PDA

View Full Version : Pomoc za lijecenje male AJŠE BAKOVIC


halilce
10-08-2007, 11:09
Ajša Bakovic,cerka Nedžada i Ajke,rodjena 12.12 1997.g. u Sjenici,obolela je od akutne mijeloblastne leukemije!

Dijagnoza je postavljena u maju ove godine,i lecena je u Univerzitetskoj decjoj klinici u Tiršovoj,a 06.08.premeštena na Institut za majku i dete,zbog progresije(napredovanja)bolesti!

Ovom prilikom,a u ime Nedžada Bakovica-Nena i njegove porodice i uz njegovu saglasnost,od svih naših zemljaka i ljudi dobre volje,tražimo novcanu pomoc za lijecenje Ajše Bakovic!

Novcana sredstva možete uplatiti na dinarski žiro racun broj:

205-1001547676840-33

otvoren kod Komercijalne banke AD.Beograd,filijala Sjenica,ili

devizni žiro racun,kod iste banke.

Za pocetak,dati su SWIFT kodovi za Nemacku i Švedsku,a ako bude interesovanja za druge zemlje,dacemo kodove i za njih!



Takodje,pozivam ovim putem i naše studente i sve Sjenicake u Beogradu,a koji imaju O+ krvnu grupu,ili imaju prijatelje sa tom krvnom grupom,da se jave Nenu na telefone:

062-202-910 i 062-8-491-591!

Krv je potrebna za terapiju trombocitima,a to je nažalost,predfaza za operaciju transplatacije koštane srži!

Tahirovce
10-08-2007, 17:15
Nedzade koliko je novca potrebno???

Vidi da treba i krv O+ to je moja krvna grupa,jel moze i ovde da se da krv ili samo u BG???....

neno
10-08-2007, 19:42
KRV MOZE DA SE DA SAMO U BEOGRAD I TO SAMO NA INSTITUTU ALI MORA DA SE PRODJE RIGOROZNA KONTROLA KRVI U SVAKOM SLUCAJU SE SVIMA UNAPRED ZAHVALJUJEM NA SVEMU. A ZA SVE BLIZE INFORMACIJE MOZETE DA SE JAVITE NA TELEFON 062202910

Crni Gruja
10-08-2007, 19:57
Resko, cucemo se ja i ti, da mi pojasnis kako da posaljem ove pare, nisam ovako nikad slao. Moze?



P.S: Ja sam taj koji je ovu temu stavio na vrh. Halilce izvini, ako imas nesto protiv ti vrati, znam da je tvoja tema. Samo sam mislio da je vrijedno da se vidi, ovako ce je malo ko promasit, a stvarno je bez sumnje najznacajnija na forumu. I ja pozivam sve nas da u skladu sa svojim mogucnostima pomognemo maloj Ajsi da sto prije ozdravi.

halilce
10-08-2007, 22:35
Jale,u redu je u vezi teme,ja sam je postavio na brzinu,jer sam žrio na posao!

Oko slanja novca,ne umijem najbolje da ti objasnim,ali mislim da ta banka u Švedskoj ima platni promet sa Komercijalnom bankom!

Koliko novca je potrebno,najbolje će reći Neno!

Znam da je za boravak majke potrebno oko 200eura mesečno(smeštaj u bolnici,uz dete),a svaka analiza krvi vrši se u privatnim laboratorijama i koštaju od 15.000-17.000 dinara(opet oko 200eura)!

feksem
11-08-2007, 14:38
Sad sam malo pretraživala po internetu o ovoj zloćudnoj bolesti,koja brzo napreduje(jer je akutna)ako se ne liječi.Šanse za izlječenje postoje!Zato trebamo svi mi uzeti učešća u ovoj akciji!Ko može da nas uputi kako da uplatimo sredstva,nek to učini što prije!

halilce
13-08-2007, 16:49
Danas sam se raspitivao za način uplate iz Bosne i EU!

Posrednička banka je DRESDEF bank,koja ima platni promet sa Komercijalnom bankom iz EU i Bosne i Švedske,za uplate u eurima,a iz Švedske,za uplatu u krunama,posrednička banka je Swenska banka!

Najbitnije je,da se novac može uplatiti u bilo kojoj banci na račun i swift-bic kod Komercijalne banke ad.Beograd,u korist računa krajnjeg korisnika,tj,Nedžada Bakovića!

Danas mi je uručena pomoć od 50 eura,za Ajšino liječenje,i koristim ovu priliku da se zahvalim darodavcu!

halilce
14-08-2007, 22:03
Danas je naš član,MajkaMaca,priložila za liječenje Ajše Baković,50 eura!

U njeno ime hvala!

Interesovanje je veliko za slanje novčanih priloga,danas sam dobio nekoliko privatnih poruka!

tražiću iz banke podatke za banku koja je ovlašćena za prenos novca iz Amerike!

halilce
16-08-2007, 17:44
Zahvaljujemo se i vlasniku radija AMARO,Fiku Zekoviću,na doniranih 20 eura i obećanim besplatnim oglasima,koji će ići na raduju!

frcko
17-08-2007, 09:31
evo i ja malo da se javim na ovu temu o pomoci za malu ajsu,,mada sam kasno ovo video,,jer sutra polecem za sjenicu,,,ali sam se malo organizovao,,sa nasim sandzaklijama,,i uputio apel,za pomoc,,,odazvali su se oni s kojim se cujem redovno i vec smo skupili 460 australiskih dolara[22500 dinara],,a bice akobogda jos dok se objavi na radio,,a urucicu to kad dodjem,,ujedno apelujem na nasu dijasporu da to uradi isto,,,nama vani nista ne znaci 10,20 eura a to moze pomoci maloj ajsi,,,sellam i pozdrav svima,,,halilce cujemo se ubrzo,,,



ps. oprostite na pisanju,,davno sam zavrsio gimnaziju,,a inace sam bio los u pravopisu,,tacke,,zarezi i ostalo

halilce
18-08-2007, 06:42
Zahvaljujem se,frcko,i svim našim sandžaklijama i sandžačkom radiju u Perthu!



Podaci za slanje pomoći iz USA!

SWIFT-BIC:AEIBUS33

Name:AMERICAN EXPRESS BANK,LTD.

