PDA

View Full Version : Teferidz Breza 12 Jul Sjenica 2011


Tahirovce
20-07-2011, 15:38
‪Teferidz Breza 12 Jul Sjenica - www.Sjenica.com‬‏ - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=D52ItPaSBfY&feature=player_embedded)

Jabuka Divljaka
07-08-2011, 04:32
ovo je poseban mentali sklop,... to samo kod nas ima..
a ni Bosanci ne zaostaju.. znaju tajnovitosti emocionalne
upravo na ovim zavichajnim okupljalistima.. se pokazat,
narochito ako su ljudi iz dijaspore.. :010:

‪Teferidz Zitnice 4 jul 2011 - www.Sjenica.com‬‏ - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=xiLAWy7_PSE&feature=player_embedded#at=1095)

u kolo :psamo izdrzhljivi,.

Jabuka Divljaka
07-08-2011, 20:19
Skorpia,, jesi li bila na vashar.. pa tebi i meni je to ispred.. onako pjevajuchi
ja iz Medara ti iz Breze.. i Tahirovche chini mi se da je bash one kuche gdje je kod mekteba na granici Mjesnih zajednica Medare-Breza..
a s Donje Pesteri, na 'atu tebi dolazi Stranac.. i tako svi uchosamo.. neko ukolo, nego na ringishpil, neko s kamena-ramena. a netko i sheta i gleda.. :wink:.:010:

Tahirovce
07-08-2011, 21:56
Meni si pogresila lokaciju ...

Jabuka Divljaka
07-08-2011, 22:01
ti kreni od svoje strane.. i opet svi putevi.. mislim ona pesterska dzada.. i poprechke preko medara i breze, dodje se na vashar..

ako dobro pamtim..

Jabuka Divljaka
07-08-2011, 22:25
pozadina je uvijek zanimljivija od prvog dijela gdje se narodno "peshtersko" kolo ili ples.. odrzava..

ali, nitko da snimi sto se razgovara i koji se shetaju iza pesterskog plesnog zida,..


narodni skupovi su genijalni...

Skorpija
08-08-2011, 12:16
Skorpia,, jesi li bila na vashar.. pa tebi i meni je to ispred.. onako pjevajuchi
ja iz Medara ti iz Breze.. i Tahirovche chini mi se da je bash one kuche gdje je kod mekteba na granici Mjesnih zajednica Medare-Breza..
a s Donje Pesteri, na 'atu tebi dolazi Stranac.. i tako svi uchosamo.. neko ukolo, nego na ringishpil, neko s kamena-ramena. a netko i sheta i gleda.. :wink:.:010:


sve lokacije su blizu, kad imas volje i zelje,,,,:)
bila sam samo jednom na vasharu, kao netko sto sheta i gleda, :biggrin:
chekam ja tebe draga jabuko pa cemo zajedno aBd "do godine",,,:)
planirala sam puno toga ovog leta ali nazalost malo toga se realizovalo,,,ali shto nash narod kaze bice svega, samo daj boze zdravlja,,,

STRANAC
08-08-2011, 18:05
da,ja kad krenem iz Dolica,preko Bioca,Budjeva i Kijevaca pravo izmedju Vrsenica i Kijevca u Razdaginju dolazim i to pravo na vasar :)

Jabuka Divljaka
08-08-2011, 21:49
:pljesak: to care,.. mi te chekamo s mrzlom sandzackom vodom.. i vrelom kahfom brazilskom,..

pa i nije tako daleko.. mislim.. kad krenesh.. mozhel to "poprechke"... sta se mora bash po dzadi..