PDA

View Full Version : predstavljanje clanova


Pages : [1] 2

gerilac
31-12-2005, 11:10
zovem se milan i zivim u australiji grad adelaide

frcko
01-01-2006, 14:03
zovem se esad,,nadimak frcko,,po kosi,,a ti si mi milane najblizi od sjenicaka,,hehehe adelaida mi je bliza od melburna i sidneja,,

Tahirovce
01-01-2006, 15:52
mozda je glupo a moguli znati kako se prezivate,ja imam daja u Brisbane...

asko
21-01-2006, 16:45
Vozdra,

zelio bih da pozdravim svu raju iz sjenice sirom svijeta.

Juce sam saznao za ovaj sajt od Frkija.Moram reci da mi se jako svidja.Lob za Admins.

Zovem se Asmir zivim u Njemackoj vec od 1994.

Zelio bih ovim putem da pozdravim moju raju

Tita u Australiji,Cicka u Americi(javi se nemam tvog broja!),Huska i Mitka manekena koji obavlja civilnu u Sjenici.

Pozdrav Olovnoj udovici ako se neko nje sjeca i Ex-ekipi radija

Destinikon...

Selam.... :D

Bebica
25-01-2006, 21:30
@asko

Gdje sie dajo,cik pogodi ko je!? :mrgreen:

asko
26-01-2006, 16:44
Kako ne znam ljubav moja najljepsa.Poljubi seku od dajka!

:)

mersiha
06-02-2006, 18:24
Pozdrav svim Sjenicacima,

dugo smo cekali na ovakav sajt! Sellam Alenu, Cupu i svima koji me se secaju. Mersiha iz Canade

dar-el
06-02-2006, 18:48
selam Mersiha! bas sam nesto konto da je cudo da te nema na ovom sajtu.

veliki selam od rodjaka iz Frankfurta!

mersiha
06-02-2006, 18:57
a sto je to cudo da me nema na ovom sajtu??

dar-el mi nista ne govori, mozes mi reci puno ime, da znam ko je rodak

mersiha
06-02-2006, 20:07
ahaaaaaaaa pa gde si rodak, kako ide, sellam od nas troje za vas dvoje

cupo
06-02-2006, 23:23
alejkum selam,mersiha.kako ti je to momce i to malo?Sinoc sam bio kod mirze,dosli mitko i melida.svi su maashAllah

mersiha
07-02-2006, 03:52
bas mi je drago da se tako fino posecujete, zavidim vam, iskreno, neznam ni dali bih te poznala sad, kako su tvoji, gde ti je burazer, poselami sve od nas

Ajsela
07-02-2006, 08:28
Selam svima vama - mojim komsijama! I od mene sve rijeci pohvale za Tahirovice i ostale koji su nam pomogli da se ne zaboravimo.

Ajsela
07-02-2006, 08:30
Je li ,,mersiha'' Mekicina?

cupo
07-02-2006, 10:47
koja je ovo ajsela?

Ajsela
07-02-2006, 13:11
Bronja. Stanovala iza ,,crvene zvezde''. Sada zivim u Australiji. Ovi mladji sa foruma me znaju iz gimnazije.

Ni ja nisam sigurna - je li ,,cupo'' Timkin?

mersiha
07-02-2006, 13:49
jeste mersiha "mekicina", a i ja se pitam koja ajsela?

cupo
07-02-2006, 14:14
Tifkin i Hemanov Cupo

mersiha
07-02-2006, 15:13
jeste, a jel to Ajsela "mekicina" koleginica

mersiha
07-02-2006, 15:15
eto znala sam da je koleginica i ja sam ti jedna od ovih "mladih",

od kad si ti u Australiji, sta radis tamo, sellam

Crni Gruja
07-02-2006, 18:52
Pozdrav za ajselu od bivseg gimnazijalca, mozda se setis sa onih radionica, ja i Tifijev sin smo ti pomagali. Mada je to bilo prije 2-3 godine

joku
08-02-2006, 10:30
I Ja pokusavam da se setim Ajsele,jer vidim da smo generacija.Ja sam Kujo Avdic i kuca mi je u "Catovskoj mahali".

Tahirovce
08-02-2006, 18:15
Mersiha nadam se da me poznajes tj da me se secas (komsija preko puta)...

Ajsela
09-02-2006, 14:40
Ne znam ni ja tebe Kujo.Vidis li ti da smo ja i ti ovde najstariji. Potrazi neku temu za penzionere pa mi javi da se mi tamo ukljucimo, hehee

A bivseg gimnazijalca se svakako secam. Jale, javi mi sta si ti radio ove 2-3 godine a dokle si stigao to vidim...

mersiha
09-02-2006, 14:48
kako da ne, secam se svih komsija tahirovica,

pozdrav

endzika
10-02-2006, 17:40
sellam za ajselu,najjaceg pedagoga na svijetu!!! Veliki sellam od enesa i edisa gasanina,edisa znas on je bio dobar ucenik a sad i student,a mene se secas kao njegovog brata :-). sellam za sjenicake sirom svijeta!!!!

nahla
10-02-2006, 23:12
Esselamu alejkum



Evo i ja znam nasu pedagogicu iz gimnazije...a ona mene ne zna :) ime d ai ne pisem sad zasad mozda nista ne bi pomoglo :)

Bila mi je Nermina razredna...i isli smo na ekskurziju u Herceg Novi... nadam se da se toga seca hehe...a nesto mi :oops: bezveze da joj ne persiram...pa evo ovako pisem hehe



Mahsuz selam za sve

Tahirovce
11-02-2006, 08:12
Ajsela ovde vidis da si i koliko vredela u skoli...cestitam ti na tome..

Crni Gruja
11-02-2006, 14:28
Bravo za rijeci Resko, stvarno je tako. A, Ajsela, ja sam ovde od prije 4 meseca, prije toga sam po sjenici fato zjale (ko i vecina sjenicke omladine) 8) Cesto sam te pominjo sa Mersihom profesorkom. Ona mi je preko puta, vise sam tamo vremena provodio nego kod mene kuci 8)

pozz

Tahirovce
11-02-2006, 16:37
Jale znas li onda mozda nesto o Mensuru nisam ga video ni cuo odavno :(

ako koristi net bilo bi lijepo da nam se pridruzi ovde.......

Crni Gruja
12-02-2006, 17:53
Ne znam Resko, znam samo da su diplomirali i on i Eko, sad rade tamo u sa. Cisto sumnjam da se tamo koristi netom, al opet cu proverit, javicu mu za sajt.

Tahirovce
12-02-2006, 20:42
pa eto novost za mene je i da su diplomirali,drago mi je za njih...

Ajsela
16-02-2006, 16:04
Zahvaljujem se svima, bilo mi je prijatno citati tolike pohvale a jos prijatnije zbog cinjenice da me niste zaboravili. I ja se vas secam:

Jale, ti si bolje receno, vratio u Svedsku.

A ,,nahla'' sam prepoznala - imam fotografiju ovde na kojoj smo ja i ti i jos jedna devojka cijeg se imena ne mogu setiti.

Veliki selam za Edisa i Enesa. Volela bih da mi se javi Edis na e-mail -moja adresa ima u profilu.

Da ne bismo smetali ostalima koji zele da se ovde predstave, vas bih zamolila da mi se javite na ,,pm'' ili e-mail.