Sity,Country:NEW YORK,NY,UNITED STATES



Ostali podaci su isti i za banku i primaoca!

suada
20-08-2007, 06:29
odazvaću se na apel danas ,naravno.

neno
20-08-2007, 07:30
JA MOGU DA SE ZAHVALIM SVIM CLANOVIMA A UJEDNO I SVIM LJUDIMA DOBRE VOLJE KOI MI POMAYU DA PREBRODIM OVAJ TEZAK PERIOD.KOLIKO JE NOVCA POTREBNO TO NEZNAM NI JA JER CU MOZDA MORATI SA MALOM DA IDEM ZA ITALIJU NA TRANSPLATACIJU KOSTANE SRZI A TO CU ZNATI KRAJEM SEPTEMBRA. JOS MOGU I DA SE POSEBNO ZAHVALIM KUMU HALILCETU KOI MI MNOGO POMAZE OKO SVEGA.JA NEMOGU CESTO DA POSECUJEM INTERNET ZBOG OBAVEZA KOJE IMAM U BG. JOS JEDNOM HVALA SVIMA

Hida
20-08-2007, 07:38
Mi koji smo u situaciji da pomognemo koliko toliko treba da to i uradimo a sigurno niko od nas ne moze da zna kako je vama. Nadam se samo da ce vam Alah dati snage da to izdrzite i da ce sve to da se zavrsi samo najbolje. Sigurno je veci dio sjenice uz vas a to daje snage. Veliki selam za vas a posebno malu Ajsu.

halilce
20-08-2007, 19:53
Moram da Vas obavestim,da ovih dana imam problema sa kompjuterom,izgleda da sam zakačio neki virus!

Trenutno,sedim sa kumom nenom,za njegov komp!

Ovom prilikom se zahvaljujemo Seju-31-de,na upućenoj pomoći od 50 eura,i SJ-FFM,na pomoći u iznosu od 200 eura!

halilce
20-08-2007, 19:58
Grujane,nisam proveravao,da li je na nenov žiro-račun legla tvoja i Hedina uplata!

36310
21-08-2007, 10:41
Halilce kako napreduje ova akcija prikupljanja novcanih sredstava za nasu Ajsu?Treba apelovati na sve nase ljude,narocito u dijaspori,da se organizovanije odazovu ovoj akciji kako bi ucinak bio sto bolji...Evo prilike da pokazemo nasu slogu i merhamet kada su u pitanju nesrece koje svojim obimom prevazilaze mogucnosti pojedinca.

zijada slominsky
21-08-2007, 14:22
ODAZVACU SE TAKODJE NA APEL STO SE; BRZE MOZE;





MALOJ AJSI ZELIM STO BRZE OZDRAVLJENJE!

halilce
22-08-2007, 21:56
Evo,ovako stvari stoje u vezi pomoci!

Pokrenuta je siroka akcija,dati su oglasi na TV jedinstvo i Regionalnoj(mada mora da se promijeni ziro racun na ovoj TV),na radiju Amaro!

Takodje,na obe sjenicke internet stranice,postavio sam teme,i od nasih zemljaka koji su na odmoru u Sjenici,prikupljeno je 450 eura!

Takodje,nas clan Frcko je donio novac koji su sakupili sandzaklije u Australiji!O pojedinacnim uplatama,iy inostranstva,nemam trenutno podataka,ali 'ete biti obavesteni na vrijeme!

U svim bankama u Sjenici,postoji oglas,i znam da su pojedine firme uplatile izvesne sume novca!

U firmi gde radimo ja i Neno,u RMU Stavalj,pokrenuo sam akciju prikupljanja sredstava,i uputio zahteve u dva sindikata i direktoru kompanije,da se i oni prikljuce!

U planu imam jos nekoliko firmi,ali otom-potom!

Najvaznije od svega je,da Ajsi bude bolje,i da sve bude kako treba!

A,ljudi smo,da priskocimo u pomoc kad zatreba,pogotovu kad su deca u pitanju!

halilce
25-08-2007, 14:39
U ime Ajše i Nena Bakovića,zahvaljujemo se Hidi i Jasku Hrkaloviću,na uplaćenih 150 eura,preko deviznog žiro-računa!

Takođe,veliko hvala i Aljku Tandiroviću,na uplaćenih 50 eura!

kuho
25-08-2007, 17:52
Halilce

jasam ovde pokupio malo kruna dali bi mogao stupit u kontakt sa nenom da mu posaljem preko vester union sad zasad ima oko 4100 kruna.

A MISLIM DA CE BITI JOS KAD BI SE MALO SACEKALO STA MISLIS VI ZNATE KAKO JE STANJE KOD MALE AJSE SELAM KUHO

halilce
25-08-2007, 18:15
Kuho,ako ne možeš da uplatiš na devizni račun,imaš podatke i adresu na početku stranice!

Ako bude trebalo još nešto od podataka,javi se!

Ako bude operacija potrebna,biće krajem septembra,ili u Italiji ili ovde!

Znači,možeš da prikupljaš pomoć još nekoliko dana!

I,hvala ti!

kuho
25-08-2007, 19:22
Halilce uredu ima jos malo vremena

selam cucemo se

adnan
26-08-2007, 07:49
Kuho javi mi kako da ti posaljem pare. Javi se na privatnu ili e-mail.

halilce
27-08-2007, 21:31
U Ajšino ime i ime porodice Baković,zahvaljujem se našim iseljenicima u Australiji,sandžačkom radiju u Perthu,džematlijama iz arapske džamije u Mirrabooka,na prikupljenim sredstvima,koje je naš član Frcko uplatio na Nenov žiro račun,u iznosu od 860 austr.dolara!

Esku(Frcku) i vlasniku sandžačkog radija u Perthu, Ahmu Gojaku,se zahvaljujemo od srca!

anty
27-08-2007, 21:55
halilce, reci mi iz Turske kako da postupim? Brzo ozdravljenje za malu dusu.

halilce
27-08-2007, 22:35
Neznam dok ne vidim u banci,ili probaj preko Western Uniona,podatke imaš za Nena i na koju banku da uplatiš!

anty
28-08-2007, 22:27
E, pa ne mogu da citam sve izjave,molim te podseti nas ponekad kako mozemo da pomognemo,podseti na ziro racune....hvala..

halilce
28-08-2007, 22:40
Evo da podsetim!

Novcana sredstva možete uplatiti na žiro-racun br. 205-1001547676840-33 otvoren kod Komercijalne banke na ime Bakovic Nedžad, ili na devizni racun kod iste banke.

SWIFT-BIC:KOBBRSBGXXX

IBAN/Account Number:RS35205200124666419716

Name:Nedžad Bakovic

Street:Prijepoljska

City,Country:36310 Sjenica,Republic of Serbia

anty
29-08-2007, 12:16
E,hvala.Da li postoji odredjen datum do koga treba slati ?

halilce
31-08-2007, 22:15
Što se tiče datuma,ništa nije definitivno određeno!

Zavisi da li će njen organizam uspeti da se izbori,da sam počne stvarati te krvne ćelije!

A ako ne uspe terapija trombocitima,operacija bi trebala biti krajem septembra u Italiji,ili,pošto ima još jedna devojčica za operaciju,lekari dođu u Beograd iz Italije!



