PDA

View Full Version : Acic Zlatko


Elvis_A
31-12-2005, 05:28
Evo je moj buraz Zlatko Acic. zna ga godiste 1979. Zlatko je bio u vojsku za vreme bombardovanja. Sluzio je vojsku u Valjevu, iz Valjeva su ga poslali na kosovo. Zadnji put sam cuo za njega 2000 godine da je bio ranjen i da je njegovu jedinicu zarobila albanska vojska. MOLiM VAS AKO NEKO IMA NEKE INFORMACIJE DA MI SE JAVI, HVALA!

Tahirovce
31-12-2005, 16:17
zlatko je bio samnom u srednjoj skoli sedeo je ispred mene,drugar znam o njemu isto sto i ti,mada mislim da vojska zna istinu ali cuti,jer ako je nedaj boze nastradao plase se toga da ce porodica traziti novcanu nadoknadu,da sam na tvom mestu angazovao bih nekog dobrog advokata koji radi u Beogradu(jel ima bolje veze i prije ce doci do istine).Sa Zlatkom sam bio dobar drug valjda se secas da sam cesto dolazio kod vas u stan i iskreno mi je zao sto se jos nezna istina o njemu pa kakva god bila.

Elvis_A
31-12-2005, 21:02
hvalati buraz! secamse tebe kako da se ne secam....a eto dolazim sad na ljeto ako bog da dole u sjenicu pa cu uraditi sta god budem mogo da saznam istinu. mozda neko vise zna dok ja ne dodem u sjenicu pa se javite, hvala svima!

Tahirovce
01-01-2006, 11:57
:cry:

suada
03-04-2006, 13:22
prvi put sam na ovom forumu i mislim da je već ispunio svoju svrhu prilikom koju je tebi pružio kao nadu da dođeš do bilo kakve informacije o bratu.

Nažalost, vi ste , oba mlađi od mene pa ne znam ni jednog ali iz bosanskog iskustva znam da je potraga za nestalima u ratu mukotrpan posao ali ti preporučujem da se obratiš Helsinškom komitetu za ljudska prava i da pođeš koristiti Zakon o slobodi pristupa informacijama koji je Srbija donijela ali znam da se malo koristi.Zakon je moćan pa podnesi vojsci-zahtjev za pristup informacijama.Pretpostavljam da će te prvi put odbiti kao da ne posjeduju informaciju ali ti moraju reći ko je nadležan.

Puno sreće

riki
03-04-2006, 20:21
elvise i ja sam cuo isto sto i mnogi ovde kod nas u gradu

nadam se da ipak to nije istina i da je negde otisao i da seposle svega udaljio iz ove sredine

daj boze da ista saznas o njemu

mnogo sam se druzijo sa njim i odrasli smo zajedno i u razredu kudu u gradu

pozdrav elvise

riki
03-04-2006, 20:22
elvise i ja sam cuo isto sto i mnogi ovde kod nas u gradu

nadam se da ipak to nije istina i da je negde otisao i da seposle svega udaljio iz ove sredine

daj boze da ista saznas o njemu

mnogo sam se druzijo sa njim i odrasli smo zajedno i u razredu kudu u gradu

pozdrav elvise

Lakota |ljiv|
03-04-2006, 22:28
ja mogu da te uputim na swedski helsinski komitet za ljudska prava u beogradu ako zelis mogu da ti posaljem adresu i telefone na mail.

Crni Gruja
04-04-2006, 04:16
eto, vidi to sa Ljivom, a ako treba posle nesto odavde da ti se zavrsi, samo reci, tu sam

Elvis_A
05-04-2006, 05:42
hvala svima za informacije nek vam allah dodari sve najbolje.....ljive posaljimi taj broj preko poruke da vidim ako budem mogo sta da uradim...zahvaljujem se svima jos jednom!!!

sejo79
06-04-2006, 19:59
znam zlatka acica od moje 7-e godine isli smo zajeno u skolu u druzili se

znam i tebe elvise bio si mali kad sam ja iz sjenice otisho . Prvi put chujem za ovu pricu i nadam se da je sa njim sve dobro .

Cim nesto vise saznas molim te napishi odma ovde

Pozdav od seja

Elvis_A
07-04-2006, 08:55
hvala sejo...nadam se i ja

XRealSjenicakX
02-06-2006, 02:01
zalost, nisam znao da ima nestalih medju Sjenicacima! Sve najbolje!