Selam za sve!

suad
19-02-2006, 12:41
SELAM svima.Ja sam Suad.Zivim u Austiji.Pohvale za stranicu.

pozdrav za bebicu,aska,edina_mangasa i sve ostale

Tahirovce
19-02-2006, 15:03
Suade hvala na pohvalama, drago nam je da si nam se pridruzio.....

edin_mangas
12-03-2006, 22:12
Selam alejkum



Ne smijem o sebi puno da pisem da me neko ne urekne

Crni Gruja
12-03-2006, 22:45
hahahah, opasno je i sliku postavit, moze covek da ode od ociju :)

borichi
13-03-2006, 03:01
De, neka neko Edinu raspljuje za cas. Ode na oci.

edin_mangas
13-03-2006, 19:56
:D :D :D :D :D

suada
03-04-2006, 11:54
upravo sam registrovana i prije nego kažem nešto o sebi moram da kažem da sam ,kao i ostali ,dugo čekala na ovu priliku.Stoga pozdrav autorima i čestitke



Zovem se Suada Karajko rođ.Hašimović, generacija 1965

Otišla u Sarajevo 1984 , tamo završila fakultet i upoznala svog supruga koji je iz Travnika

Udala se 1989 i od tada živim u Travniku

Imam dvoje djece, radim u Općini kao savjetnik za odnose s javnošću a društveni angažman imam u nevladinom sektoru

Oblast jednakosti i ravnopravnosti polova i demokratizacija odnosa su oblast koja me posebno zanima



Već dugo tragam za 1965.generaciji koja je izgleda razasuta po svijetu a nema ih ni na netu



toliko za sada

Tahirovce
03-04-2006, 20:33
Suada jel tebi brat Sejo Hasimovic moja prva komsinka je udata za njega???

suada
13-04-2006, 08:06
Tahiroviću, nisam dugo pregledala ovaj dio foruma pa ti tek sada odgovaram na pitanje

jeste, Sead Hašimović mi je brat i oženjen je Binasom ali ne znam da li ti je bila komšinica jer tebe ne znam ali eto ti si se sjetio. Svaka čast!

Tahirovce
13-04-2006, 19:51
jeste mi prva komsinka Binasa,znam dobro tvoju porodicu ali tebe nazalost ne,Sejo poznajem dobro, predivan covek...

suada
14-04-2006, 13:17
Ma mlad si brate kao i moj brat i snaha zato me ne znaš.

Ja skoro nikoga od vas koji posjećujete ovaj forum kao ni vas moderatore ne znam ali sam već iz priča prepoznala neke likove. Juče sam za ovaj forum rekla Nedžadu Zekiću koji mi je rođak i to zato što sam prepoznala neke njegove bivše školske drugove.



Neko je pominjao Sadika i Lepog , mislim da su mu to školska raja a ako je o njima riječ onda ih i ja znam.

Pozdrav iz Travnika za sve i poziv, naravno ako vas put nanese da navratite imamo lijepi SKI centar Vlašić pa BUJRUM ja i moj muž ćemo vas rado ugostiti

Tahirovce
14-04-2006, 16:00
Sadik i Lepi zive u Frankfurtu, Sadik je registrovan na forumu al neznam koji mu je nick,ako te bas zanima pogledacu pa ti javljam.Pa upoznacemo se kad dodjes u Sjenicu.....

suada
15-04-2006, 18:52
Za Sadika sam pitala zbog Nedžada Zekića jer su se oni družili pretpostavljam da se čuju i sada a meni je bilo bitno da sam makar nekog prepoznala



Hvala u svakom slučaju Nego zna li iko gdje je Bojka Gašić

adnan
16-04-2006, 21:03
Kad pomenu Bojku mislim da smo isli u isto odeljenje. Ona je davno odselila iz Sjenice a gde je sada neznam.



Mozda smo ti i ja generacija. Ja sam 66 a posao sam godinu ranije u skolu. Mladenka Saponjic mi bila uciteljica a kasnije sam bio "francuz" kod Feha Vrcica.

adnan
16-04-2006, 21:10
Zaboravih da se predstavim



Zovem se Adnan, studirao u Sarajevu a kasnije u Titovom Uzicu. Zivim u Uppsali u Svedskoj. Imam dva sina i jednu zenu. Vidi u forumu o ulicama gde mi je kuca :D

suada
17-04-2006, 14:44
Adnane, opet ne mogu da te skontam

Bojka je sa monom bila kod učiteljice Bobe a stobom od 5-8 razreda a onda sa mnom opet u srednjoj školi.

Ja studirala u Sarajevu

Čovječe , nikako da te se sjetim

sead ljumic
22-04-2006, 01:16
Evo da se i ja predstavim.

Iza ovog, brizljivo odabranog nicka, krije se Sead Ljumic, rodjen 1963 god. u Sjenickom porodilistu. Osnovnu i srednju skolu zavrsio u Sjenici. Posle odsluzenog vojnog roka :evil: odlazi na studije u Banja Luku koje u najkracem mogucem roku, uspesno, ne zavrsava. Po povratku sa studija aktivno se ukljucuje u trgovacki zivot Sjenice, gde se zaposljava kao prodavac u veoma popularnoj gvozdjari kod Jupka. Sada se nalazi na prinudnom radu u K.P. domu "Austrija", a u slobodno vreme, aktivno, se ukljucuje u drustveni zivot Sjenicaka preko sajta www.sjenica-forum.com. 8)

Crni Gruja
22-04-2006, 10:11
hahaha, originalno, nema sta. Hahahahahah

sead ljumic
22-04-2006, 10:49
Za sve ove aktivnije clanove znamo ko su, samo za boriche ne znamo.

Vala i ti se pradstavi pa fima nila(fimanilah, ne znam koje je tacno). :)

Crni Gruja
22-04-2006, 11:31
vala smo to dasad svi trazili, al se ona ne da. hajde da vidimo dal ce se tebi predstavit. :)

Hajde borichi, sta se stidis? :)

adnan
22-04-2006, 12:06
Hajde borichi predstavi se pa cemo te vodit u borice na veceru :)

Seki nije mi jasno kako provali ko sam ja?

sead ljumic
22-04-2006, 17:08
Rekla mi tetka. :)

borichi
22-04-2006, 20:36
Ja sam mislila da mi je dovoljna kvalifikacija, rodjenja u Sjenici da bi bila na ovom forumu.

amlA
23-04-2006, 12:31
Nishta od vechere u Boricima

Crni Gruja
23-04-2006, 12:56
Eneeeee je!! A dje si ti Alma, ja vidim nesto nije u redu, kad ono nema tebe i edina. Sta je to sa vama??

amlA
23-04-2006, 13:39
Eto,ne stigne se.A Edinu je mama bolesna,tako da mu i nije do foruma...

Jesi to kupio auto? 8)

Crni Gruja
23-04-2006, 14:03
hahaha, aha. Svidjal ti se?

amlA
23-04-2006, 18:09
Ma pravo :P .Daj krug

Crni Gruja
23-04-2006, 20:16
evo ti: 0

Hoces josh? :mrgreen:

amlA
23-04-2006, 23:13
Setih se Elzane i njenih shampita..morala je da mi donosi shampite da bih joj dala da se voza na mom biciklu(josh tad sam ja znala da me zapad i kapitalizam chekaju) :twisted:

Slabi ti krugovi Jale...da nije losha trava?;)))

Crni Gruja
24-04-2006, 12:02
hahahahahah, znas kako se kaze: Kolko para, toliko i muzike. :) Nije trava dzabe :mrgreen:

A sto se sampite tice, u nasoj mahali ti je vladao zakon dzungle, bilo je snadji se :)

sead ljumic
28-04-2006, 23:22
Boooooooooooorichiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ma predstavi se, nemoj da se ja derem ovuda po forumu.

amlA
29-04-2006, 00:43
Aman,prepade je!Sve ce joj shisharke poispadat!