Ovom prilikom,u Ajšino i Nenovo ime,zahvaljujem se Kuhu i ostalim našim zemljacima i darodavcima iz Švedske,koji su preko Western uniona,uplatili Nenu preko 500 eura!

halilce
03-09-2007, 16:34
U ime porodice Baković,zahvaljujem se našem članu senči72,na upućenoj

pomoći,u iznosu od 100 eura!

feksem
05-09-2007, 09:35
U Raifeissen banci uzimaju 20 KM za provziju,bez obzira na uplaćenu svotu(ovo se odnosi na BiH).Zato je bolje da na neki drugi način donirate sredstva,a ne ovako. Ni mala Ajša neće dobiti sav novac ovako uplaćen,jer i u Komercijalnoj banci uzimaju proviziju(ne znam koliko iznosi). :cry:

halilce
05-09-2007, 18:03
Feksem,hvala u ime Ajše i Nena Bakovića!

halilce
11-09-2007, 22:23
U ajšino i Nenovo ime,zahvaljujem se Vapljanima i Dunišićanima,na skupljenoj pomoći u iznosu od 800 eura i 17000 dinara!

Crni Gruja
12-09-2007, 17:52
Halilce, znas li jos kolko je ostalo da se prikupi?

halilce
12-09-2007, 18:20
Ono što znam,je da,još definitivno nije određeno kad će i dali će biti operacije!

Lekari ni sami ne prognoziraju vrijeme operacije,jer pokušavaju da terapijom trombocitima,poguraju njen organizam da stvara nove krvne ćelije!

To za sada ide veoma sporo!

Kada će biti i gde će biti operacija,nezna ni Neno ni ja,ali ćete biti obavešteni!

Do sada akcija prikupljanja sredstava ide po meni dobro,na računu za mesec dana prikupljanja(i deviznom i dinarskom),ima oko 3.500 eura,a bilo je i priloga koji su dostavljani na kućnu adresu,od firmi i pojedinaca!

Svima,koji su dostavili svoj prilog,zahvaljujem se i ovom prilikom!

supergirl
12-09-2007, 23:04
a koliko treba da se skupi svega?

kuho
19-09-2007, 17:30
HALILCE IMALI KAKVIH NOVOSTI O MALOJ AJSI DALI SE ZNA KAKO JE TRENUTNO STANE

supergirl
19-09-2007, 19:50
I zasto ne stize dopis iz banke u gimnaziju?

halilce
19-09-2007, 22:04
Poslednje informacije koje ja imam su:

Ajša zadnjih nedelju dana,nema temperaturu,takođe i bakterije,koje su je ugrožavale su dosta umanjene!

Najbitnije od svega je,DA SE STANJE SA KRVNOM SLIKOM POPRAVLJA,bez lijekova i terapije trombocitima!

U toku ove nedelje,ili sledeće,će joj raditi još jednu punkciju kosne srži,da se utvrdi da li je ušla u fazu reemisije(da li može stvarati sama krvne ćelije)!



Što se tiče,dopisa iz banke,za gimnaziju i ostale škole,banke nisu obavezne da dostave nikom,a obzirom da je javni oglas koji se emituje na radiju Amaro i AS-radiju,kao i na TV Jedinstvo,svako može da uplati sa svog računa ko hoće!

Valida,ako bude potrebno,obnoviće se akcija u svim školama,i svi će biti obavešteni!

Ovom prilikom se zahvaljujem,na donaciji od 50 eura,administraciji www.sjenica.com!

Novac je prosleđen večeras kući!

Selam i hvala svima!

supergirl
20-09-2007, 18:12
to se tiče,dopisa iz banke,za gimnaziju i ostale škole,banke nisu obavezne da dostave nikom,a obzirom da je javni oglas koji se emituje na radiju Amaro i AS-radiju,kao i na TV Jedinstvo,svako može da uplati sa svog računa ko hoće!

E,pa, organi gimnazije cekaju dopis! To je najlaksi nacin da se organizuje sa ucenicima,a posto je zabranjeno bilo kakvo javno prikuplajnje novca u skolama,oni cekaju dopis,pa bi ga poslali u ministarstvo ili kako vec!

Ne znam samo kako su u tehnickoj to sredili!

sjenicak1973
06-10-2007, 22:34
Sellam svima ja imam predlog kako da pomognete to jeste ponesite para njenom ocu kuci direkno ako ste u inostranstvu neke ponese vasa familija tako sam ja uradio.alahimanet

MajkaMaca
06-10-2007, 23:22
ja isto,halilcetu sam pare dala a on je dalje...a ne samo ja svi oni koji nisu mogli iz bilo kojeg razloga dali su na ist nacin...

Tahirovce
10-10-2007, 17:08
Halilce imali neka novost vezana za Ajsu?

supergirl
10-10-2007, 18:14
Halilce,kako da se organizujemo mi iz gimnazije,kad direktor nece da cuje za to?

feksem
10-10-2007, 19:20
Ne treba vama direktor za to,možete i sami po odjeljenjima organizirati akciju i prikupljeni novac direktno dati njenom ocu.

halilce
10-10-2007, 23:20
Ovako stoje stvari!

Ajša je ušla u remisiju,još uvijek je pod terapijom trombocitima,tako da niko od lekara ne daje nekakvu prognozu,dali će biti operacije ili ne!

Njen organizam,odnosno,njena srž,nije počela da stvara trombocite!

Više,o njenom zdravstvenom stanju,imaćete za dan ili dva,pošto je Neno pošao iz Bgd,da Bajram provede u Sjenici!



Što se akcije tiče,ja sam iznenađen,stvarno,jer mnogo,mnogo ljudi,VITROVE,koji su namjenili za svoje ukućane,daju za Ajšu!!!



Supergirl,kako je mogla da Tehnička škola i 12.decembar,se organizuju bez zahteva,jer postoji zvaničan APEL,koji se emituje putem radija,i sve banke imaju taj apel!?

36310
11-10-2007, 07:14
Što se akcije tiče,ja sam iznenađen,stvarno,jer mnogo,mnogo ljudi,VITROVE,koji su namjenili za svoje ukućane,daju za Ajšu!!!



Hvala Bogu da je tako i veoma mi je drago da to cujem.

Ajsa je trenutno prioritet nad prioritetima i treba sve uciniti da spasimo nasu Ajsu.Naravno konacna odluka je u Bozjim rukama pa s toga ne treba zanemariti DOVU,narocito u ovim mubarek danima.

Veceras akoBogda pred zadnji ovogodisnji iftar zamolimo Svemoguceg Boga da Ajsi povrati izgubljeno zdravlje,da bude na pomoci njenim roditeljima,rodbini i uopste svima koji su direktno pogodjeni ovim iskusenjem.AMIN.

supergirl
12-10-2007, 12:12
Ne treba vama direktor za to,možete i sami po odjeljenjima organizirati akciju i prikupljeni novac direktno dati njenom ocu.

Pokusali smo,ali je nemoguce prosiriti medju djacima,jer su nas vec opomenuli da je to zabranjeno i kaznjivo!

