PDA

View Full Version : Mirza Soljanin - DOWNLOAD - sve pesme sa ZMBT u MP3 formatu


STRANAC
13-02-2011, 12:36
napravio sam ovu kolekciju pesama za sve ljunitelje Mirze Soljanina...
Decko peva predivno,zvezda je vec sada,uskoro bi trebalo to i da zvanicno potvrdi,ali nikako i niko mu ne moze osporiti kvalitet,glas,ljudskost i stas koju poseduje i karijeru koja je pred njim...
o ovom imenu pisace i pripovedace se jos a do tada uzivajteeeee....


MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service (http://www.megaupload.com/?d=A5I0JX20)

Tahirovce
13-02-2011, 16:53
Veruj da mi je ovo padalo na pamet da uradim za auto, al nikako da se nakanim...
sad samo da nabacim na cd ...

STRANAC
13-02-2011, 21:02
znam da mnogi hoce upravo to a i ja...
vidim po broju preuzimanja da je naislo na ogromno zadovoljstvo i drago mi je da sam uspeo da budem od koristi...
u ostalom,zbog Mirzinog izvodjenja sam zavoleo neke pesme koje nikao ranije nisam mogao da slusam...
voleo bih da mi neko kaze da nisam subjektivan kad kazem da vecina pesama zvuci mnogo bolje u njegovoj interpretaciji nego li je original...

Tahirovce
13-02-2011, 22:12
ti si mi u krvi , meni je bolje od orginala ...

Beba
18-02-2011, 02:07
Dobro vece dobri ljudi :)

Ja samo sve da vas pozdravim i da se zahvalim za snimke... Uputite Mirzi sve cestitke i veliki pozzz, a pesme ce biti dostupne na najposecenijoj muzickoj stranici...znate vi kojoj hehehe ;)


Veeeeeeeelikiii pozzz svima od Bebe :D

iSelektor
18-02-2011, 02:15
naglasi slobodno :)
www.FolkoTeka.com (http://www.folkoteka.com)

STRANAC
18-02-2011, 10:47
ja neku noc trazi na forumu FT i ne nadjoh nista... kasniteeee :icon_cheesygrin:
nego,neka ste malo svratili i ovde,dobrodosli ste...
za Mirzu smo radili svi koliko smo bili u mogucnosti,i uz njegove sve kvalitete koje ima retko ko uspeh nije izostao...
treba cudo da se desi pa da to ne bude zvezda sireg regiona jer ima sve sto mu je za to potrebno...
pobeda od sinoc samo mu je otvorila vrata ali put je dug i tezak nego opet verujemo da ce uspeti...
inace,Mirza zna da je bio na nalsovnici FT i bice prilika i da s elicno zahvali,sigurno...