Sadik
01-05-2006, 13:05
se4llam svima i pozdrav od Sadika jeste Suada ja sam taj sto ti kazes da sam Nedzov drug tako je mi smo odrasli zajedno i hiuhova kuca je bila kao i moja druga, i tako obrnuto moja za njih. Ali sta cemo kad smo se rasturili po svijetu ko polen po livadi, a sto se tice ovoga valtera neka kaze kako mu je bio nadimak dok je bio u Sjenici. On mene zna ja sam bio (zloco) moj nadimak a on neka kaze njegov jer ja necu prvi da pocinjem HAHAHAHAHAHAHA salim se. Sto se tice njegovoga RAHMETLI oca Vejsil Age to je bio covek da se ne pominje sedeci zadnji put sam ga video kada sam bio u Sarajevu 1992 na putu za Zagreb a Esko se seca da sam navratio da se vidim. Zato te sad Esko puno posellamljujem i Etka isto a sto se tice kluba Pahulja sada su to neka nova generacija koju ja odlicno znam ali o tom potom a nije ni nalik onoj iz JELENKA ali bolje je ista nego nista . Toliko od mene primite puno pozdrava i sellama iz Frankfurta

Sadik
01-05-2006, 13:14
E sad da ja kazem jos jedno sto se tice Seada Ljumica on mene mozda zna a mozda i ne ja sam njegov najblizi rodjak sto se tice fam. Ljumic jer je meni majka od Ljumica a on sada neka se raspita i neka kaze. Moja majka se zove Ibrima i devojacko joj je prezime Ljumic toliko za sad primi sellam od rodjaka

suad
01-05-2006, 13:31
E sad da ja kazem jos jedno sto se tice Seada Ljumica on mene mozda zna a mozda i ne ja sam njegov najblizi rodjak sto se tice fam. Ljumic jer je meni majka od Ljumica a on sada neka se raspita i neka kaze. Moja majka se zove Ibrima i devojacko joj je prezime Ljumic toliko za sad primi sellam od rodjaka

jesil ti Camilov

walter
01-05-2006, 14:24
"Nikad covjek ne smije misliti da je siguran, ni da je umrlo sto je proslo."



Hej!!! Pa ne mogu da vjerujem... A gdje me nadje... Pa gdje si ti SADIK legendo iz moje (nase) mahale... E da znas da sam se veoma obradovao kada sam procitao tvoju poruku. Svakako cemo razmijeniti privatne emaile (da me ne bi ovdje opet neki tamo prozivali da chatujem na forumu - jer to uopste nije higijenski prozivat raju po forumima... gdje to ima :)) ). Nadam se da ti je brat, Lepi dobro i zdravo svakako ga poselami...



a sto se tice ovoga valtera neka kaze kako mu je bio nadimak dok je bio u Sjenici. On mene zna



Eh sto se tice nadimaka, nije nikakva tajna ali je malo neobicno, jer skoro od svake familije sam dobio po jedan nadimak.... Evo navescu samo nekoliko:

od rahmetli baba Vejsil Age dobih nadimak Leka od miloshti me zvao Lelo),

od ucitelja Iza Pecanina dobio sam nadimak Djule ili Djuka (izvedenica od djule - topovska municija) jer sam bio dosta brz (na kratke staze :),

od Ruse, Aljka, Fika i ostale klape dobio sam nadimak Mare tako da mi je po tome i prva registrovana firma u Sjenici bila "Foto Mare"

od Ipka, Maja, Cica, Masa, Rasida i ostalih dobih nadimak Chale. Ni kriv niti duzan... A ni dan danas ne znam zasto...

i jedan od karakteristicnih nadimaka je bio PikPirik, jer sam imao klapu (Buco, Belja, Rahman, Kemo i drugi) pa kada bismo navecer u guzvi htjeli stupiti u kontakt onda smo se sluzili sa veoma prodornim i karakteristicnim PikPirik... Valjda po uzoru na neke od crtanih filmova :)



Sto se tice njegovoga RAHMETLI oca Vejsil Age to je bio covek da se ne pominje sedeci zadnji put sam ga video kada sam bio u Sarajevu 1992 na putu za Zagreb a Esko se seca da sam navratio da se vidim.



Nije sto mi je otac ali on je stvarno bio poseban rahmet mu dushi, ja znam da je vas dvojicu puno volio (tebe i Lepog) eto preguro je dva rata preko glave...

Sadik
01-05-2006, 15:01
Pa dobro Esko kad se tako nadjosmo reci mi kako je tamo u toj daljini i sta inace rados ili cemo se dopisivati na privatnu adresu sto i sam kazes da nebi neki prozivali i pricali mozda svasta. A ja najbolje znam sta si ti znao i koliko si bio vest u svemu i za tvoje radio stanice i tvoje diskoteke koje ni u carsiji nisu bile a zahvaljujuci tebi mi smo to imali u mahali. I cijela je raja iz carsije dolazila kod nas, a bilo je to davno Bogami. A i mome rodjaku Suadu saljem sellam i samo da mu kazem da sam Camilov sin.

Tahirovce
01-05-2006, 17:03
Ma samo vi pisite za to i jeste forum.....

joku
02-05-2006, 13:17
Selam alejkum!

Walteru,Sadike ono moje "prozivanje"je bilo sala ali vidim da je niste shvatili,pa prozvaste i Vi mene. Vidim da imamo razlicito misljenje o tome kako jedan forum treba da izgleda.Posto i jedan o moderatora dijeli vase misljenje i za koga je ok ako neko napise "recenicu" primera-hahahahaha.Zbog toga oduzimam sebi pravo da ucestvujem aktivno na ovom forumu!Jos samo jedno,voleo bih da mi Sadik objasni sta je mislio sa onim ,da ovde neko "prica" svasta.U kojoj temi on kako "pametan"covjek to primeti.

Crni Gruja
02-05-2006, 13:40
Daj Kujo, nemoj tako. Ako su te oni prozvali, nemoras nas sve sad napustat, ima nas ovde koji cijenimo tvoje prisustvo! Ako ste se zamerili jedni drugima (ako nisam pogresno sve to shvatio) pokusajte da to izgladite. Ako, pak, ne ide, jednostavno jedni drugima okrenite glavu, ima nas ovde vise sa kim se moze dopisivat

Selam!

walter
02-05-2006, 13:52
Walteru,Sadike ono moje "prozivanje"je bilo sala ali vidim da je niste shvatili,pa prozvaste i Vi mene.



Joku, Joku... Malo si kontradiktoran... Znaci kada ti nekoga "prozoves" to je shala, a ako tebe neko "prozove" onda je to katastrofa... : )



Vidim da imamo razlicito misljenje o tome kako jedan forum treba da izgleda.