MajkaMaca
12-10-2007, 22:06
to je meni poznato..ja mislim bez dozvole glavnih, se nikakva donacija ne sme javno skupljati,jedino da nesto probate izmedju sebe,npr.predsednici ili kako se danas zovu,odeljenja,da nesto probaju...sta znam...pa da direktno date familiji ili halilcetu...

halilce
20-10-2007, 23:05
NOVE INFORMACIJE,U VEZI LIJEČENJA NAŠE aJŠE SU SLEDEĆE!



JUČE JE NENU NAGOVEŠTENO,DA ĆE AJŠA IMATI OPERCIJU KOŠTANE SRŽI,U DRUGOJ POLOVINI NOVEMBRA,TAČNIJE POSLE 18,KADA BI IZ ITALIJE TREBALI DOĆI DOKTORI,KOJI ĆE VRŠITI OPERACIJU NJOJ I JOŠ JEDNOJ DEVOJČICI!



ZNAČI,OPERACIJA JE NEIZBEŽNA,BIĆE OBAVLJENA U BEOGRADU,NA INSTITUTU,POSLE 18 NOVEMBRA!

OSTALE INFORMACIJE(PROGNOZE LEKARA,CIJENA OPERACIJE,I DA LI ĆE ZAVOD UČESTVOVATI U TROŠKOVIMA OPERACIJE,NEZNAMO!



APELUJEM,JOŠ JEDNOM DA SE UKLJUČE SVI KOJI MOGU I ŽELE DA POMOGNU,DA AJŠA ŠTO PRIJE OZDRAVI!

halilce
23-10-2007, 00:08
Ovu poruku sam dobio od našeg člana SJ-FFM!

Prenosim je u celosti,i zahvaljujem u ima Ajše i Nena Bakovića!



Sellam Hallilce.

Brat evo ti imena ovih lljudi sto su dali pare .

Kurtanovic Suad-Tuzinje -20 €

Kurtanovic Mersad -Tuzinje -20 €

Kurtanovic Ramiz-Tuzinje-20 €

Hackovic Nezir-Crnise-5 €

Bogucanin Nafilj-Zitnice-10 €

Dacic Bajram-Cetanovice-20 €

Sejdovic Nafilj-Raskovice 20 €

Masovic Nedzad-Sjenica-50 €

Ljajic Zahir -Buce-100 €

Dzigal Jasmin-Sjenica 135 €

Mulaz Bihorac -Sjenica 50 € - putarina za pare 15 eura

VuCELJ Kenan-Rvatska- 20 e

Vucelj Kemal-Rvatska -20 €

Hrvat - 10 €

Ova su braca dala ja sam im se zahvalio u nenovo ime .a pare je prikupljao Ljajic Zahir.

Brate poselami mi nena ,reci mu neka bude jak u svemu i da mu allah pomogne u svemu ovome.AMMINN:

SELLAM I TEBI ISTO PA SE CUJEMO I VIDIMO AKOBOGDA:SELLAM

MajkaMaca
23-10-2007, 06:18
ALLAH da joj bude od pomoci,svi cemo tog dana na nju mislit i Allahu se molit...

supergirl
31-10-2007, 23:47
Je l Ajsa u Sjenici?

halilce
01-11-2007, 06:25
Ajša je u Sjenici od ponedeljka,do naredne srijede!

Posle toga,odlaze za Beograd,gde će izvršiti sve pripreme,i ona i Neno,za transplataciju koštane srži!

halilce
09-11-2007, 06:15
Operacija Ajše Bakovic,zakazana je za 25.11.2007!

Želim im od srca,da sve prođe u najboljem redu,i da Ajša,inšalah,prije Nove godine,bude u Sjenici,potpuno zdrava!

Nekoliko slika,uz njenu saglasnost!

MajkaMaca
09-11-2007, 06:20
Ja i moja familija joj zelimo mnogo srece i da se sve uspesno zavrsi...

adnan
09-11-2007, 06:23
Puno srece Ajsa.

Hida
09-11-2007, 06:37
I od mene i moje familije puno srece.

36310
09-11-2007, 06:53
Samo nek' je sa hairom akoBogda...

Budi hrabra draga nasa devojcice.

akovo
09-11-2007, 08:52
Posto sam ja novi na ovom forumu

imal neko u frankfurtu dao bi i ja nesto para za ovu curicu..



zelimo ti puno zdravlja i da se sve uspesno zavrsi..

http://www.marenga.com/bilder/artikel/gross/562065.jpg

Crni Gruja
09-11-2007, 13:31
Da Allah dz.s. podari da operacija prodje u najboljem redu. Ajso, puno srece!

STRANAC
09-11-2007, 13:58
i od mene najlepse zelje za brzo ozdravljenje...

halilce
09-11-2007, 15:47
Posto sam ja novi na ovom forumu

imal neko u frankfurtu dao bi i ja nesto para za ovu curicu..



zelimo ti puno zdravlja i da se sve uspesno zavrsi..

http://www.marenga.com/bilder/artikel/gross/562065.jpg



Akovo,imaš na prvoj stranici uputstvo za slanje donacija iz Nemačke!

Unaprijed hvala!

Elvis-Eko
09-11-2007, 17:10
Neka je dragi Allah sacuva i omoguci da zivi. Puno srece od mene i moje familije

Tahirovce
09-11-2007, 17:59
Ajso svi smo uz tebe.....

borichi
09-11-2007, 19:10
Zelimo ti brzo ozdravljenje Ajsa.

supergirl
09-11-2007, 20:30
Da da dragi Allah da sve u redu prodje!

askica
10-11-2007, 11:16
Zelimo ti brzo ozdravljenje Ajsa.

feksem
10-11-2007, 13:08
Od srca joj želim brzo i uspješno ozdravljenje!

SEJO31-de
11-11-2007, 16:25
Ljepotice,svi smo uz tebe....

liliput
11-11-2007, 16:27
ako Bog da sve ce biti najbolje

frcko
16-11-2007, 10:39
SVE NAJBOLJE NASOJ AJSI I SRECE OD NASEG NARODA U AUSTRALIJI,,A NENU,,SUPRUZI,,DEDU BATALIJI I NANI,,SVE NAJBOLJE I PUNO SRECE,,,HALILCE SELAM TEBI POSEBNO STO SE OKUPIRAS,,,,

halilce
16-11-2007, 11:37
Frcko,hvala i tebi,na tvom angažovanju i pomoći koju si prikupio!

malena
18-11-2007, 15:10
Ajso,neka te Dragi Allah sacuva i sve nas ubrzo obraduje lijepom vescu!Od srca selam za tebe

selmica
18-11-2007, 23:15
Ajso,od srca ti zelim brzo ozdravljenje..Svi smo uz tebe!

halilce
19-11-2007, 20:14
Zahvaljujem se,u Ajšino i Nenovo ime,odeljenju 3-1 Gimnazije,koji su svoju donaciju za čišćenje parka,upućenu od članova www.sjenica.com

prosledili Ajši!

