PDA

View Full Version : Turska - Srbija kosarka polufinale veceras u 20:30


STRANAC
11-09-2010, 16:14
veceras je polufinale svetskog prvenstva u kosarci...
utakmica pocinje u 20:30 a prevo na prenos mislim da imaju sve drzavne televizije, a jedino sam,prateci programsku semu, siguran da ce RTS1 prenositi direktno...

ako neko ima link za direktno gledanje neka postavi, a ja cu videti ako sta budem nasao da postavim...


zelim uspeh i jednim i drugim ali draze ce mi bit pobeda turske iz mnogo razloga i jednog najvaznijeg

BRAT HIDO

http://img801.imageshack.us/img801/5301/brathido.jpg

ili Hidajet Turkoglu je nase gore list i neko ko potice iz plemena Turkovica sa Pesteri-odakle sam i ja...

U timu Turske,pored brata Hida,igrace jos nekoliko momaka sa Sandzackom lozom a to su Arslan i Erden,verovatnoj jos i neko za koga ja ne znam...
Jedino jos fali Mirsad Jahovic (Turcan) od onih za koje znam da su Sandzacki sinovi...

SEJO31-de
11-09-2010, 16:22
Ovo zamalo pa Sandzak protiv Srbije...

STRANAC
11-09-2010, 16:24
heheheh, upravo tako,sad citam najednoj stranici da ima jos momaka sa sandzackim poreklom a koji su u timu Turske reprezentacije....

SEJO31-de
11-09-2010, 16:27
Eh dje nas nema....

Tahirovce
12-09-2010, 10:07
Dobra je bila utakmica sinoc, mislim da ni finale nece biti uzbudljivo kao ova polufinalna utakmica ...

STRANAC
13-09-2010, 23:14
bile je utakmica za anale,ne pamtim boju odavno...
sudije malo na strani turaka ali nista posebno,ipak je tako u sportu kada je domacin u pitanju...

elem i srbija na nivou,davno nije bolje igrala...

nazalost,turci izgubise od amera....