Iskren da budem, nisam uopste o forumu razmisljao sa toga aspekta, niti kako funkcionise niti kako da izgleda, samo sam obicni korisnik foruma... Jer forum je suvise ozbiljna stvar za profesionalce... 8)



"Nista nije toliko naopako kao dobro ucinjeno s ciljem, ni toliko glupo kao covjek koji nesto hoce po svome kalupu."

Tahirovce
02-05-2006, 18:56
Joku ja tebe ne kontam...a da li ce neko dati komentar sa hahaha ili sa 20 recenica to je njegova licna stvar, stvarno ne kontam zasto si ljut?????

Sadik
02-05-2006, 23:45
sellam svima koje vas znam i neznam, malo me je dirnula ova poruka od gospodina (JOKU) kojega odlicno znam a nisam imao nameru da ga na bilo koji nacin uvrijedim ili nesto slicno, kako on kaze ,,prozivam". Ja sam samo mislio da se nasalim sa mojim velikim prijateljem Walterom i ja sa gospodinom Walterom sam razmijenio adresu pa vam necemo pojedincima dosadjivati na forumu sto se tice nekih stvari. A ti gosn. Joku mozes lako da dodjes do mojeg broja tel. pa me nazovi i reci mi sta si mislio da kazes a nemoj tako ruk-cuk da dajes sud o nekom i da se bez razloga ljutis

suada
03-05-2006, 09:18
Sadik jedno pitanje: Jesam li ja izmlatila tebe ili Lepog kad smo bili djeca

Tada sam mislila da sam jača a sad znam da ste vi ustvari bili pristojni dječaci koji se niste usudili da udarite žensko čeljade ili niste smjeli od braće Zekića ha-ha

Gdje je Lepi ?

Tahirovce
03-05-2006, 16:54
Nadam se da Sadik nece zameriti ako odgovorim umesto njega,Lepi je takodje u Frankfurtu(kao i Sadik).......

Sadik
03-05-2006, 22:10
E Suada ja se stvarno izvinjavam sto te nisam odmah imenovao to jest (posellamio) malo sam iznenadjen sto sam video da je Walter tu. Pa te sad molim da mi oprostis, a sto se tice tuce jese da si mene tukla ja to i ne krijem jer si imala i podrsku od rodbine HAHAHAHAHAHAHA: i sam sam hteo da to kazem na forum da svi znaju kakva si bila kad si bila mala.Posto pitas i za Lepog i on je u Frankfurtu ( sto kaze Tahirovce)

Primite svi sellama i pozdrava od mene

suada
04-05-2006, 11:41
Isprovocirala sam ovakav tvoj odgovor neka i ostali znaju šta ih čeka ako mi se zamjere ha-ha

pozdravi Lepog

borichi
04-05-2006, 16:45
Suada istuci Joku. Vidis da je i on postao zlocest. :D :D

suada
05-05-2006, 06:46
Ma nije on za batina nego mu postalo dosadno pa je od toga malo čangrizav

treba nam novih ideja , gdje su ovi mlađi oni su kreativniji i imaju više svježijih detalja o Sjenici ?

postaje dosadno a meni kad postane dosadno ja počinjem da mlatim , Joku je mila majka

Sadik
05-05-2006, 23:32
znas Suada nemoj ni ti bas da sve mlatis sad je kasno, vidis ti si mene mlatila kad sam bio mali i sad sam ja ,,MOZDA" dobar.Hajde ablina cerko posalji mi adresu pa cu ti ja pisat da se nesto dogovorimo jer imam jedan predlog mozda ti se i svidi.

Crni Gruja
06-05-2006, 00:03
Ahaaaa, znaci Albina!!! To je znaci ime "Boricha" hehehe

enita
08-05-2006, 20:42
SELLAM ALLEJKUM

Ja sam Enita.Zivim u Austriji.Imam dvoje dece i muza (Suad).

Vec duze vremena se prijavljujem na Suadov konto pa odlucih da se i ja prijavim jer je stranica SUPER a i zbog komsiluka.

riki
08-05-2006, 21:01
pozdrav za komsinku

znamo se odicno vidjali smo se zadnji put kod seste mi u salonu

hahahahhaha

mensurin brat

adnan
09-05-2006, 08:22
SELLAM ALLEJKUM

Ja sam Enita.Zivim u Austriji.Imam dvoje dece i muza (Suad).



Bogoti Enita ne fali se.



:)

enita
09-05-2006, 09:09
pozdrav za komsinku

znamo se odicno vidjali smo se zadnji put kod seste mi u salonu

hahahahhaha

mensurin bratpozdrav komsiluk pozdravi mi Mensuru :D :D :D

enita
09-05-2006, 09:12
falila se ne falila to ti je tako pa ti vidi Atko

borichi
10-05-2006, 01:39
Bujrum draga Enida!



Dobro dosla na forumu. Nadam se neces dati brzo isprovocirati na ovom forumu i da ces potrajati. Ovdeje ti nema nekih posebnih pravila, ali kada se clanovi naljute onda oni prestanu pisati. Ocekujem da to nece biti slucaj sa tobom. Salim se.. Ovo ti je ona stara "Kcerku kara snahi prigovara" :lol: :lol:



A snaha mi je Joku

enita
10-05-2006, 10:26
hvala puno.Nedam se ja tek tako :wink: :wink:

joku
10-05-2006, 13:08
Ma,borici,nisam se ja naljutio.Jednostavno mi je dosadilo da pisem.Taman rekoh da budem pasivan i da samo citam postove kad Suada,Adnan,Sead Ljumic,Walter...prestase da pisu.

Tahirovce
10-05-2006, 15:42
Izgleda da si svima uzor,treba da ti laska takav gest....

joku
10-05-2006, 16:22
Nije Tahirovce u tome problem.Mislim da treba da se svi zamislimo a narocito ti kao moderator ovog foruma,zasto su izgubili inspiraciju da dalje pisu?Misljenja sam da ovaj kvartet koji sam nabrojao(naravno uz mnoge druge)daju jedan ogroman kvalitet forumu!!!!

Tahirovce
10-05-2006, 16:37
Naravno ali svi clanovi su CLANOVI i ja nebih izdvajao nikog,jednostavno neko je recit neko ne,al premali smo(Sjenicaci) da bi se djelili po bilo kom osnovu...

adnan
10-05-2006, 17:01
Hvala Kujo. Sto se mene tice razlog sto ne pisem je sto je u Svedskoj napokon stiglo proljece, sunce ugrijalo pa sam po citav dan napolju sa decom.



Ovo sto ponekad ugrabim da napisem pisem sa posla ili uvece. Inace je ljeto lose godisnje doba za forume.

borichi
10-05-2006, 17:33
Doso! Joku nazad, e neka mashallah. Vraticemo mi i ostale. Ako nista izazvat cemo ih. Napisat cemo nesto protiv njih i oni ce se ("motivisati da polemisu") . Salim se, ponekad se stvarno nema vremena.



Imam jos 5 min. vremena. Aha, gdje smo stali.

Suada, Sead_ljumic, Walteri svi uspavani nazad na forumu.

Adnane ti si tu tebe necemo galamiti, ali nemoj opet da uteknes.

riki
10-05-2006, 19:33
hahahahha borichi ti si zaduzena da vodis statistiku i da ih malo raspolozis

naravno da ljudi imaju puno svojih obaveza

al i mi preterujemo ponekad sa glupostima

nego nema mi rodjaka popa sta li je sa njim

borichi
10-05-2006, 20:35
[

STRANAC
12-05-2006, 04:34
Ovog chlana BORICHI, treba kandidovati za kapitena ovog foruma, ili jos bolje dodeliti mu nekakvo mesto ministra za dijasporu opstine sjenica...