Iznos je 80 eura!

Buum
19-11-2007, 22:41
-poshto sam od skoro na ovom forumu i nisam bio u prilici da pomognem djevojcici nadam se da nije ni sad kasno,molio bih nekog od moderatora za info o ovom ziro racunu sa pocetka price-dali je validan,i ako nije da mi poshalju na pp, ili ovdje z.r. na koji mogu da uplatim pomoc,sellam!

Crni Gruja
20-11-2007, 11:08
To ti ja mislim zavisi od drzave u kojoj zivis, ali to ce halilce tebi sve objasnit jer je upuceniji.

halilce
20-11-2007, 17:24
-poshto sam od skoro na ovom forumu i nisam bio u prilici da pomognem djevojcici nadam se da nije ni sad kasno,molio bih nekog od moderatora za info o ovom ziro racunu sa pocetka price-dali je validan,i ako nije da mi poshalju na pp, ili ovdje z.r. na koji mogu da uplatim pomoc,sellam!



Buum,obzirom da pišeš iz srbije,dinarski račun je validan,a i devizni!

Posebne instrukcije ti ne trebaju!



Upravo sada sam bio kod Nenovih roditelja,i saznao sam da je naš član Sead Ljumić,poslao 100 eura za Ajšinu operaciju!

Hvala,Seade,u Ajšino i Nenovo ime!



Večeras,ako bog da,krećemo za Bgd,nas osam na testiranje krvi za Ajšu!

Ako neko od Sjeničaka ima A+ krvnu grupu neka se javi ovde na forum ili na PM!

Ili na tel. 063-102-55-60!

Tahirovce
20-11-2007, 17:43
Seade svaka cast......

Buum
21-11-2007, 14:29
-hvala za info,mozda bi josh mogao da vidish kod koje banke je otvoren ovaj z.r.

-sellam!

halilce
21-11-2007, 19:01
početna stranica,Buum!

Sve piše!

lejlaa
22-11-2007, 01:57
Neka Allah dz.h. ukabuli nase molbe,i neka nam Ajsa sto prije ozdravi!

Tahirovce
25-11-2007, 14:57
Mala Ajsa je uspesno operisana i dobro se oporavlja.

Halilce veceras ide za Beograd, pa kad se vrati napisace nam vise detalja.



Hvala bogu da je ovo dosad dobro proslo..

operaciju je propratio i b92



Vest (http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2007&mm=11&dd=25&nav_category=12&nav_id=273711)

STRANAC
25-11-2007, 15:07
Mala Ajsa je uspesno operisana i dobro se oporavlja.

Halilce veceras ide za Beograd, pa kad se vrati napisace nam vise detalja.



Hvala bogu da je ovo dosad dobro proslo..

operaciju je propratio i b92



Vest (http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2007&mm=11&dd=25&nav_category=12&nav_id=273711)



hvala ALLAHU dz.s,

konacno jedna lepa vest...

bas mi je milo...

zelim joj brz oporavak...

36310
25-11-2007, 15:14
Lijepa vijest...

Hvala Bogu da je sve u redu.

Zelim joj sto uspesniji oporavak.

SEJO31-de
25-11-2007, 17:51
Bogu hvala...Vest koja mi je ulepsala dan.Od srca joj zelim brz oporavak...

adnan
25-11-2007, 17:54
Brz oporavak Ajsi zelimo ja i moja porodica.

liliput
25-11-2007, 18:14
ajsi zelim brz oporavak...

Tahirovce
25-11-2007, 22:45
Najgledanija tv emisija u zemlji dnevnik RTS je preneo ovu informaciju , taj deo dnevnika mozete preneuzeti sa naseg foruma,evo linka



http://www.sjenica.com/Ajsa.rm

Tahirovce
25-11-2007, 22:49
Dnevnik b92 je takodje izvestavao o ovome, evo linka za download


http://www.youtube.com/watch?v=06BY0xtAw3A

Crni Gruja
26-11-2007, 11:04
Maloj Ajsi najiskrenije zelim da se brzo oporavi. Stvarno se covek dobro oseca kad zna da ce sve to ako Bog da dobro da prodje i da smo svi mi mogli na neki nacin da pomognemo. Treba Allahu upucivati dove da pomogne Ajsi sa oporavkom, ali kada je bila dovoljno jaka da izdrzi ono najteze, i ovo ce uz Allahovu pomoc.

lejlaa
26-11-2007, 14:10
eto dokaza da je milost Allaha najveca blagodat koju ljudi mogu imati,jako se radujem,i sugurna sam da ce Ajsa uz Allahovu pomoc ozdraviti potpuno.

frcko
26-11-2007, 21:02
LEPO ,SUNCANO JUTRO U AUSTRALIJI,,,ALI MI JE JOS LEPSE KAD SAM CUO OVU VEST,,,,PUNO SRECE AJSI U IME SVIH NASIH LJUDI IZ DALEKE AUSTRALIJ

supergirl
27-11-2007, 00:02
Boze,daj sve najbolje....

Voljela bih da na sledecem dudretu-forumasa i ona dodje...........

MajkaMaca
27-11-2007, 06:23
Allah nek bude na njenu stranu,i da joj da zdravo i srecno detinjstvo i da doceka duboku starost,a roditeljima i familiji sabor i da se nikad sa ovakvom nesrecom ne sretnu

neno
28-11-2007, 12:12
puno se zahvaljujem svima na iskrenim zeljama i podrsci koje ste uputili za AJSU. i samo da vas obavestim da je sve proteklo u najboljem redu i da je za sad sve kako treba mada se ocekuju neke komplikacije u narednom periodu.

PUNO SELAMA I ZAHVALNOSTI OD MENE I MOJE PORODICE.

NENO

Tahirovce
28-11-2007, 15:03
Neno tu smo da pomognemo jedni drugima,nadam se da ce i to proci dobro.....

MajkaMaca
29-11-2007, 06:32
Neno selam za tebe i tvoju familiju.Netreba nikakva zahvalnost,mi smo nasi,a najveca sreca i zahvalnost ce nam bit kad se sve zavrsi i tvoja Ajsa bude zdrava.ona je sve izdrzala pa se u AllAha nadamo da ce i ovo izdrzat.Od srca joj zelimo da joj dragi Allah da snagu, jer mislim da je najgore proslo...Selam ........

halilce
29-11-2007, 14:29
Evo,da vam se javim,pošto sam jutros došao iz Bgd!

Operacija je,kao što znate protekla bez problema!Neno je odmah uveče,posle operacije, otpušten iz bolnice.

Uzeto mu je 750ml koštane srži,da bi se posle obrade,uveče intravenozno,presadila Ajši.Iz tri spoljašnja uboda u predelu karlice,izvršena su 375 uboda u karličnim kostima,da bi se uzela koštana srž!

