PDA

View Full Version : Biocanin


gileb
04-07-2007, 10:53
Nekih 16 godina svog zivota proveo sam Dugoj Poljani pa sam samim tim bio vezan i za Sjenicu (I i II godina nekadasnjeg OC Jezdimir Lovic 84/85 i 85/86 skolska godina).Znaci da sam tu proveo svoje detinjstvo i prvu mladost. Setao sjenickim ulicama dok je termometar pored apoteke pokazivao - 30,pio prvi alkohol u pizzeri-i, prvi put se zaljubio, jeo "5 i pola s lukom", burek kod mosta, takmicio se za Sjenicu na sandzackim igrama u skoku u dalj i troskoku, isao na radnu akciju Pester i imao drustvo koje je neponovljivo. Pre dve godine sam bio u poseti babi koja zivi u Brnjici posle 15 godina. Stao sam nasred puta ispred Sjenice i nadisao se nikad ne zaboravljenog vazduha jer taj miris i sad imam u glavi. Naravno svratio sam u Borice na pice i jagnjetinu. Voleo bih da ako ima nekog ko se seca Dragise Gagija Biocanina (sumadinci me "prekrstise" u Gile) da mi se javi.

36310
04-07-2007, 11:40
Gile,prije svega,dobro nam dosao i osecaj se ugodno na ovom forumu kao sto si se nekad osecao u nasoj lijepoj Sjenici.Nazalost nemogu da te se setim po imenu i prezimenu ali ako nam posaljes koju sliku...

MajkaMaca
04-07-2007, 21:37
Dobro nam doso GILE....

halilce
29-09-2007, 01:37
Gile,malko si mlađi od mene,a ovom prilikom ti želim dobrodošlicu na,naš zajednički forum!

ako ima neka slika,dobro bi bilo da te vidimo!

Pozdrav,i dobrodošao,i da budeš redovan!