Lik je... svaka cast,odusevio me kao i sve manje vise na ovom forumu.Ovo je za svaku pohvalu,i ako nisam cesto u prilici da koristim kompjuter potrudicu se da budem prisutniji..Ovo desavanje izdvaja Sjenicu iz grupe malih, nerazvijenih, neprosvecenih i jos niza epiteta koje su nam ni krivima ni duznima natovarili neki.Ovo je dokaz da Sjenica ima svoje mesto u bijelom svijetu,i dokaz da omladina Sjenice ima harizmu i da joj treba pruziti sansu da da svoj doprinos poboljsanju uslova zivota svome gradu,jer politicari i razne ostale strukture to u poslednjih petnaestak godina nisu sposobni za to i nemilosrdno ruiniraju nas zdrav duh,a nemaju prava na to....

Drago mi je sto sam video puno poznatih ljudi,na slikama,normalno, sve su to ljudi koji su nekad bili deo Sjenice,i lepo ih je videti. Tek kad ih covek vidi seti se da su nekad ziveli tu....

Oduzih,ali sta cu,desava se........

Crni Gruja
12-05-2006, 13:52
Neka si oduzio, brate, niko ti nece zamerit. Drago mi je dasi nam se pridruzio!

adnan
12-05-2006, 15:14
Ovog chlana BORICHI, treba kandidovati za kapitena ovog foruma, ili jos bolje dodeliti mu nekakvo mesto ministra za dijasporu opstine sjenica...



Borichi je zensko. Ministarka za dijasporu. :)

borichi
12-05-2006, 17:58
E, Bogami cu ovo prihvatiti kao kampliment. Te stoga Vam zahvaljujem.

Tacno da je i ovo doprinos Sjenici. Budimo svjesni da nas svijet cita. Prema tome budimo po malo oprezni i pametni.



Osjecam se po malo duznom da razjasnim neke stvari. Mnogi se pitaju ko sam ja. Ja svoj identitet po malo drzim inkognito. Ja doista zelim da ocuvam svoju privatnost, i ne mogu o svom identitetu pisati na forumu.

Najvaznije je da sam iz Sjenice, i da ste mi svi dragi, jer kako rekoh "Grad ne cine zdgade i ograde, grad cine ljudi" a mi Sjenicaci vjerujte mi imamo odlicne potencijale.

Iskreni pozdrav svima. :D :D :D

riki
12-05-2006, 20:05
i ja se slazem posto znam ko je hahahahhahahahaha

adnan
12-05-2006, 20:16
Znam i ja

adnan
12-05-2006, 20:20
Nisam 100% siguran ali ...

riki
12-05-2006, 20:26
eh to ali zeza stvar hahahhahaha

amlA
12-05-2006, 23:57
Aman Riki,smejesh se ti tako inache ili samo ovde?

adnan
13-05-2006, 00:05
eh to ali zeza stvar hahahhahaha



Prvo si napisao ime pa si posle zamijenio sa nickom. Tako da "ali" i nije bas ali. 8)

STRANAC
14-05-2006, 23:02
ja sam ipak skeptican po oceni pola nicka borichi i zadrzacu se tu ali svakako mi je izuzetno drago da je tu da misli dobro sjenici i ima se sta od njega cuti

Crni Gruja
14-05-2006, 23:50
Od NJE, stranac hehehe (Necu da te zovem imenom, dok ga ti sam prvi ne otkrijes) :)

STRANAC
15-05-2006, 00:01
ok tak

STRANAC
15-05-2006, 00:02
ma da ovo kad sam napisao od njega mislio sam na nick CRNI GRUJO

suada
15-05-2006, 09:37
ma , tu sam ja , posmatram šta radite, mislite i pišete

Malo sam radila konkretnije stvari - poslala Tahiroviću tekst za brošuru koju sam obećala ( mala promocija jezera), sad radim na tekstu o turizmu

A i putovala malo , čak sam jedan cijeli dan bila i u Sjenici ( subota).



Eto , nisam zaboravila na vas - samo se moram složiti da malo moramo pokrenuti stvari - nismo ,brate, konstruktivni -teme nam stare ali konstruktivnost očekujem od ovih mlađih oni su nosioci razvoja

riki
15-05-2006, 13:56
kako gde kod nas bas i nema nesto mladih

hahahahhahahah

suada
15-05-2006, 14:29
a šta si ti nego mlad- 26 godina -najkreativnije godine i najambicioznije Mi stari smo ti sad samo za pametovanja ha-ha

riki
15-05-2006, 16:07
hahahhahaha

mlad ko rosa u podne hahahahhaha

Crni Gruja
15-05-2006, 16:43
Hahahahaha, realan si, Riki, nema sta!!! 8)

riki
15-05-2006, 17:44
pa jesam kad mi je komsija iz doba karadjordja hahahahha

STRANAC
15-05-2006, 17:50
momci(RIKI I CRNI GRUJO)

...koliko sam vam puta rek´o da ovde nama duvanja :D :D

sta ste se bre uhvatili komsiluka ko pijani plota hajde malo prosirujte teme nemojte samo hhheeehhheehhehe

Crni Gruja
15-05-2006, 19:24
Hehehehe, znao bi i ti da se dicis, al nemas cast da si iz nase mahale :mrgreen:

Ma jok, ja to samo ponekad onako, kolko da se zna da se ponosim sto sam sjenicak, pa iz bilo kojeg njenog dijela bio! Pozdrav za tebe buraz, i javi se kad stignes vamo

riki
15-05-2006, 21:26
ma nista brate znas kako najvise nas ima iz 4 kvarta pa izgleda da je mahalski

hahahahah

STRANAC
15-05-2006, 23:42
grujo javicu se

STRANAC
15-05-2006, 23:45
riki mislim da svrha ovog foruma je spajanje

a ne dalje usitnjavanje pa taman i po kvartovima

super je to sto je cetvrti kvart hiper aktivan

STRANAC
16-05-2006, 00:08
I... eto,ne bih ali obecah sinoc JOKU da cu se predstavit,pa da sta napisem o sebi..

Zovem se ENSAR,do skora sam ziveo u Sjenici, u bivsoj TITOVOJ, sa nekoliko prekida zbog studija i jednog perioda provedenog u Deutschland.....

Sada zivim u SWE i nameravam,INSALLAH, da se zadrzim na ovom prostoru jedan period a za dalje STO BUDE BICE :?: :?: :?:

riki
16-05-2006, 10:32
pa sta mogu brate kad nas ima najvise pa izgleda da je po komsijskim vezama hahahahahhahahaha

pozdrav za stranca i nezameri

hahhahaha

otkrise te braca

suada
16-05-2006, 11:31
OVDJE NEMA ANONIMNIH

Crni Gruja
16-05-2006, 12:00
otkrise te braca

Hahahaha, Videl riki?! Ne kaze se dzabe "Ne ostani bez svoga!" hehehe

STRANAC
16-05-2006, 16:25
svi su ovde usli sa nickom pa tako i ja ali cim je pozeljeno moje predstavljanje odmah sam to i uradio.......

braca me preduhitrise :evil: :evil:

sta cu im takvi su zivahni od rodjenja :P :P

a i suada je u pravu ne treba imati anonimnih

elvis _k
18-05-2006, 07:01
Evo posto sam se tek registrovao red je da se i ja prestavim ostalim clanovima. Zovem se Elvis Karisik i trenutno sam u USA, pa ako ima neko ko me poznaje nek se javi. Selam svima

Lakota |ljiv|
18-05-2006, 08:57
Pozdrav Elvise, ja te licno cini mi se ne poznajem ali nema veze dobro nam dosao.

enita
18-05-2006, 10:11
Dobro nam dosao Elvise konacno moja generacija trenutno nemogu da se setim kosi ali ako posaljes sliku mozda cu te prepoznati

adnan
18-05-2006, 12:40
Dobro dosao Eko.