Ajša je trenutno,pod terapijom trombocitima!Ja sam u ponedeljak,dao trombocite,danas je u Beogradu Kemo Korać,a večeras idu Tufo Salaković i Sead Mašović!

Doktori predviđaju da će za dve-tri nedelje sa sigurnošću znati,da li je presađivanje uspelo!

Trenutno njeno stanje je kako i doktori očekuju!

A to je,propratni efekat terapije,slabiji apetit,mučnina i povraćanje i dijareja!



Srdačne selame i pozdrave,upućuju vam AJŠA,Ajka i Neno!

MajkaMaca
29-11-2007, 18:08
Masalla...

Crni Gruja
29-11-2007, 19:54
Stvarno jako dijete, medalju je zasluzila. Ima odraslih koji nebi izdrzali ovo, a ona je uspela. Samo tako nastavi Ajso, da ce Allah dragi da sve prodje u najboljem redu i da se ako Bog da potpuno zdrava vratis kuci.

liliput
29-11-2007, 23:04
ako Bog da....

lejlaa
29-11-2007, 23:50
Uputimo svi makar jednu dovu gospodaru svjetova! jer se kod njega iskrena dova ne odbija!!!

Bice Ajsa lijepa i zdrava cura-insAllah!!!

Hida
30-11-2007, 05:56
Allah je uz nju i daje joj snagu da izdrzi a i mi smo sa njom u mislima.

Selam i sve najbolje za Ajsu i njene roditelje.

askica
30-11-2007, 11:10
Uz pomoc Dragog Allaha, ozdravi nam sto pre...

neno
30-11-2007, 16:22
Evo,da postavim slike dr.Marina Andoline,koji je izvršio operaciju presađivanja koštane srži!

36310
30-11-2007, 17:16
Bice to sve dobro akoBogda...

Neno prenesi Ajsi najsrdacnije selame od clanova foruma Sjenica.com

Mi i dalje mislimo na nju.

feksem
01-12-2007, 11:33
Ajšice,slatkice,svi smo uz tebe!Puno sreće i zdravlja od srca!

bastet_lea
01-12-2007, 14:52
Ako Bog da bice Ajsa dobro....

Dragi Allah dz.s. nek joj podari puno srece i zdravlja....

neno
05-12-2007, 15:56
Zahvaljujem se,na donaciji od 660 eura,koju je uputio Sadik Mašović!
hvala,mu puno!

borichi
05-12-2007, 19:02
Ja sam poslala pismo zahvalnosti Dr. Andolina, u ime ovog foruma.

Koje izgleda ovako:

Our people wishes to express our heartfelt appreciation for the kindness and excellent care of our precious Ajsa Bakovic, from you and your staff. You have given us every reason to feel confidence in your knowledge and skill as a Doctor,- gave us a courage to believe that Ajsa will pursue her normal yang life again.


Competent, sensitive Doctor like you are, the prize of medical profession.

Thousand of people from small town Sjenica where closely following the progress of Ajsa. Our forum www.Sjenica.com, was very active in this regard. We are taking the opportunities and once again, to thank, you for everything that you have done.

Dr. Andolini, they say, a good doctor is worth a million bucks, so if that’s the case, you are priceless.

We wish you continued success, health and happiness.

Members from: Sjenica online.

Nadam se da vi nemate nista protiv!! A, ako to jos neko zeli da ucini njegova email adresa je:
marinoandolina@comune.trieste.it

MajkaMaca
05-12-2007, 19:15
Nadam se da vi nemate nista protiv
draga Borici pozdravljam tvoju ideju...hvala ti sto si to ucinila u ime svih nas...mislim da je dovoljno receno,tako da bi bilo sta drugo bilo suvisno...

Tahirovce
05-12-2007, 19:17
Sadike sva cast,ponosim se sto te poznajem i sto si clan naseg foruma..

Borichi ideja je odlicna,hvala ti sto si to uradila u ime svih nas....

halilce
05-12-2007, 19:21
Ja molim Borichi,da prevede ovo pismo,i da za našeg novog člana Plavu leptiricu,napiše kako da pošalje novac iz USA!

36310
05-12-2007, 19:34
Borichi odlicna ideja,dobro je da si se setila...

borichi
05-12-2007, 19:37
Nadam se da vi nemate nista protiv
draga Borici pozdravljam tvoju ideju...hvala ti sto si to ucinila u ime svih nas...mislim da je dovoljno receno,tako da bi bilo sta drugo bilo suvisno...

Hvala ti moja Maco! :D

Ali sam se dosjetila da nisam prevela ovo pismo, samo sto nisam izisla na vrata, i evo vratila sam se da to ucinim. Jer naravno ne znaju svi engleski.

Pisite mu nema veze na kom jeziku. Drago je njima cuti rijeci zahvalnosti.

Ja sam provela nekoliko sati da saznam sto vise o ovom doktoru. Stvar koju je on ucinio za nasu Ajsu, je Velika! jer bez njega bi bilo Nedaj Boze!

prijevod: (najprije izvinite sto to nisam odmah ucinila)

Nasi ljudi zela da od srca iskazu zahvalnost za paznju i odlicnu brigu za nasu divnu Ajsu bakovic od Vas i Vaseg osoblja. Dali ste nam svaki razlog da osjecamo sigurnost u vase znanje i sposobnosti. Kao doktor, dali ste nam snagu, da vjerujemo da ce Ajsa nastaviti svoj mladi normalni zivot.

Competentan i osjecajan Doktor kao sto ste Vi, su vrijednost u medicinskoj profesiji.

Hiljade ljudi iz malog grada, Sjenica su pazljivo pratili Ajsin progres. Nas forum www.sjenica.com, se vrlo aktivno bavio ovim pitanjem. Jos jednom koristimo priliku da Vam zahvalimo za sve sto ste ucinili
Dr. Andolina neki kazu, da dobar doktor vrijedi millione dolara, ako je to slucaj, Vi biste bili neprocjenjivie vrijednosti!

Zelimo vam kontinuiran uspjeh, zdravlje i srecu.

Clanovi: Sjenica Online

MajkaMaca
05-12-2007, 20:05
ja engleski ne mogu,ali mi je sin preveo...tako da me je do suza ovo pismo zahvalnosti dovelo...selam za tebe draga moja Borichi

Crni Gruja
05-12-2007, 20:14
Stvarno si se odlicno dosetila borichi. Zahvaljujem ti se sto si to ucinila u ime svih nas. Pozdrav za USA

halilce
05-12-2007, 22:10
Hvala ti,Borichi,na ovom pismu!
Imaš punu podršku svih nas,ali i nena i ajše!
Hvala ti!
Ps.drugi deo pitanja,ostaješ dužna za plavu leptiricu!

iSelektor
05-12-2007, 22:47
Zahvaljujem se,na donaciji od 660 eura,koju je uputio Sadik Mašović!
hvala,mu puno!

