumesmo :D:D

peca
12-09-2011, 22:43
Ko ima novac ima i moc.......to je to sto privlachi vecine nas,taman posla, mislim njih :P


A zene Vole mocne Muskarce .....:D

Skorpija
12-09-2011, 23:00
sta mi uradiste od teme:hmmmm:
izgleda je samo moja ljubav, stvarnoooo slepa;):)))))

Neznanka
12-09-2011, 23:20
Draga Skorpija zao mi je da je tako :( Razlicita iskustva, razlicito govore !!!

superbaka
24-09-2011, 05:39
Ko ima novac ima i moc.......to je to sto privlachi vecine nas,taman posla, mislim njih :P
Nista pmetnije nisi napisala,to vazi za sve:lmao:

Zijadina
25-09-2011, 20:39
like, like :D

Tahirovce
25-09-2011, 20:42
"Al slava je kao riba, pola sata i vec si gladan" ...

E tako vecina "njih" tim "mocnim" dosade posle pola sata ...

Zijadina
25-09-2011, 20:50
to su ti zakoni zivota.....zderi il ces biti prozderen ;)

Tahirovce
25-09-2011, 20:52
To se ovde kaze " ili si gornji ili si donji " :) ...

Zijadina
25-09-2011, 21:03
" il' si ispred il' iza"

.....hranidbenog lanca :p

Tahirovce
25-09-2011, 21:11
:ruka: polako, usebe malo. Ispasce da rezisiramo tamo neki film ...

Zijadina
25-09-2011, 21:25
mirna......
mada bi se vratili na temu ;)