Komsija Atko.

enita
18-05-2006, 12:45
Dobro dosao Eko.

Komsija Atko.ako je on nas komsija gde mu je kuca

adnan
18-05-2006, 12:54
Eko je sin rahmetli Faika Karisika, a kuca mu je druga kuca od nase (ispod kuce rahmetli Raifa Memica).

Crni Gruja
18-05-2006, 14:09
Eko je moj brat od rodjenog daidze! hehehe, pavo je pocela moja mahal da preuzima, sad ce familija da nastavi :mrgreen:

joku
18-05-2006, 14:14
I od mene pozdrav iz Berlina za Elvisa !

enita
18-05-2006, 14:32
sad znam hvala Atko

elvis _k
18-05-2006, 14:44
Atko, je li Ljumic?

A Enita, podsjeti me, ne mogu da se sjetim ni ja tebe, sigurno se znamo ako smo generacija pogotovu ako smo komsije

elvis _k
18-05-2006, 15:08
Pozdrav i za tebe Joku, neznam da li se znamo i ja sam bio u Berlinu 7 god

adnan
18-05-2006, 16:34
Jeste Eko, samo sto se prezivam Hadziagovic, vecina ljudi misli da sam Ljumic jer mi je mama Ljumicka. Enita mi je snaha, Suadova zena.



Puno selama iz Svedske

STRANAC
18-05-2006, 17:23
bilo kako bilo bujrum brate i dobro doso

elvis _k
18-05-2006, 17:49
Aha, ok sad znam. Dugo sam od kuce pa mi treba malo vise vremena da se sjetim ali daleko od toga da sam bas sve zaboravio

enita
19-05-2006, 08:08
evo Atko ti je objasnio

Sadik
21-05-2006, 14:26
Sellam Adnane i meni je majka LJumicka a ja i ti se poznajemo i to dobro samo ne znam da li se ti secas 8) :?

adnan
21-05-2006, 15:41
Razmisljao sam ali nemogu da se setim. Podseti me malo.:D

enita
22-05-2006, 09:54
Razmisljao sam ali nemogu da se setim. Podseti me

malo.:D Pitaj Suada on zna :roll: :roll: :roll:

sead ljumic
22-05-2006, 10:11
Ada Sadik Camilov, kad udjes u sokace prema Abdulahovicima i Ckonjevicima jedina kuca sa lijeve strane je njegova. :D

A da ne trosim megabajte ovog foruma pisanjem nove poruke, da ujedno pozdravim Sadika i da se izvinim sto se prije nisam javio, ali tek sam sada video da je prisutan.

Sadike, u mom profilu imas moj email pa se javi, ako hoces.

adnan
22-05-2006, 10:16
Zna i Sead.



Pozdrav Sadiku i od mene. Moj mail: adnan@sjenica.com :D

elvis _k
23-05-2006, 08:02
Selam za Sadika i od mene ( Elvis )

Sadik
25-05-2006, 22:18
allejkumu sellam Elvise

benda
17-11-2006, 20:07
pozdrav svima kao novo registrovan red je da se predstavim. zovem se Nedzad BRAHOVIC poznat kao BELI zivim u Francuskoj grad SOCHAUX

Crni Gruja
17-11-2006, 20:18
Dobro ti nama doso benda, zelim ti mnogo ugodnih trenutaka uz nasu malu druzinu!

liliput
17-11-2006, 20:57
dobro doso benda...

Elvis - KC
18-11-2006, 06:08
Pozdrav za Belog od mene

Tahirovce
18-11-2006, 08:21
Dobro nam ti dosao, ti si Senkov brat ako se ne varam?....

maska_sa
20-11-2006, 12:37
pozdarav za sve sjeničane...

green eyes
23-10-2007, 16:39
cao,pozdrav sjenicacima..novi sam clan asmir zivim u belgiji..pozdrav sjenicacima

supergirl
23-10-2007, 20:15
Dobrodosli nama svi!

Braco,sestre,drugovi

Ko Sjenicu ne voli

odmah nek se iskljuci.....



Svadjacemo se sada mi,

ali i to prodje.

Pa cemo se videti

kada leto dodje........

adnan
23-10-2007, 20:19
Bravo supergirl, jos da neko napise muziku (Daki?) i imamo himnu foruma.

MajkaMaca
23-10-2007, 20:36
dobro nam doso Asmire...

Crni Gruja
23-10-2007, 21:22
Heheheh, nisam znao da si stihoklepica girlice :)



A velika dobrodoslica za Asmira

green eyes
24-10-2007, 22:30
hvala majka maca

supergirl
24-10-2007, 23:42
Heheheh, nisam znao da si stihoklepica girlice Smile

Ma ja sam puna iznenadjenja!!!

akovo
07-11-2007, 17:50
Evo i ja sam novi zovem se SaJo pa vas svija POZDRAVLJAM!!!!!

STRANAC
07-11-2007, 17:53
@akovo

ili Sajo svako dobro i dobo nam dosao na ovo sjenicko okupljaliste....

nadam se da ces naci interesantnih stavri

i doprineti radu ovog foruma svojim aktivnim delovanjem

i raspolozivim informacijama...

jos jedan put,dobro dosao...

halilce
07-11-2007, 17:54
Dobro nam došao Sajo,i osećajk se prijatno sa nama!

Mogao bi još po nešto napisati o sebi,ili postaviti sliku!

akovo
07-11-2007, 17:59
HaHaHa!!! pa tek sam stigao... posto smo mi komsije pa nije red da vam se ne javim ja sam rodom iz B.Polja!!!

halilce
07-11-2007, 18:03
hahahaha!

hvala na javljanju,ali nemoj samo da bude u prolazu! :arrow:

Javiš se,merhaba ili dobar dan i prođeš!

:lol: Zadrži se,obiđi forum,komentariši sve i ,najvažnije,sve po pravilima foruma,odnosno po PeSu! :wink:

akovo
07-11-2007, 18:09
Naravno,!!!

to me i obavezuje posto je moja Majka iz vaseg kraja..

36310
07-11-2007, 18:47
Naravno,!!!

to me i obavezuje posto je moja Majka iz vaseg kraja..



E onda ti je i babo Sjenicak,znas onu odakle si--odakle ti je zena...

Salim se,naravno,dobro nam dosao prijatelju! 8)

Tahirovce
07-11-2007, 18:54
Dobro nam dosao Sajo......

supergirl
07-11-2007, 21:48
i ,najvažnije,sve po pravilima foruma,odnosno po PeSu!

Sta je PeSu??