Evo konacno i da se oglasim u temi!
Kao prvo drago mi je da je ovoliki odazov na sve ovo a jos draze mi je da su Sjenicaci pokazali da vrijede kad je zdravlje i muka u pitanju...
A Ajša ce ako bog da biti odlicno ubedjen sam u to!!!
A jos draze mi je da sve to ide preko naseg sajta.
Veliki ponos na to i na i hvala za sve Sjenicake!!!!!

Sadik mi je maloprije rekao na telefon, da je on sakupljao pare od svih kolega sa kojima radi zajedno...

Ja radim trenutno na tome, da se kompletan spisak objavi, koliko je poznato kao i sume koje su sakupljene ovom akcijom!

Pozz tahirovic

neno
10-12-2007, 06:52
JA OVOM PRILIKOM ZELIM DA SE ZAHVALIM SVIM CLANOVIMA A UJEDNO I SVIM LJUDIMA DOBRE VOLJE STO SU BILI UZ NAS U OVIM TRENUCIMA KOI SU VEOMA TESKI ZA AJSU A I ZA CELU MOJU PORODICU. POSEBNO BIH SE ZAHVALIO MOME KUMU KOI MI DOSTA POMAZE OKO SVEGA A I CLANU BORICHI STO JE UPUTILA DOKTORU ZAHVALNOST U IME SVIJA NAS I JA STVARNO NEZNAM KAKO BIH MOGAO DA SE ODUZIM SVIMA VAMA.A UJEDNO DA VAM KAZEM DA DO SAD SVE IDE NEKIM SVOIM TOKOM I DA SU DOKTORI ZADOVOLJNI DOSADASNJIM TOKOM LECENJA JA SE NADAM AKO BOG DA DA CE SVE BITI U NAJBOLJEM REDU I DA CEMO MI POSLE SVEGA NASTAVITI NORMALAN ZIVOT I NASE DRUZENJE NA NASEM FORUMU. JOS JEDNOM HVALA VAM SVIMA NA SVEMU

36310
10-12-2007, 12:31
Neno,zivot je nepredvidiv i to sto je zadesilo Ajsu i,uopste vasu porodicu,je iskusenje koje se moglo desiti bilo kome od nas.Nemas nam se na cemu zahvaljivati jer ako smo sta i uradili to je,sasvim sigurno,jedan minimum koji normalan covek treba da pruzi u ovako izvanrednim situacijama.

Neka vam Uzviseni Allah bude na pomoci da do kraja izdrzite u borbi za Ajsinu buducnost.

PS:
Mi smo i dalje uz Vas.

halilce
10-12-2007, 13:31
POSEBNO BIH SE ZAHVALIO MOME KUMU KOJI MI DOSTA POMAZE OKO SVEGA

KUME,NE TREBA DA SE ZAHVALJUJEŠ,JA ZNAM DA BI I TI POMOGAO I MENI I BILO KOM!
UOSTALOM,KUM NIJE DUGME,NEGO PULJKA! :lol:

borichi
10-12-2007, 19:08
AJSA JE, UVIJEK U NASIM MISLIMA I U NASIM MOLITVAMA.

Sve ostalo je u moci Dragoga Boga! Ocekujemo najbolje i nadajmo se tome.


Htjela sam da upitam, da li bismo mogli dobiti njenu adresu/ Da li bi to bilo moguce postaviti na forumu, i da li ona moze da prima postu direktno tamo u Beogradu. Ili gdje vec moze?

Neno, hvala na informacijama o njenom trenutnom stanju. Za nas je to veoma bitno.

halilce
11-12-2007, 22:11
Kad Sjenica slavi,
dan oslobođenja,
tad sjenica-forum slavi
dan tvoga rođenja!

Svo proteklo vreme
bili smo ti blizu
osećali zajedno
svaku tvoju krizu.

U svakom trenutku,
istina je prava,
molimo Alaha,
budi Ajšo zdrava!

12.decembar,
dan oslobođenja,
a i tebi,NAŠA AJŠO,
SREĆAN DAN ROĐENJA!


[marq=left:41de8e96ea]Srećan rođendan,Ajšo,i sve najbolje u životu,žele ti,kumovi i Dženeta,Dževdet,Tarik i Beban[/marq:41de8e96ea]

liliput
11-12-2007, 22:18
wowww halilce jesil ti ovo napiso.superrr,a maloj ajsu srecan rodzendan i da ih doceka jos dosta u zdravlju i sreci

Tahirovce
11-12-2007, 23:16
Bravo Halilce
Ajso srecan ti rodjendan........

iSelektor
11-12-2007, 23:16
Svaka cast za ovu pesmicu, oseca se dok se cita da je od srca pisana!
I od mene srecan rodjendan nasoj Ajsi

Pozzz 8)

Crni Gruja
12-12-2007, 00:41
Srecan rodjendan Ajsi, da nam ubrzo ozdravi!! Halilce, cestitam na pesmici, vidi se da imas dara

MajkaMaca
12-12-2007, 06:10
Ajsice,ljepotice nasa,SRECAN TI RODJENDAN...ozdravi nam brzo!VOLIMO TE....

Lela
12-12-2007, 10:51
Srecan rodjendan Ajsi i sve najbolje u daljem zivotu od srca joj zelim.

36310
12-12-2007, 11:58
Ajso,srecan rodjendan i sve najbilje u zivotu ti zelim.
AkoBogda jos sto da docekas...

ps.
@halilce majstore.Ma vidim ja ko ce Murata Baltica da zamijeni.

STRANAC
12-12-2007, 22:17
i od mene sve najlepse zalje nasoj dragoj Ajsi za njen rodjendan,i da ih jos dugo i dugo dozivi u radosti sreci i veselju...

halilce
14-12-2007, 11:19
DANAS JE KONAČNO POTVRĐENO,DA JE OPERACIJA KOŠTANE SRŽI,U S P E L A!!!
Čestitam Ajši,i Nenu,Ajki i Dineli,kao i Mustafi i Ševali,Dževadu i njegovoj porodici,uz najljepše želje,i da najskorije Ajša bude kod kuće!

Crni Gruja
14-12-2007, 14:17
Elhamdulillah!!!!
Stvarno sam se obradovo. Cestitke Ajsi i priznanje na borbi, stvarnoi je bila jaka pa je sve ovo izdrzala, zajedno sa zeljom da ostqatak detinjstva provede bezbrizno i u zdravlju.

36310
14-12-2007, 14:28
Eto dva MURATA na jedna vrata...hvala BOGU pa je i ovo prebrinuto.
Ajsice,tebi tvojim roditeljima zelim sve najbolje u zivotu.
SELAM

Tahirovce
14-12-2007, 16:19
Hvla bogu da se sve dobro zavrslilo.....