I od mene,dobro dos'o...

halilce
07-11-2007, 22:07
PS,vojnički,Pravila Službe!

MajkaMaca
08-11-2007, 06:24
PS,vojnički,Pravila Službe

svaki dan naucimo nesto novo...lijepo ,lijepo.... :lol: :D

dobro nam doso Sejo...

supergirl
09-11-2007, 20:36
PS,vojnički,Pravila Službe!

Muska posla!!!

Ja,Bogomi,pomislih,Pe eM eS-u...

dzahwe
09-11-2007, 23:42
esselamu alejkum. e ja zaborawio halaljite. ja sam emir :D San Sjenica City je graT u kojem sam rodjen i tu takodje ziwim(owo me podseca na skolu a :P ma ne) preziJewam se Redzowic. A dewojke mogu da me zowuu....mm..pa u 8h :) sala mala

Crni Gruja
09-11-2007, 23:48
Da ti nisi moj komsija mozda? :) Jel ti kuca preko puta Bakicine? :)

dzahwe
10-11-2007, 19:32
Bakica??? Baba Zlata mislish??? ma ziwim u jaworskoj. a ko beshe ti?:)

Crni Gruja
10-11-2007, 23:17
E ako znam kako se zove evo glave. Ja sam Jale Hrkalovic, imas moju sliku u "slike clanova", prvi post, nemozes onoliku glavu promasit nikako, videces :) Ti si Edov, jel?

supergirl
10-11-2007, 23:35
Emire,neka me da postavim tvoju sliku!!

36310
11-11-2007, 07:34
...Ti si Edov, jel?



I Hajrin...

Rijalda
11-11-2007, 07:38
Ej ljudi ja sam Rijalda...i meni niko ne pise..pa ljudiiiiiiii moji imate li vi dusu...pisiteeeeeeeeeee :( selam za sve Sjeničake i maksuz za Ena Kadrica

Crni Gruja
11-11-2007, 09:50
Pisemo mi Rijalda, olesismo se :) Dobro ti nama dosla, opusti se ovde sa nama, videces, mi ne ujedamo :)

borichi
12-11-2007, 17:02
Pisemo mi Rijalda, olesismo se :) Dobro ti nama dosla, opusti se ovde sa nama, videces, mi ne ujedamo :)





Umrijeh od smijeha. hahhahahahahahahahahahaha



e cujes "olesismo se. E, od kad ovo nisam cula. Joj grujice,,,,



(izvini Rijalda, stvarno mi je smijesno)

MajkaMaca
12-11-2007, 19:13
Rijada,dobro nam dosla...pa se i ti olesi sa nama... :D

supergirl
12-11-2007, 21:34
Ena KAdrica??? Ko bese taj??? Aaaaa........ Pesterski.....

A imas li ti dusu?

Sjenicanke ne pozdravljas?!?!

Znas da ovde postoji grupa zenskog otpora?!?!

adnan
12-11-2007, 21:47
Koja grupa? Sta svirate?

Crni Gruja
13-11-2007, 17:08
Supergirl svira otpor. Nisam jos cuo za taj instrument, al ima cool ime 8)

ado
13-11-2007, 20:11
otpor :roll: :roll: to mi zvuci kad da se brani od ostatka orkestra ;)

Rarica
14-11-2007, 08:01
Supergirl,jel oni ovo nas zezaju? :roll: :mrgreen:

riki
14-11-2007, 08:57
ma pusti jala sta prica vidis da ga prvi komsija nepoznaje hahaha

nije ti onda lako jale sta ti uradi svedska

supergirl
14-11-2007, 19:47
Supergirl,jel oni ovo nas zezaju?

Oni to misle da nas zezaju!!! A ne znaju....

Crni Gruja
14-11-2007, 23:42
Hhehehehe, stacu ja riki kad su svi toliko ocelavili i pogoili se da me niko zivi ne prepoznaje vise :mrgreen:

A ti to mislis na Emira, to za komsiju, jel? :)

dzahwe
15-11-2007, 12:44
joj Jale pa dje si brate aman ja gledam ko ja :))) ja mislio da nije dule hemija hehee :) jes ja sam bash taj :) aman nema te nikako !

a ko je supergirl :) nije waljda da imash moju sliku ?? ccc maxe tamo heheh:) cek da widim slike:) owaj 36310 ko beshe . .. ma ipak da widim slike

supergirl
15-11-2007, 19:47
Ne znas ko je Supergirl?? Pa samo ti ime kaze.... No,ipak pogledaj slike..

dzahwe
16-11-2007, 22:42
znam saT :))))))

supergirl
17-11-2007, 16:57
:-)

bastet_lea
01-12-2007, 14:57
caooo svima....

rekoh da se javim,da vas sve pozdravim :)

Prijepoljka
01-12-2007, 14:58
Dzahwe, pa gde si, covece?! Nema te U MOME kraju... :P:P

dzahwe
01-12-2007, 15:38
Prijepoljka :=)))) heheh eh sta cesh owo zima pritisla. hahah zezam se ma ima me po nekad, nego sam izgubio twoj broj :)

Prijepoljka
22-12-2007, 13:06
Prijepoljka :=)))) heheh eh sta cesh owo zima pritisla. hahah zezam se ma ima me po nekad, nego sam izgubio twoj broj :)

Promenila sam... :D Bices obavesten!

supergirl
22-12-2007, 17:40
bastet_ lea,dobrodosla!

Vedzerins
10-01-2008, 03:44
Sellam svima vama kako ovima koji su registrovani na forumu , tako i ostalima pa gde god ko bio . Zovem se NEDZAD od 93' pa negde do kraja 2000 g zivio sam sa familijom u Berlinu- Nemachka. Posle toga smo produzili dalje i sada zivimo u USA(NYS)Te davne 2000g kako JA tako i porodica Shefta Masovica kao i Iza Skalonje napustili smo Berlin. Samo shto su oni otishli u toplije krajeve(Florida)
A ja gore na Sjever pa mi tako moja draga Sjenica--shto se tiche zime -- puno ne dostaje --snijega ima koliko hocesh burazeru -6 mjeseci pa lopataj dok ti je mila volja po snijegu heheheh . Pozdrav za Ajselu , Kuja ,Suada i nek mi ne zamjere drugi kojih se ne mogu sjetiti. Sellam josh jedamput pa chujemo se HI-BYE

MajkaMaca
10-01-2008, 07:55
selam i tebi i dobro nam doso.........

halilce
10-01-2008, 08:18
Pa dobro došao imenjače!
Ako se čuješ sa Izom Skalonjom,poselami ih!

Elvis-Eko
10-01-2008, 15:54
Bio sam i ja u Berlinu, cak sam jedno vrijeme stanovao zajedno sa Izom u istoj zgradi, poselami ga i od mene ako se cujes s njim.

Tebi selam i dobro nam dosao

iSelektor
10-01-2008, 16:08
Sve moji Berlinci! A svi ga napustise 8)

Pozzz i dobrodoslica i od mene!

hurmasica
23-03-2008, 23:12
Selam clanovima foruma i administratorima!

Sinoc sam u sitnim nocnim dakikama nosena vjetrom sjecanja zalutala sto s´najmerom sto ne namjerno u v(n)asoj Sjenickoj mahali.Ne nosim vam hedije u mahrami nit soka od ruzica.Ne imadoh vakta !

Nudim korektnost,respekt i konstruktivnost.

Usitnila kalendar zivota al jos mi :069: bije u njedrima.

Emina

SEJO31-de
24-03-2008, 00:00
Selam i tebi.Dobro dosla na nas forum i uzivaj....

Crni Gruja
24-03-2008, 00:44
Hehehe, slatkorecivo, nema sta. Dobro nam dosla, osecaj se kao medju svojima, gde i jesi ;)

akica_90
24-03-2008, 00:48
hh..... Dobrodosla......

hurmasica
24-03-2008, 03:06
Hvala na bujrumu Sejo!

Chupka_
24-03-2008, 10:22
evo i od mene jedna dobrodoslica iako ja ovde nisam domaćin.... :-D bujrum :-D

ado
24-03-2008, 11:39
evo i od mene jedna dobrodoslica iako ja ovde nisam domaćin.... :-D bujrum :-D

Kako nisi..svi smo domacini ovdje ;)

Chupka_
24-03-2008, 11:57
bas ti hvala....vidim ovde pise da si u Sa...trebala bi mi jedna informacija iz Sa a to je da li radi sutra Austrijska ambasada...bil mogao to kako saznati , ja sam zvala i tamo na stranici gledala ali nema nista...Ja sam u Tuzli... hvala unaprijed:)

Unicknnamed
30-03-2008, 16:11
Jos jedan novajlija na forumu

EsSelamu Allejkum svima

ado
30-03-2008, 16:32
Jos jedan novajlija na forumu

EsSelamu Allejkum svima

Bujrum bujrum ;)

Unicknnamed
30-03-2008, 16:37
to partizanovac hvala hvala

supergirl
30-03-2008, 17:00
Dobrososao,unicknnamed,
Nesto ti ovaj nick mnogo lici na jednog naseg clana.
???

Unicknnamed
30-03-2008, 18:06
Jeli nick problem,mozda treba da se zamijeni?
Na koga ja to licim ?
Ako nisam dobrodosao samo recite ali otvoreno nejte mi nesta cile mile jer ne volim to,ja nisam ovde dosao sa se prepirem sa nikim niti mi paeko mida napamet da se ganjam sa nekim po forumu.
Ja na ovaj sajt dolazim ima vec godina dana i upucen sam malo jer sam citao dosta toga,al sam se tek danas registrovao.Izgleda da neko misli da sam neki spijun ili sta li vec nije ni bitno.

Toliko od mene i mahsuz Sellam za sve vas iz Austrije.

Tahirovce
30-03-2008, 18:08
Dobro ti nama dosao,nema potrebe da mijenjas nick sve je ok,samo opusteno...

halilce
30-03-2008, 19:46
Dobrodošao,unicnnamed!
Ipak si me poslušao,sa čata na forum,hehehe!
Samo napred,očekujemo tvoje aktivno učešće...

Crni Gruja
30-03-2008, 19:55
Svaki je clan dobrodosao ovde, pa i nemora da je sjenicak. Zato, unnicknamed, uzivaj u nasem drustvu, siguran sam da ce ti biti prijatno sa nama. Selam za tebe u Austriji!!!

superbaka
13-08-2008, 02:02
frcko hadija je nism do sada znala da si na ovom forumu.Odgovori dali si jos na ovom forumu pa ce mo se pisat

hanna
14-08-2008, 10:52
dobro nam dosao mitko...iskreno mi je drago sto si na fprumu jer si jako pametan momak...i zadovoljstvo je polemisati sa tobom

Unicknnamed
17-08-2008, 18:36
Zahvaljujem na dobrodoslici :circle[1]:

slatki streber
20-09-2008, 00:32
Zovem se Maida Hodzic.Nisam bas toliki streber i trudicu se da vas sto manje davim:)

Chupka_
20-09-2008, 00:41
E pa dobro dosla, bila streber ili ne.:)
Nadam se da ce ti biti ugodno sa nama, ponekad znamo biti naporni:):)

NeXeN
20-09-2008, 00:52
nadam se da me svi znate,upoznali ste me sto na skupovima to preko mojih postova...
ali evo za pridoslice:
ja sam Nermin Dzeko

http://i35.tinypic.com/wa60lv.jpg

p.s. ja sam izgleda jedini koji je tu skoro godina dana a tek se sad predstavlja :)

STRANAC
20-09-2008, 00:54
dobro dosli,osecajte se lepo na njlepsem mestu na netu...

Google
20-09-2008, 15:23
Ovime bih hteo da pozdravim sve moje zemljake. Nedavno nadjoh ovaj forum pa se uclanih.

Pozdrav za sve clanice i clanove
Google

ALMIR-
20-09-2008, 15:28
@slatki streber, @google dobro dosli, nadam se da ce mo se dugo i dobro druziti. Pozz

adnan
20-09-2008, 16:11
Pozdrav i dobrodoslica novim clanovima. Slobodno se raspisite.

dido
05-10-2008, 16:34
Pozdrav za sve clanove sjenica.com od DIDA

MajkaMaca
05-10-2008, 16:39
I za tebe pozzz DIDO,dobro nam doso...

Tahirovce
05-10-2008, 16:44
Dobro nam dosao Dido
Administracija www.sjenica.com (http://www.sjenica.com) ....

STRANAC
05-10-2008, 16:49
dobrodosao...
samo napred osecaj se lepo i pisi...

Crni Gruja
05-10-2008, 19:50
E nek si nam se pridruzio brate moj. Evo imamo i pevaca za sledeci skup forumasa. Daj Boze da ja do tada gitaru naucim da sviram :)

dj_edy
05-10-2008, 19:54
...Daj Boze da ja do tada gitaru naucim da sviram :)

prije cu ja naucit da vozim avion :) salim se. Vezbaj i samo vezbaj, i posle vezbanja opet vezbaj pa da vidis kako ces da sviras

Crni Gruja
05-10-2008, 19:55
HEheh, a prije svega toga treba ad kupim gitaru. Tome se kanim od nove godine :)

dj_edy
05-10-2008, 20:09
poslusaj ovo mozda te natera da sto prije kupis gitaru
http://www.youtube.com/watch?v=KJCnnLcTByg
udaljavamo se od teme sorry

Elvis-Eko
07-10-2008, 03:45
HEheh, a prije svega toga treba ad kupim gitaru. Tome se kanim od nove godine :)


Il se zeni il tamburu kupi, u nesto se udarati mora :p
Grujane, izabro si bolju opciju. Bolje ti je da kupis tamburu, tj. gitaru nego da se zenis :p

Elvis-Eko
07-10-2008, 05:26
ja sam Nermin Dzeko





Nermine, sta ti je Nermina Dzeko, bili smo zajedno u razredu nekoliko godina

putnik namernik
08-10-2008, 18:13
Evo da se i ja prijavim ja sam Sandzaklija koji zivi u Bosni. Nedavno mi rekose prijatelji za ovaj sajt pa eto dodoh vam malo....:)

iSelektor
08-10-2008, 18:31
Pa dobro nam dosao putnice :)

Pozzz 8)

Tahirovce
08-10-2008, 19:08
Dobro nam doso putnice :) ...

STRANAC
09-10-2008, 02:12
dobro dosao @putniknamernik

osecaj se lepo ovde jer malo ces gde naci boljeg mesta
i boljih ljudi...

superbaka
09-10-2008, 21:50
........Dobro nam doshao putniche-namerniche-samo opushteno.......pozzz