Elvis-Eko
14-12-2007, 16:27
Hvala dragom Allahu. Cestitke Ajsi i njenim roditeljima na velikom uspjehu , zelim im puno srece u daljem zivotu

frcko
14-12-2007, 22:00
bravo ajsa ,,,da ti allah podari sve najbolje,,,kao i tvojoj familiji,,,sellam svima,,,a najvise za ajsu i deda" bataliju"

Hida
15-12-2007, 08:38
Kao prvo sa zakasnjenjem (nisam bila tu) srecan rodjendan maloj Ajsi i da doceka stoti u zdravlju i veselju. Drago mi je da je sve uspjelo, hvala dragom Allahu, a i cestitke na upornosti i izdrzljivosti ljepotici AJSI.

MajkaMaca
15-12-2007, 08:55
Hvala Allahu...Ajsice,od srca ti cestitam na uspehu i izdrzljivosti,mahsuz selam Ajki, Nenu,Sevali, Mustafi i ostalima,a doktorima koji su svoj poso vesto obavili VELIKO hvala i ISKRENE cestitke...

askica
15-12-2007, 09:18
Srecan rodjendan Ajsi i sve najbolje u daljem zivotu od srca joj zelim.

I cestitam, Ajsice, puno uspeha u svemu i cestitam ti na hrabrosti...

feksem
15-12-2007, 09:49
Hvala Bogu da se sve tako dobro završilo!Ajša,puno sreće i zdravlja!

supergirl
15-12-2007, 10:34
I od mene srecan rodjendan i sve najljepse,kasnim,ali....

Bas sam se obradovala kad sam cula informacije o operaciji...
Nema sumnje,sreca prati hrabre!
Hvala Bogu!

SEJO31-de
15-12-2007, 14:32
I od mene sa malim zakasnjenjem puno srece nasoj MEZIMICI za njen Rodjendan da uskoro ako Bog da srecna i vesela proseta nasim Sancom..

Crni Gruja
14-01-2008, 12:15
Borichi, jel ti odgovorio doktor na poslati mail?

borichi
15-01-2008, 18:15
Borichi, jel ti odgovorio doktor na poslati mail?


..Nije odgovorio!, ja to i ne ocekujem. Mi mu nismo poslali email da razvijamo nekakve bliske odnose sa njim. Nema on vremena za to!!, ali smo samo htjeli da mu damo do znanja, koliko nam je stalo da Ajsa ozdravi, i da je njegov doprinos u tome veliki, da mu ukazemo zahvalnost na neki nacin.


Izvini, nisam ti odgovorila ranije. (nisam vidjela pitanje)

halilce
19-01-2008, 00:07
Da Vas obavestim,da je Ajša juče OTPUŠTENA iz bolnice,i da su zbog čestih kontrola(dva-tri puta nedeljno)iznajmili stan na Novom Beogradu u blizini instituta za Majku i dete!
Želim joj sve najbolje!

iSelektor
19-01-2008, 00:13
A inace kako se oseca? Jel na bolje?

MajkaMaca
19-01-2008, 00:16
danas sam vise puta u mislima bila sa Ajsom,i htela sam da veceras za nju pitam,al eto ti nas obradova...Da joj Allah pomogne i podari zdravlje...

halilce
19-01-2008, 00:44
Ajša je super!
Rezultati su dobri,poslednju terapiju trombocitima je imala prije deset dana!
Ali,kontrole su česte kod svih bolesnika koji su bili pod hemoterapijom!

supergirl
19-01-2008, 12:14
Hvala Bogu!
Pa jos koliko ce imati terapija trombocidima?

halilce
19-01-2008, 13:41
Nadamo se da neće više ni jednu...

SEJO31-de
27-03-2008, 12:51
Dugo nista nismo culi o nasoj mezimici..Moze neko malo da nas informise o trenutnom zdravstvenom stanju Ajse...???

halilce
27-03-2008, 14:38
Informacije su,da je Ajšino stanje super,i da će 02.04.doći u Sjenicu!
Tada će joj zakazati sledeću kontrolu!
Hvala na brizi!

malena
06-04-2008, 17:29
jel dosla?kako je sad?

halilce
06-04-2008, 19:21
Eh,da nebi tebe malena,nebih se setio da napišem o Ajši!
sve neka trka i frka,posao,kuća!
Ajša je u Sjenici od 2.3,i dobro se oseća!rezultati su dobri,sada će ih raditi na 15 dana!
Hvala!

MajkaMaca
06-04-2008, 22:12
E,hvala dragom Allahu kad joj ide nabolje,zelim joj od srca lijep oporavak u krugu porodice...

neno
07-04-2008, 09:46
ja neznam drugi nacin da se zahvalim svima koi su nam pomogli da se nasa AJSA oporavi od ove teske bolesti osim ovako preko naseg foruma. hvala vam svima koi ste nam u svakom pogledu pomogli da prebrodimo veoma tezak period u nasim zivotima.AJSA se oseca odlicno, dosli sno kuci i sada ce ici samo na kontrole u pocetku na 15 dana a kasnije i redje. nadam se da mi necete zameriti ako bih ovom prilikom uputio dve posebne zahvalnice. Prvo bih se zahvalio DR. ESKU ZORNICU bez cije pomoci AJSA sigurno nebi mogla da udje u sterilni blok gde je obavljena transplatacia, i ovom prilikom moja porodica mu se neizmerno zahvaljuje za sve sto je uradio za nas. A druga osoba je moj kum HALILCE koi je bio u toku za sve i pomagao mi oko svega a ujedno i vas obavestavao o svemu sto se desava. Nadam se da mi nece zameriti i svi ostali koje nisam ovom prilikom imenovao a mnogo su pomogli meni i mojoj porodici da izdrzimo sve to. JOS JEDNOM NEIZMERNO VAM HVALA NA SVEMU.

malena
09-04-2008, 12:36
Hvala Allahu,iskreno mi je drago i presrecna sam zbog nje i porodice.U dubini duse sam bila sigurna da ce se sve dobro zavrsit i hvala Bogu sto jeste.Veliki pozdrav za Ajsu i njenu porodicu

iSelektor
08-06-2014, 14:37
Kad sam trazio neke snimke iz arhive, naidjem na ovaj snimak:

ARHIVA: Prva transplantacija kostne sr?i u Beogradu 2007 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=06BY0xtAw3A)

Rekoh da ga uvrstim ovde a i usput da pitam kako je Ajsa danas?

Onog snimka sa RTS nemam vise, ako ga ko ima, bilo bi lepo da ga arhiviramo.

Pozzz

halilce
09-06-2014, 00:15
Baš si "iskopao" i temu i snimak..:ruka:
Ajša je,bogu hvala,zdrava i lijepa devojka,druga godina gimnazije i nema nikakvih problema ni potrebe za kontrolama.Sve je OK!!:8836:

iSelektor
09-06-2014, 01:36
e bas mi je drago da cujem za to.

hvala za info brate :)

tidza
09-06-2014, 12:11
:pljesak::D:069::pljesak: